PDA

View Full Version : Скучно?



Hootie
08-26-2010, 09:24
След повече от година с това момче (на третия месец започнахме полов живот (и двамата)) сега, той ми казва, че сексуалния ни живот бил скучен?! :shock: Не мога да го разбера просто... Та кажете, в какъв смисъл го е казал и как да му го направя по-интересен?! wtf

rali4ka1
08-26-2010, 09:29
Зависи в какво се състои половия ви живот.Ако поясниш ще можем да те насочим.

Hootie
08-26-2010, 09:36
Ами, често правим секс, сменяме доста пози, различни места...

dimitar_ak
08-26-2010, 09:42
Остави го на сухо 2 седмици ;)

rali4ka1
08-26-2010, 09:42
Секс е доста обширно понятие.Имате ли си любовни игрички?Говорите ли си на френски(ако ме разбираш какво искам да кажа)?Имате ли някакви фаназии?

Sh@d0w
08-26-2010, 09:43
Иска да ти намекне,да пробвате нещо доста по различно..3ки четворки ганг банг сеш се :?

Hootie
08-26-2010, 09:49
rali4ka1 Любовни игрички, да, но не винаги. А за Франция.. аз му говоря, а той на мен не (понеже Аз не искам). Фантазии, горе долу.. повече аз.

Sh@d0w Той за тройка ми е приказвал, но с още едно момиче, което НЯМА как да стане, понеже го ревнувам адски много :д и изобщо идеята за повече хора няма как да стане, понеже и двамата не се даваме на други :дд

rali4ka1
08-26-2010, 09:51
Ми сподели му ги и ако всичко е наред ги изпълнете.И защо не искаш да ти говори на френски?

Hootie
08-26-2010, 09:55
Ами незнам, някак си некомфортно ми е.. предпочитам да гледам как на него му е кеф.

rali4ka1
08-26-2010, 09:58
Ми след като той иска значи ще му е кеф.Моя приятел с който съм в момента много обича да го прави,дори и да не правим секс.Позволи му да го прави ако не искаш да го потърси от друга.

mynichka
08-26-2010, 09:59
Остави го на сухо 2 седмици ;)
хахах да, и после много интересен ще му бъде

Hootie
08-26-2010, 10:00
Е, не ме разбра. Той не иска да го прави :-D Просто и аз не искам :-D Беше проявил желание 1-2 пъти, но нищо не направи по въпроса и всичко отмина.

rali4ka1
08-26-2010, 10:02
Поразпитай го кави са му сексуалните фантазии и ги изживейте.Много от мъжете обичат аналния секс.Купи си секси бельо.Експериментирай

Hootie
08-26-2010, 10:05
Хмм, ще опитам, но попринцип точно това е въпроса, понеже той има пълна свобода.. не разбирам как може да му е скучно.. however. Мерси за отговорите все пак :)

0y7ofCon7roL
08-26-2010, 10:06
Може би по тънкия начин иска да ти каже че вече си му омръзнала и иска да се разделите , апък ако не е това питай го дирекно какви са неговите идей за разнообразяване на сексуалния ви живот (щом той е бил директен по тази тема бъди и ти директна с него) а лично според мен ако изкате да вкарате малко повече живец в сексуалния си живот може да опитате примерно някви по секси дрешки (чорапки жартиерки) или пък да му говориш по мръснишки а защо не и секса навън в някое паркче или горичка (адреналина винаги е покачен когато има опастност някой да ви хване или да ви види докато го правите) друг вариянт е разните му там секс играчки (тях не ги разбирам оъидете до някой секс шоп) и последния начин за който се сещам в момента е да се даржиш по-предизвикателно примерно като сте си двамката да почнеш да го пипаш за ... да го разкопчееш и да.....просто не чакай той да ти каже какво да правиш бъди винаги една крачка пред него, не е толкова трудно да влезнеш под кожата на един мъж, ние сме доста по елементарни пот жените и като цало се възбуждаме най-много от първичните си инстинкти (не обичаме работите да са нагласени а спонтанни) и като цяло си падаме по мръснишкия секс.

Hootie
08-26-2010, 10:11
Може би по тънкия начин иска да ти каже че вече си му омръзнала и иска да се разделите , апък ако не е това питай го дирекно какви са неговите идей за разнообразяване на сексуалния ви живот (щом той е бил директен по тази тема бъди и ти директна с него) а лично според мен ако изкате да вкарате малко повече живец в сексуалния си живот може да опитате примерно някви по секси дрешки (чорапки жартиерки) или пък да му говориш по мръснишки а защо не и секса навън в някое паркче или горичка (адреналина винаги е покачен когато има опастност някой да ви хване или да ви види докато го правите) друг вариянт е разните му там секс играчки (тях не ги разбирам оъидете до някой секс шоп) и последния начин за който се сещам в момента е да се даржиш по-предизвикателно примерно като сте си двамката да почнеш да го пипаш за ... да го разкопчееш и да.....просто не чакай той да ти каже какво да правиш бъди винаги една крачка пред него, не е толкова трудно да влезнеш под кожата на един мъж, ние сме доста по елементарни пот жените и като цало се възбуждаме най-много от първичните си инстинкти (не обичаме работите да са нагласени а спонтанни) и като цяло си падаме по мръснишкия секс.

Ами, навън (като цяло, не само на открито, но и на други места където могат да ни хванат) доста пъти се е случвало, точно спонтанно. Секс играчките, не мисля, че са нашия вариант. Когато сме си само двамката (и не само :-D ) ги правя тези неща.

rali4ka1
08-26-2010, 10:15
Като чета твоя приятел няма от какво да се оплаква.Я си намери някой дето ще се радва на тези неща,а него го остави на ръчна индустрия и ще видиш как ще припка при тебе.

0y7ofCon7roL
08-26-2010, 10:15
Ами може би греша но тогава остава дугия вариант, че просто си му омръзнала и вече иска да изпита нещо ново :(

BiGBaDWolF
08-26-2010, 10:16
Всичко омръзва ... Разнообразете го малко... Повеселете се никой не е казал то вратата за краката ...

Hootie
08-26-2010, 10:23
rali4ka1
Аз точно за това се учудвам от това "скучно".. Мисля, че правя всичко, което би могло да иска.

0y7ofCon7roL
Това според мен е по-вероятното, честно казано. Тъпото е, че той не осъзнава, че не всяка ще му позволява толкова много, колкото аз (не само в секса). За това съм спокойна - и да си тръгне - ще се върне.

0y7ofCon7roL
08-26-2010, 10:34
Следващия път директно го питай каво иска, защото ако иска да се разделите изобщо няма смисал да се опитваш да угаждаш на човек който вече е решил че не иска да бъде с теб

Princessani
08-26-2010, 11:34
След повече от година с това момче (на третия месец започнахме полов живот (и двамата)) сега, той ми казва, че сексуалния ни живот бил скучен?! :shock: Не мога да го разбера просто... Та кажете, в какъв смисъл го е казал и как да му го направя по-интересен?! wtfНай-вероятно го правите нного често.Една връзка не е само секс.Дайте си малко почивка един от друг.