PDA

View Full Version : Аз, тя ии.. те.



moonlightt
08-23-2010, 20:50
Появява се типичната история за 'добрата приятелка' . Всеки път, когато си харесам някое момче, тя веднага търси някаква връзка с него и го забива. Един приятел ме харесваше много дълго време и всичко беше уж вече сигурно, когато тя ми каза, че е влюбена в него и аз като най-голямата глупачка направих този компромис и го оставих. Тя не тръгна с него, а само го разиграваше, разбира се.. Имах някакви забивки отдавна с едно момче, но не се получи нищо и тръгнах с друг.. (мноого е оплетено :D ) докато ходехме тя му пишеше, звънеше и постоянно му се натягаше.. когато скъсах с него, изгуби интерес. Сега уж е влюбена в момчето с което преди излизах.. а той започна да ми пише и да ми се обажда, за да излезем отново някой път, както преди, защото наистина и на мен компанията му ми е много приятна. Въпросът ми е дали моята постъпка ще бъде подла, ако му дам шанс.. смисъл.. като знам какво прави всеки път имам чувството, че си го заслужава, но пък и ми е добра приятелка, за това я търпя толкова пъти :/ ..Съвети?

DeNNichkA
08-23-2010, 20:53
Да ти имам приятелката :-D
Как изобщо търпиш подобно поведение от нейна страна? Поставяла ли си й го на въпрос защо се бута на 'твойте' момчета?

king95
08-23-2010, 20:54
Не падай на нивото й. Просто я остави и си потърси приятели, които те заслужават. 8)

moonlightt
08-23-2010, 20:58
Да, ставало е на въпрос защо все се заглежда в момчетата с които аз се забърквам.. ноо коронното "имаме общ вкус'' е всеки път. Ако се напуша и и кажа нещо по-остро го взема на вътре сякаш съм я порязала с думите си.. По принцип е супер готиния човек и е много пeчена.. освен в това отношение, което ме вбесява.. не знам и аз..

kombarka
08-23-2010, 21:04
Уоу.. От кой град си? Една от най-добрите ми приятелки има същия проблем. Очевидно доста ще пиша по твоята тема, а? :)

Първоначално историята беше същата. Ама абсолютно същата.
Аз и казвах "Ако не държиш на нея- остави я, само ти е тежест и ти вгорчава живота".. Но въпреки това тя продължаваше да прави компромиси- явно просто имаха силна връзка.

И накрая знаеш ли какво стана? Приятелката ми я заряза.
Вече от около месец не са вече приятелки. И това само я накара да разбере какво тъпо "нещо" е имала до себе си и колко правилен и бил изборът и.

Вади си изводите.. Понякога просто приятелките не са ни "приятелки". :) Дано да съм помогнала

moonlightt
08-23-2010, 21:10
Монтана.. и мерси ! Може би точно това е решението..

kombarka
08-23-2010, 21:13
Ооо, значи не се познаваме. Питах, защото имах съмнения.

Иначе, правилно мислиш- или и го казваш директно дори да я заболи, или и биеш шута. :)

radeberger
08-23-2010, 22:07
Зарежи я тази твоя приятелка и си излизай с който ти харесва без тя да знае .

SuNsEt
08-23-2010, 22:14
Как можеш да казва,че ти е добра приятелка,след като те дели умишлено от човек,към когото имаш чувства?

Ако бях на твое място щях да прекратя свякакви отношения с нея и нямаше да и давам никаква информация за момчетата,с които излизам.Това е толкова недопустимо...

iiordanova
08-23-2010, 22:22
Аз никога не бих позволила някаква си уж ''приятелка'' да прави такива неща. До сега щях да съм прекратила всякакви отношения с нея. Въобще нямаше да ме интересува колко е ''добра''.. Тя се меси по гаден и долен начин в живота ти. Прави го с цел , умишлено.. и ти я търпиш.
Ще ти стане гадно , че прекратявате приятелството си , но ще ти мине. Сигурна съм , че тя не е единствената ти приятелка. ((:

GossipGirl89
08-23-2010, 22:33
Знаеш ли, преди години и аз имах същия проблем с една такава "приятелка". Винаги се буташе дето не й е работа и който аз познавам все и тя трябваше да го познава. Ако разбереше, че си падам по някого веднага почваше да му се овърта... В началото не обръщах внимание, но после взех да се дразня и да ми писва. Накрая я зарязах, защото най-нагло започна да сваля и гаджето ми и то пред мене... А най-тъпото от всичко е, че съм сигурна, както не сме се виждали от години и както сме пораснали вече, че ако я попитам защо го правеше тя пак ще продължава да отрича и да казва, че никога не е имало такова нещо :) Така че такива приятелки просто не ти трябват. Най-добре й кажи директно в очите да спре да се опитва да ти измъква всяко момче под носа и да не се оправдава с това, че имате общ вкус. Това не значи, че едната като си хване гадже и другата трябва да й го вземе понеже вкуса ви е еднакъв... След разговора с нея дай шанс на момчето и се вижте. Ако пак продължи да си прави същото направо я разкарай!

FunkyBoy
08-23-2010, 22:49
Познат сценарий... въпреки че съм момче. Сегашната ми приятелка поначало трябваше да ме запознае с нейна приятелка, защото ме харесвала, но аз тръгнах с нея и оная увисна... кофтиии 8-)

Hilary_
08-24-2010, 07:35
Явно си много добро момиче, което мноого ти вреди!!
.. ии понеже аз не познавам "приятелката ти" спокойно мога да я нахраня и да кажа, че за нищо не става!! Изобщо няма да е подло .. напротив!!
Според мен такива хора НЕ трябва да държиш до себе си .. :?

iveetyy
08-24-2010, 08:36
^ Момичето по-горе е право.Ти си едно от онези добри момиче , които често биват потъпквани от ,,приятелките си,,.Възползва се от добротата ти.Знаеш ли , другият път като си харесаш някое момче защо тя не направи компромис ?

Aysell
08-24-2010, 09:12
^ Момичето по-горе е право.Ти си едно от онези добри момиче , които често биват потъпквани от ,,приятелките си,,.Възползва се от добротата ти.Знаеш ли , другият път като си харесаш някое момче защо тя не направи компромис ?

+ 1 ..

miskaprizZ
08-24-2010, 09:48
Имах същия проблем.... Прекратихме нашето така нареченото "приятелство". Мисля че това беше най-доброто решение. Според мен прекъсни всякакви контакти с нея. Айде успех :) :)

DqVoLsKoJeLaNiE
08-24-2010, 10:56
Уф, най-гадния тип приятелки.. Бих те посъветвала наистина да я оставиш, шото ако ти го направи това един път-добре,преглъща се, но всеки път..Става лошо. Това ще й стане навик, ако вече не е станало и ще си мисли, че ти нямаш против, защото си си свикнала че тя е "Прелъстителката, бейби" ( :D ) и всяко момче, независимо кое е, е безвъзвратно влюбено в нея. Може да не се усеща, но ме съмнява да е така ..

BlindedAngel
08-24-2010, 11:13
Нищо не ти пречи да опиташ пак...Пък относно приятелката ддз...Не я мисли толкова много 8-)

sasha_90
08-24-2010, 13:01
Каква приятелка може да ти е,след като винаги взима най-ценното за теб?Я,спри да се занимаваш с нея!Тя не ти е приятелка.Една истинска приятелка няма да се забърква с гаджетата ти.

Lian4ety
08-25-2010, 09:44
Щом постъпва така не мисля,че ти е приятелка. Преди време имах такава приятелка бяхме най-добри приятелки 5 години много държахме една на друга във всяко отношение, но да не разказвам моята история , до колкото до твоята приятелка щом ти 'отмъква всяко момче под носа' се възползва чрез теб да осъществи връзки или по-точно да си поиграе с някой и да го остави ;] поне това е моето мнение :)

soul1199
08-25-2010, 17:02
ква приятелка бе?! ужас направо,аз ако съм няма да споделям с нея ни6о,излез с това момче

lyfche
08-25-2010, 17:45
хаха извинявай ама .. егати добрата приятелка ! .. просто сиг ти завижда и се дразни,че нея никой не я хар. :::

mArMaLaDkA
08-25-2010, 17:55
хаха извинявай ама .. егати добрата приятелка ! .. просто сиг ти завижда и се дразни,че нея никой не я хар. :::

Ако никой не я харесваше, нямаше така лесно да отнема всяко момче на авторката, сеш' се?

moonlightt, проблемът си е в теб. Не си достатъчно настъпателна в отношенията си с момчетата или просто си по-плаха/срамежлива, откъдето идва и проблема. Няма игра, няма закачка, не си интересна. Затова първата, която се появи и е по-агресивна, се превръща в по-харесваната.
Иначе мога и да ти кажа, че момчетата, с които излизаш са кретени и не заслужаваш такива, които позволяват първата срещната да ги води за носа, но това ще е пълна лъжа. Проблемът си е в теб, а не в приятелката ти. Ако не е тя, ще е някоя друга върти опашка. Помисли къде бъркаш.