PDA

View Full Version : Не може да се живее така.



rihanamiley
08-24-2010, 17:44
Просто не може да се живее по този начин,имам една приятелка,която вече спокойно може да се сложи в кавички,защото преди време бяхме,но се разделихме,по-малко се виждахме и тя сега си има повечко приятелки,на мен ми беше най-добрата приятелка,както и аз на нея,а сега съм й просто приятелка.В класа си намерих оше 1/2,но не излизам с тях,защото си свикнах със моята си приятелка и просто не ми е комфортно с други по-непознати хора..звъня на старата си приятелка да се виждаме,но тя често вече се е разбрала с друга нейни приятелки и така през няколко дни излизаме,виждам че си има много по-добри приятелки от мен,не я кефя колкото др й приятелки и ми е кофти,защото на мен ми е най-добре с нея,ще кажете,потърси си нови приятели,но не мога... :( не ми е комфортно с непознати,с нея съм си свикнала да си говоря за наши си неща и ми е много трудно.Сега когато тя е навън и аз си седя вкъщи и скучая,няма с кого да излезна .. какво да правя помогнете ми :( :( :( :(

SmilezZz
08-24-2010, 18:10
Щом ти не искаш да си намериш някакви приятели,
как очакваш да ти помогнем..В днешно време:
приятелите си идват и отиват,ако още от сега се затваряш в себе
си само заради това,че вече си нямаш "най-добра приятелка",
е направо глупост..На всеки се случва да загуби скъп човек,но
трябва да свикнеш с тази мисъл и да си продължиш живота..
100% е сигурно,че ще си намериш отново "най-добра приятелка"
и ще забравиш за предишната.. /звуча като егоист,но си е така,поне за мен/..Не знам..
Съветът ми към теб е да не се затваряш само затова в себе си..Напротив - Излизай с повече хора и ще видиш,че ще си намериш приятели.. (:

rihanamiley
08-24-2010, 18:40
не мога ужасно ми е трудно..не мога простоо :( свикнала съм си с нея и не мога с никого повече да имам такова силно приятелство..

MidnightTornado
08-24-2010, 20:31
Сама слагаш преграда между себе си и новите хора,което не е хубаво. Съмнявам се отношенията с приятелката ти да се оправят и вместо да се самосъжаляваш си намери нови приятели. Знам, че в началото е трудно, но си заслужава. Щом тя може да излиза с други хора, значи и ти можеш. Няма смисъл да си губиш времето, тъгувайки по минали неща. Продължи напред.

PinkPussy94
08-24-2010, 20:42
Тя трябва да те взима с нея. Да опознаеш нейните приятелки .. да се сприятелите, преди да е станало късно и съвсем да се очуждите. :)

cvetitoyoy
08-24-2010, 23:43
Как си представяш живота ти - да си остареете сами ? :-D

Щом си и толкова голяма приялека не бъди егоистка - радвай си че си е намирила нови приятели
излез и си намири свой :)

LipSy
08-25-2010, 17:05
Ами ако й намекнеш, че искаш да се запознаеш с нейните приятелки може тя да те запознае и така ще излизате всички заедно. Ако пък не стане просто явно ще си останете приятелки и това ще е. Ще трябва да приемеш действителността такава каквато е! И ти ще се запознаеш един ден с някои други момичета.

sasha_90
08-26-2010, 11:10
Непознатите постепенно могат да ти станат по-големи приятели,отколкото си очаквала.Стига да го позволиш.

ricogross123
08-26-2010, 11:18
Непознатите постепенно могат да ти станат по-големи приятели,отколкото си очаквала.Стига да го позволиш.

ИСТИНА Е !!1 ,
... опитай си късмета

a1a2b3v
08-26-2010, 11:25
В подобна ситуация съм, ама от другата страна (тази на приятелката ти). Аз преди излизах с още 4 човека, обаче в новото училище си намерих 1 много добър приятел и почнах ад излизам по-често с нещо защото е по-забавно и правиме много простотии, на които те няма как да се навият, пък и с тях е всеки път едно и също и някък е по-скучно. Така опитах се да ги запозная обаче най-добрата ми приятелка и момчето се скараха. При мен не се получи, но при теб може да стане :wink: . Защо не помолиш приятелката ти да те запознае с новите приятели и поне от време на време, ако не всеки път да те взима с теб? Мисля че ако ти е приятелка не би имала нищо против.

П.С. Допускай хората повече до теб и не се срамувай!

NeENormalen
08-26-2010, 12:35
Е така като вземете "аз й бях приятелка, обаче все още не съм, тя си има нови и тем подобни" направо ме подлудявате...
Моето мнение: Кво ти пука, нали имаш себе си! Приятелите са до време, както и много други работи, гледай си живота все пак в него идват нови хора от пътувания, купони и забави :)

ricogross123
08-26-2010, 17:43
В подобна ситуация съм, ама от другата страна (тази на приятелката ти). Аз преди излизах с още 4 човека, обаче в новото училище си намерих 1 много добър приятел и почнах ад излизам по-често с нещо защото е по-забавно и правиме много простотии, на които те няма как да се навият, пък и с тях е всеки път едно и също и някък е по-скучно. Така опитах се да ги запозная обаче най-добрата ми приятелка и момчето се скараха. При мен не се получи, но при теб може да стане :wink: . Защо не помолиш приятелката ти да те запознае с новите приятели и поне от време на време, ако не всеки път да те взима с теб? Мисля че ако ти е приятелка не би имала нищо против.

П.С. Допускай хората повече до теб и не се срамувай!

и ся тва кво е

purehate
08-28-2010, 20:17
Емм .. било кво било тя не може да се държи така с тебе и на теб пак да ти е най-добрата фр все пак чувствата трябва да са взаймни и дам трябва да си намериш др фр знам ,че ще е трудно,но ще се справиш!;)

rihanamiley
08-28-2010, 20:48
NeENormalen,имаш право,над което съм се замисляла,но и мн хора ми казват 'нямаш приятели още си млада а нямаш приятели,живее се сега,после като остарееш,ще съъжаляваш'' и аз сега си мисля,че от друга страна това че се скарахме е доста голям + защото искам да успея в живота

rihanamiley
08-28-2010, 20:52
Но пък по тази логика не може цял живот да седя в нас затворена,без да излизам,без да се забавлявам.. не знам,а не е толкова лесно да намеря нови приятели,а пък и приятелките на бившата ми фр вече ги познавам. :(

medencety
08-28-2010, 21:19
Мила много добре те разбирам моята история е лика прилика като твоята за една моя приятелка ''Най добра'' тя си намери по добра и постоянно ми обещава днескаса видим утре и тка се отдалечаваме повече но и аз кат теб с нея имаме много годишно приятелство около 10 години и с нея винаги в добро лошо а сега просто и аз като теб си стоя сама , мое то е дори малко по зле щот едни 6 кокошки отгоре и пълнят главата с глупости. Да ти кажа или е зарязваш или и казваш че се примиряваш като мен че сте заедно когато тя има свободно време за теб . Но се постарай в това жреме когато сте заедно да е незабравимо пробваи с каквото можеш наи добре знаеш какво харесва прави всичко вазможно отново даси стане както преди вярно тя пак ще си има онези други приятелки , но ще прекарва и доста време с теб когато сте заедно не се карай те кажи и когато сте заедно да забрави за проблеми те и да се кефите на слънцето :D Пробвай несе предаваи толкова лесноо . Може да става бавно но ще си е върнеш
(съжалявам ако съм писала малко зле ама не сам много свикнала на Кирилица) УСПЕХ!!! :-)