PDA

View Full Version : хартия за татос



alcho
08-24-2010, 10:21
здр пичове имам един въпрос свързан с татосите .
предполагам сте гледали на морето как ги правят нали ги рисуват на някаква хартия и след това ви я слагат на ръката за да се очертае фигурата. каква е тая хартия и от къде мога да си взема такава.
искам да си права исктински татос ама първо да вида в нас как ще ми стой като менте а после ще си го направа истински :D

guinessgirl
08-24-2010, 10:30
индиго?

baceto
08-24-2010, 10:45
обикновенна хартия, на която очертава контурите с туш...

Decu
08-24-2010, 10:46
a ако са трайбъли изобщо не знам за кво ти е хартия.....

shadow4e
08-24-2010, 11:00
Като говорим за трайбъли и татус, направен на морето, се сещам за един софийски гларус, да речем, с когото се запознах във влака. Беше си направил преди два дена в Созопол, тогава е бил пиян, което го оправдава, че се е дал на някой, който явно също е бил. 8-) Интересното е, че продължаваше да му се радва и да ми обяснява колко е як, а изглеждаше наистина ужасно. На този явно доста му е треперела ръката, на места беше и повтаряно. :razz: А и не се беше ограничил с някаква малка площ, а и плешка, рамо, гърди. :shock:
Освен пък да не е имал огледало да се огледа хубаво... и все пак по-добре, че си го харесваше, де. :lol:

alcho
08-24-2010, 11:04
обикновенна хартия, на която очертава контурите с туш...
със лист А4 ще стане ли ?
ама как да го направя че нещо не се сещам. един пич ми каза с оризова хартия ама нз от къде да си я купа :D

shadow4e
08-24-2010, 11:04
От книжарница?

alcho
08-24-2010, 11:11
От книжарница?
а има ли някаква прозрачна хартия ?

ShtrudeL
08-24-2010, 11:13
Оризова хартия?
Хартията от обувките,която слагат в кутийте? (тя е малко по-мека и тънка от оризовата ^^)

alcho
08-24-2010, 11:21
Оризова хартия?
Хартията от обувките,която слагат в кутийте? (тя е малко по-мека и тънка от оризовата ^^)
да де ама в последните няколко месеца не съм си купувалл ОБУВКИ.

като говрим за татоси да питам.
понеже татоса който искам да си права ще е трибал и ще е през половината ми ръка . аз съм на 16 год. и ръката ще ми расте още . дали ако го направя сега след няколко години като ми се увеличи ръката татоса няма да се прецака ?

Decu
08-24-2010, 11:29
ХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХА Х





аз съм гениална...

LadyDi
08-24-2010, 11:38
Няма да тренираш тази ръка!
Няма да вдигаш тежести и няма да чекиджийстваш!

8-)

baceto
08-24-2010, 11:56
Оризова хартия?
Хартията от обувките,която слагат в кутийте? (тя е малко по-мека и тънка от оризовата ^^)
да де ама в последните няколко месеца не съм си купувалл ОБУВКИ.

като говрим за татоси да питам.
понеже татоса който искам да си права ще е трибал и ще е през половината ми ръка . аз съм на 16 год. и ръката ще ми расте още . дали ако го направя сега след няколко години като ми се увеличи ръката татоса няма да се прецака ?има вероятност да се заличи, даже да изчезне без да се вижда, че там е имало татус, за тва изчакай поне да навършиш 20 и тогава се татуирай!!!

alcho
08-24-2010, 11:57
Няма да тренираш тази ръка!
Няма да вдигаш тежести и няма да чекиджийстваш!

8-)
e аз да я отрежа и да си я сложа в фризера и от време на време да я вадя за да я погледам малко :D