PDA

View Full Version : Петно на главичката на пениса



memati
08-24-2010, 18:56
Първо се извинявам ако има подобна тема ,мисля че имам доста сериозен проблем и за това реших да ви пиша.. От време на време водя полов живот, и искам да ви помоля за помощ.На 17 години съм , проблемът ми е следният..По едно време забелязах върху главичката на пенисът ми едно розово или оранжово петно немога да се сетя точно какво беше, но по различно от естествения цвят на главичката с големина на една монета.Мина доста време реших да ходя на лекар и отидох погледна ме казах му че имам зачервяване не се сещтам точно дали съм имал това петно и когато съм ,бил при него ,единственото нещо което имах е сърбеж по слабините..Изписа ми той Clotrimazol и каза да се мажа 10тина дена..и да пазя съответно по добра хигиена..Минаха тея дни ходих при него погледна ме и каза че нямам нищо,но аз сега се оплаквам от друго забелязах наскоро че са се появили бели точки от двата края на главичката изглеждат като млечни ..И сега почнах да имам болки малко над дтия точки и от двата края :X:X помогнете мога и да сложа снимков материал моля за помощ :booooomb: