PDA

View Full Version : мисля че нямам приятели



medencety
08-24-2010, 09:48
аз незнам какво да правя..преди 3 4 години се скарахме с едни приятелки и от тогава не си говорим..всичко си беше добре до тази година когато са решили да ми сасипят живота..те настроиват моята наи
добра приятелка срещу мен аз си мислех че с нея винаги ще сме заедно нашето приятелство е от както се помня 10 години има .Но сега тя се от далечава от мен аз си оставам сама няма с кои да споделям стоя на терасата и я гледам отвънка с другите (дет ми провалиха живота) ка се забавляват немога да заспя до 2 3 през ноща постоянно ги чувам как от вън се смеят и ми става още по гадно незнам вече какво да правя невиждам смисал в живота понякога искам да се хвърля от някои мост но това е наи лесния начин. какво да правя сас скапания си живот?!

Claymore
08-24-2010, 11:22
Настрой приятелката си срещу тия дето искат да ти "провалят живота".
След като те го правят защо не и ти?

medencety
08-24-2010, 11:32
де да можех ,но незнам как те са 6 аз сам 1

Claymore
08-24-2010, 12:21
Кажи на бф-то, че 6-те дами са казали, че майка й е грозна :D
Да видим дали пак ще дружи с тях.

Шегувам се разбира се. Това, че са 6 не трябва да те притеснява. Като ги гледам днешните лигли и да им събереш мозъците в едно цяло няма да могат да наредят пъзел от 200 части за по-малко от 1 час.
Говори с приятелката си, кажи й, че те се опитват да ви разделят и т.н.

SmilezZz
08-24-2010, 13:18
Каква ли най-добра приятелка е била,щом се е оставила така лесно да я настроят срещу теб..
Както и да е..Поговори с нея..
Кажи й всичко,което чувстваш и мислиш за вашето приятелство и
за останалите шестте момичета..

PinkPussy94
08-24-2010, 13:26
Искаш ли да станем Приятелки ?? :D

Me4encety
08-26-2010, 01:39
ами според мен трябва да говориш с нея да си изясните всичко ако е на твоя страна добре ако е на тяхна мисля че трябва да си потърсиш нови приятели който държат на теб и не се оставят да бъдат настроивани

gab4i7o
08-26-2010, 06:53
Доста често са ми казвали да търся причината в себе си ;д ама понеже съм инат и сичките са ми виновни; дд
ама знам че не е редно 8-)
таа. Представи си че може нещо да си сгафила нещо дребно, коет дори не помниш и за това да е с тях. Всичко може да е поговорете си малко като хора ти пък, мостове винаги има обаче ти кажа от балкон е по-сигурно :? :?

sasha_90
08-26-2010, 11:05
Можеш да си представиш каква приятелка ти е била,щом се е оставила да я настроят против теб.Ако искаш говори с нея и опитай да я привлечеш отново към теб.Ако ли не-слагай я в графата минало.Все пак живота продължава.

NeENormalen
08-26-2010, 12:47
те настроиват моята наи
добра приятелка срещу мен аз си мислех ... какво да правя невиждам смисал в живота понякога искам да се хвърля от някои мост но това е наи лесния начин. какво да правя сас скапания си живот?!

Толкова ти е приятелка... 8-) колкото то моста - ГОЛЯМА ГРЕШКА!!! нищо няма да постигнеш, само ще оставиш кървав белег върху родителите си! Останалите НЯМА да те ПОМНЯТ!!! Какво да правиш ли? ЗАПОЧНИ НОВ! Хвани си гадже, купонясвай, забавлявай се, пътувай!

medencety
08-26-2010, 18:33
Благодаря ви , много все пак нетрябва да се отчайвам за една приятелка има още много които биха ме оценили . невярвам вината да е само неина де може би и аз имам но едно знам немога да върна времето назад Трудно но ще продължа пак и сега идва даскало ще наблегна на него! Благодаря ви ,отново !!! :-) :)

Di
08-26-2010, 20:14
ДА НЕ ТИ ПУКА!

Като се събират под терасата ти исипи им на главите студена вода и гледай сеир :razz:

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 08:46
От мене 1 съвет и аз имах същия проблем с 1 приятел защото го бях оставил заради някви пикльовци но осъзнах грешката си потърсих го казах че грешката е в мене поговорихме и сега сме заедно както едно Време.....!!! Имах и 1 "приятел" не признаваше грешките си дори когато е виновен и най-накрая остана САМ !!! Така че поговори с нея насаме и всичко ще си дойде на мястото ако ли не продължаваш напред и това е

babyy123
09-08-2010, 12:53
защо а ти пука за някой , след като на него не му пука за теб ? Излез намери си нова компанияи после тая твоя "приятелка" сама ще дойде :)