PDA

View Full Version : Неможе да ме 'отвори'.



marcy
08-25-2010, 19:07
Здравейте на всички..Имам си приятел от 3 месеца ии решихме най-накрая да правим секс..и дойде момента за 'отварянето'...той ме лиза малко отдоло и почна да си пъха единия пръст..много пъти опитваше,но нищо не стана..днес пак ходих у тях и пак се пробва този път с тва влизаха с голяма болка,но траех,но пак нищо неможа да стане каточели..все е така малка..Проблемът от мен ли е?! Какво да правя.БЛагодаря

Burn94
08-26-2010, 09:27
Като цяло най-вероятно не си се отпуснала достатъчно ,а и тои сигурно не те е предразположил. Ако си била стегната и притеснена считай че е по-добре че не е успял. Друго нещо което момиче ми го е казвало е че болката от първия втория път зависи от това колко е възбудена и как е предразположена жената(момичето). Така че ако те боли прекалено много просто не го прави най-вероятно той не може да те предразположи към това :)

sasha_90
08-26-2010, 12:12
Била си притеснена-от това може допълнително да си се стегнала и затова да не е успял да проникне.Или не е успял достатъчно да те възбуди.

LipSy
08-26-2010, 13:15
Аз мисля, че най-вероятно си се претиснила, стегнала си си някой мускул и затова той не е можал да те отвори. Недей да се плашиш от 2 неуспешни опита. Може пък следващият да е успешен! :)

Di
08-26-2010, 21:03
Ти пък не можеш да пишеш,квит сте :)

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 09:55
това е само от притеснение 1 мой ФР опитен ми го каза , но това зависи и от него как ще те предразположи