PDA

View Full Version : маска за коса Lorys



hugelipsskinyhips
08-25-2010, 11:49
Здравейте всички!
Косата ми е склонна към цъфтене, има заплетени краищаМного четох във форума теми за тази маска.Много момичета са доволни от нея, та и аз взех, че си я купих.
Вече я използвам от месец някъде, но ефектът като че ли не се проявява.
И все си мисля, че я използвам неправилно.
След като измия косата си я подсушавам с хавлията и веднага пак в банята, докато е още влажна и слагам от маската, като я намазвам обилно, особено в краищата и след това и слагам една шапка за баня и отгоре я завивам със суха кърпа.Прочетох отзад опаковката и пише, че трябва да се стои с нея 15 мин и след това да се измие.Така и правя и то вече месец, но без никакъв ефект и май май като гледам ще се наложи да сменя маската. :( :( :(

hugelipsskinyhips
08-25-2010, 12:00
Извинете, но забравих да уточня, че използвам маската, която е със змийско олио.Смятам, че е подходяща за косата, ми защото по принцип редовно я опъвам с четката и сешоара или с пресата.Използвам маската 2 пъти в седмицата.

divacheee
08-25-2010, 12:37
Мaскaтa нямa дa ти опрaви цъфнaлите крaищa :lol: Единственото ти спaсение е фризьор :lol:

vIKToriYa
08-25-2010, 13:06
до сега ползвах една друга маска.. но и аз реших да си взема със змийското мляко ... :grin: туко що косата ми изсъхна след като бях с нея.. ии честно да ти кажа от моята си маска преди съм по-доволна като че ли .... само където с тази косата ми стана по-мека... нищо повече.. дано с по-продължителното използване получа някакъв ефект въпреки че не знам какво да очаквам :razz: :razz: :razz:

hugelipsskinyhips
08-25-2010, 13:20
мерси за мненията все пак :grin: :grin: :grin: явно ще се ходи на фризъор, ама лошото е, че дори и да им кажа да ми махнат само нацъфтялото, ме обаскват ужасно :shock: :shock: :shock:
Може и да се подстрижа сама, но това е вече крайна мярка :D :D :D :D

divacheee
08-25-2010, 13:50
мерси за мненията все пак :grin: :grin: :grin: явно ще се ходи на фризъор, ама лошото е, че дори и да им кажа да ми махнат само нацъфтялото, ме обаскват ужасно :shock: :shock: :shock:
Може и да се подстрижа сама, но това е вече крайна мярка :D :D :D :D

Отиди при някой друг :D

MissNothing
08-25-2010, 14:47
Може ли да ми препоръчата някоя маска за коса, може и домашна, но да не се прави прекалено трудно.
Попрницип някмам проблеми с косата, въпреки че фризьорката ми каза, че ми е малко суха, аз пък си мисля, че се омазнява прекалено бързо. :D Искам маска просто да си подхранвам косата, защото и я изправям.

Hilary_
08-26-2010, 09:49
.. а защо просто не отидеш да ти подстрижат връхчетата? :-o

Аз също имам маската ии честно казано не съм доволна ии така си стои .. :?

vIKToriYa
08-27-2010, 10:33
кажи на фризьорката че искаш само връхчетата макс.. 3-4 см ... :)

mecheeeee
08-28-2010, 16:10
По принцип по-добрите фризьори слагат течен балсам/кристали за по-лесно разресване преди да подстригват .... особено в такива случаи на заплетена коса :)

А иначе ще ти препоръчам Серума за сухи краища на AVON - Advance techniques ... Много е добро и прави косата адски мека и лесна за разресване :)



http://avonshop.co.uk/shop/assets/images/prod/prod_1027236.jpg

tfk94
08-28-2010, 16:16
аз я имам маската ама не е нищо особено прави ти косата малко по мека и лъскава като чили ама като я измиеш с шампуан пак ти става суха ..
инъче ето ти другата тема там може да намериш повече инфо http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=282978&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=4e7645d75b87204d1ec7aad4b5f757d7

mArMaLaDkA
08-28-2010, 16:20
А иначе ще ти препоръчам Серума за сухи краища на AVON - Advance techniques ... Много е добро и прави косата адски мека и лесна за разресване :)


Много е добро, вярно, ама 10-12 лв. за няма и 30 мл... Със сигурност може да си намери нещо по-изгодно.

krokkrok
08-28-2010, 16:37
А иначе ще ти препоръчам Серума за сухи краища на AVON - Advance techniques ... Много е добро и прави косата адски мека и лесна за разресване :)


Много е добро, вярно, ама 10-12 лв. за няма и 30 мл... Със сигурност може да си намери нещо по-изгодно.

Почти всеки месец е 6-7 лв...мисля,че това е даже много евтино :)

mecheeeee
08-28-2010, 16:37
Струва към 6 лв. :)

Lillyann
08-28-2010, 16:53
Аз я имам маската и по принцип си правя по-често кратката процедура, понеже косата ми не е чак толкова третирана.И като цяло не съм забелязала някакъв огромен ефект, по-мекичка става косата иначе.

hugelipsskinyhips
08-28-2010, 16:56
имам серума за сухи краища, при това съм ползвала и две опаковки :D :D и други са ми го хвалили, но да ви кажа при мене няма ефект явно.Косата ми е много гъста със супер дебел косъм, явно не се поддава на такива неща май ще се подстригвам 0 номер вечее :D :D :lol:
Но мерси много на всички :-) :-)

Backspace93
08-28-2010, 17:22
Имах я тая маска, ма ефекта беше нулев и си сложих малко по-малко от половината на един път, че да я свърша, да не се пречка :D

nymphadora
08-28-2010, 18:14
Моята коса си е суха и гъста иии къдрава,та нищо не и помага.Имам я тази маска,но няма кой знае какъв ефект.Единствените продукти,които ми помогнаха са шампоана и балсама на Gliss против цъфтене.

MaLty
08-28-2010, 20:53
Бе то си е до коса .. на мене тази маска много ми помага .. изобщо не ми се личат нацъфтелите краища,и е толкова лесна за изправяне .. абе доволна см :)