PDA

View Full Version : Харесвам едно момче



monikalubenova
08-24-2010, 22:58
Незнам дали трябва да пиша но мисля че имам нужда, тъй като не съм споделяла на никого. В момента стоя на компа всички са си легнали. Има едно момче което мисля че много харесвам, и незнам може би ме харесва може би не. Помеждодругото сме в един клас и той си имаше гадже но винаги когато бяхме в една стая той някак си може би на мен ми се струва така той някак си имам чувството че я избягваше. А пък и една от мойте най- добри приятелки също го харесва. И незнам... сега когато сме лятна ваканция си мисля по въпроса но не толкова колкото когато сме в училище. Понякога просто ми се иска да му кажа, че го харесвам но пък всеки път ми става гадно и си мисля че не трябва да го харесвам което не зависи от мен. Просто имах нужда да споделя и за това и ще продължавам защото имам един не особено хубав живот :)

Кирилицата важи и за заглавието.
kalpazanka

FreakBitch
08-24-2010, 23:17
Добрем..
Има 2 варианта..
Първия е да говориш с него по някакъв начин, да разбереш дали имаш шанс с него, вместо да стоиш по нощите и да се терзаеш.
Втория е просто да спреш да мислиш за него. Само не казвай, че нямало начин.. - не ми се изброяват сумата вирианти.. :D

SisinkaS
08-24-2010, 23:58
Охх ама да ви имам и проблемите ей! :-s Хвани се сериозно иди го опознай тоя момък, виж хубаво за какъв човек мислиш по това време на денонощието и дали си заслужава най-вече иии в процеса на запознаване и опознаване и сприятеляване ще стане ясно дали има и той симпатии към тебе и имаш ли шансове и т.н.
.. Ама и ти изобщо наясно ли си дали го харесваш?! -- >
Има едно момче което мисля че много харесвам :-o

SemperFidelis
08-25-2010, 01:35
Помеждодругото сме в един клас и той си имаше гадже но винаги когато бяхме в една стая той някак си може би на мен ми се струва така той някак си имам чувството че я избягваше.
На колко си е?

geni20
08-25-2010, 03:23
ами
1 Виж дали с неговата половинка се харесват взаимно
2 Ако да ами чакай да се разделят
3 Ако не изчакай правилния момент гговори с него , но знай че щом ти е мн добър приятел може да си загуби приятелството ако нищо не стане мн често се случват такива неща.!

LuxurySk0B
08-25-2010, 05:05
еми мелница си е

BlindedAngel
08-25-2010, 05:53
Тъй като сте от един клас въобще недей да се занимаваш... 8)

Kry4ma
08-25-2010, 06:04
Тъй като сте от един клас въобще недей да се занимаваш... 8)

Истина велика! После ще се изпокарат нещо, па ще се чуди как да се мести в друго даскало, когато приятелките й се настроят срещу нея или онзи човек.

soul1199
08-25-2010, 17:05
ако те харесва,6е разбереш,за сега се наслaждавай на ваканцията и спри да мислиш за него

spyro
08-25-2010, 17:09
Помеждодругото

ебати бясната дума,зимам я.

SmilezZz
08-25-2010, 17:25
еми мелница си еТи пък освен мелница,нищо друго ли не знаеш ? :?
По темата:
Вариант № 1 - Говориш с него и се опитваш да разбереш
дали имаш шанс с него..Опитай се да разбереш как вървят
нещата с половинката му..
Но първо седни и помисли - ДАЛИ НАИСТИНА ГО ХАРЕСВАШ ....

Вариант № 2 - Спираш да мислиш за него..Има начини..
Момчета,колкото си искаш...

JustUnforgivable
08-26-2010, 17:49
Излез от филма :)
Като решиш, че го харесваш, отиди и му признай.
Пък после най-много да се изпокараш с приятелките ти и да пишеш нова тема - Помощ!! Скарах се с най-добрата ми приятелка..
Детска му работа. :)

sasha_90
08-26-2010, 19:20
О,не,щом е от твоя клас-не се занимавай.Защото ако не се получи,ще е кофти да сте близо един до друг.

Domad
08-26-2010, 23:21
Отиваш и му казвяаш.
"Момче харесвам те."

Има 3 варианта.
1. Всичко е ОК
2. Отговаря ти "Мани са, ме, свиньо" - значи си дебела
3. Отговаря ти "Мани са, ве, 'епитет + метафора за нещо противно' " - значи си грозна

Има и подвариант смеска между 2 и 3 - положението е зле.