PDA

View Full Version : просто искам да споделя с някого ;)



svetovartej
08-24-2010, 12:44
Така .. ох моята история е доста дълга и объркана .. Запознах се с едно момче на 23.03.2007 .. оттогава започнах да го харесвам .. същата година прекарахме нова година заедно той ме гушкаше и си мислех че проявява интерес към мен но уви .. след това аз си хванах приятел с който ходех около година и половина през това време той почна да ми пише искаше да излизаме но тъй като бях влюбена в бившия ми отказах . макар че пак го исках вътрешно .. с бившия скъсахме и отново подновихме връзката с това момче .. един ден бяхме цял ден заедно той пак ме гушкаше но нищо нищо друго не стана (тук ще добавя че аз съм на 18 а момчето е на 22 ) след което почнахме да си пишем да се чуваме и тн и тн .. докато един ден аз поисках да се срещнем и да си изясним отношенията защото немога повече така .. Исках го толкова много .. не бях предполагала че той ше изпитва същите чувства но уви .. и така взехме се :Д и вече сме близо 5 месеца заедно .. никога преди не съм се чувствала толкова влюбена .. незнам какво ми става .. проблема е че той не е от този тип хора които показват много чувствата си но знам че ме обича и че държи на мен .. И все пак въпросът ми е .. защо това трябваше да стане сега какво се е променило сега а не преди 3 години .. в момента аз съм му първата наистина сериозна приятелка не сме се карали и така натаък всичко е ок засега .. и още един въпрос .. Луда ли съм за да кажа пред себе си .. Да това е моя човек и искам да прекарам остатъка от живота си с него ....

sasha_90
08-24-2010, 12:57
Не може да кажеш,че той е е твоята съдба.Още са минали 5 месеца,от както сте заедно.Не вярвам да си го опознала,че да си готова цял живот да си с него.Не бързай.Остави се на течението и живей за мига.

GossipGirl89
08-24-2010, 13:00
Ами много неща са се променили от тогава. Най-малкото - тогава сте били по-малки и сте разсъждавали по друг начин. Може би той тогава те е харесвал, но не чак толкова много и след като ти си се отказала и си си хванара друг, се е осъзнал какво е изгубил и така... Защо не го попиташ какво го е спряло преди време да бъде с теб?
Иначе по другия ти въпрос - мисля че още си прекалено млада, за да се замисляш над това кой е мъжа на живота ти... Може би наистина имаш силни чувства към това момче, но това не означава, че непременно цял живот ще сте заедно и че точно той е перфектната половинка за теб. Времето ще покаже кое как е, но аз те съветвам да не ги мислиш много тия неща и да не си храниш някакви големи надежди, за да не стане така че накрая да паднеш от високо и да останеш разочарована... Аз съм си патила от такива неща и затова вече не се надявам на нищо. Щом ви е хубаво в момента си бъдете задено и си прекарвайте добре, пък по-натам каквото сабя покаже :)

svetovartej
08-24-2010, 13:18
да знам ... наясно съм с мисълта че сме заедно от много малко време .. и да хубаво ми е и за пръв път в живота си се чувствам истински щастлива с някое момче .. може би защото е голям и се отнася към някои неща не на бъзик както е било при другите .. А да отговоря и на другия пост .. питала съм го и той ми каза че и от възраста тогава аз бях на 14 15 години .. и каза че ме е гледал в друга светлина (тъй като със сестра ми са в една компания) и наскоро ( преди около 8 месеца :Д ) е започнсал да гледа на мен като на момиче а не като сестрата на приятелката ми :П

SuNsEt
08-24-2010, 13:23
Когато се говори за чувства разумът няма думата.

Спри да си задаваш такива въпроси и се радвай,че сте заедно,защото не се знае какво ще стане утре.След като чак сега сте тръгнали,значи е имало защо.Така е било писано,така е по-добре и така ще си остане.Толкова.

ilia_92
08-24-2010, 13:31
Когато се говори за чувства разумът няма думата....


Напротив! Всичко се прави с участието на мозъка така насладата е по-голяма и забравата е по-лесна.

До автора ^^ живей за мига и се радвай на живота. Въпроси задавай само в науките, защото в живота само усложняват ситуацията. Само напомням че вечни неща няма :)

djipsito
08-24-2010, 13:37
Ако си щастлива не си блъскай главата с въпроси от рода на "Защо сега, а не преди..." важното е, че СЕГА сте заедно и трябва да изживявате хубавите моменти. Ако се беше случило преди, сега може би нямаше да сте заедно, ама и в тва никой не може да е сигурен. Абе, живей за мига..

SuNsEt
08-24-2010, 15:19
Когато се говори за чувства разумът няма думата....


Напротив! Всичко се прави с участието на мозъка така насладата е по-голяма и забравата е по-лесна. Обясняваш го малко научно...Мисълта ми беше,че когато има любов не трябва да се мисли "това дали е добре" , "дали трябва да постъпя така" . "заслужава ли си" и т.н. Мислите само замъгляват чувствата и те карат да бъдеш по-несигурен.

valdesbg
08-24-2010, 15:22
Нищо не се е променило. След 3 години ви е дошъл куража в ръцете и сте направили неужното :)

Поздравления :)

svetovartej
08-24-2010, 19:44
mnogo vi blagodarq .. vsichki otgovori me nakaraha naistina da osuznaq che ne trqbwa da se zamislqm za tezi neshta a da se radwam na wseki edin prekaran mig s moq chowek :) Pojelawam na wsichki takowa shtastie kakwoto az izpitah w denq kogato trugnahme .. Neka liubowta nikoga da ne bqga ot was i neka winagi e spodelena ;P

mimka1912
08-24-2010, 20:08
Хм.. странно, защо си задваш такива въпроси?? Бъди с него сега, няма значение защо преди не е станало нали сега си с него и се обичате. Не търси проблем. За другата тема ами не мога да ти кажа дали си луда. Времето ще покаже дали е така. Щом така го чувстваш..

LuxurySk0B
08-25-2010, 05:32
еми мелница си е

BlindedAngel
08-25-2010, 05:48
Като си покажете рогата ще има тема "Защо се получи така че се разделихме ?!?" 8)

soul1199
08-25-2010, 17:07
може би преди не те е харесвал достатъчно и за това е станало така,иначе браво на теб :)

lyfche
08-25-2010, 17:40
Аам ,просто нещата са трябвали да се случат така.Защо да си луда ? Влюбването е прекрасно,стига да ти отвръщат с него. :wink: