PDA

View Full Version : Погрешен Завой 2



sapphire5
08-24-2010, 19:58
хубав ли е този филм .. коментари :D

http://vbox7.com/play:90a4c048#commentTop :-# страшниЧЧко е .. аа??


Резюме : На място като това, никой освен ТЯХ не може да чуе писъците ти!
Продължение на косовият хит от 2003-та ''Погрешен завой', но много по-кърваво и брутално'!Някъде там в планините, насред пустите и задънени без изход пътища те са живи и чакат, дебнат готови за отмъщение и за нова кръв!Група младежи участници в реалити шоу, минават по пряк път, по който повечето от тях ще намерят смъртта си.Останалите оцелели ще трябва да се борят за живота си в зловещите и гъсти планини, където никой не може да чуе виковете им, освен преследвачите им- канибали, които са по дирите им, имащи намерението и целта да ги направят на части !!

UNITED2
08-24-2010, 20:13
:? Става да се посмееш на уния "гадове" :razz: :razz: :razz:

RY
08-24-2010, 20:21
Първата част е най-задоволителна.Тая втората,от това,което си спомням беше много 'разводнена'..

sapphire5
08-24-2010, 20:22
Първата част е най-задоволителна.Тая втората,от това,което си спомням беше много 'разводнена'..

значи казваш , че първата част е по добра ??! :-D

hotxxmess
08-24-2010, 20:54
не е лош филма :)

sp33der
08-24-2010, 21:15
Втората част в общи линии няма нищо общо с първата,само изродите.В нея има повече отвратителни сцени отколкото да е страшна.Според мен не ми заслужава да се гледа.Все пак това е мое мнение...

LifeFitness0
08-24-2010, 21:23
Не знам какво харесвате на такива ужаси.Вместо да гледате някои смислен филм или да се посмеете на някоя комидя вие се зомбирате да гледате кървища и други глупости.

Лично мнение

mimssss
08-24-2010, 21:27
на мен лично филма ми хареса : ) и не ми беше страшен ;дд

RY
08-24-2010, 21:48
Първата част е най-задоволителна.Тая втората,от това,което си спомням беше много 'разводнена'..

значи казваш , че първата част е по добра ??! :-D
Май. :-|

Frutex
08-25-2010, 00:30
Не знам какво харесвате на такива ужаси.Вместо да гледате някои смислен филм или да се посмеете на някоя комидя вие се зомбирате да гледате кървища и други глупости.

Лично мнение

Съгласен!

Освен да гледаш как твои връстници биват размазвани,прегазвани,смач квани,пробождани,затискани ,изяждани,разфасовани,измъ вани и какво ли още не,няма нищо запомнящо се.
По-добре някои психо трилър гледай.

wrong turn-средна работа
wrong turn 2-слаба работа
wrong turn 3-много зле е работата

HellRose
08-25-2010, 07:18
много сте капризни бе , хубав е филма

bybit0o0
08-26-2010, 04:06
адския филм !!! ;дд

sapphire5
08-26-2010, 14:28
адския филм !!! ;дд

:grin: :---)

selenasky
08-28-2010, 15:21
Наистина евала, 4е си направил/а тема то4но за двойката :) .. за мен това е най-доброто от трилогията :grin:
На това се казва истински ужас ... има кръв .. стряскащи моменти и интересена история :P
Ааа и още нещо моля бебетата да не ни обиждат филмите на ужасите, защото по-горе видях един коментар, който мн ме ядоса ...
С такива ужаси като Погрешен завой си вдигаш адреналина и по-скоро не е толкова плашещ филма, отколкото гнусен ..

ameli
08-28-2010, 20:43
Гледах го сигурно преди месец с компания.. Имаше тоооооолкова абсурдни моменти, че се убихме да се смеем :lol: Не бих го нарекла страшен, нито гнусен, боза си е.. 8-) Другите части не съм ги гледала, но тоя не беше прекрасен :D

sapphire5
08-29-2010, 12:37
Наистина евала, 4е си направил/а тема то4но за двойката :) .. за мен това е най-доброто от трилогията :grin:
На това се казва истински ужас ... има кръв .. стряскащи моменти и интересена история :P
Ааа и още нещо моля бебетата да не ни обиждат филмите на ужасите, защото по-горе видях един коментар, който мн ме ядоса ...
С такива ужаси като Погрешен завой си вдигаш адреналина и по-скоро не е толкова плашещ филма, отколкото гнусен ..

:wink: 8) .. страхотен филм е простоо .. :grin:

electraa
09-06-2010, 10:34
Наистина евала, 4е си направил/а тема то4но за двойката :) .. за мен това е най-доброто от трилогията :grin:
На това се казва истински ужас ... има кръв .. стряскащи моменти и интересена история :P
Ааа и още нещо моля бебетата да не ни обиждат филмите на ужасите, защото по-горе видях един коментар, който мн ме ядоса ...
С такива ужаси като Погрешен завой си вдигаш адреналина и по-скоро не е толкова плашещ филма, отколкото гнусен ..

:wink: 8) .. страхотен филм е простоо .. :grin:
8-) 8-) 8-)

sapphire5
09-11-2010, 18:06
Наистина евала, 4е си направил/а тема то4но за двойката :) .. за мен това е най-доброто от трилогията :grin:
На това се казва истински ужас ... има кръв .. стряскащи моменти и интересена история :P
Ааа и още нещо моля бебетата да не ни обиждат филмите на ужасите, защото по-горе видях един коментар, който мн ме ядоса ...
С такива ужаси като Погрешен завой си вдигаш адреналина и по-скоро не е толкова плашещ филма, отколкото гнусен ..

:wink: 8) .. страхотен филм е простоо .. :grin:
8-) 8-) 8-)

;dd