PDA

View Full Version : Модните агенции...



SVS
08-25-2010, 11:13
Здравейте, не намерих по-подходящ раздел за тази тема и тъй като имам толкова много въпроси свързани с модните агенции,както предполагам и много дуги момичета на тази възраст,исках да попитам тук : )

Обадиха ми се от две модни агенции- Ивет Фешън и от Визаж.И двете ме викат в София,за да преценят дали искат да работят с мен,като нямам никакъв опит и предполагам ще се наложи да мина някакъв курс на обучение.Някой знае ли колко струват тези курсове? Другият ми проблем е, че не знам коя от тях е по-добра... чух, че в Пловдив има офис само Визаж,което ме улеснява в избора, но пък за Ивет отзивите са по-добри.. "на Визаж и мина времето". .. "там за компанйонки ги ползват" и какво ли още не чух... какво мислите и ако знаете нещо повече и особено къде точно в София са им офисите ще съм ви много благодарна.

Ако някой има и други запитвания или опит с агенции да сподели :):):)

Iv0n
08-25-2010, 11:31
Определено избери Визаж тези които са те казали това нищо не разбират курса до колкото помня варираше от 50-100лв (не помня точно) и аз съм от Пловдив и съм доволна от агенцията но за съжаление вече нямям време и се отказах :) дано съм ти помогнала

vampireee
08-25-2010, 11:40
http://www.ivetfashion.com/ добре изглежда

Infinity
08-25-2010, 11:45
Аз лично съм за Ивет Фешън.Ходих във Визаж , да намират ангажименти , но при Ивет положението е съвсем по-професионално.

vampireee
08-25-2010, 11:49
може ли да разкажеш по-подробно, че и на мен ми стана интересно ;д

vIKToriYa
08-25-2010, 13:09
аз съм за Ивет ... бях във Визаж и не ми хареса... но не мога да ти кажа нищо за Ивет само ще ти кажа да не се занимаваш с Fresh Fashion .... !!!

SVS
08-26-2010, 07:06
аз съм за Ивет ... бях във Визаж и не ми хареса... но не мога да ти кажа нищо за Ивет само ще ти кажа да не се занимаваш с Fresh Fashion .... !!!

Знам за Фреш Фешън... там много мои приятелки си дадоха парите за едни професионални снимки .. като на всички им бях еднотипни на сив фон и дотам . А като си била в Визаж би ли разказала малко повече и защо не ти е харесало?


може ли да разкажеш по-подробно, че и на мен ми стана интересно ;д

Естествено само кажи какво точно те интересува :) :-)

anonimchetou
08-26-2010, 08:42
Хора, Фреш Фешън не ви трябва.. пълна измама са !!! Също да ви посъветвам и за Passion там ми се струва ,че искат доста разголени снимки.. (поне аз не бих се снимала).. Намери нещо качествено и гледай да не ти вземат парите и да те излъжат. Успех

harddd
08-26-2010, 09:47
омг кви са тия ивет фешън..визаж са от доста време утвърдена компания...

vampireee
08-26-2010, 10:59
anonimchetou, ти в модна агенция ли си? и ако да - в коя (:
btw много си красива !!

иначе нека който знае повечко за горепосочените агенции да разкаже как стоят нещата, доволни ли са, etc .. :) :)

anonimchetou
08-26-2010, 11:06
Не, аз тепърва започвам да се занимавам с това. На агенции все още на разчитам,просто снимам фотосесиии . Сега ми предстоят 3, а за напред незнам какво ще става. Но за момента с агенции не се занимавам изобщо..

mimetors
08-26-2010, 12:01
За фотосесиите фотографите ли те намират или ти сама си намираш ангажименти? :P

vIKToriYa
08-26-2010, 14:45
[quote=vIKToriYa]аз съм за Ивет ... бях във Визаж и не ми хареса... но не мога да ти кажа нищо за Ивет само ще ти кажа да не се занимаваш с Fresh Fashion .... !!!

Знам за Фреш Фешън... там много мои приятелки си дадоха парите за едни професионални снимки .. като на всички им бях еднотипни на сив фон и дотам . А като си била в Визаж би ли разказала малко повече и защо не ти е харесало?

да във Фреш Фешън ти снимат фотосесиите която е една главната !!! и после ти казват че трябва да минеш курс който струва 700 лв и след това ти искат 20 лв за да ти качат профила в някакъв сайт където ти качват снимките от фотосесията и ти казват че от тях е това и нататък ще ти звънят фотографи ако те харесат... ии това е всичко САМО ВЗЕМАТ ПАРИ !
:(
а относно за визаж не съм доволна защото да всичко в началото е ОК .. след това започват разголените снимки ( аз за това се отказах) .... но съм чела по форумите че след разголените снимки превръщат моделите си в компаньонки ..... не знам до колко е вярно това но аз съм склонна да вярвам защото всеки търси своята изгодата ! :)

vili007
12-27-2011, 02:23
Аз от скоро съм в Соно моделс, до момента ме изпратиха два пъти на професионални снимки ( снимките са безплатни за модела ). Говорих с другите им модели и всички са доволни. www.sonomodels.net

Cucko0
12-27-2011, 08:24
темата е от 2010 .