PDA

View Full Version : Фалшив Adidas



soho
08-24-2010, 09:34
Вчера за първи път ходих в магазин на Адидас да пазарувам от там .В магазина видях голям знак на Адидас както във всичкидруги магазини.Направи ми впечатление ,че точката на i е съединена със знака.Дали това означава че магазинът е фалшив или... :( Какво мислите?

ShtrudeL
08-24-2010, 09:41
Какво значение има? Притеснява те буквичката ли? Или материята? Сигурно няколкото процента памук в повече дразни на кожата?

Canis_Dirus
08-24-2010, 09:46
Тоя магазин е баси фалшивия. Всичко вътре е китайско. Само ментета, а продавачката не е никаква продавачка, ами е със силиконови цици и адамова ябълка :-x :-x

Joc
08-24-2010, 09:47
аз ти предлагам да сигнализираш някъде за този магазин, защото гаврата е пълна! вътре предполагам цените са като в оригиналните магазини или поне се доближават до тях... много е кофти как лъжат хората.

mlakniwe2
08-24-2010, 09:52
Тоя магазин е баси фалшивия. Всичко вътре е китайско. Само ментета, а продавачката не е никаква продавачка, ами е със силиконови цици и адамова ябълка :-x :-x

На всеки оригинален адидас пише made in china, защото ние нямаме този висок стандарт на живот, че да ни внасят от Германия или другаде-пак е оригинално, но го произвеждат в Китай, Германия е развита държава и там си произвеждат адидас-а и още много други неща, а ние като не сме развита държава ще ни внасят буклуците от Китай-тва е положението-може случайно в някоя втора употреба да намериш оригинален адидас от германия, защото обикновенн дрехите ги внасят от там и са много по качествени от наще боклуци-кака ми държи верига магазини втора ръка и знам, че дрехите ги внасят от Германия и са много качествени и дори повечето са чисто нови

Joc
08-24-2010, 09:54
фацепалма

Canis_Dirus
08-24-2010, 10:01
Тоя магазин е баси фалшивия. Всичко вътре е китайско. Само ментета, а продавачката не е никаква продавачка, ами е със силиконови цици и адамова ябълка :-x :-x

На всеки оригинален адидас пише made in china, защото ние нямаме този висок стандарт на живот, че да ни внасят от Германия или другаде-пак е оригинално, но го произвеждат в Китай, Германия е развита държава и там си произвеждат адидас-а и още много други неща, а ние като не сме развита държава ще ни внасят буклуците от Китай-тва е положението-може случайно в някоя втора употреба да намериш оригинален адидас от германия, защото обикновенн дрехите ги внасят от там и са много по качествени от наще боклуци-кака ми държи верига магазини втора ръка и знам, че дрехите ги внасят от Германия и са много качествени и дори повечето са чисто нови
Дори не заслужаваш да ти се обяснява. Толкова си тъп!

Mol0tovBitch
08-24-2010, 10:05
Тоя магазин е баси фалшивия. Всичко вътре е китайско. Само ментета, а продавачката не е никаква продавачка, ами е със силиконови цици и адамова ябълка :-x :-x

Ако очакваш в днешно време в магазин на Адидас да намериш някакъв артикул произведен в Германия, доста се лъжеш. Последния път когато бачках в такъв магазин имаше само едно-две горнища, от старата школа, които бяха мейд ин Джермани. Всичко друго беше произведено на изток...

Pwnmaster
08-24-2010, 10:06
Фейспалм с крак.
Като сме смотан народ затова имаме Адидас произведен в Китай, а? :lol:
Btw, доколкото знам Copa Mundial се прави в Германия.

mlakniwe2
08-24-2010, 10:06
Дори не заслужаваш да ти се обяснява. Толкова си тъп!

Ок отстъпвам, и няма да се разправям с хора, които си мислят, че всичко знаят

Mol0tovBitch
08-24-2010, 10:10
Тоя магазин е баси фалшивия. Всичко вътре е китайско. Само ментета, а продавачката не е никаква продавачка, ами е със силиконови цици и адамова ябълка :-x :-x

На всеки оригинален адидас пише made in china, защото ние нямаме този висок стандарт на живот, че да ни внасят от Германия или другаде-пак е оригинално, но го произвеждат в Китай, Германия е развита държава и там си произвеждат адидас-а и още много други неща, а ние като не сме развита държава ще ни внасят буклуците от Китай-тва е положението-може случайно в някоя втора употреба да намериш оригинален адидас от германия, защото обикновенн дрехите ги внасят от там и са много по качествени от наще боклуци-кака ми държи верига магазини втора ръка и знам, че дрехите ги внасят от Германия и са много качествени и дори повечето са чисто нови

Това не е съвсем вярно. Вярно е, че по-голямата част от фабриките на Адидас са локализирани в Азия, но не всичко е китайско. По-голямата част от ментаците които се продават по битаците обаче са китайски.

Minerva
08-24-2010, 14:26
Реално тва си е немска марка. Обаче в Азия работната ръка е по-евтина...нормално. Масово фирмите са си изнесли там производството.
А бтв знаете ли, че Адидас им шиели на ишлеме в Кюстендил? А покрай тия заводи мноооого се изнася в самия град. Пишат десетки бройки брак, мятат ги в чували по кофите и после вечер ходят да си ги прибират. :D

anisummer
08-24-2010, 22:08
Не знам до колко съм права, но мисля че ADIDAS се произвждат и в Индонезия

FockidyFockFock
08-24-2010, 22:11
не знам защо погледа ми пропускаше тая тема, докато гледах форума?>?????!@?#

КОЙ ВИ РОДИ, БЕ? КОЙ? А?

Di
08-24-2010, 22:13
ако магазина не е специално за адидас,пука,найк и т.н. не очаквай да е оригинално

Nqkuf
08-24-2010, 22:15
И сега като не е оригинално дай да тръгваме да се бесим?

Canis_Dirus
08-24-2010, 22:23
Всичко е фалшиво. С фалщиви сперматозоиди сте заченати даже.

Still1ME1Still1HERE
08-25-2010, 19:39
Всичко е фалшиво. С фалщиви сперматозоиди сте заченати даже.По страшното е, че дори от фалшиви майки и бащи... Дори домашните ви любимци са китайски!

Всички сме роботи! Обкръжени сте! :smt032

And this will http://vbox7.com/play:0d54124c :booooomb:

PinkFloydSound
08-25-2010, 20:13
^ Бате, за година и половина и с ГРАМ не си поумнял. :smt095

vIKToriYa
09-02-2010, 17:02
всичко ее фалшимент ... стига се шашкахте ... :D :D :D :D :D :D

mecheeeee
09-02-2010, 17:17
shadow4e
Запознай се с правилата. Същото важи и за госпожицата от горния пост, която е на косъм от бан.

semantics
09-02-2010, 17:47
Точката на и-то е съединена със знака?!? За пръв път май виждаш лого на Адидас, а?

Иначе драматургията е потресающа, не ще и дума...

Still1ME1Still1HERE
09-02-2010, 20:27
^ Бате, за година и половина и с ГРАМ не си поумнял. :smt095Тъжно, а?

Звучи много готино от момичето, което за година и половина прояви изключителната си воля и постоянство, и уникланите си умения да прави нелепи сетове от дрехи и да коментира всички възможени диети, добавяйки нещо от себе си. Много ми хареса едно идеално нацелено мнение с цитат от Светльо & The Legends - Повърхностни рани. Беше много оригинално. Жалко, че не мога да го намеря сега, сигурно си била пияна и после си го изтрила... Да не говоря за отношенията ти към един човек, които и тогава бяха говняни, а доколкото знам и сега не са цветущи. Тъжно ми става чак, да... Абе въобще the wind of change духа яко. Аплодисменти захората, които поумняха.


Наздраве!

honeybabe
09-02-2010, 22:34
ужасни сте ....................................

NamelessRomantic
09-03-2010, 12:03
ЗБИЙТИ СЪ!!





](*,)

Canis_Dirus
09-03-2010, 16:41
От този магазин на адидас си купих ето тези:
http://i40.tinypic.com/vq778l.jpg

Според вас фалшиви ли са?

tqnko
09-03-2010, 17:15
ХАХА!
Китайците правят много хубави неща. Ако отидете в Америка и си купите нещо китайско ще е много качествено, защото просто тяхните стандарти на американците са завишени и всички боклуци не минават при тях, докато при нас всичко е добре дошло. Така, че купувайте си адидас найк ако ви се дават излишни пари.
Аз нещо вече не им обръщам внимание ;р