PDA

View Full Version : какво искат...



ro6lio
08-25-2010, 16:51
Преди малко гледах филма "What women want" (кво мислите за филма ? :grin: )и се замислих над един въпрос и реших да пусна тема
ето го и него:

Искат ли жените да ги разбираме? или го казват а мислят друго?

може и момичета да пишат :-D

ilia_92
08-25-2010, 16:55
Никой не знае какво искат, дори и самите те :)

Искат ли жените да ги разбираме? - Като са в цикъл ДА...

или го казват а мислят друго? - Не са толкова умни

nyxu
08-25-2010, 17:25
Вие (мъжете), нямате дарбата да ни разбирате ... 8-)

mArMaLaDkA
08-25-2010, 17:39
Впечатлен си от филма, разбираме, но приеми, че това си е чисто и просто филм.

Докато продължаваш да смесваш съществителните "жена" и "момиче", адекватен отговор няма да получиш.

scheni
08-25-2010, 19:52
знаеш ли, от една страна бих искала момчетата да разбират мнението ми и чувствата ми, но от друга ми харесва да се чувствам като "тайнствена територия"
Нямаше да е интересно ако мъжете и жените се разбираха перфектно :P

z1p0
08-25-2010, 19:59
xyi искат

dPa3HuTeJl
08-25-2010, 20:52
Аааа не хора тъпо е да слагате всички мъже/момчета под един знаменател , аз момичетата/жените когато искам ги разбирам :lol: ако не можеш да ги разбираш или поне да говориш с тях само на чикий ше си останеш .. 8-)

Anonimys
08-25-2010, 20:56
Ами мен бившия ми приятел ме разбираше, ама и за това е бивш. Да ти кажа честно предпочитам да не ме разбира. :-D

COTU
08-25-2010, 20:59
Естествено, че не искат. Ако беше другояче нямаше да имат единствения си аргумент, а именно, че не сме наясно какво им е.

SuNsEt
08-25-2010, 21:04
Всеки иска да намери човек до себе си,който да го разбира.Просто при мъжете нещата са по-лесни,уреждат се по-бързо и няма толкова вайкане и мислене.При жените е съвсем обратното...Всеки е различен има жени,които не са типичия тип ами напротив-не са разговорливи...не обръщат внимание на много неща,но са честни в думите си-те примерно не биха търсили разбиране у един мъж.Същевременно има и мъже,които отделят голяма част от вниманието си върху всеки детайл,мислят много...премислят и обмислят и т.н.-те биха търсили някой,който да ги разбира.Естествено,че жените сме повече,нооо под думата "разбирам" се крият много неща.

Може би бихме искали да ни виждат,а не само да ни гледат. :wink:

Kry4ma
08-25-2010, 21:09
Преди малко гледах филма "What women want" (кво мислите за филма ? :grin: )и се замислих над един въпрос и реших да пусна тема
ето го и него:

Искат ли жените да ги разбираме? или го казват а мислят друго?

може и момичета да пишат :-D

Искат, защото няма човек, който да иска да остава неразбран.