PDA

View Full Version : Той е с друга :(



PinkPussy94
08-24-2010, 12:58
Здравейте ..Не е нужно да критикувате за пръв път съм в такава ситуация

Значе има едно момче ,което много ме привличаа ,от далече си личи ,че и той си пада по мен ,но е с друга.. от няколко седмици -малко ,но преди това зимата пак бяха ходели! Тъпо е да го свалям и стоя настрана..но той продължава да се изкушава и се спира преди да прави някоя крачка а това ме кара да полудея
Не мога да се спраа :shock: :o

GossipGirl89
08-24-2010, 13:04
Щом си има друга не прави глупости и не им се намесвай във връзката. Ако той наистина те харесва ще я зареже и ще бъде с теб

SuNsEt
08-24-2010, 13:20
1.Оправи си заглавието на кирилица
2.Поговори с него и го питай защо се държи така...трябва да си изнясните нещата на саме.

PinkPussy94
08-24-2010, 13:33
Щом си има друга не прави глупости и не им се намесвай във връзката. Ако той наистина те харесва ще я зареже и ще бъде с теб

Всъщност не се намесвам и точно по тази причина дори се опитвам да го отбягвам. Неговите приятели постоянно ме разпитват кого харесвам, не казвам и точно затова може да го е страх тъй като обичам да режа.. 8-) :o

sasha_90
08-24-2010, 13:37
Не можеш,но трябва да контролираш чувствата си.Защото не е никак хубаво да се занимаваш със заето момче и да му се бъркаш във връзката.Изчакай,ако е истина,което казваш(че и той имал чувства) ще се раздели с приятелката си,за да е с теб.

mArMaLaDkA
08-24-2010, 13:57
В случая проблемът не е в приятелката, а в него. Той я мами, той уж те харесва, а продължава да е с нея... Сериозно се замисли върху варианта, че той просто се опитва да се прави на тарикат и да върти две момичета.

bathory
08-24-2010, 14:00
изкачай да скъсат и нападай!! :-D

mim4ety_sara
08-24-2010, 14:03
Пробвай се да стане нещо,пък ако я зареже - добре,ако не заеби го . :lol:

ByBinKaa
08-24-2010, 14:10
Виж първо дали наистина си заслувава. Това, че харесва теб (както казваш), а е с нея.. Помисли и над това, че може ти да си на мястото на момичето, и да те зареже заради друга
:?

Lancelot
08-24-2010, 14:24
А ти как разбра, че те харесва? Ъ?

PinkPussy94
08-24-2010, 15:43
А ти как разбра, че те харесва? Ъ?

намеква ми постоянно и повече
mim4ety_sara
МнениеПуснато на: Вто Авг 24, 2010 5:03 pm Заглавие:
Пробвай се да стане нещо,пък ако я зареже - добре,ако не заеби го . Laughing
:-)

засега просто ще си правя квото си правя пък ако наистина ме харесва да действа .. :o ако не да си Троши Главата :)

valdesbg
08-24-2010, 15:46
Навиваш се за глупости...

WaterLilly
08-24-2010, 16:39
ОМГ, ноу шит! Сигурно си първата в света!

П.С. Пинк пуси, викаш? :lol:

LuxurySk0B
08-25-2010, 05:25
еми мелница си е

kombarka
08-25-2010, 10:08
Тъпо ще е да си "другата". Ако толкова искаш да се унижиш, давай.

Sa4kiSabiram
08-25-2010, 10:13
Не можеш,но трябва да контролираш чувствата си.Защото не е никак хубаво да се занимаваш със заето момче и да му се бъркаш във връзката.Изчакай,ако е истина,което казваш(че и той имал чувства) ще се раздели с приятелката си,за да е с теб.

е можеш да помогнеш малко на късането им :-D НО МАЛКО! не прекалявай :)

kombarka
08-25-2010, 10:32
Не можеш,но трябва да контролираш чувствата си.Защото не е никак хубаво да се занимаваш със заето момче и да му се бъркаш във връзката.Изчакай,ако е истина,което казваш(че и той имал чувства) ще се раздели с приятелката си,за да е с теб.

е можеш да помогнеш малко на късането им :-D НО МАЛКО! не прекалявай :)

Ъ.. "да им помогне малко"?! Демек я съветваш да застане между двама на пръв поглед "влюбени", за да получи това, което иска?! Пък и каква е гаранцията, че момчето има чувства към нея?! Смешни сте..

soul1199
08-25-2010, 17:00
остави го

spyro
08-25-2010, 17:06
[b]


Значе има едно момче ,което много ме привличаа ,от далече си личи ,че и той си пада по мен ,но е с друга.. от няколко седмици -малко ,но преди това зимата пак бяха ходели!

така..значЕ,разбирам,че сте ходЕли ама няма да стане,сори ;[

lyfche
08-25-2010, 17:43
или му кажи да престане .. или е с нея и не се занимаваа с теб .. или да я ккъса онази ии да правите там квот ше правите .

scheni
08-25-2010, 19:50
бее заето момче,да не е женен!
Това все пак са тийнейджърски любови не брак с деца.
Според мен , ако момчето наистина те харесва, просто ще скъса с сегашната си и ще направи крачка към теб.А ти просто се дръж естествено, не почвай с някакви ясни флиртове , но не е нужно да страниш от него или нещо такова.

Scepticism
08-25-2010, 21:15
случвало ми се е подобно нещо преди време, но нито знаех че момчето има приятелка, а още по-малко очаквах да я остави заради мен. какво ставаше.. той също както твоя хубавец ме гледаше с онзи поглед. и един ден просто му се усмихнах.. и започнах да му правя напук абсолютно същото, което той ми предлагаше..

.. ии не с всичко това не те съветвам да му правиш напук, а още по-малко да ги разделяш. казвам ти, че ако той наистина иска нещо от теб и е привлечен от теб, не от нея.. да, тогава може би ще стане нещо, но всичко това са все негови решения. в ситуацията всичко е ако той иска..

HandOFDooM
08-25-2010, 21:19
Здравейте ..Не е нужно да критикувате за пръв път съм в такава ситуация

Значе има едно момче ,което много ме привличаа ,от далече си личи ,че и той си пада по мен ,но е с друга.. от няколко седмици -малко ,но преди това зимата пак бяха ходели! Тъпо е да го свалям и стоя настрана..но той продължава да се изкушава и се спира преди да прави някоя крачка а това ме кара да полудея
Не мога да се спраа :shock: :o
и аз съм в същата ситауация обаче с едно момиче ...
опитвам се да покажа, че съм повече от него и да я спечеля, но нещата излизат извън контрол и може да се стигне до там да му счупя главата ...
ти ако вече си намерила оправия сподели ...