PDA

View Full Version : : [[[[[



gabby1995
08-25-2010, 23:27
здравеите :) казвам се Габи и като всяка 16 годишна тийнеиджърка .. съм влубена , но мисля че в 2 момчета :( .. едното момче е бившия ми приятел , с който скъсахме преди 2 год. .. и от тогава не сме потдържали абсолютно никакъж контакт .. но днес за първи път ми писа .. не знам защо ,но той започна да ми говори за предишните ни преживявания ,когато бяхме заедно .. ( започна да ми говори неща коита всяко едно момиче мечтае да чуе от любимия човек . . или половинката си .. ) също така ми каза че иска пак да сме заедно .. че през тези 2 години с което и момиче да е бил .. си е представял че съм аз .. и т.н. мисля че в мен започнаха да се зараждат предишните чувства .. но има едно нещо което ме спира ... дръгото момче в което съм влюбена е доста по - надут .. по - красив ( не че вуншния вид е от значение ) не пуше ( като бившия ми приятел ) защото е спортист .. но в него има нещо което адски много ме дразни .. тои е много .. ама МНОГО " загорял " .. постоянно ми говори за секс .. все това му е в главата .. и както казвам аз , тои е от момчетата тип : " фани , на*би , за*би " извинявам се че така се изразявам .. но то си е така .. незнам защо въобще ме привлича толкова .. не е кои знае какъв романтик .. всушност забравих да спомена , че и с него имахме крадка " връзка " или нещо такова .. защото той за известно време се отдръпна .. и след това пак се вурна при мен .. естествено аз му казах че няма нищо да се получи .......

Та така .. ще ви помоля някои да ми даде съвет , защото не знам какво да правяяяя .. :( :( Благодаря ви предварително :-)

miShle
08-25-2010, 23:47
Намирах се в същото положение преди 2-3 месеца. Бившият ми приятел искаше отново да се съберем, но по това време се занимавах с друго момче. И към двамата имах чувства ... Единият беше първата ми любов, другият човекът който правеше толкова много за мен. (няма да изпадам в подробности). Като почнах да излизам с бившият ми .. знаех,че имам още чувства към него,но щом да не сме заедно е имало причина .. реших да не се връщам назад поради простата причина,че не можех да преглътна всичките неща с които ме е наранил... просто осъзнах,че съм влюбена в човека който той някога беше и след всичко което е направил вече никога няма да мога да го погледна със същите очи. Никога повече няма да му вярвам, винаги ще се съмнявам .. пък и не исках да се връщам там където ме е боляло.. прецених,че той се е погрижил достатъчно добре, за да не мога вече да съм с него. И просто приключих .... това беше най-добрата постъпка в живота ми сигурно. Съветвам те да не гледаш назад.. особено пък след 2 години. При мен ставаше въпрос за 8 месеца, и след това видях всичко колко много се е променило, ние самите,обстоятелствата и тнт. Не искам да си помислям за 2 години ... Малка си още, знам че звуча банално но гледай напред .. Убедена съм,че ще видиш след време бая различия .. Съветвам те да излизаш с него известно ввреме просто приятелски, за да видиш евентуално как стоят нещата. Аз направих точно това и точно месец ми трябваше, за да ги осъзная тези неща. Може да имаш чувства към него,но не се подлъгвай .. защото те 100% не са същите като от преди. Както аз винаги ще обичам това момче, но просто ... всичко вече е различно. По отношение на другото момче ... не знам какво да те посъветвам. Сигурна ли си,че си влюбена в него?! Или е просто привличане или един вид прищявка.. Изясни си ги тези неща. Според мен лично си търси сексуална изгода по начина по който го описваш,но не знам .. не го познавам. Най-важно накрая е сама да успееш да си изясниш кой искаш ти..с кой се чувстваш добре, кой те разсмива и разбира и т.н. Знаеш за какво говоря ... :)

BabyBluee
08-26-2010, 01:10
Предложи им да правите тройка заедно - всички ще сте щастливи.

п.с. Не знам са две думи

Lexynnka
08-26-2010, 01:53
като всяка 16 годишна тийнеиджърка ..
gabby1995
кога стана 2011?! :shock: :?

LuxurySk0B
08-26-2010, 04:34
първия

gabby1995
08-26-2010, 08:44
като всяка 16 годишна тийнеиджърка ..
gabby1995
кога стана 2011?! :shock: :?


Регистрацията е на една фр. , която също се казва Габи . : ))

gabby1995
08-26-2010, 08:45
Благодаря ви много за съветите .. но това за тройката надали ще ми е от полза .. :D

radeberger
08-26-2010, 09:36
Не може да ги обичаш и 2мата. По скоро ги харесваш.

Колкото до тях - единия явно иска само секс от теб. Другия може да ти говори милите работи защото и той иска същото , но овърта малко. Не съм момиче, но на твое място бих си намерил 3-ти :) .

bratignat
08-26-2010, 09:56
Ако всички 16 годишни са влубени, много лошо за българския език. :?

Wednesday666
08-26-2010, 11:30
Ако всички 16 годишни са влубени, много лошо за българския език. :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По темата - мисля, че не би била щастлива с нито един от двамата. :) Най-добре ги зарежи и двамата :)

lubomirky
08-26-2010, 11:38
първия

дам. иначе докато не започнеш малко да мислиш, ще те харесват само такива, които искат да се възползват от теб. прекалено си глупава за сериозна връзка.

kremen4eto
08-26-2010, 11:54
Само не разбрах защо да е глупава? Правопис и липсва, но това означава само, че е пропускала часовете по български език.

Когато бях в подобна дилема - бившия или нещо ново .. се случи следното. Не се насочвах известно време към нито един от тях, за да обмисля какво искам и какво мога да получа и да дам на всеки един от тях. Обмислях го около месец. Накрая осъзнах, че хората не се променят толкова лесно и че бившият рано или късно отново ще ме нарани. Докато с другият можеше и да не се получи, но поне за него не бях сигурна, че ще ме нарани и трябваше да пробвам. Днес не съжалявам, но всички хора са различни. Моят съвет е да помислиш много добре преди да решиш, но изборът е само твой. :)

lubomirky
08-26-2010, 12:11
то това е достатъчно.

и съм 100% сигурен, че и двамата искат да са с нея заради едно и също нещо.

BaffaLsc
08-26-2010, 12:11
Ти прецени кого ще избереш :) Този ,който мисли само за секс или другия ,който изглежда ,че наистина има чувства към теб щом ти е казал ,че за тези 2 години ,с която и да е бил си е представял ,че си ти :)

djipsito
08-26-2010, 12:42
Боже.. че той може да й каже и че е Брад Питт...
Послушай miShle-то ;)

soul1199
08-26-2010, 13:09
аз съм за бившия ти,по-добре от другия