PDA

View Full Version : странно



BabyBluee
08-24-2010, 22:30
преди няколко дена бях пуснала тема за бившия ми приятел който беше казал, че го натоварвам психически. :) та днес се отнасяше напълно различно с мен - както преди :) и това много ме учуди, защото беше казал, че иска да сме далеч един от друг. не го разбирам това момче.. :(

FeelMyPain
08-24-2010, 22:33
добре

FreakBitch
08-24-2010, 22:34
Май и той самия не се разбира.. :D
Може би е осъзнал, че иска да е до теб? Липсва му присъствието ти?

BabyBluee
08-24-2010, 22:35
Май и той самия не се разбира.. :D
Може би е осъзнал, че иска да е до теб? Липсва му присъствието ти?
ох не знам... :D
за тези неща които ми наприказва съм му много убидена и едно "извинявай" и една прегрътка няма да стигнат за да ми мине.. отнесе се ужасно :(

tuzaro
08-24-2010, 22:44
черни мерджани с руси мадами ох малеле ах малеле

FreakBitch
08-24-2010, 22:46
Май и той самия не се разбира.. :D
Може би е осъзнал, че иска да е до теб? Липсва му присъствието ти?
ох не знам... :D
за тези неща които ми наприказва съм му много убидена и едно "извинявай" и една прегрътка няма да стигнат за да ми мине.. отнесе се ужасно :(

Зависи, едно небрежно казано 'извинявай' и една приятелска прегръдка с потупване по рамото, наистина, едва ли биха оправили нещата. Но едно сърцераздирателно ''извинявай'' последвано от силна прегръдка, която замества всякакви думи .. е друг въпрос. Не знам при вас как се е получило, но при мен втория вариант безотказно действа. В такива моменти дори забравям думите ''Не те обичам вече''.

BabyBluee
08-24-2010, 22:50
Май и той самия не се разбира.. :D
Може би е осъзнал, че иска да е до теб? Липсва му присъствието ти?
ох не знам... :D
за тези неща които ми наприказва съм му много убидена и едно "извинявай" и една прегрътка няма да стигнат за да ми мине.. отнесе се ужасно :(

Зависи, едно небрежно казано 'извинявай' и една приятелска прегръдка с потупване по рамото, наистина, едва ли биха оправили нещата. Но едно сърцераздирателно ''извинявай'' последвано от силна прегръдка, която замества всякакви думи .. е друг въпрос. Не знам при вас как се е получило, но при мен втория вариант безотказно действа. В такива моменти дори забравям думите ''Не те обичам вече''.
ми не той за извинението се постара.. ама ми каза прекалено силни думи за да му простя толкова лесно :(

FreakBitch
08-24-2010, 22:57
Той иска ли да бъде с теб?? А ти с него?
:oops:

BabyBluee
08-24-2010, 22:59
Той иска ли да бъде с теб?? А ти с него?
:oops:
аз искам да бъда с него, но не знам той какво иска... и си мисля, че и той не знае какво иска :D

LuxurySk0B
08-25-2010, 05:13
мелница си е

BlindedAngel
08-25-2010, 05:46
Оставя си вратичка, защото знае че още го искаш...Лошо няма 8)

3oPuTy
08-25-2010, 07:31
Явно до оня ден се е надявал да стане нещо с тази след теб,нооо оная не се е вързала и сега,за да не стои сам,е решил пак да ти дава двусмислени сигнали ;)

LuxurySk0B
08-25-2010, 07:42
а може би си е усъзнал грешката

LadyDi
08-25-2010, 08:26
Да се знае: Когато има развитие по даден въпрос, за който има вече пусната тема - ползвайте старата!