PDA

View Full Version : За едно момче става въпрос :)



kokosety
08-25-2010, 18:23
Ами искам да попитам как може по някакъв ачин да му се харесам за първи път го срщнах на рд-то на моята най-добра приятелка веднага ми грабна очите така да се каже :D :D Правихме се че викаме духове :D :D и тои се налжи да ме хване за ръката няправо паднах :д после играхме на истината усмеляваш се или проценти наложи да му нашепна нещо в ухото и от там вече тотално влюбена :-) :-) после му казах, че го харесвам и той нищо не каза, като се видяхме на рд-то на сестра му си мернахме погледите, но нищо повече тои се сети коя съм, но нищо не каза пак ще го видя на рд-то на моята приятелка и не знам какво даправя не съм спряла да го харесвам а се виждаме два пъти в годината как да го забравя така да се каже съжелявам ако на някой му се струват детински истории :) Мерси предварително

krokkrok
08-25-2010, 18:28
Или му харесваш,или не,но да се променяш заради него означава,че не сте един за друг :)

MissNothing
08-25-2010, 18:37
Искаш да ти кажем как да го забравиш или как да му се харесаш?
НЯма как да му се харесаш-той ил ите харесва, или не. А и щом си му казала, а той нищо...

kokosety
08-25-2010, 18:37
Тва горе долу ми стана ясно ама как да си го избия от ума :) :) Трудно ще ми е така по не ми се струва от кога го знам колко пути съм го видяла а само з ане го мисля

momichetobe
08-25-2010, 21:18
Ами ако наистина искаш да те хареса, когато го видиш го заговори. Поискай му скайп или номера му едва ли ще ти откаже. После може да излезете и така той постепенно ще започне все повече да те опознава и харесва :) 8)

BabyBluee
08-25-2010, 22:28
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

reload1222
08-25-2010, 22:34
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...

BabyBluee
08-25-2010, 22:35
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...
играхме на истина и риск вика, и се влюбих :razz: :razz:

reload1222
08-25-2010, 22:55
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...
играхме на истина и риск вика, и се влюбих :razz: :razz:

"Правихме се че викаме духове и тои се налжи да ме хване за ръката няправо паднах" мене ей това ме уби също, то така вече хората се влюбват в такива ситуации, като играят на истина и риск и като викат духове :D:D предполагам че е на 10-11 години създателя на темата...

BabyBluee
08-25-2010, 22:55
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...
играхме на истина и риск вика, и се влюбих :razz: :razz:

"Правихме се че викаме духове и тои се налжи да ме хване за ръката няправо паднах" мене ей това ме уби също, то така вече хората се влюбват в такива ситуации, като играят на истина и риск и като викат духове :D:D предполагам че е на 10-11 години създателя на темата...
аз гласувам за 7-9 :D

reload1222
08-25-2010, 23:00
да бе вярно може да е на 8-9 защото на 7 няма как да пише на бг и да прави тема :D то там вярно е наистина детски акъла

пп. Ама напълнихме темата със спам..

Tempest
08-25-2010, 23:30
ми да, колко по-хубаво е някви пикли на мойта възраст да твърдят, че са се влюбили по скайпа... отколкото децата да се влюбят от игри и реално сближаване.. поне е възможно да е любов.. по скайп и в дискотеките само любов ше намериш..

тия многознайковците авторката да не им обръща внимание.. не може да се говори за възраст, щото има и рано осъзнали се, има и 20-годишни дечица..

авторката - ако искаш да те забележи - заговори го, искай му телефона, но скайпа НЕ! Скайпа разваля нещата.. той ако е навит, ше излезете, ше се видите.. пък ако искаш да го забравиш - поискай го наистина.. хем не искаш да мислиш за него, хем продължаваш.. нямаш с какво да се разсееш...

vanity23
08-26-2010, 06:53
не е нужно да се базикате с създателя на темата ...... а и за това мнение .. ''поискай му номера'' WTF :? :? :? :? и скайп ти стига а от скайп някой ден ще му кажеш искаш ли да излезем с едисикой ... ако се заговорите все ше имате някакви обши приятели ;) и така няма да изглежда че искаш да зилезеш само двамата и от там нешата би трябвало да потръгнат ;) :-) :-) :-) :-)

kokosety
08-26-2010, 08:22
Мерси на тези който не се присмиват не искам да създавам спорове след като вече получих отговора от тези, който искат да помогнат ( за което благодаря) може да заключите темата и да я махнете 8-) 8-)

Tempest
08-26-2010, 09:17
vanity23 тоя скайп можеш... ох айде не толкова грубо.. ше дойде време, когато ше проумееш, че скайпа става само за губене на време, не и за опознаване!

reload1222
08-26-2010, 10:03
ми да, колко по-хубаво е някви пикли на мойта възраст да твърдят, че са се влюбили по скайпа... отколкото децата да се влюбят от игри и реално сближаване.. поне е възможно да е любов.. по скайп и в дискотеките само любов ше намериш..

тия многознайковците авторката да не им обръща внимание.. не може да се говори за възраст, щото има и рано осъзнали се, има и 20-годишни дечица..

авторката - ако искаш да те забележи - заговори го, искай му телефона, но скайпа НЕ! Скайпа разваля нещата.. той ако е навит, ше излезете, ше се видите.. пък ако искаш да го забравиш - поискай го наистина.. хем не искаш да мислиш за него, хем продължаваш.. нямаш с какво да се разсееш...

спокойно де ние се бъзикаме, но винаги си е по-добре да се влюбиш в някого от истинско преживяване от колкото във скайп...Но никога по facebook, myspace :D

може да му искаш номера и да искаш да излете някой път

AnnieW
08-26-2010, 11:22
... явно онова привличане на рдто на най-добрата ти фр е било моментно(поне за него), спри да мислиш за него. Ако пък си супер настоятелна започни да му нахалстваш във фб, ако имате ... :D

kokosety
08-26-2010, 14:25
Той не си влиза нито в скйп нито във фейсбук,но в момента се опитвам да го забравя почти успявам :) :)

Fizz
08-26-2010, 16:11
vanity23 тоя скайп можеш... ох айде не толкова грубо.. ше дойде време, когато ше проумееш, че скайпа става само за губене на време, не и за опознаване!


може да не е за опознаване а за оговаряне ... да се оговорят да излязат някъде ....


а той ако е от по срамежливите давай ти по смело иначе така и ще си останат нещата ... стой по-близко до него , говорете си и по някое време го вземи така невинно в другата стая и се опитай да го целунеш :) от там ще се разбере има ли смисъл или :? :)

Tempest
08-26-2010, 16:46
ъъ.. тва в кой филм го гледа?

и за Уговаряне има телефони... родителите ми, да знаеш, само в скайп са киснали...

kokosety
08-26-2010, 17:50
vanity23 тоя скайп можеш... ох айде не толкова грубо.. ше дойде време, когато ше проумееш, че скайпа става само за губене на време, не и за опознаване!


може да не е за опознаване а за оговаряне ... да се оговорят да излязат някъде ....


а той ако е от по срамежливите давай ти по смело иначе така и ще си останат нещата ... стой по-близко до него , говорете си и по някое време го вземи така невинно в другата стая и се опитай да го целунеш :) от там ще се разбере има ли смисъл или :? :)
Първо както споменах тои ни жлиза в скайп ни нищо но за оговаряне ще намеря начин а тва за целувката в кви филми ме вкарвате тва аз да нпраа първата стъпка ще буде чудо и аз съм срамежлива а и нека не забравяме че не знам, дали ме харесва изобщо просто ще се опитам да говоря с него ( но все пак мерси за обърнатот внимание оценявам го ) :) :)

kokosety
08-26-2010, 17:52
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...
играхме на истина и риск вика, и се влюбих :razz: :razz:

"Правихме се че викаме духове и тои се налжи да ме хване за ръката няправо паднах" мене ей това ме уби също, то така вече хората се влюбват в такива ситуации, като играят на истина и риск и като викат духове :D:D предполагам че е на 10-11 години създателя на темата...
аз гласувам за 7-9 :D
Аз казвам 14

Fizz
08-26-2010, 18:35
какъв филм бе ... преживял съм го :-D и съм го виждал не 1 път на купони да става така / само дето след това се стига и по далече ;х /... и аз бях от срамежливите преди година и се радвам , че се оправих .... а колкото до скайп .. еми аз затова го използвам :)

kokosety
08-26-2010, 19:01
какъв филм бе ... преживял съм го :-D и съм го виждал не 1 път на купони да става така / само дето след това се стига и по далече ;х /... и аз бях от срамежливите преди година и се радвам , че се оправих .... а колкото до скайп .. еми аз затова го използвам :)
Ами съжелявам нямам много опит все още може и да се престраша но ако ми даде знак че ме харесва.А тебе ли момичето те дръпна в другата стая

Fizz
08-26-2010, 19:37
мда ... но аз си я гледах и и се усмихвах ... :) но сте прави , че това не е за срамежливите :) по скоро го помоли за телефон и някойс път излезте сами на кафенце и там можеш да подхванеш тази тема 8)

kokosety
08-26-2010, 19:44
мда ... но аз си я гледах и и се усмихвах ... :) но сте прави , че това не е за срамежливите :) по скоро го помоли за телефон и някойс път излезте сами на кафенце и там можеш да подхванеш тази тема 8)
всичко може ще пробвам 8) мерси все пак абе може да направим тема за е такива случки да споделяме че е интересно поне за мен ама някой да ме подкрепи

Fizz
08-26-2010, 19:48
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...
играхме на истина и риск вика, и се влюбих :razz: :razz:

"Правихме се че викаме духове и тои се налжи да ме хване за ръката няправо паднах" мене ей това ме уби също, то така вече хората се влюбват в такива ситуации, като играят на истина и риск и като викат духове :D:D предполагам че е на 10-11 години създателя на темата...
аз гласувам за 7-9 :D
Аз казвам 14


Защо решихте че е малка .... незнаете какви неща се случват от такива игри :shock: :D аз още си я играя с 1 приятелки , кво като съм на 16 8-)


а колкото до темата ... да добре би било ... ще кажа на 1 приятелка за това предложение и си мисля че ще се заеме ... аз няма да мога щото влизам 1 седмица и после 1 месец не :-D :-D

kokosety
08-26-2010, 20:13
:razz: :razz: :razz: на колко години сте?

и аз се питах същото като четох първия пост, и наистина са си детски работи...
играхме на истина и риск вика, и се влюбих :razz: :razz:

"Правихме се че викаме духове и тои се налжи да ме хване за ръката няправо паднах" мене ей това ме уби също, то така вече хората се влюбват в такива ситуации, като играят на истина и риск и като викат духове :D:D предполагам че е на 10-11 години създателя на темата...
аз гласувам за 7-9 :D
Аз казвам 14


Защо решихте че е малка .... незнаете какви неща се случват от такива игри :shock: :D аз още си я играя с 1 приятелки , кво като съм на 16 8-)


а колкото до темата ... да добре би било ... ще кажа на 1 приятелка за това предложение и си мисля че ще се заеме ... аз няма да мога щото влизам 1 седмица и после 1 месец не :-D :-D

Кажи им к`во да направя сърцето говореше не ума ако ума говореше тогава и аз щях да си се смея и нямаше да я има тая тема