PDA

View Full Version : Help



Nqmatakuv
08-24-2010, 20:27
Хора ако можете да ми помогнете значи запозанх се с 1 момиче зех и скаип и си пишем и искам да попитам как да и привлека вниманието или да ме хареса защото аз мн я харесвам

извиняваите ако има пр.грешки ни сам свикнал на анг да пиша :(

MidnightTornado
08-24-2010, 20:48
Разговаряй с нея по същия начин, по който говориш и с приятелите си. Бъди естествен и ако те хареса такъв, какъвто си - супер, ако ли не - следващата. :)

a1a2b3v
08-25-2010, 09:34
Според мен, трябва да ипокажеш, че те интересува и не ти е безразлична. Не е нуждо да пишеш някакви романи дори и най-елементарни въпроси са напълно достатъчни например:
Ти : Кво правиш?
Тя: Слушам музика.
В такава ситуация може да я попиташ доста въпроси като "каква музика харесваш" или "слушала ли си ------ група или ----- песен много е яка харесва ли ти" Може да я попиташ коя и е любимата песен и да вметнеш нещичко за себе си разбира се :wink: Така от един въпрос могат да възникнат още доста други. Примерно ако ти каже, че чете някоя книга ми може да попиташ дали е интересна или да ти направи някое резиоме. Или това също става за филм.
Също можеш да покажеш интерес като я попиташ какво е правила днес и така нататък. Само не трябва да се притесняваш и всичко ще е ОК :)
И все пак знай, че за да разговаряш с момиче не е нужно да имаш сценарий :D . Бъди себе си и не се срамувай.

Успех с момичето :wink:

LipSy
08-25-2010, 17:01
Ами продължи да й пишеш в спайп и не говори простотии. Като я видиш на улицата се дръж интелигентно. Предложи й да излизате заедно, да ходите на кино с още някой друг приятел или пък сами, както вие си решите. Тя ако те хареса ще забележи и може би ще се получи нещо. Айде УСПЕХ!!! :)

Nqmatakuv
08-25-2010, 18:27
Ами продължи да й пишеш в спайп и не говори простотии. Като я видиш на улицата се дръж интелигентно. Предложи й да излизате заедно, да ходите на кино с още някой друг приятел или пък сами, както вие си решите. Тя ако те хареса ще забележи и може би ще се получи нещо. Айде УСПЕХ!!! :)
под простотии какво имаш предивид? 8-)

ibojilow
08-25-2010, 20:45
Ами продължи да й пишеш в спайп и не говори простотии. Като я видиш на улицата се дръж интелигентно. Предложи й да излизате заедно, да ходите на кино с още някой друг приятел или пък сами, както вие си решите. Тя ако те хареса ще забележи и може би ще се получи нещо. Айде УСПЕХ!!! :)
под простотии какво имаш предивид? 8-)
Според мен иска да каже, че трябва да се държиш на ниво. Не да се държиш като простак, освен ако това не и харесва, но все пак човек има самоуважение и всичко си има граница, не да се правиш на клоун пред нея за да я впечатлиш. :)