PDA

View Full Version : На горещия стол е guinessgirl



bushwackers
08-25-2010, 11:11
форонната принцеса е на стола,на стола нема нищо батенце 8-)



освен принцесата



аз почвам



искаш ли да те запознаем с мимето :oops:

December
08-25-2010, 11:18
уффф била е преди по-малко от година и полувина
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7229935&sid=c3702680e481a83a5d3287c217be5b47
едва ли за 3 месеца се е променила толкова много,че пак да сяда.

Сложете някой който не е бил :-o ....

bushwackers
08-25-2010, 11:20
акъл не искам , ок ?

December
08-25-2010, 11:22
ок,но нека да видим и някой модератор какво ще каже.

няма смисъл да се слагат едни и същи хора по 15 пъти.

bushwackers
08-25-2010, 11:24
като я заключат ти разрешавам да сложиш някой на стола,че има много акъл в тебе

December
08-25-2010, 11:31
като я заключат ти разрешавам да сложиш някой на стола,че има много акъл в тебе :lol:

Явно днеска нямам късмет :/ А аз исках ДаркКисс.
Е нищо и на нея ще и дойде времето...

Да не е спам...
Защо влизаш във форума?
В кой раздел влизаш най-често и защо?
Кога за пръв път се надруса(години)?
Кога мислиш да спреш,и мислиш ли че ще ти е трудно?

guinessgirl
08-25-2010, 11:50
еееееееееми щом няма да я заключвате 8-)

искаш ли да те запознаем с мимето? :oops: - оо,адашка. коя е тая? 8-)
Що се друсаш? - щото ми харесва. в смисъл,самото чувство да си се начертал или наял с бонбон (понеже друго не друсам,тревата не е наркотик!) е много по-прекрасно от това да не си се начертал или наял. 8-) и отделно другите неща,които само пробвам... харесва ми да се правя на психонавт :D
Не ти ли е гадно, че много хора могат да те мислят за парцал? - не ми пука,хахах
Ако отговора на горния въпрос е, че не ти пука - тогава защо не ти пука и наистина ли е възможно на човек да не му пука? - възможно е,да. защото това,че употребявам някакви вещества,не ме прави парцал,а който не може/не иска да го разбере,е лично негов проблем
Влияят ли гаджетата ти на решенията, които взимаш, компанията - на вкусовете? - трудно някой може да ме промени,решенията и вкусовете си променям заради личностното ми израстване (колко тъпо клиширано звуча),не заради някого другиго. :)
Защо влизаш във форума? - за да губя време
В кой раздел влизаш най-често и защо? - всичко тийн и козметика и диети,защото...не знам защо
Кога за пръв път се надруса(години)? - еее вие за няква кафева ли ме имате тука :shock: не знам,ти какво точно имаш предвид под 'надрусване',щото ми звучиш се едно питаш кога съм се набола,;д?
Кога мислиш да спреш,и мислиш ли че ще ти е трудно? - от няколко дни съм ''спряла'' и абсолютно нищо ми няма. филма при амфетамина е,че винаги някой ше ми извади и аз няма да му откажа,затва ако искам съвсем да спра,не трябва да излизам от нас,което няа как да стане

jghgh
08-25-2010, 11:56
Честно казано ми падаш в очите.

Защо тревата да не е наркотик? Това е хипи билкарска теория...


Ква музика слушаш, любими банди/артисти, етц

и

Любим филм?
Защо ти е любим?
Лесно ли се впечатляваш?
Критична ли си към себе си и към околните?
Кое качество оценяваш много в хората?
Имаш ли си юзър, който ти е симпатичен тук и защо ти е симпатичен?
Порок/Лош навик?
Искаш ли наистина да спреш амфетамините
и
защо мислиш, че ще стане само ако не излизаш от вас?
Искаш ли да си смениш средата?

guinessgirl
08-25-2010, 12:18
Защо тревата да не е наркотик? Това е хипи билкарска теория... - защото не е. защо цигарите,алкохола и кафето не са наркотици,а тревата е,при положение че към нея няма пристрастяване,докато към предишните три има,и то не леко? в смисъл, козчето си е просто козче. нищо ангажиращо,просто айляк и щастие...

Ква музика слушаш, любими банди/артисти, етц
слушам много неща. хардкор пънк и бийтдаун предимно, въпреки че напоследък съм на електронна вълна: габба, хард техно, спийдкор, френчкор, дарккор, етц. също дръмче, минимал , дъбстеп. пънк,ой!, малко ска, малко реге,рага, хип хоп,рапец.... много станаха 8-)

Любим филм? - TRAINSPOTTING , The green mile, Rock'n'Rolla, Snatch, Football Factory, The Godfather и още некви,но не се сещам в момента
Защо ти е любим? защото.. Трейнспотинг,като най-любим, харесвам,защото предлага едно по-различно виждане. знаеш, choose life,choose a job (...) :)
Лесно ли се впечатляваш? впечатлявам се от изкуство само
Критична ли си към себе си и към околните? да,може би повече,отколкото трябва
Кое качество оценяваш много в хората? - ами,да кажем,способността да мислят. много мразя хора,които не могат да свържат две смислени изречения или повтарят нечии думи.
Имаш ли си юзър, който ти е симпатичен тук и защо ти е симпатичен? имам доста. и ти си в списъка 8-) но най симпатичен ми е terrorclub,то е ясно...
Порок/Лош навик? цигарите,тва ми е най-големия порок. ебала съм ги и наркотиците,и алкохола, и кафето, от всичко мога да се откажа,но без цигари не издържам и ден
Искаш ли наистина да спреш амфетамините? - не за постоянно. кратките почивки са ми достатъчни
и
защо мислиш, че ще стане само ако не излизаш от вас? - защото когато някой извади или каже 'аре партия за джам' ,аз просто НЕ МОГА да кажа 'не искам' . не е липса на воля. човещинка е :Д
Искаш ли да си смениш средата? - на средата ми нищо и няма :)

iLovePussyJuice
08-25-2010, 12:26
кога ще ти видя очичките 8-)
кофти ли ти е, че Джо Коул мина в Пуул ?
evil activities слушаш ли?

за сега тва xd

SuNsEt
08-25-2010, 12:47
Усещаш ли как се променяш с времето?
Родителите ти какво мислят за начина ти на живот?
Има ли хора около теб,които те мразят?
Как се виждаш след 5 години?
Мислиш ли да продължиш образованието си и ако да,то с какво?
Често ли се случва да нараняваш хората около себе си?
Участвала ли си в побой?
Кога за последно се сби с някой,с момиче ли беше и кой победи?
Имаш ли час за прибиране?
Кога за последно те наказаха и с какво?

Naive
08-25-2010, 12:50
Спомняш ли си кога се подхлъзна и започна да вървиш надолу? И защо?
Какво искаш да промениш в себе си?
Едит: Каква (беш)е детската ти мечта?
А детството ти какво беше?
Имаш ли някакъв талант (открила ли си го? търсиш ли го...)?
Как пиеш кафето, с или без захар?

PainMonopoly
08-25-2010, 13:03
възможно е,да. защото това,че употребявам някакви вещества,не ме прави парцал,а който не може/не иска да го разбере,е лично негов проблемНе смяташ ли, че има някаква граница, в която този, който употребява вещества се превръща в парцал наистина?


Защо тревата да не е наркотик? Това е хипи билкарска теория... - защото не е. защо цигарите,алкохола и кафето не са наркотици,а тревата е,при положение че към нея няма пристрастяване,докато към предишните три има,и то не леко? в смисъл, козчето си е просто козче. нищо ангажиращо,просто айляк и щастие...

Дай точна дефиниция на наркотик.


защо мислиш, че ще стане само ако не излизаш от вас? - защото когато някой извади или каже 'аре партия за джам' ,аз просто НЕ МОГА да кажа 'не искам' . не е липса на воля. човещинка е :Д
Каква е разликата?

MakeMeLaugh
08-25-2010, 13:04
Мислиш ли, че някога би си намерила добра работа с перспектива?

И мислиш ли, че някога би могла да вземеш повече от смешните/скромните 700-800 лв заплата (каквато е обикновено средно), предвид че имаш семейство и гледаш деца?

Интересно ми е да чуя другата страна.

И компания ли те зариби да друсаш или каквото му викаш, или някое гадже - както става с повечето момичета.

Какво изпитваш в момента, в който видиш, че някой те гледа с пренебрежение и не те отразява като нормална, когато си надрусана/наяла и прочие?



:-o

bushwackers
08-25-2010, 13:22
партизан или звезда

арис или паок

милан или интер

барса или реал

ботев или локо

левски или цска

морето или спартак

нафтекс или черноморец :lol:

balon4eeeee
08-25-2010, 14:16
Ся :D за кво го тупаш тоя джам секи ден ? Тва не е ли ебати простотията натрещяна секи ден без повод , да не моеш да спиш , да не ти се яде да си праавш игра на нерви .. некво мъчинелно ми е тва секидневно чертане ???! Не започва ли да не те лови така бе 8-) Кво ти дава джама пък точно ? Концентрация или повече ентусиазъм За кво ти е пък на тебе ? хааха ... прайш си мозъка на гъба човек Прозореца е най-тъпата дрога ;dd

Pedigree
08-25-2010, 14:55
това,че употребявам някакви вещества,не ме прави парцал,а който не може/не иска да го разбере,е лично негов проблем

Хммм.

Не ти ли дотегавява... друсаш, друсаш, друсаш всеки ден. Със сигурност на хората около теб, които те познават от повече време, им прави впечатление. И какво, ако някой от тези хора не одобрява това твое занимание? Не ти пука изобщо, дори и за мнението на близките хора? Само своето мнение ли цениш, или...? :) Сигурно ще започнеш да обясняваш как животът е твой, как никой няма право да ти се бърка, да ти казва как да го живееш, как се чувстваш добре и преоткриваш себе си така, но все пак се надявам на по-различен отговор :Р

Не мислиш ли, че много бързаш на пораснеш? :)

WinstonSmith
08-25-2010, 15:16
Колко пъти си повтаряла в училище?

Не ти ли е малко гадно, че дори непознати хора в един форум те смятат за отрепка?

mArMaLaDkA
08-25-2010, 15:22
Така, както сте я подкарали, май ще стане като със стола на LondonTipton преди време. ;\

DarkKisss
08-25-2010, 15:24
И к'во готино ли е, когато всички знаят, че си лепиларка? :-o
Иначе не изглеждаш толкова зле ..
Какъв ежедневен грим слагаш?
Обичаш ли животни? А имаш ли?
Имаш ли мечти? Какви са те?
Любим жанр филми?
Яла ли си гъби и какво чувството?

Whoopdedoo
08-25-2010, 15:25
Пак виждаме ефекта "Стадо"...

Wildchildd
08-25-2010, 15:30
Така, както сте я подкарали, май ще стане като със стола на LondonTipton преди време. ;\

Като сяда на стола всеки си преценява риска.

Иначе по темата. Мислиш ли, че можеш да си намериш някаква работа, ако се наложи(а то ще се), и въобще как мислиш да се развиваш професионално :-o .

December
08-25-2010, 15:40
Така, както сте я подкарали, май ще стане като със стола на LondonTipton преди време. ;\Мхъ ;д Момичето от тогава не е писало във форума.
Ама нали все пак затова се нарича ГОРЕЩ стол ...
А и кво,нали все пак тя пише,че не й пука.Много ясно си го е написала....
Ама се чудя защо не е отговаряно на вече десетина въпроса се събраха 8-)



Кога за пръв път се надруса(години)? - еее вие за няква кафева ли ме имате тука :shock: не знам,ти какво точно имаш предвид под 'надрусване',щото ми звучиш се едно питаш кога съм се набола,;д? Хах ;д Ами ти тревата сякаш не я смяташ за наркотик,тогава анфетите или там кавото вземаш.На парти ли стана или...това имах впредвид ;д

Въпрос...
Мечтала ли си,или поне мислела ли си някой ден да имаш мъж,деца,семейство,баш като бо филмите :lol: ?
Ако откриеш в стаята на детето си пакетче с хапчета как ще постъпиш? (Пак филмиран въпрос ;д И не ми отговаряй нещо за да мине номерът "Ще си ги взема за себе си" ;д Нещо по-подробно моля ;д)
Четеш ли някакви блогове?(ако може да пуснеш и линк,че ми е нещо скучно тая седмица ;д)
Колко пиърси имаш и къде?Искаш ли още?Обмисляш ли да си направиш нови скоро време? Ами татоси?Искаш ли нови,и мислиш ли за осъществяването им?

Май е това засега ((:

WinstonSmith
08-25-2010, 15:49
Кой те татуира на тия години?

Ваш'те как го приеха?

Политически възгледи?

Любими книги?

December
08-25-2010, 15:54
Така, както сте я подкарали, май ще стане като със стола на LondonTipton преди време. ;\Мхъ ;д Момичето от тогава не е писало във форума.


Грешиш. 8-)
Е поне със онзи ник няма вече нищо писано.Може да си е направила нова регистрация.
Ами те много гадно я нападнаха...сигурно я е "досрамяло" ;д


И да не е спам...

Последният концерт на който беше?

Naive
08-25-2010, 15:58
Така, както сте я подкарали, май ще стане като със стола на LondonTipton преди време. ;\Мхъ ;д Момичето от тогава не е писало във форума.


Грешиш. 8-)
Е поне със онзи ник няма вече нищо писано.Може да си е направила нова регистрация.
Ами те много гадно я нападнаха...сигурно я е "досрамяло" ;дТо това е тя. :Д

он: Сезон, през който се чувстваш най-добре?

PIF
08-25-2010, 16:59
помниш ли времето, когато спамихме с Jaffs и другите? 8-)
би ли се боядисала някой по-луд цвят... примерно зелен или лилав?
какви други татуси си навита да си правиш?
най-най-най-любима песен?
какво обожаваш да ядеш и пиеш (та чак да изпитваш душевен оргазъм:Д)?

Joc
08-25-2010, 17:21
някои хора не е като да не се заяждат...


Ти на колко години беше?
Пътувала ли си извън България?
Би ли искала да отидеш някъде и защо?
Би ли живяла в друг град? А в друга държава? Къде? Защо?

WinstonSmith
08-25-2010, 17:45
Какво значи заяждане?

Темата се казва ГОРЕЩИЯ СТОЛ. Вие ако искате си задавайте въпроси за актьорчета, гримове и кецове...

HexGirl
08-25-2010, 18:01
оф че стеее

по темата

ЗАщо махна русото ... беше яко !
Обичаш ли шоколад ?
Най смелата ти фантазия каква е ?

bushwackers
08-25-2010, 19:06
партизан или звезда

арис или паок

милан или интер

барса или реал

ботев или локо

левски или цска

морето или спартак

нафтекс или черноморец :lol:


е тва са яките въпроси братле,и мен ми е интересно кви отговори ше дадеш,М. 8)



+ Манчестър Юн или Ливърпул? 8-)



абе кажи и за кое Миме говорим,да я запознаваме


:razz:

bushwackers
08-25-2010, 19:25
и на двете нема да откажем :lol:

guinessgirl
08-25-2010, 19:51
iLovePussyJuice

кога ще ти видя очичките 8-) - ми когатоооо се разбереме нещо :-P бтв,като си взех котката от Весо,той каза че си на море и обсъждахме да пиеме некви бири като се прибереш,така чееееее мисля,че е време
кофти ли ти е, че Джо Коул мина в Пуул ? - нямаш представа колко. смърт за тях.
evil activities слушаш ли? - мне много.

Sunset:

Усещаш ли как се променяш с времето? - усеща се,да,на моменти доста доволно
Родителите ти какво мислят за начина ти на живот? - амиии,те мислят,че съм се променила,понеже имахме известни пререкания преди 2 години,когато разбраха,че пуша.. но за някви други неща,като например проблемите ми в у-ще и слуховете,които се носят за мен.... много караници има.
Има ли хора около теб,които те мразят? - да,и са много... а дори не знам защо,не съм давала на никой повод да ме мрази или дори да съм антипатична някому,ама факт
Как се виждаш след 5 години? - пичка :smt033 аз след 1 месец не знам кво ше ми се е случило,камо ли след 5 години.. пфф,много е далече
Мислиш ли да продължиш образованието си и ако да,то с какво? - психология :smt033
Често ли се случва да нараняваш хората около себе си? - изглежда е доста често,въпреки че е напълно несъзнателно...
Участвала ли си в побой? - да 8-)
Кога за последно се сби с някой,с момиче ли беше и кой победи? - последно се бих с един мангал в 5цата (трамвай) , в смисъл не беше точно бой, аз му набих един тупаник,той два на мен и тва беше 8-)
Имаш ли час за прибиране? - не, но гледам да се прибирам преди 12-1.. когато не искам да се прибирам,не ми правят проблем,стига да не е всеки ден
Кога за последно те наказаха и с какво? - ми май беше 08 зимата,когато ми намериха бурканче с коз в стаята... не трябваше да излизам и не ми даваха кинти,но в крайна сметка тва не продължи дълго

Naive:

Спомняш ли си кога се подхлъзна и започна да вървиш надолу? И защо? - не знам защо приемате начина ми на живот като 'подхлъзване'.. хах,просто правя това,което искам,което харесвам,което ме прави щастлива. тваЙ.
Какво искаш да промениш в себе си? - избухливостта и невъзможността да си държа езика зад зъбите в дадени ситуации. и да спра да се занимавам с мъже! 8-)
Едит: Каква (беш)е детската ти мечта? - да бъда принцеса :smt033
А детството ти какво беше? - мн. чук,въпреки че.. да си кажа честно,беше някак кратко
Имаш ли някакъв талант (открила ли си го? търсиш ли го...)? - не. трябва да имам,всеки човек има някъв талант,но не знам.. обичам да пиша,имам някои доста сполучливи неща (няма да поствам нищо,суеверна съм мнооого в тва отношение),също така обичам да рисувам,нищо,че съм кръгла нула
Как пиеш кафето, с или без захар? - без или с 1 лъжица/едно захарче

bushwackers
08-25-2010, 20:03
не отговори на въпросите майна



иначе,теръре тия ламбота много те влекат :razz:

guinessgirl
08-25-2010, 20:17
възможно е,да. защото това,че употребявам някакви вещества,не ме прави парцал,а който не може/не иска да го разбере,е лично негов проблемНе смяташ ли, че има някаква граница, в която този, който употребява вещества се превръща в парцал наистина?

има граница,да. но не смятам,че съм я преминала. пък и не бих допуснала да я премина ;)


Защо тревата да не е наркотик? Това е хипи билкарска теория... - защото не е. защо цигарите,алкохола и кафето не са наркотици,а тревата е,при положение че към нея няма пристрастяване,докато към предишните три има,и то не леко? в смисъл, козчето си е просто козче. нищо ангажиращо,просто айляк и щастие...

Дай точна дефиниция на наркотик.
наркотични вещества (наркотици) са група фармакологични вещества, които действат предимно върху централната нервна система и при внасяне в организма предизвикват ступор, който може да се чувства като успокоение или наркотичен сън.

смях


защо мислиш, че ще стане само ако не излизаш от вас? - защото когато някой извади или каже 'аре партия за джам' ,аз просто НЕ МОГА да кажа 'не искам' . не е липса на воля. човещинка е :Д
Каква е разликата?


между липсата на воля и човещинката? сериозно ли питаш.
прост пример с алкохола. защо пиеш алкохол? защото искаш. можеш да не пиеш,ако не искаш,въпроса е там,че ти е готино да го правиш. ако се наложи сух режим,нема да пиеш алкохол (т.е ако си седя в нас,няма да имам възможност да тупам). но като имаш възможност да правиш дадено нещо и то ти харесва.... защо,ебаси,да не го правиш


MakeMeLaugh:

Мислиш ли, че някога би си намерила добра работа с перспектива? - не знам. може и да си намеря,може и да не си. твърде далечно е.

И мислиш ли, че някога би могла да вземеш повече от смешните/скромните 700-800 лв заплата (каквато е обикновено средно), предвид че имаш семейство и гледаш деца? - не си правя планове да имам семейство,пък и 700-800 лева биха ми били напълно достатъчни да си плащам сметките и за всекидневни разходи. просто не мисля,че парите са най-важното и не бих умряла,ако не живея с 3000 лева на месец. ;)

И компания ли те зариби да друсаш или каквото му викаш, или някое гадже - както става с повечето момичета. - никой не ме е зарибил.

Какво изпитваш в момента, в който видиш, че някой те гледа с пренебрежение и не те отразява като нормална, когато си надрусана/наяла и прочие? - съжаление. ;) за да гледаш с пренебрежение и да смяташ за ненормален някой,който не познаваш,само защото той обича да се чувства добре и да се забавлява.. е колко жалък трябва да си.

bushwackers

партизан или звезда - партизан!

арис или паок - никва идея

милан или интер - нито един

барса или реал - барса

ботев или локо - локо

левски или цска - и питаш

морето или спартак - морету

нафтекс или черноморец - не знам 8-)


утре/след час-два още ше отговарям

bushwackers
08-25-2010, 20:20
лошо лошо,как нема да си за росонерите мейна


тва по-големи изруди от тех не съм виждал


взеха ми акъла 2007 на финала


още ми кънти главата


rossonera si amo voooooooooooi :-P

bEbsI
08-25-2010, 20:47
Години?
Защо избра психологията?
В кой университет искаш да те приемат?
Първото нещо,за което си мислиш сутрин е .. ?
Четеш ли?Ако да какъв тип книги?
Имаш ли се за човек с много приятели?
Кой е най - ценният урок,който си научила от родителите си?
Идеалната за теб вечер е .. ?

guinessgirl
08-25-2010, 20:48
дажеееееее още са ше отговарям :Д съжалявам,че пускам по няколко поста,ама става много дълго и се дразня



Ся :D за кво го тупаш тоя джам секи ден ? Тва не е ли ебати простотията натрещяна секи ден без повод , да не моеш да спиш , да не ти се яде да си праавш игра на нерви .. некво мъчинелно ми е тва секидневно чертане ???! Не започва ли да не те лови така бе 8-) Кво ти дава джама пък точно ? Концентрация или повече ентусиазъм За кво ти е пък на тебе ? хааха ... прайш си мозъка на гъба човек Прозореца е най-тъпата дрога ;dd

НЕ. ТУПАМ. ДЖАМ. ВСЕКИ. ДЕН.
на къв език да го кажа?
пък и неспането и нехраненето не са ми проблем. не обичам да спя,нито да ям. 8-) а нервите ми не са от това,напротив - прекрасно ми е.
дава ми..кво ми дава,носи ми приятни емоции. кво повече да искам.



Pedigree:


Не ти ли дотегавява... друсаш, друсаш, друсаш всеки ден. Със сигурност на хората около теб, които те познават от повече време, им прави впечатление. И какво, ако някой от тези хора не одобрява това твое занимание? Не ти пука изобщо, дори и за мнението на близките хора? Само своето мнение ли цениш, или...? Сигурно ще започнеш да обясняваш как животът е твой, как никой няма право да ти се бърка, да ти казва как да го живееш, как се чувстваш добре и преоткриваш себе си така, но все пак се надявам на по-различен отговор :Р - друг отговор няма да получиш,защото фактите са си факти,а те са именно такива - живота си е мой. ;) всеки се кефи на различни неща,това че някои мои дружки не одобряват начина ми на живот,не им дава право да се опитват да го променят. нито пък да ме съдят за каквото и да било.
и не друсам всеки шибан ден


Не мислиш ли, че много бързаш на пораснеш? - може би трябваше да си задам този въпрос преди 2-3 години,сега е късно и необратимо. и все пак,не се оплаквам,бързо-бавно - тфа е положението.

WinstonSmith:

Колко пъти си повтаряла в училище? - една година. само. 8-)

Не ти ли е малко гадно, че дори непознати хора в един форум те смятат за отрепка? - боли ме фара за непознатите хора в един форум. ;) както виждаш,не ми пука особено и за мнението на познатите,кво говорим за некви... ник-неймове.


DarkKisss

И к'во готино ли е, когато всички знаят, че си лепиларка? - хахахХАхахахахах най-добрия въпрос!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ама аз не съм лепиларка. смисъл.. не съм лепиларка,ебати :lol: :lol: :lol:
Иначе не изглеждаш толкова зле .. - благодарим
Какъв ежедневен грим слагаш? - сенки,молив,спирала
Обичаш ли животни? А имаш ли? - обичам мнооооооооооооого много обичам животни! имам 2 котки,които обаче много се бият и не знам кво да ги правя... Психопат и Спийд се казват и ги обичам няма толкова много....
Имаш ли мечти? Какви са те? - няма да ги споделям пък.
Любим жанр филми? - хоръри и комедии
Яла ли си гъби и какво чувството? - чувството.. хах, въздействието на тия неща не може да се опише.. аз поне не мога

strave
08-25-2010, 21:05
Спортуваш ли нещо?Ако да Какво?
Мнението ти за диетите?
Работила ли си нещо досега? Ако да какво?
Колекционираш ли нещо?
Любимо изкуство?
Секса за теб е?
Правила ли си анален секс?
Какво ти е мнението за фистинга?
Влюбвала ли си се?
Какви качества търсиш в момчето до теб?

guinessgirl
08-25-2010, 21:17
December:

Мечтала ли си,или поне мислела ли си някой ден да имаш мъж,деца,семейство,баш като бо филмите :lol: ? не държа да имам. ама ше видиме,живота ми може да се преобърне след няколко години.
Ако откриеш в стаята на детето си пакетче с хапчета как ще постъпиш? (Пак филмиран въпрос ;д И не ми отговаряй нещо за да мине номерът "Ще си ги взема за себе си" ;д Нещо по-подробно моля ;д) - не бих ти отговорила така ;) ама не знам и по какъв начин да отговоря. не знам как ще мисля тогава,може да презирам нещата,които ме радват днес. може да нямам деца. може да умра утре. НЕ ЗНАМ
Четеш ли някакви блогове?(ако може да пуснеш и линк,че ми е нещо скучно тая седмица ;д) - чета.. само на харли блога :oops: и ако ми попадне нещо интересно в блог.бг,амааааа скоро не съм преглеждала
Колко пиърси имаш и къде?Искаш ли още?Обмисляш ли да си направиш нови скоро време? Ами татоси?Искаш ли нови,и мислиш ли за осъществяването им? - имам на езика и лабрет,който в последно време не слагам,но не ми е зарастнала дупката. и на ушите,едно мъничко 5мм флешче и обикновена дупка. иначе имах между гърдите,ама свърши тая... ше си правя,трябва да си дупча веждата и пъпа ,ама няам кинти на този етап. татусите ми...хаха засега е само ягодата. към края на седмицата ше си правя друг (няма да казвам какъв. 8-) ) и още 5-6 идеи имам,които са по-мащабни,но няма средства.


Desole:

Миме,помниш ли "Каманяците"? - ахаххааа,помня,помня че имахме супер дебилните текстове и аз и ти ги измисляхме,ахахха, и свил и вито бяха в групата също 8-)


WinstonSmith

Кой те татуира на тия години? - приятеля ми. бившия де

Ваш'те как го приеха? - е кво как да го приемат.. свършен факт. хареса им де,но и да не им харесваше,кво значение има

Политически възгледи? - а - политична с десни виждания съм,така да го наречем

Любими книги? - ''Улица Консервна'' , ''Мръсна хаванска трилогия'', ''1984'' , ''Дядо Горио'' , ''Цар Плъх'' , всичко на Кинг, всичко на Фредерик Бегбеде и Ървин Уелш и знам,че има още доста,но не мога да се сетя в момента,дебиш

Декември:

Последният концерт на който беше? - мииииииии концерт........мноо отдавна сякаш, h2o


Naive:

Сезон, през който се чувстваш най-добре? - есен.и лятото,като изключим момента с 30+ градусовата жега


Миме,на колко години беше първият ти сериозен приятел? - амииииииии не знам.. не знам колко беше сериозен 8-) 8-) 13.

PIF:

помниш ли времето, когато спамихме с Jaffs и другите? - ахахах,помня,помня.. беше весело тогава обаче.. са си ебало майката,много е скука форума
би ли се боядисала някой по-луд цвят... примерно зелен или лилав? - мии бих да,аз по едно време бях със лилави корени. 8-) и мислех да си направя косата лилава цялата,ама едно такова цииифра ярко лилаво,но се отказах. в good old red е истината
какви други татуси си навита да си правиш? - не искам да ги казвам :(
най-най-най-любима песен? DISCIPLINE - EVERYWHERE WE GO. сега и завинаги 8-)
какво обожаваш да ядеш и пиеш (та чак да изпитваш душевен оргазъм:Д)? - амиии,да ям.. шоколад детска милка и сладолед шоколад и диня.. мммммм. а пиенето е биричка и афтършок :smt003

guinessgirl
08-25-2010, 21:45
много въпроси ми станаха,майна...


Joc

Ти на колко години беше? - 16 ненавършени (казвам го така,щото ги навършвам другия месец). звучи..зле хахахаха.
Пътувала ли си извън България? - до Мармарис само
Би ли искала да отидеш някъде и защо? - искам във Франция,който и да е град, защото харесвам езика и културата
Би ли живяла в друг град? А в друга държава? Къде? Защо? - Франция. но не за постоянно. не и за дълго,не повече от 2-3 години.

terrorclub

:-) :-) :-)
8-)


+ Манчестър Юн или Ливърпул? - пуул,защото джо коул е там. иначе много се дразня и на двата отбора, знаеш. ЧЕЛСИ


HexGirl

ЗАщо махна русото ... беше яко ! - защото ми писна.. тва ми е много голям проблем,всичко ми писва твърде бързо.. ама не беше яко,беше..жълто 8-)
Обичаш ли шоколад ? - не много..обичам милка детски и своге с лешници,другите (линд примерно) са ми...много сладки някак
Най смелата ти фантазия каква е ? - в какъв аспект? :-D


HarleyFlanagan

Дразнят ли те въпросите на останалите? - някои - да.

bushwackers
не им се кефя майна,даже предпочитам реал ако тряя задълже да отговоря на въпроса 8-)


bEbsI


Години? - 15-16
Защо избра психологията? - защото мисля,че ме бива в изготвянето на психологически профили и..абе,човешката психика е интересна материя
В кой университет искаш да те приемат? - ше видим
Първото нещо,за което си мислиш сутрин е .. ? - зависи,най-често е последното нещо, за което съм мислила преди да заспя вечерта :P
Четеш ли?Ако да какъв тип книги? - чета. не си налагам ограничения.
Имаш ли се за човек с много приятели? - с много познати,да.
а приятели нямам. може би само един
Кой е най - ценният урок,който си научила от родителите си? - нищо...
Идеалната за теб вечер е .. ? - амиии.. хах, някво събиране с много пиене и наркотици. или на концерт/парти,да си мошвам или скачам.. също така с любимия ми мъж (в дадения момент) и много секс.



ахъъммм...

а може ли да коментираме, тогава едно нещо -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7448181#7448181


Продължавам да смятам, че наистина създаваш такова впечатление - прав ли съм?

ок,в такъв случай нека коментираме това:



хероин - само на фолио
амфети
хапчета (ама лекарства като диазепам, паркизан)
козче
лепило
бронз
и фулмастери съм шмъркал... 8-)
Сега козче, ама на няколко месеца веднъж... а лепилото е най-якото.

ти смяташ ли се за лепилар? а за наркоман? за бивш наркоман поне? защото и аз не се. ;)

strave:

Спортуваш ли нещо?Ако да Какво? - не си падам по спорта аз. не е за мен.
Мнението ти за диетите? - не струват
Работила ли си нещо досега? Ако да какво? - бачках в един магазин в квартала някво време 8-)
Колекционираш ли нещо? - преживявания,хахах
Любимо изкуство? - литературата и изобразителното,по-специални течения.. сюрреализъм да кажем
Секса за теб е? - прекрасно,прекрасно-неописуемо нещо
Правила ли си анален секс? - ох..
Какво ти е мнението за фистинга? звучи ми гадно
Влюбвала ли си се? - май да
Какви качества търсиш в момчето до теб? - искам да ме кара да се усмихвам и да има какво да ми покаже и на какво да ме научи.

PinkFloydSound
08-25-2010, 21:50
Ех, как искам пак на горещия стол... :( Нищо че съм била вече 2 пъти.

И ти ли имаш проблеми с математиката? 8-)
МНОГО Е ГАДНА, НАЛИ??? :o
Кой друг предмет не ти се нрави?
Секс за една нощ?
Не мислиш ли, че е много вредно да гладуваш така? :/ Вземи да ядеш, заприличала си на скелет.
Приятни ли са ти ежедневните козметични процедури, хах? Доставя ли ти удоволствие това, да си правиш маскии, абе като цяло да се грижиш за себе си? :P

strangler
08-25-2010, 22:01
Би ли излизала с момче, което няма флешове, не носи бели кецове, не слуша хардкор или хаус или дръменд бейс, не друса и е отличник??

Може ли човек да слуша едновременно biohazard и електронна музика? Липса на вкус или противопоставяне на огрничаването е?

Вашите знаят ли за експерименитите ти с наркотиците?

Гордееш ли се със себе си? А те с теб?

cherinka
08-25-2010, 22:03
Тероре, все едно чета мненията на Криса... и особено там, където опиташ се да й кажеш, че прекалява и трябва да се посъвземе малко, а тя тропа нервно с краче и не дава никой да й налива акъл...

Ама така, де. Тропайте си с крачета, забавлявайте се, това е важното.
Дано след време да не съжалявате.

Само не ми хареса частта с това, че даваш от личните си пари за тия глупости, при положение, че винаги може да ти е "готино на аванта".

Само не се замозабравяй с тия лайна. (знам, че не ти акзвам нищо ново, само ти го припомням).

Нямам въпроси аз.

Освен: Кога ше се запознаеме? :-P

cherinka
08-25-2010, 23:50
И аз съм ЗА русия й цвят коса!

bushwackers
08-25-2010, 23:56
мейна ако ми кажеш как се е помирисала :lol:

Mol0tovBitch
08-26-2010, 00:35
- Имаш ли профил в сайт за запознанства (аhа, impulse) ?
- Лепило или трева?
- Лакост или Лонсдейл?

m1nik
08-26-2010, 01:38
Живееш за мига.. Караш по повърхността..чудя се кфо се крие..няма да изпадам в баналности..нито да вливам акъли и/или да те съдя..и все пак ~~>
---
Нещо постоянно в живота ти/човек..?
За теб лъжата е..? /нещо по-подробно от "лъжа"/
Самоопиши се :) /характер+външен вид/
Какви са принципите ти ..?

ArrowsOfDeath
08-26-2010, 01:45
Какво в един мъж те привлича най-много? (във външен вид и като качества)
Най-много колко време си издържала без сън?
Чувстваш ли се красива?

guinessgirl
08-26-2010, 10:25
PinkFloydSound:

И ти ли имаш проблеми с математиката? 8-) - дааа,и то сериозни.. смятай щом съм на изпит
МНОГО Е ГАДНА, НАЛИ??? :o - отврат
Кой друг предмет не ти се нрави? -физика
Секс за една нощ? - за.
Не мислиш ли, че е много вредно да гладуваш така? :/ Вземи да ядеш, заприличала си на скелет. - абе бая дебела съм си още,още некви къси килограмчета да сваля,да стана 43-4 кг и почвам да ям :D
Приятни ли са ти ежедневните козметични процедури, хах? Доставя ли ти удоволствие това, да си правиш маскии, абе като цяло да се грижиш за себе си? :P - да,супер много обичам да се мажа с некви кремчета и домашно направени маски,да си плякам всевъзможните простотии по косата и да се гримирам.. е тва грима е най-якото нещо 8-)


strangler:

Би ли излизала с момче, което няма флешове, не носи бели кецове, не слуша хардкор или хаус или дръменд бейс, не друса и е отличник?? - едва ли,това не е моя тип просто. гледам с гаджетата ми да имаме еднакви интереси,за да има кво да си говориме.. какво бих правила аз,която слушам хардкор хаус и дръмендбейс и ходя по концерти и партита,друсам и съм повтаряла? какво бих могла да си кажа с въпросното момче? въпреки че кой знае,противоположностите се привличат,може да се влюбя в такъв някой ден.

Може ли човек да слуша едновременно biohazard и електронна музика? Липса на вкус или противопоставяне на огрничаването е? - да се ограничаваш с 1-2-3-5 стила/подстила е глупаво. слушам всичко,което ме завладява по някъв начин. и не ми пука,че хардкора мрази електронната музика. 8-)

Вашите знаят ли за експерименитите ти с наркотиците? - само за марихуаната ии са чували сякви неща за мен от познати и непознати

Гордееш ли се със себе си? А те с теб? - не съм постигнала нищо на този етап,че да се гордея със себе си. а родителите ми.. те мислят за мен,каквото половината форум 8-). но е лично техен проблем,че не са ме опознали,защото аз не съм лош човек в никъв случай

cherinka


Само не се замозабравяй с тия лайна. (знам, че не ти акзвам нищо ново, само ти го припомням). - няма,няма :P


Кога ше се запознаеме? :-P - ще,то условието е само едно... да се видиме 8-)

terrorclub


:-)


М.,би ли станала suicide girl някъде във времето? имаш потенциала ми се струва - мм,защо пък не,някъде във времето... 8-)

мислиш ли по-натам да си върнеш божествения рус цвят на косата,с който беше преди - той беше ужасен... :Д мии след няколко месеца,като ми омръзне да съм червена,ше изрусявам :P

любими заведения,кръчми и клубове из София? - делано, корнера, една кръчма в Зоната, наргиле (в лозенец), dewars (то остава да уча в 7мо и да не цикля в ДИЛЪРСА :D) , 4км хахаа, the box (смисъл гадно е,но там правят яките концерти и партита), и знам че има още цифра,но тва е на прима виста..........ооо,ооо,и Токса,нищо че не съм сядала там нито веднъж funfunfun

къде предпочиташ да играе ЛЕВСКИ,докато ни дадат Раковски - на Герена или на Васил Левски? - герена е на п*чка си майчина,пък и е някъв..не ме кефи самия стадион. Васил Левски е по-оферта. ма аз не съм ходила на мачове от мноооооооо време и трябва да се поправи тая грешка.

с какво си чертаеш джам - с картичка,лична карта,дебитна или каква? - ахахах, с картата за градския (която м/у другото е изтекла преди 5-6 месеца) и с карта за oтстъпки от billa............ не е ли класа :D аз лична карта нямам.

най-скандалните места на които си тупала? - в час по френски, в dewars на масата, на Цикъла, в Макдоналдс на НДК на една от крайните маси,в кенефа на един ресторант като бях на рожден ден на баща ми и в още доста кенефи... тва е. не са скандални,ама.. необмислени 8-)

любими марки дрехи? - нямам. нося всичко,което ми хареса.

още ли там отдолу... имаш аромат на ягодки? - тва ти ше го кажеш,майна :smt040 ама пак си иам такъв лосион,така че напълно възможно... :Д

пробва ли халюцки? (велико е,нали) и къв ти беше филма? - абееее,картона е по-велик :D филма ми не беше нищо специално,многоцветни дъги и червени мухоморки навсякъде... 8-)


Mol0tovBitch


- Имаш ли профил в сайт за запознанства (аhа, impulse) ? - нямам.
- Лепило или трева? - тревата е най-хубавото нещо от всичко на тоя свят
- Лакост или Лонсдейл? - крокодила

ZipFail
08-26-2010, 10:38
Мислиш ли за бъдещето си ?
Пристесняваш ли се че увреждаш здравето/потенциала си за постоянно ?
Кой е най-големия ти талант/страст ?

guinessgirl
08-26-2010, 11:22
m1nik

Нещо постоянно в живота ти/човек..? - много ме натъжи този въпрос... чак не ми се верва колко... няма
За теб лъжата е..? /нещо по-подробно от "лъжа"/ - лъжата е кофти нещо,но е наложително да се лъже понякога.
Самоопиши се Smile /характер+външен вид/ - не мога. тъпо е да се самоописваш. :) външен вид,кво: червена коса,зелени очи,голям нос,чиста светла кожа,ниска,45 килограма, с кецове. :Д
Какви са принципите ти ..? - не мога да се похваля,че съм особено принципен човек.. просто на тия години в момента съм се отпуснала и гледам да не ми пука за нищо,да правя каквото пожелая и да се чувствам добре.

UpSurd

откъде си вземаш кецовете. - ми. имам кецове от лакост, саботаж, брекпойнт и адидас. общо взето от скейтАрски магазини.
И кефи ли те да си кежуал? - не съм кежуал 8-)



ArrowsOfDeath


Какво в един мъж те привлича най-много? (във външен вид и като качества) - нямам определен тип,но печелившата тенденция 8-) е: първи-втори номер коса,абе къса да е, набола брада,ако е със сини очи съм негова завинаги :д, пиърси и татуси са плюс..за предпочитане е да не стейт едж. и да няма против пушенето,най-много мразя някой да ми се оплаква,че дима му пречи.гррр. нормално телосложение и голям мъжки полов орган ;Д
не обичам лигльовци, не обичам и т.нар. ''играчи'',които си мислят,че могат да те разиграват както си искат. искам златната среда: хем е миличък и сладичък,хем е тъф и знае как да се държи във всеки един момент.
Най-много колко време си издържала без сън? - 7 дни
Чувстваш ли се красива? - в определени моменти. (като се налупам и след секс)


ZipFail:


Мислиш ли за бъдещето си ? - избягвам,настоящето е важно
Пристесняваш ли се че увреждаш здравето/потенциала си за постоянно ? - потенциала си? не мисля. здравето-да,това е най-голямото ми,да не кажа единственото притеснение в тва отношение. амааа ако е писано да се мре- ш'се мре
Кой е най-големия ти талант/страст ? - отговорих вече

днес или утре трябва да освободя стола?

balon4eeeee
08-26-2010, 11:31
agigigigigigigi :lol:

Pwnmaster
08-26-2010, 12:07
Харли, ти с ебати наркомана :shock:
Кафево бе, мейт....
Скандално.

PainMonopoly
08-26-2010, 12:14
Пристесняваш ли се че увреждаш здравето/потенциала си за постоянно ? - потенциала си? не мисля. здравето-да,това е най-голямото ми,да не кажа единственото притеснение в тва отношение. амааа ако е писано да се мре- ш'се мре

Имала ли си някакви свързани здравословни проблеми?






Можеш ли да готвиш? :-D

bEbsI
08-26-2010, 12:20
Държиш ли се сериозно понякога?
Какво най - много ти харесва в живота ти в момента?
Най - дългата ти връзка е била .. (за какъв период от време) ?
Има ли на кого да разчиташ?
Мислиш ли ,че фазата "гледам да не ми пука" ще премине или ще се задълбочи? И просто фаза ли е ?
Искало ли ти се е да си по - близка с родителите ти?
Имаш ли брат/сестра?
Как минава един твой уикенд?

ZipFail
08-26-2010, 12:41
Имаш ли се за повърхностен човек ?
Духовното преди материалното или материалното преди духовното ?

portishead
08-26-2010, 20:16
Какви хора са родителите ти ?
Кой клас повтаря ?
Правила ли си секс с жена ?
А тройка ?

shadow4e
08-26-2010, 20:38
Ти учиш в 7-мо, не знаех. Искаш ли да ти препратя група от заблудени души, които ми пишат лс-та да им разкажа за учителите там. 8-) Или ме търсят в тъпия тийн Айди, от който не ми дава да си избера, че не уча никъде или ми изравят постове отпреди над две години, когато го завърших. :-o
Кажи сега как е там?8-ми клас ли трябва да рече, щом си повтаряла?
Защо се остави да повтаряш и всъщност на какво основание не те пуснаха, присъствие или оценки? В 7-мо ли си повтаряла или преди това? Промени ли си отношението на съучениците ти след това?
Ходила ли си в директорския и ако да някоя по-интересна случка? Директорката продължава ли да си разпространява теориите какви боклуци са мъжете? Намеквала ли ти е, че нищо няма да излезне от теб? /дано не е само на мен :lol: /

Пишеш, че е за предпочитане да не е еджър, а била ли си с такъв? Излезна ли нещо и въобще смяташ ли, че би могло да се получат нещата? Би ли спряла наркотиците заради момче?

П.п. Ягодката е много свежа, а за косата явно само на мен така ми харесваш повече. :)

guinessgirl
08-26-2010, 20:39
PainMonopoly:

Имала ли си някакви свързани здравословни проблеми? - не,само имам проблеми с капилярите.. и устните ми се преебават,изпръхват,зачерв яват се и боли.


Можеш ли да готвиш? :-D - мога! правя много чукови кексове,сладки,баница и мусака.и яйца и картофи. 8)

bEbsI:

Държиш ли се сериозно понякога? - сериозността е скучна :D не бе,не съм няква лигла,нито съм чак такъв развей-прах. сериозна съм си.
Какво най - много ти харесва в живота ти в момента? - свободата да правя каквото ми душа иска (sun).
Най - дългата ти връзка е била .. (за какъв период от време) ? - цели 7 месеца.
Има ли на кого да разчиташ? - ако става въпрос за някви физически разправии- да,определено.. но ако имам нужда от подкрепа - не.
Мислиш ли ,че фазата "гледам да не ми пука" ще премине или ще се задълбочи? И просто фаза ли е ? - нямам представа. за мен като че ли е по-добре да е постоянна фазата,защото така е много по-лесно.
Искало ли ти се е да си по - близка с родителите ти? - не.
Имаш ли брат/сестра? - имам малък брат. втори клас ще е сега.
Как минава един твой уикенд? - на мене 'секи ден ми е абитуриентски бал 8-) , гледам да внасям разнообразие в дните си,така че не мога да отговоря на този въпрос.

ZipFail

Имаш ли се за повърхностен човек ? - определено не.
Духовното преди материалното или материалното преди духовното ? - духовното разбира се. материалните неща...са от ден до пладне ;)

portishead (поздрав portishead- numb)

Какви хора са родителите ти ? - не ми се говори
Кой клас повтаря ? - трябва да се уточни,че всъщност не повтарях годината, а ми я АНУЛИРАХА,защото нямах оценки и..абе,почти нямах присъствени дни в у-ще.
Правила ли си секс с жена ? - не,но някой ден и тва ше стане :oops:
А тройка ? - съм. не ме кефи.

m1nik
08-26-2010, 20:40
Последната промяна в характера ти?
А във външния вид?
Оптимист/песимист ..?
Как мразиш да те наричат..?
Фаворити за столчето?
5 неща за които винаги щи пука..? :)

PainMonopoly
08-26-2010, 20:51
а за косата явно само на мен така ми харесваш повече. :)Не си само ти. 8-)

Чуковите кексове хващат ли? 8-)

Подготвил съм въпрос-изненада, който ще ти бъде зададен утре. 8)

portishead
08-26-2010, 21:01
facebook?
познаваш ли йо и катерина?

guinessgirl
08-26-2010, 21:20
shadow4e

Ти учиш в 7-мо, не знаех. Искаш ли да ти препратя група от заблудени души, които ми пишат лс-та да им разкажа за учителите там. 8-) Или ме търсят в тъпия тийн Айди, от който не ми дава да си избера, че не уча никъде или ми изравят постове отпреди над две години, когато го завърших. :-o - аа,аа,не,благодаря:D :D
Кажи сега как е там?8-ми клас ли трябва да рече, щом си повтаряла? - амииииииииии как е,не е толкова зле,като се изключи факта,че половината учители са ненормални,а другата половина не са чак толкова добри в специалността си,за колкото се имат.. и общо взето,авторитета е доста фалшив. а Стефанова и Маринкова,ох,само като се сетя и ми става лошо. :D
Защо се остави да повтаряш и всъщност на какво основание не те пуснаха, присъствие или оценки? В 7-мо ли си повтаряла или преди това? Промени ли си отношението на съучениците ти след това? - да,липса на присъствие и оценки. не във 7мо,от тази година съм там.
Ходила ли си в директорския и ако да някоя по-интересна случка? Директорката продължава ли да си разпространява теориите какви боклуци са мъжете? Намеквала ли ти е, че нищо няма да излезне от теб? /дано не е само на мен :lol: / - Цанка не,но от Стефанова съм го чувала няколко пъти... :Д ходила съм,да,за някви караници в даскало и много отсъствия и..филми. хахахах,не ми е развивала теории,ама има време хаха
Пишеш, че е за предпочитане да не е еджър, а била ли си с такъв? Излезна ли нещо и въобще смяташ ли, че би могло да се получат нещата? Би ли спряла наркотиците заради момче? - не съм била,просто не смятам,че има какво да си кажем,а оттам следва,че едва ли ще се получи. не бих ги спряла заради никой друг,освен заради себе си. :)

П.п. Ягодката е много свежа, а за косата явно само на мен така ми харесваш повече. :) - merciii merci beaucoup (френски ли си учила? 8-)) (sun)

m1nik

Последната промяна в характера ти? - пестеливост! придобих най-после и тва качество
А във външния вид? - косата,майна,преди месец-два вече
Оптимист/песимист ..? - реалист
Как мразиш да те наричат..? - Мими. брррр
Фаворити за столчето? - мисля да сложа Darkkiss,че на Декември и е зор,или пък теб. която иска.
5 неща за които винаги щи пука..? - хм..
1. себе си
2. мъжете и секфи свързани с тях неща
3. приятелката ми
4. изкуството (да,много се филмирам с артЪ аз)
5. футбол :Д


PainMonopoly

Чуковите кексове хващат ли? - хахахах,бе и хващащи мога да правя 8)


portishead

facebook? - тайна е,майна
познаваш ли йо и катерина? - познавам ги :-P

HarleyFlanagan,щото не знам за кво говориш 8-)

m1nik
08-26-2010, 21:25
Нямам против да съм аз..хах 8-)
и още ?сиии

-любими имена? 8-)
-суеверна ли си?
-ако можеше да промениш нещо в глобален аспект то щеше да е/?/
-вярваш ли в прераждането?
-за теб душата е..?

guinessgirl
08-26-2010, 21:44
SixthSense

Сти'а с тия наркотици , малко секс ! - а такааа,дойдохме си на думатааа :D

Колко сексуални партньора си имала до сега ? - много за възрастта си..
Любима поза ? - кучешка и лъжички
Активна или пасивна? (питам те кое на теб ти доставя повече удоволствие ) - зависи от тва колко животински съм настроена
Някви фетиши нещо а-у ? не. ма обичам да драскам и хапя. :D
Целувките по врътлето действат ли ти по някакъв начин ? - възбуждат,да.. но повече обичам по ушите и да ми галят кръста <3
С или без презерватив ? - ми не я изпитвам истинската наслада когато правя секс със презерватив... без,много ясно,ама избягвам.


Ииии ...
Как косата ти издържа на всичките тия 'издевателства' , които извъшваш върху нея ? 8-) - хахахах,издръжливо копеле е тя. много маски и правя,сигурно за това :P


m1nik

-любими имена? - Виктор и Маги. ама Виктор е най-великото име ева' . самия начин,по който звучи.. ех..
-суеверна ли си? - не. само за някои дребни неща
-ако можеше да промениш нещо в глобален аспект то щеше да е/?/ - индивидуалност за всеки на килограм. и в икономически план бих оправила нещата. и ще върна Джо Коул в Челси!! :D
-вярваш ли в прераждането? - не
-за теб душата е..? - нещо,което не може да бъде описано с думи и вмъкнато в 2-3 изреченийца

HarleyFlanagan,да бе,ето,казах :D

Joost de Graaf - вокалиста на Discipline преди месец бе арестуван за убийството на своята съпруга -> https://www.killyourstereo.com/news/7209/discipline-singer-accused-of-murdering-wife/
Смяташ ли, че е невинен или е възможно да е в резултат на това, че на концерт групата иска по 8 грама бЕло и комбинацията му с разни анаболни-стероиди? - аз що не знам за тоя случай,зле съм. ми както изглежда е виновен,ама знае ли се. ти как мислиш?
а тва за белотото не го вярвам нещо.

SemperArdens
08-26-2010, 21:44
как би процедирала с децата си, ако започнат да се друсат на 14?

ако ти остават 24 часа живот, как ще ги изживееш?

уважаваш ли себе си?

m1nik
08-26-2010, 21:56
с кого/какво/как намираш своето душевно спокойствие /нз как точно да се изразя../ /?/
бягаш от реалността - а от себе си?

Pedigree
08-26-2010, 21:59
Очна линия или молив?
Това днес поне пет момичета да съм попитала, ахахах.
Макс колко време си издържала без да правиш секс?

yakuza_
08-26-2010, 22:06
Съжаляваш ли за тая ягока -.- ?

iLovePussyJuice
08-26-2010, 22:12
ще си кръстиш ли детето на мен? :D
пиши в скайп да се разберем да се видим, че съм без телефон, отделно го удавих преди време и нещо немам номера xD
(може и лс xd)

аз не знам какво да питам, имам чувството, че знам всичко 8-)

bushwackers
08-26-2010, 22:25
ако е женско майна,кръщавай Радина :lol:

че черпим компактдискове на Индира Радич и Тони Стораро

bushwackers
08-26-2010, 22:29
на Пепа Секса имам,горскье :o

Pliok0019
08-26-2010, 22:41
Чувстваш ли се добре наистина?

guinessgirl
08-26-2010, 22:58
SemperArdens

как би процедирала с децата си, ако започнат да се друсат на 14? - надявам се децата ми да не са толкова глупави,че да оставят да разбера,че друсат ;)

ако ти остават 24 часа живот, как ще ги изживееш? - ще направя всичко,което съм искала някога,но съм се спирала поради морални причини или поради квато и да е пречка.. и ше се чукам,пия и друсам много. :P

уважаваш ли себе си? - разбира се. и се обичам освен тва.

HarleyFlanagan

за белото - говорил съм с човек, който им е организирал концерти, че имах една смела идея преди време... - аре да ти осъщствим идеята отпреди време (ако е да ги поканим в софия,м?),и бело ше намерим,и све.. колко много искам да ги видя,не ми се верва


m1nik

с кого/какво/как намираш своето душевно спокойствие /нз как точно да се изразя../ /?/ - marijuana,така
бягаш от реалността - а от себе си? - никога. и от реалността не бягам,просто я изкривявам мъничко и я нагаждам така,че да ми се нрави :P

Pedigree

Очна линия или молив? - очна линия принципно,ама все слагам молив,хахах
Макс колко време си издържала без да правиш секс? - месец-два... :(

yakuza_

Съжаляваш ли за тая ягодка -.- ? - луд ли си,аз още не мога да и се нарадвам 8-)


Вито, ако е момче,мноооооооооо ясно! и с Я. няма да имаме пререкания поне за имената на децата,така че,сичко е ток.
ше пиша тия дни некви бири чадели а-у


Pliok0019

Чувстваш ли се добре наистина? - отлично. :) в последно време не,но тва е свързано с доста неща,които обаче нямат общо с наркотиците и бла-бла

iLovePussyJuice
08-26-2010, 23:03
екстра 8)
в последно време само на т'ва съм :D
ще те чекам xD
честита победа!

сори за спама :>

m1nik
08-26-2010, 23:53
Какво е за теб изневярата?
Кое е нещото, което цениш най-много в живота си?
Как един човек може да спечели уважението ти?

TheNewReligion
08-27-2010, 00:45
Имаш ли си любимо място?
Напикавала ли си се от смях?
Най-жестокото ти пребиване?
След скандал с някого, най-яко е да...

babity
08-27-2010, 00:49
Секс за пари?
Умееш ли да манипулираш хората?
Обичаш ли да пазаруваш?

DisturbiaV
08-27-2010, 18:33
В какви отношения си с вашите?

guinessgirl
08-27-2010, 20:45
екстра 8)
в последно време само на т'ва съм :D
ще те чекам xD
честита победа!

сори за спама :>

спами си,спама е хубаво нещо и необходимо за един форум,който иска да се развива положително 8-)

m1nik

Какво е за теб изневярата? - аз съм зле,и в една връзка смятам,че аз мога да правя квото си искам,но мъжа ми трябва да ме обича и да не поглежда друга. мразим да ми изневеряват и ако тва се случи,всичко е приключило..с груб скандал 8-)
Кое е нещото, което цениш най-много в живота си? - Психопат и Спийд. сериозно
Как един човек може да спечели уважението ти? - казах вече,да се отличава с алтернативно ммислене

TheNewReligion

Имаш ли си любимо място? - една полянка във Витоша
Напикавала ли си се от смях? - смея се много и постоянно,но не то такава степен,майна,ако треа да ти приемам буквално въпроса
Най-жестокото ти пребиване? - с колелото хахаха преди некви години. и паднах от една тераса,доволно висока и се одрах и натъртих цялата,не знам как не се изпочупих..
След скандал с някого, най-яко е да... - да се усмихнеш победоносно :Д

babity

Секс за пари? - не правим
Умееш ли да манипулираш хората? - бих казала,да. но не всеки. само безхарактерните злетаци,ама те са доста,така че да
Обичаш ли да пазаруваш? - обичам.

DisturbiaV

В какви отношения си с вашите? - никви,бих казала. смисъл,гледам да се понасяме поне.

утре сутринта слагам м1ник на стола,така че,ако искате да питате нищо,са е времето 8)

m1nik
08-27-2010, 21:11
хах, ще става забавното 8-)
за финал..

чувстваш се истински свързана с кой/какво..?

guinessgirl
08-27-2010, 21:23
terrorclub

бебз,навита ли си да го пробваме тва,дето ти бях казал,че ми е мечта - да си начертая и изтупам една голяма мазна линия кокаин от венерения ти хълм? 8-) - много ясно,че ше го пробваме. а аз откъде ше тупам? 8-)

разкажи няква отровно-скандална случка,с твое участие,за която не знам? 8-) (връщам ти жеста от моя стол :-P) - не мога да се сетя в момента. смисъл,наистина не мога 8-) друг път ше ти кажа майна :p

с кви гащички си в момента? :-P - черни на цикламени точки,супер яките са :д

пържили ли са тя някога с материал (да няма нищо в топчето/спейсбека или да е нещо друго)? - не,ама са ми давали некви сууупер големите късежи... ама им го върнах хахаха

обичаш ли да си миришеш сополите като си афтър у вас след тежка нощ и да вдишваш приятния (божествения!) мирис на амфета,останал по тях? :D - нещо не ме кефи идеята да си мириша сополите. 8-) пък и си праим некви промивки и божествения аромат изчезва :(

чупила ли си някога нещо по себе си (помня че преди нон стоп се спъваше и удряше някъде)? :( - ахахаха,а сега съм още по-неадекватна и спъната :Д ама не,не съм си чупила нищо,за сметка на тва постоянно съм цялата в рани,синини и одрасквания..

m1nik

чувстваш се истински свързана с кой/какво..? - с котките ми,майна,и с растенията ми (които ИСКАМ ДА СЕ ПОХВАЛЯ са високи колкото мен (демек 1.57) 8-)

Sarabi
08-27-2010, 21:37
[b]Peux-tu d

guinessgirl
08-27-2010, 21:54
Sarabi

Peux-tu d

strangler
08-27-2010, 22:00
Малко спреженията на глаголите и съгласуването на прилагателните си пообъркала, но се разбира какво казваш.

Whoopdedoo
08-27-2010, 22:01
утре сутринта слагам м1ник на стола,така че,ако искате да питате нищо,са е времето 8)

Тя не беше ли...

m1nik
08-27-2010, 22:09
утре сутринта слагам м1ник на стола,така че,ако искате да питате нищо,са е времето 8)

Тя не беше ли...

немм :-o

Whoopdedoo
08-27-2010, 22:11
Бъркам се значи.

guinessgirl
08-27-2010, 22:11
Малко спреженията на глаголите и съгласуването на прилагателните си пообъркала, но се разбира какво казваш.

и тва ще го усъвършенствам,все пак още доволно години ще уча.. 8)

и да е била.. то и аз сега съм за трети път,така че.. :P

mArMaLaDkA
08-27-2010, 22:11
В какво семейно положение сте с terrorclub? 8-)
А в какви отношения си с бившите си по принцип?
Смяташ ли, че родителите ти са те възпитали добре? А как мислиш ти да възпитаваш твоите деца(ако един ден евентуално имаш) - ще заемаш повече ролята на строго родителско тяло, или на приятелка?
Дай рецепта за любимия си кекс 8-)
Преди време беше писала, че не се разбираш със съучениците си - защо смяташ, че е така? Ти ли се цепиш от колектива, или той от теб?

guinessgirl
08-27-2010, 22:23
mArMaLaDkA

В какво семейно положение сте с terrorclub? 8-) - просто си се обичаме 8-)
А в какви отношения си с бившите си по принцип? - или приятелски,или никакви
Смяташ ли, че родителите ти са те възпитали добре? А как мислиш ти да възпитаваш твоите деца(ако един ден евентуално имаш) - ще заемаш повече ролята на строго родителско тяло, или на приятелка? - ще гледам да им влизам в положениетои да мога да общувам свободно с тях,нещо което моите родители не успяха да постигнат... възпитанието ми.. мисля,че е добро,доколкото е зависело от тях,да. аз съм на мнение,че както и да си възпитан,когато излезеш на улицата се променяш малко или много.
Дай рецепта за любимия си кекс 8-) - мии то е елементарно..: 2-3 яйца, 1 ч.чаша прясно мляко, 1 ч.ч захар, 2 ч.ч брашно, половин ч.ч разтопено масло, 1 пакетче бакплувер, какао (ако ше слагаш плодове без какао), 1-2 ванилийки и всичко се разбърква в миксера.. и изсипваш в тавичката,и можеш направо да го пуснеш да се пече на 200 градуса,или да наредиш вишни/череши/резенчета праскова върху сместа и тогаво да го сложиш в печката. тва е. много е простичко и много обичам 8-)
Преди време беше писала, че не се разбираш със съучениците си - защо смяташ, че е така? Ти ли се цепиш от колектива, или той от теб? - това беше в предишния ми клас,сегашните са много пичаги (половината де,дори прекрасната ми приятелка е от класа). а с другите не се разбирах,защото бяха злета.

guinessgirl
08-28-2010, 09:39
Така трябва. За да е интересно трябва да се мине през крайностите - от най-лошите до най-добрите черти /това черти как звучи след всичко изписано за наркотиците хаха/

черти,черти да има :)

и за да не влизам в офф един последен вАпрос
имаш ли някакво мото, мисъл или девиз в живота - усмихвай се,утре ще бъде по-зле 8-)

тваИ
аре аз отивам да се друсам и да пия
лек ден :-) 8-)