PDA

View Full Version : Кажете си мнението...



d3d0ks7eR
08-23-2010, 21:23
Наскоро бях върл фен на "Methdrol" ,защото освен че съм май типичния Българин и гледам най-евтиното ,а и си падам по опасните работи :D
После прочетох тука в форума за "PlazmaJet" на Gasspari и се чудя дали найстина си струва парите ,дали найстина има такъв ефект - четох и за този продукт обаче пак нещо ме гложди...
После срещнах "Slin Slane" - WTF , та те половината форуми ,сайтове за хранителни добавки го изкараха като нещо с което колкото повече се тъпчиш и тренираш , толкова по-огромен ще станеш..Шах и мат ,просто направо ми хвърлиха леша ...
Реших да се ровна ОЩЕ по-навътре в нещата за Слин Слейн-а ,и видях че от 20 до 30 % от хората не им действа (нормално ,все пак е хранителна добавка ,не е казано на всеки да му действа така както на друг) ,та те предлагат по-добре да се вземе някоя КРЕАТИНОВА МАТРИЦА -- демек Cellmass на BSN..

Ще кажете ли сега вашето мнение -- кой от 3-те продукта найстина се е доказал при вас и затвърдил е вашето мнение относно ефект ??Пък може би друг продукт ???Трябват ми нещо на хапове ,не прахообразно ,защото много се прахосва така... :) :)

HHristov
08-24-2010, 08:06
Аз съм пил матрица ама не на БСН, а на п&б :) Евтина и качествена :) останах доста доволен даже ся пак ще зема :) и мисля ЗМА с бца :Д
Пък ако сложим и една дхеа и трибулус става муцка :Д

d3d0ks7eR
08-24-2010, 09:12
Аз съм пил матрица ама не на БСН, а на п&б :) Евтина и качествена :) останах доста доволен даже ся пак ще зема :) и мисля ЗМА с бца :Д
Пък ако сложим и една дхеа и трибулус става муцка :Д


А това в пари ,и резултати как е ? :)

HHristov
08-24-2010, 10:09
В пари ако са качествени работите 200+лв
Резултати като от слаб стероиден цикъл. Без да ти се спира работата на жлезите щото всички стимулира производството на тестостерон по ест. път.
Иначе за матрицата съм доволен :) Предполагам тази на бсн ще е по-добра

mrfahrenheit
08-24-2010, 11:17
Нито си дал информация за себе си , нито си съобщил намеренията си.Не мога да ти помогна.

d3d0ks7eR
08-24-2010, 11:30
Нито си дал информация за себе си , нито си съобщил намеренията си.Не мога да ти помогна.


17 години , 180 см , 73 кг , изчистен отвсякаде ся остава още МАСА ..Обаче много се двоумя ...Сега прочетох и за креатина много много отзиви който са за маса , и видях че микронизирания е най-добър -- http://www.bodyfan-bg.com/index.php?page=order&id=275

Това ме смая .. 500 хапа за 40 кинта ..

HHristov
08-24-2010, 12:50
Земи си матрица в тях ако не се лъжа има сичките видове и разни други работи

fatrat
08-24-2010, 13:44
Бухай монохидрат на Белтъчинна диета-така водата я пикаеш ,ако качиш нещо ще видиш колко точно :D

fr33runner
08-25-2010, 16:48
Виж Size On.Напълно си заслижава парите.От матрицата на BSN,не съм чел за много доволни.

Naik1
08-28-2010, 15:10
Size-ON на BSN наистина върши бая работа.Един приятел идваше с мене на фитнес, взе си го и дръпна бая напреде.Само ще те посъветвам да го пиеш с протеин или бца, за да не изгубиш голяма част от вече създаденото. И още нещо - ако не се лъжа тази добавка съдържаше ефедрин.Не че нещо ама да знаеш :)

fr33runner
08-28-2010, 19:31
Naik1,извинявай ама нищо не разбираш.
Size On е на Gaspari Nutririon.

Naik1
08-31-2010, 12:26
Аййй аййй айййй голямая грешка :D Извинявам се, просто преди да напиша предния си пост се ровичках из нета за NO-Explode (BSN) и съм написал неща за експлйоида, а не за сайзона :D :D Случват се и такива нещица, добре че беше fr33runner, че да се поправя.
Между другото БСН имаха продукт, почти същия като сайз-а на Gaspari, ако не се лъжа.Може би и затова съм се сбъркал.Както и да е, fr33runner е прав :)


Сега малко за Size-ON-а.
Size-ON е креатинова матрица, която се използва за увеличаване на мускулната маса и същевременно - за по-добро възстановяване.
Size-ON, от Gaspari Nutrition, всъщност се дели на 2 вида - обикновеният Size-ON и новият Size-ON Max Performance. Разликата м/у тях е, че обикновеният не съдържа въглехидрати, а новата разработка съдържа внушителни дози хидролизиран суроватъчен изолат, доста въглехидрати, както и луцеин.Целта на тази комбинация е в една добавка да се събере всичко нужно за постигане на желания успех.
Добавката се приема по време на цялата тренировка, смесена със студена или топла вода.
Дано вече да не съм сбъркал и да съм помогнал :)