PDA

View Full Version : Търся съвет от хора, които са минали през това!



Ludjov
08-26-2010, 09:32
Здравейте хора,

от известно време ходя с едно момиче . Може би около 2 месеца и нещо. Но проблема, е че наближава училище и ще трябва да ходи да учи и ще се виждаме доста по рядко само събота и неделя и от време на време през седмицата някой ден! Дали според вас това ще повлияе по някакъв начин на връзката ако успеем да се задържим и тази година другата година и аз ще ходя да уча в същия град и ще се виждаме всекидневно но се притеснявам дали ще се задържим защото я обичам и не искам да се разделим заради някаква простотия :)

lubomirky
08-26-2010, 09:37
има тема за връзка от разстояние, виж там.

geni20
08-26-2010, 09:38
Връзка от разтояние или по точно както е при тебе виждате се само събота и неделя не е \ъзазщитена\'.Не можеш да си сигурен че тя не ти изневерява , или пък тя да си мисли същото.Затова нз зависи само от вас но попринцип спред мен връзката ви щте се задържи много ако отидеш да учиш само заради нея в нейния град.

Ludjov
08-26-2010, 09:42
Връзка от разтояние или по точно както е при тебе виждате се само събота и неделя не е \ъзазщитена\'.Не можеш да си сигурен че тя не ти изневерява , или пък тя да си мисли същото.Затова нз зависи само от вас но попринцип спред мен връзката ви щте се задържи много ако отидеш да учиш само заради нея в нейния град.

Ние цяло лято сме заедно всеки божи ден! Но сега се налага да учи в друг град а аз нямам възможност тази година да отида там от другата съм 100% сигурен, че ще ходя да уча там но тази година няма как! И явно ще се виждаме само събота и неделя и се притеснявам за нас как ще се развият нещата :S

lLady_MooN_RaiN
08-26-2010, 09:58
На моята връзка това не повлия негативно, но не мога да кажа, че беше лесно и определено не е за всеки. Трябва много търпение, довери и любов...Приятеля ми отиде да учи в друг град и наистина се виждахме само в събота и неделя и по празници в продължение на 2 години. Сега живеем заедно от година и половина.

Ludjov
08-26-2010, 10:02
На моята връзка това не повлия негативно, но не мога да кажа, че беше лесно и определено не е за всеки. Трябва много търпение, довери и любов...Приятеля ми отиде да учи в друг град и наистина се виждахме само в събота и неделя и по празници в продължение на 2 години. Сега живеем заедно от година и половина.

Благодаря за ценния съвет! Живи и здрави ще видим как ще се развият нещата! Да се надяваме, че всичко ще поретече съвсем нормално!

lLady_MooN_RaiN
08-26-2010, 10:14
Моля...
Няма граници в любовта, ако е истинска. Има само в съзнанието на човек. Когато човек силно иска нещо е способен да го постигне. На мен хиляди хора ми се изредиха да ми казват, че това не било нормална връзка и т.н, но аз не ги слушах и не сгреших. Късмет и на вас!

LadyDi
08-26-2010, 10:44
Всичко си зависи от това до каква степен сте готови да се борите един за друг.
Аз имах 3 години връзка с човек, който си живееше в друг град. Виждахме се така - събота и неделя и през някой друг ден от седмицата. Не мога да кажа, че не повлия на връзката.
В началото - когато любовта беше силна и съвсем прясна, разстоянието не беше пречка.
После, когато си свикнахме един с друг и до някаква степен във връзката навлезе битовизма, тогава почнаха проблемите, след тях скандалите, след тях дългите паузи и почивки един от друг и накрая изневерите.

Не че те плаша, ама разстоянието си Е проблем и много зависи от вас двамата дали ще го преодолеете.

Wednesday666
08-26-2010, 10:49
Колкото и да е разстоянието винаги влияе по един или друг начин, но смятам че ако си сигурен, че връзката между вас е силна няма за какво да се притесняваш :)

agapiseme
08-26-2010, 11:20
С моя приятел пък цяло лято сме така - този месец сме се виждали 2 пъти,другия не се знае дали изобщо ще се.
Като започне учебната година хич не знам как ще е,и двамата ще имаме още повече ангажименти,но единственото ,за което мисля е,че ще ми липсва и само това е проблемът.
Не знам защо толкова малко двойки си имат доверие - той/тя ще ми изневерява,ще заглежда други - защо трябва да го прави?Нали си има теб? :)

soul1199
08-26-2010, 13:12
не вярвам да повлияе

SuNsEt
08-26-2010, 13:51
Всичко си зависи от вас двамата и до колко е силна връзката помежду ви.Пък и ситуацията не е чак толкова лоша,все пак ще се виждате всяка седмица,нали?Има хора,които се виждат с половинките си 1 път месечно...

FancyGirl
08-26-2010, 14:12
И на мен ми престои същото нещо, но силно се надявам да се справим с проблемите и всички пречки между нас, справяли сме се с много тежки и разрушаващи неща и от сърце се моля и с това да успеем. При нас аз заминавам да уча на друго място, той ще идва при мен, аз ще си се връщам но съм сигурна, че през цялото време ще има и проблеми и така нататък това е просто неизбежно но ще е много трудно защото 10 месеца сме заедно и се виждаме просто всеки ден.. ама буквално всеки, а сега ще се виждаме значително по рядко, но с търпение, любов и много важно нещо - Доверие мисля, че всичко ще си дойде на мястото. Стига любовта да е силна и да не се стига до крайности като изневери и други неща. Искрено ви пожелавам да се справите с разстоянието и да бъдете заедно.. но бъдете готови на много саможертви, компромиси и трябва да имате огромно търпение.. :)

LadyDy
08-26-2010, 15:13
Трябва да си много търпелив просто. В случая търпението е по-важно и вярата! Щом я обичаш и ще се виждате уикендите, не мисля, че ще има проблем.

IKnowYou
08-26-2010, 22:53
Ами да ти кажа, аз имах връзка с момче от моя град и пак се виждахме 1-2 пъти седмично.. То даже май както го описваш вие ще се виждате по-често :D Мисълта ми беше, че не е нужно да се вайкаш от сега "ама как, кога, колко" и т.н. .. то като му дойде времето ще видите и двамата дали можете да издържате така или не :) Успех :P

obichamgo
08-27-2010, 07:10
Много лошо..защото и аз с моя съм така но аз ходя поне през ден както и той при мен но той по рядко но с търпение и много любов всичко се получава :-) .. а и нали ще се виждате в седмицата няколко пъти пак е нещо .. Ако се обичате истински и тези няколко дни от седмицата ще ви стигнат :)

umri
08-27-2010, 18:07
Здравейте хора,

от известно време ходя с едно момиче . Може би около 2 месеца и нещо. Но проблема, е че наближава училище и ще трябва да ходи да учи и ще се виждаме доста по рядко само събота и неделя и от време на време през седмицата някой ден! Дали според вас това ще повлияе по някакъв начин на връзката ако успеем да се задържим и тази година другата година и аз ще ходя да уча в същия град и ще се виждаме всекидневно но се притеснявам дали ще се задържим защото я обичам и не искам да се разделим заради някаква простотия :)
Не си прави планове, защото обикновено става точно обратното на това, което плануваш. Карай го полека и, ако видиш, че нещо куца и не е както трябва... вземи правилното решение.

sasha_90
08-27-2010, 18:12
Разстоянието не е глупост.Връзката ви има бъдеще,само ако се виждате по-често.Не виждам бъдеще за вас ако се виждате 1-2 пъти седмично.

Bonita1991
08-28-2010, 09:19
според мен ако връзката ви е силна растоянието не би ви попре4ило :) и всеки път когато трябва да се видите 6те 4акате с нетърпение този момент :)

XTREMEFREERIDE
08-28-2010, 09:56
Десетки пъти съм разказвала историята ми из форума, нямам намерение да я повтарям, но ще ти кажа да се приготвиш за много жертви, компромиси и да се въоражиш с огромно търпение. Караниците са неизбежни, но кой ги няма? Ако държите един на друг, имате си доверие и си бъдете верни, всичко ще бъде наред.