PDA

View Full Version : ....



b3rrynkuu
08-24-2010, 07:04
..

LuxurySk0B
08-24-2010, 07:10
еми мелница си е




мн ме кефи как си го написала

b3rrynkuu
08-24-2010, 07:33
...

LuxurySk0B
08-24-2010, 08:02
ялялал

righteous
08-24-2010, 08:13
еми мелница си е




мн ме кефи как си го написала


Nee ti swanax misuLtaa ! ; ] . . kwa meLnicca kuw xlqqb te g0ni ? ;DDd

Интересни сте ми като почнете да пишете така.Хем е забавно хем е жалко : )

FuckedUp
08-24-2010, 08:15
Порастни :)

b3rrynkuu
08-24-2010, 08:29
.......

FuckedUp
08-24-2010, 08:35
Малка си :)

b3rrynkuu
08-24-2010, 08:43
0tkudee pa razbraa ?! :D . . kakt0 i da e sywet she dadesh li ? ;s

righteous
08-24-2010, 08:53
0tkudee pa razbraa ?! :D . . kakt0 i da e sywet she dadesh li ? ;s

Научи се да пишеш , като за начало. :)

Aysell
08-24-2010, 09:02
Ами той и първия път се е държал все едно те харесва, но не е.. откъде си сигурна, че и сега не е било същото ? Може би те има за добра приятелка, но нищо повече.. не можеш да бъдеш сигурна - само той си знае.. Много хора на твое място биха направили същото - да се опитат да го накарат да ревнува и да видят какво ще стане.. но може би не е трябвало да казваш чак "и може би ще тръгваме.." .. не знам - ако бях аз щях да кажа: "и сега занимаваш ли се с някоя?", той щеше да ти каже и вероятно да те попита същото и: " ами аз уж си пиша с един, но не съм сигурна колко е сериозно.. но ще видим де.." нещо такова.. не е било нужно да стигаш чак толкова далеч.. но вече е факт.. моят съвет е пиши му ти и се дръж все едно нямаш чувства към него, колкото и да е трудно.. просто се дръж приятелски, нехаейки, свободно.. просто бъди себе си, а не някое притеснено момиче, което постоянно го ревнува, държи му сметка и му повтаря нон - стоп: "обичам те!".. защото за момента тези думи като, че ли за него нямат значение.. ако искаш ми пиши лично, ако ти трябва друго :)

Aysell
08-24-2010, 09:04
0tkudee pa razbraa ?! :D . . kakt0 i da e sywet she dadesh li ? ;s

Научи се да пишеш , като за начало. :)

Не сме тук, за да съдим кой как пише - това си е нейн избор.. единствената забележка е да пише на бг..

righteous
08-24-2010, 09:22
0tkudee pa razbraa ?! :D . . kakt0 i da e sywet she dadesh li ? ;s

Научи се да пишеш , като за начало. :)

Не сме тук, за да съдим кой как пише - това си е нейн избор.. единствената забележка е да пише на бг..

В нейна полза е да го пише четливо , така ще го прочетат повече хора. :)

Aysell
08-24-2010, 09:25
0tkudee pa razbraa ?! :D . . kakt0 i da e sywet she dadesh li ? ;s

Научи се да пишеш , като за начало. :)

Не сме тук, за да съдим кой как пише - това си е нейн избор.. единствената забележка е да пише на бг..

В нейна полза е да го пише четливо , така ще го прочетат повече хора. :)

Е, да.. но и така се чете.. който има желание да помогне - и така ще го направи :)

JustUnforgivable
08-24-2010, 09:27
Ти губила ли си нещо, че искаш да си го върнеш .. :-o
Не може да казваш, че го обичаш и че не може да живееш без него само защото бил уж печен и мноу забавен в скайп..Детенце :)
Бягай на улицата да играеш на криеница, още ти е рано за LluUub0v :roll:

b3rrynkuu
08-24-2010, 09:31
...

b3rrynkuu
08-24-2010, 09:37
....

Aysell
08-24-2010, 09:40
Стига сте повтаряли "детенце", "малка си" и т.н. ДРАЗНЕЩО Е ! В крайна сметка трябва да даваме съвети, а не да обсъждаме дали някой е достатъчно голям за любов ( което в прочие е адски глупаво.. няма определена възраст.. със сигурност има момичета на по 13 - 14, които могат да обичат ! ) А иначе, ако си оптимист - може да не е бил на компютъра, знае ли човек.. ако си песимист ( като мен :-D ) - може би е трябвало да му пишеш нещо друго, да завържете макар и кратък разговор, и тогава "лека нощ" .. може би не ти отговаря, защото му пишеш много често и в крайна сметка стигате до един и същ разговор - че искаш всичко да си е както преди, та дори и по - добре.. казах ти, дръж се по - дистанцирано, приятелски и си говорете за нормалните теми - музика, филми, ежедневие.. за момент остави любовта.. :)

b3rrynkuu
08-24-2010, 09:49
.....

Aysell
08-24-2010, 09:51
Ааа.. сори - моя грешка.. ами пиши му ти този път :P

JustUnforgivable
08-24-2010, 09:52
^ Миличка, стига се прави на защитничка.И аз се дразня, оттеб, ама не се оплаквам ;)

А до авторката -
Преди да го видя на живо се познавахме но не по Скайп Аз това имах предвид.Как преди да го видиш, сте се познавали :lol: То дали Скайп или нещо друго в нета е се тая .. сеш се ;) В интернет хората са супер, ама на живоо .. ии едно е да го видиш само, друго да го опознаеш :roll: И това, че сумати хора са ти казвали, че бил як характер и подобни, не означава, че го познаваш лично .. Аз като ти опиша 1 момче и ти го представя като принц и в него ли ще се влюбиш .. :-o

DqVoLsKoJeLaNiE
08-24-2010, 09:56
Не се занимавай с него... То момчето не знае какво иска, горкото, което е много лоша и неизлечима болест. Бий му шута и тва е. :)

JustUnforgivable
08-24-2010, 10:00
Не се занимавай с него... То момчето не знае какво иска, горкото, което е много лоша и неизлечима болест. Бий му шута и тва е. :)

:lol: С какво е виновно момчето !? Той знае какво иска (донякъде) - казал и е, че няма чувства към нея и точка.. А тя продължава. Спокс ще го забравиш ;)
Ама ако тооолкова искаш да си го "върнеш" продължавай в Скайп..
Той Скайп всички проблеми решава ;)

Aysell
08-24-2010, 10:02
Миличка, стига се прави на защитничка.И аз се дразня, оттеб, ама не се оплаквам ;)[/i]

Хахха.. засегнах се :razz: Никой на нищо не се прави, МИЛИЧКА :-D Дразни си се на ум :oops: :lol: Просто прекалявате със злобата :( :D :D

GossipGirl89
08-24-2010, 10:03
Душичке, имаш ли повече от 13-14? Повярвай, ни най-малка представа си нямаш от това какво е любов :)
Твоят пич е несериозен или по-точно бройкаджия. Явно е от онези псевдо-плейбойчета дето си мислят, че могат да забият всяка мацка, да у из*укат и после да й бият шута. За какво ти е такъв човек? Той очевадно не те харесва и не иска да те добави към колекцията си => спри да си унижаваш и да му се обесняваш за квото и да е. Спри да го търсиш и да се интересуваш от него и толкова. Паднала си му в краката и нон-стоп му обесняваш колко го обичаш и т.н. и очакваш той да се трогне и изведнъж да се влюби в теб... Мъжете не оличат такива лигави неща. Не обичат и момичета, които не си знаят цената и нямат грам достойнство. Още в началото е трябвало да се държиш на ниво и да бъдеш малко по-недостъпна, а не веднага да му признаваш, че го харесваш, че го обичаш и т.н. Сега дори и да го направиш това неща няма да има никаква файда, защото той вече знае, че си падаш по него и че всичко, което правиш, за да го прикриеш е маска... Така че най-добре го махни от скайп и отвсякъде и спри да се занимаваш с него - рано или късно ще срещнеш друг, спокйно

Aysell
08-24-2010, 10:05
Не се занимавай с него... То момчето не знае какво иска, горкото, което е много лоша и неизлечима болест. Бий му шута и тва е. :)

:lol: С какво е виновно момчето !? Той знае какво иска (донякъде) - казал и е, че няма чувства към нея и точка.. А тя продължава. Спокс ще го забравиш ;)
Ама ако тооолкова искаш да си го "върнеш" продължавай в Скайп..
Той Скайп всички проблеми решава ;)

Ахахаха.. чакай малко - 1во ти, ГОЛЯМАТА, на колко си ? 2ро - искаш да ми кажеш, че ти не си си писала НИКОГА с момчето, с което харесваш 1во в скайп и после каквото става, става.. така ли ? :razz: Айде моля ти се - не сме вчерашни.. вече всички ползват скайп за това.. :wink:

JustUnforgivable
08-24-2010, 10:06
Хахха.. засегнах се :razz: Никой на нищо не се прави, МИЛИЧКА :-D Дразни си се на ум :oops: :lol: Просто прекалявате със злобата :( :D :D

Ха-ха-ха мн забавно .. Като се изчерпаш откъм клишета, кво ще прайш ?

Aysell
08-24-2010, 10:08
спри да си унижаваш и да му се обесняваш за квото и да е. Спри да го търсиш и да се интересуваш от него и толкова. Паднала си му в краката и нон-стоп му обесняваш колко го обичаш и т.н. и очакваш той да се трогне и изведнъж да се влюби в теб... Мъжете не оличат такива лигави неща. Не обичат и момичета, които не си знаят цената и нямат грам достойнство. Още в началото е трябвало да се държиш на ниво и да бъдеш малко по-недостъпна, а не веднага да му признаваш, че го харесваш, че го обичаш и т.н.

За това поне съм много съгласна :)

Aysell
08-24-2010, 10:11
Хахха.. засегнах се :razz: Никой на нищо не се прави, МИЛИЧКА :-D Дразни си се на ум :oops: :lol: Просто прекалявате със злобата :( :D :D

Ха-ха-ха мн забавно .. Като се изчерпаш откъм клишета, кво ще прайш ?

А - у.. не ми бери грижа 8) аз все някак ще се оправя, ами ти горката, как я мислиш с тая злоба ? :? пфф.. ае по - добре си замълчи, че оспами цялата тема с твоите тъпотии 8-)

kloely
08-24-2010, 10:11
За да си върнеш нещо, трябва да си го имал. А ти не си. Дори не знаеш дали те е харесвал. Държала си се като обсебена с тея постоянни смси "Обичам те" и нз кво още. Казал ти е, че не те харесва, но ти си си продължила. Добре, да приемем, че си се борила за него (само да приемем) и пак нищо не се е получило. После пък си изпратила приятелките си да го разпитват получавал ли той смсите ти.

Извод: Няма какво да направиш, освен да пораснеш...

JustUnforgivable
08-24-2010, 10:14
Ахахаха.. чакай малко - 1во ти, ГОЛЯМАТА, на колко си ? 2ро - искаш да ми кажеш, че ти не си си писала НИКОГА с момчето, с което харесваш 1во в скайп и после каквото става, става.. така ли ? :razz: Айде моля ти се - не сме вчерашни.. вече всички ползват скайп за това.. :wink:

Ясно, бавнозагряващ случай - не съм и казала, да не влиза в Скайп.Се тая ми е, просто и дадох съвет, че през Скайп не можеш да опознаеш даден човек - не напълно.:?
И кой е казал, че не съм си писала никога ;) Не помисли ли, че именно заради това и казвам, че така нищо няма да излезе. ;)

Aysell
08-24-2010, 10:17
Ахахаха.. чакай малко - 1во ти, ГОЛЯМАТА, на колко си ? 2ро - искаш да ми кажеш, че ти не си си писала НИКОГА с момчето, с което харесваш 1во в скайп и после каквото става, става.. така ли ? :razz: Айде моля ти се - не сме вчерашни.. вече всички ползват скайп за това.. :wink:

Ясно, бавнозагряващ случай - не съм и казала, да не влиза в Скайп.Се тая ми е, просто и дадох съвет, че през Скайп не можеш да опознаеш даден човек - не напълно.:?
И кой е казал, че не съм си писала никога ;) Не помисли ли, че именно заради това и казвам, че така нищо няма да излезе. ;)

Никой и не твърди, че така можеш да опознаеш някого напълно.. но като за начало, особено ако си срамежлив.. а и при тях изглежда излизане няма да има скоро, така че и скайп ще е нещо.. в момента говорим не как да тръгне с него, а как поне да останат приятели..

JustUnforgivable
08-24-2010, 10:20
Хех ми Ок. Няма да има приятелство. ;)
Ще се сближат, после тя ще продъжли да настоява за чувствата си, ама той най-вероятно пак ще и разбие мечтите.
Ма пробвай, като искаш, не те спирам..
А пък, ако не стане така, само можеш да се радваш. Ае пийс, нали да не си изспивам повече злобата, хаха

Aysell
08-24-2010, 10:25
Ще се сближат, после тя ще продъжли да настоява за чувствата си, ама той най-вероятно пак ще и разбие мечтите. да се надяваме, че няма да стане така :)

Ае пийс, нали да не си изспивам повече злобата, хаха хах, виж - нямам нищо против теб, но дори и да си изказваш мнението и да целиш да помогнеш, го казваш по много груб начин.. това имам предвид.. просто не трябва да се нахвърляте така всички върху нея.. така, че както казах - ПРОТИВ ТЕБ НЯМАМ НИЩО ;)

b3rrynkuu
08-24-2010, 10:29
.........

kloely
08-24-2010, 10:33
Засипвала си го с смси "Обичам те" и си му се натискала, пък си мислиш, че си била недостъпна :razz:

Aysell
08-24-2010, 10:36
Засипвала си го с смси "Обичам те" и си му се натискала, пък си мислиш, че си била недостъпна :razz:

SMSите са били след това.. тя говори, че в началото е била недостъпна.. нали така ? поне аз така го разбирам..

JustUnforgivable
08-24-2010, 10:40
Хехе, kloely, именно :P
Сори, че съм груба - такъв ми е характера и обичам да казвам истината ениуей късмет - дано ти пише в Скайп и ти драсне някой романтичен СМС, че да не земеш да се метнеш отнякъде. :grin: :-)
И прочети първия коментар на kloely ;)

И искам да подчертая нещо - "Познаваме се от 4 месеца и едва в края на 2 месец му признах! " :shock: леле, рекорд, много си издържала ..
Любовта не е само превличане - тя е необходимост и доверие, а то не се печели за 2 месеца ;)
Don't worry, повече няма да се меся и да злобея :P

p.s. - много ми става смешно, когато някой каже нещо и другите само го повтарят - Aysell - онова за злобата и айде и авторката след нея, шегувам те :)

kombarka
08-24-2010, 10:46
О, Велика царевицо в коприва, просветли ме и ме избави от този ужасТ.

Филмираш се. Тъпа си. Ограничена си. Не знаеш какво искаш. Навремето и аз имах такъв начин на мислене, но сега разбрах колко смешно съм изглеждала.

Без обиди? О, добре. Ще бъда по-деликатна.

Ти, мила моя сладурано, си въобразяваш, че той има чувства. Той ти се подиграва. Чувствата не могат да се появят насила, така че остави горкото момче на мира и спри да сe филмираш.

:-)

Aysell
08-24-2010, 10:48
Любовта не е само превличане - тя е необходимост и доверие, а то не се печели за 2 месеца ;)

\:D/ съгласна съм.. макар, че понякога си има и изключения :) но едва ли случая е от тях.. може би не го обича, а просто иска да го има, защото преди това не е успяла.. може би просто изпитва силно привличане и т.н., но наистина поне за едно съм съгласна - не е възможно чак да го обича..

b3rrynkuu
08-24-2010, 11:18
........

YourFavouriteDrug
08-24-2010, 11:21
по дяволите спрете да нареждате момичето...тя ви е поискала съвет, а вие тръгнахте да я нареждате/съдите.

към авторката:
1. спри да разчиташ на скайп за каквото и да е било... нали знаеш, че всичко по нета е преувеличено.
2. както каза gossipgirl89, спри всякакви контакти с него. нищо добро няма да излезе от тях, най-много той да те нарани още.
3. не се впрягай толкова...знам че е по-лесно да се каже, отколкото да се изпълни, но си помисли... просто не си струва да плачеш за това момче, след време ще си намериш някой свестен и ще потръгнат нещата(и то наистина, а не за да накараш оня да ревнува).

sasha_90
08-24-2010, 11:27
Недей да се нараняваш повече.Използвай лъжата си за другото момче,за да го забравиш.Даже го блокирай от скайп.Спри всякакъв контакт с него.Това ще ти помогне доста.

b3rrynkuu
08-24-2010, 11:28
......

Pascal
08-24-2010, 11:42
Така както си го описала "големият пич" най-добре му прати едно съобщение finger ама в скобички :D Е айде за да напиша нещо сериозно или сте малки,или момчето е някъв женствен циркаджия,но и в двата случая съм обеден,че те е харесвал(така да се каже де),но като си хлътнала и му е омръзнало(всмисъл момчетата от горните два типа,искат просто да се забавляват,като харесват някое момиче,с което нямат шанс),така че моят съвет е ако наистина си решила да се занимаваш с него ,за което никой не може да те съди, да го караш да те гони,а не ти да го гониш. Е истинския ми съвет е от първите два реда, но знам,че няма да го направиш,така че ти си знаеш оттам нататък :) :razz:

BaffaLsc
08-24-2010, 11:59
Според мен много си му вдигнала самочувствието с това '' обичам те '' и сега той те разиграва :? Така както го описваш оставам с впечатлението ,че е някакъв лигав женкар ,който не знае какво иска :?

YourFavouriteDrug
08-24-2010, 12:13
YourFavouriteDrug : Еми ето това е проблема. Точно започвам да се отдалечавам и той отново почва да се сближава. Не го разбирам.. И си нямам представа към какво се цели.. Има толкова хора тичащи след мен, пък аз се хванах за един лигльо, който мисли че е големия (*) .. пхах .. не мога да повярвам, че го казах, но не е лесно да се изпълни ! . . обичам го наистина ; ] .. това не беше от онея историйки дето някво момиченце много харесва момчее, и мисли че това е любов . . не .. при мен не е така ! .. незнам как да го докажа .. никога никоя не се е влюбвала в него, и той си мисли, че мойто също е само едно силно харесване .. офф направо .. незнам какво да правя затова исках съвети ама повечето почнаха, да си показват злобата и . . ;x

Ами цели се към това да те използва и ти да тичкаш след него и да си играе с чувствата ти. Не му позволявай да се сближи с теб, игнорирай го както той тебе с СМС-ите. Колкото и да не ти се вярва, времето лекува, ето ти казваш че като не ти е писал един месец и си започнала да го забравяш. Няма нужда да ми обясняваш, че си влюбена, защото ти си знаеш най-добре какво чувстваш.. Успех :-D

b3rrynkuu
08-24-2010, 12:19
....

GossipGirl89
08-24-2010, 12:46
YourFavouriteDrug : Еми ето това е проблема. Точно започвам да се отдалечавам и той отново почва да се сближава. Не го разбирам.. И си нямам представа към какво се цели..

Най-вероятно е от онзи тип момчета, които обичат да са в центъра на вниманието. Харесва им да знаят, че има момичета, които тичат след тях. Може би е видял, че си по-наивна и сега се ти разиграва. В момента, в който ти почнеш да се отдръпваш той пак те придърпва, за да си вдига акциите чрез тебе. И няма да престане да го прави докато ти не спреш да му се връзваш всеки път. Както те посъветвах - най-добре го игнорирай напълно

slynchoo
08-24-2010, 12:55
леле....да ти имам проблемите!Лапешка му работа..

b3rrynkuu
10-02-2010, 12:19
.......

b3rrynkuu
10-02-2010, 12:21
Да не забравя. Вчера вечерта говорих два часа със едно момче, по телефона представяйки си, че е той :) . И след като си легнах му звъннах и само за да чуя неговото ' Да ? Кой си ти бе ? ' :)

teodora87
10-02-2010, 13:38
Ти губила ли си нещо, че искаш да си го върнеш .. :-o
Не може да казваш, че го обичаш и че не може да живееш без него само защото бил уж печен и мноу забавен в скайп..Детенце :)
Бягай на улицата да играеш на криеница, още ти е рано за LluUub0v :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

w0lf
10-02-2010, 13:57
ееееееееееееее такъв фейл е темичката :lol:

MsIrony
10-02-2010, 14:07
^ И аз прекарах минути в съжалителен смях в тая тема .

b3rrynkuu
12-01-2010, 14:22
....

b3rrynkuu
12-01-2010, 14:25
....

balu4ka
12-01-2010, 15:03
Чак ме накара да се зачудя какво правя в тоя форум?!Ти си нерално тъпа или на такава се правиш ?(въпроса май е твърде риторичен).Неспособна съм да ти отговоря по- тъпо за да ме разбереш:малка си и човека е решил да си играе с тебе(или просто е забелязал колко наивна си и колко наличие на мозък имаш?! :? ).Спри да се излагаш,най-малкото би трябвало да си го разбрала това,че явно в очите на "целия град" си жалка (;

b3rrynkuu
12-01-2010, 15:36
......

InloVeGirl27
12-01-2010, 15:39
Защо всяка втора тема е пълна с обиди и заяждане?!? Не може ли да коментираме без да стават такива разпри... :)

Както и да е,та по темата- Хареса ми едно мнение на GossipGirl89. Права е,че момичетата трябва да имат достойнство и да знаят какво искат. Досещаш се,че момчетата искат сериозна връзка с някой от противоположния пол,който се държи на ниво и естествено. Да му казваш,че го обичаш и че го харесваш и т.н. по толкова пъти е сигурен знак,че той ще се държи така,ако не изпитва нищо.И баба ми знае,че когато кажеш на едно момче,че си падаш по него,а той не изпитва симпатии ще започне да ти обръща внимание,да те закача и тем подобни.. Просто си му вдигнала самочувствието. Според мен не си заслужава,ти не го обичаш,просто го харесваш много и ти е постоянно в главата. Но трябва да го изтриеш оттам и да не се държиш като отчаяна госпожица. :)

balu4ka
12-02-2010, 11:54
Ама сериозно лиииии ? ;] .. По-добре си запази мнението мила :)


Да,тук си за мнения нали ?! И не съм ти никаква "мила".Напротив казах ти истината,ако в случая те е заболяло не е мой проблем (: .Просто ме подразни първо как "пишеш".Имаш като цяло нужда от това да пораснеш ,може би :shock: :lol: .

b3rrynkuu
01-22-2011, 19:57
........

missmusic25
01-22-2011, 23:50
Здравейте (: .. Преди 2 месеца тръгна със 1 мацка .. дето не ме понася, щото като малки се бяхме сдърпали .. И тя само ми се закачаше есте .. и си ходат хората .. чак се " Обужаваттттт " .. Най - много ме е яд, че тя му казва, че го обича, а я виждам с мнооооого други момчета навън и много близка .. А той горкия си я харесва наистина .. Но както и да е - обичам го .. Междудругото в деня, в който тръгнаха .. И аз го блокирах .. Почнал е да казва някакви " ако я пипне, съм и резервирал кон да го начука " некфи подобни .. И така .. не контактуваме .. Той ме мрази :)
Незнам дали той е малоумен или ти си втълпяваш, но той няма абсолютно никаква причина за да те мрази. . А ако има то това ще е, че ти си го харесвала [[и с течение на времето -заобичала]] и тогава вече излиза, че той е тотално малоумен човек,който обича да си създава врагове ! . .В такъв случай моят съвет е да го забравиш . . Не самоо него а и всичко свързано с него. . Няма никакъв смисъл да обичаш някой който не те обича. .Който е казал,че не можеш да заповядваш на сърцето е бил в голяяма грешка. .Можеш-и още как- зависи каква ти е волята и дали си достатъчно борбена ! ;]]