PDA

View Full Version : help pls



Me4encety
08-26-2010, 01:06
значи става въпрос че се запознах с едно момче станахме супер приятели обаче проблема е че аз започнах да си падам по него,а не искам това имам предвид че дори и да имам някъкъв шанс не бих тръгнала с него по простата причина от една страна ще ходим 2-3 месеца ще се разделим и после никога няма да е същото между нас а аз много ценя това приятелство и не искам да го разрушавам но от друга страна толкова много го харесвам не мога да живея без него всяка секунда искам да съм около него и просто се чуствам безсилна и раздвоена.някой ако може да ме посъветва какво да правя ще съм му безкрайно благодарна и моля ви без тъпи коментари

BabyBluee
08-26-2010, 02:24
и аз съм в същото положение като твоето. :)
а неговите чувства към теб имаш ли представа какви са? :)

Me4encety
08-26-2010, 02:26
ами според мен има някъкфи намеци всички ни наричат нерекъснато перфектната двоика и според мойте фр има нещо но не знам дали са намеци или разбирам грешно

BabyBluee
08-26-2010, 02:28
След като не разбираш поговори с него и се изяснете :)

Me4encety
08-26-2010, 02:32
ами точно това не мога да направя разбираш ли ако има нещо ше се изясним да но ако няма нищо ще ни става неловко след това аз не съм говорила защото той е мн особен имам предвид с една фр беше същото тя поговори с него и се оказа че е разбрала грешно сега им е страшно неловко като са заедно а преди разговора бяха толкова близки той я прегръщаше целуфки по бузките ала бала но след разговоро всичко свърши а не искам това да стане с нас просто ми е страшно близък

BabyBluee
08-26-2010, 02:34
Ами тогава приеми, че ще сте само приятели..
значи все пак не съм във твоята ситуация :D

Me4encety
08-26-2010, 02:37
аз това съм го приела но ми е страшно трудно да устоя на изкушението примерно само като седне до мен изпитвам една усобенна тръпка и имам чуството че цялата се наелектризирвам а ако ме целуне да не говорим

Me4encety
08-26-2010, 17:51
ако някой може да ми даде съвет какво да направя от тук нататък?

Dobbyy
08-26-2010, 20:29
Аз бях в същата ситуация.. И знаеш ли какво стана .. След година и половина от нашето приятелство и запознанство станахме гаджета.. Това стана, защото и жестовете си проличаха и действията.. Постоянно ме търсеше, както и аз него.. И така един ден си казхме всичко и стана ясно, че има тръпка подобна на любов.. Но това не продължи много.. Бях готова да бъда с него, но той въпреки, че ме обичаше не приемаше, че най-добрата му приятелка е всъщност негово гадже.. Скарахме се ужасно.. Той обаче след малък период от дни ме потърси и уж се оправихме и с времето станахме отново адските приятели.. Та ако желаеш нещо силно направи го! Ако мислиш, че той има чувства към теб или поздразбереш или просто стане така, че да започнете такъв разговор не се притеснявай да му кажеш.. Макар, че има вероятност да го загубиш ако се скарате.. Но има едно Но.. Ако приятелството ви е силно, ще остане.. И не е вярно, че след любов няма приятелство-ИМА.. Зависи какви характери и типове са хората.. И всъщност след приятелство любовта е най-сладка, защото познаваш самия човек с който си и му имаш пълно доверие.. Макар че при нас сладката любов беше за кратко.. Успех.. И ще чакаме за отговор относно какво се е случило... :) :-)

Me4encety
08-27-2010, 20:37
Охх всичко се убърка ужасно много.Тъкмо се бях решила да му споделя тази вечер а той взе че повярва на кварталната клюкарка че го лъжа за всичко и че ваобще не го мисля за приятел.Каза че повече не иска да ме вижда и ако съм искала да ходя в неговия квартал но той щял да се държи сякаш не ме познава.Сега се чуствам ужасно от сутринта от както ми го каза по тела не съм спряла да плача.Как по дяволите да оправя нещата?И ако не мога как ще го забравя?Аз страшно мн го обичам имам нужда от него както от водата и от въздуха.Ако може да ме посъветва някой какво да направя сега?

Dobbyy
08-28-2010, 16:39
Съжелявам.. :( Опитай пак, направи така че да повярва, да ти има доверие..Само че доверието не е ей така изведнъж, трябва време.. Абе всъщност къв е той щом вярва на кварталните клюкарки?
И м/у другото след този опит ако не се получи, значи просто няма смисъл да се занимаваш с него.. Момчетата са много, идиотите също за това внимавай за напред..

Me4encety
08-28-2010, 18:20
Ами той не за нещо др и повярва ми защото ми се беше ядосал.А на темата с лъжите е мн чуствителен той винаги е честен и очаква това и от другите.На него ще му мине скоро но не зн дали на мен ще ми мине толкова скоро

purehate
08-28-2010, 19:58
Емм ..права си ,но пък ако стане ще ти е по-забавно да сте гаджета отколкото само фр .. но щом искаш ем да си останете фр само и ем да ходите прецени кое желаеш повече! ;)

Dobbyy
08-28-2010, 21:19
Емм ..права си ,но пък ако стане ще ти е по-забавно да сте гаджета отколкото само фр .. но щом искаш ем да си останете фр само и ем да ходите прецени кое желаеш повече! ;)

Права си, ще е забавно :) но когато чувствата изтинат.. :( няма да е толкова забавно.. Може да стане така че да го загуби и като приятел и като гадже. За това наистина авторке, помисли си кое желаеш най-много..