PDA

View Full Version : Искам го но вече е късно - Помогнете ми ! ;(



shootingsttar
08-26-2010, 11:32
Здравейте :) пишша тема за първи път ии предварително съжелявам ако ви наговоря пълни глупости обаче незнам какво да правя и постоянно обвинявам себе си за всичко ;( Значи проблема ми е такъв : преди 2 седмици бях на море в Китен и накратко в едно от заведенията в което ходехме често, имаше един уникален сервитьор.Още от първия ден започна да ме гледа и не откъсваше поглед от мен после започна да ми се усмихва и аз също, но така и нито го заговорих макар че винаги когато бяхме там ни обслужваше той ,нито той ми каза нещо ;( знам че трябваше да направя нещо но нямах как понеже бях с роднини ... единственото нещо което той ни пита беше от кой град сме и от кой квартал и си мисля че може пък и да дойде в софия ама и да дойде никаква гаранция няма че ще го срещна в толкова голям град.Моля ви кажете ми какво да правя ... да го забравя защото и тук е заринато с момчета или да направя нещо по въпроса макар че вече е прекалено късно и ужасно много съжелявам но нямах друг избор :( :( :(

lubomirky
08-26-2010, 11:35
забрави го и не възлагай някакви надежди, че ще го срещнеш пак ;>

Wednesday666
08-26-2010, 11:37
Добре, виждам, че наистина ти е голям проблем това .. Ето ти и моят съвет - ако има как да установиш връзка с него и да успееш поне да му кажеш, че го харесваш или нещо такова -тогава не се отказвай. Но ако няма начин да установите някаква връзка тогава просто няма смисъл.

a1a2b3v
08-26-2010, 13:10
Ами виж сега, доста от хората, които работят като сервитьори на морето, не живеят там, а само работят за лятото. Така, че дори и да те потърси то сигурно ще е есента, защото не може да напусне просто така (знам защото брат ми с връски се ореди ама работи амо месец и то вечерта а през другото време на плаж :D ) Другото, което е, че е трябвало ти да го заговориш, защото той няма право това да го прави в работно време. Щом е питал от къде си явно е имал нещо към теб, но си изпуснала възможността, трябвало е поне скайп или телефон да му поискаш, за да имате някаква връзка щото според мен, надали някой ще тръгне в София ей така за да намери някого, който знае само,че живее в някой квартал. Нали се досещаш, че дори и да отиде в София вероятността да се срещнете е малка, защото както ти каза София е голям град. Ако наистина толкова те интересува, намери начин и отиди пак в Китен в същото заведение. :wink:

soul1199
08-26-2010, 13:11
аз ако бях на тебе,6ях да му дам номера си на една бележка,ама то минало свършено,по-добре го забрави

Foreverbg
08-26-2010, 13:13
Как тъй си готова да тръгнеш с някой, който си виждала 5 пъти и сте си казали 2 думи накръст?!

a1a2b3v
08-26-2010, 13:17
Как тъй си готова да тръгнеш с някой, който си виждала 5 пъти и сте си казали 2 думи накръст?!

Е айде сега ти пък ... кво толкова, като не го познава? Може да го опознае.Пък и по принцип като харесаш някого не може да чакаш да се опознаете твърде много и да станете приятели, защото тогава тръпката се губи :) .

SuNsEt
08-26-2010, 13:40
Ех тия летни свалки,летни гаджета...лятна лубоффф ще ви изядат главите 8-)

Остави го...ако ви е писано ще се срещнете,ако пък не-здраве да е.

LuxurySk0B
08-26-2010, 14:35
тая тема е адската тъпотия мелница просто

mArMaLaDkA
08-26-2010, 14:46
За следващия път ще знаеш, че не е достатъчно само да премяташ крачета и да се усмихваш срамежливо. Задоволяваш се със спомена, ридаеш и се проклинаш, и така, до другата година, когато срещнеш някой друг симпатичен сервитьор, на който ще дадеш поне телефона си. :)

viliana9
08-26-2010, 15:37
на колко ли още се е усмихвал и ги е питал от къде са 8) не се занасяй

VerryBerry
08-26-2010, 15:39
^точно! След време няма да си спомняш физиономията му даже :D

shootingsttar
08-26-2010, 20:22
Оф и при мен стана така,ама беше руснак..

Знаеш ли как ми се иска да върна времето ии да си говорим... :(

Е поне сте си говорили а аз тъпачката какво изобщо чаках а не направих нещо докато можех .. вечее е късно ;(

Pascal
08-26-2010, 20:36
е не сервитйорите се усмихват на всички тва е част от работата :D и аз така си мислех, че една еротична танциорка в турция е влюбена в мен ама на :D

TranceMusic
08-26-2010, 23:45
Скоро дори няма да го помниш :)

Di
08-26-2010, 23:51
Много бармани и т.н. се усмихват и те гледат по-така за клиентела.

НО,забрави го,изобщо не си помисляй да му казваш

DqVoLsKoJeLaNiE
08-27-2010, 01:26
Ах, моретоо... :smt026 Тия лятни свалки по морето, са "измислени" основно, за да не е скучна почивката..,а на бармана/сервитьора работата му е да ти се усмихва и да ти изпълнява поръчките, не да те срещне, да се влюби от пръв поглед,да напусне работа, да се окаже, че работи при чичо си в ресторанта... и е непълнолетен и да се ожените тайно..., защото това не са турските сапунки... Ще го забравиш.. :)

scheni
08-27-2010, 04:20
малко си е несериозно, може би просто с мен е така, но не мисля че можеш чак път толкова да се влюбиш в непознат.По добре не се впрягай толкова , дори не знаеш дали е готин по характер
Това е все едно да се влюбиш в актьор

frozendeath
08-27-2010, 04:27
Някой каза по-горе да отидеш в Китен, в същия ресторант. Това е вариант, макар че е по-добре да го забравиш.

plodariq
08-27-2010, 06:06
да бе,да биеш толкова път за някакъв мъж??? :-x И то такъв дето не го познаваш,не сме в сериала"Дарма и Грег",а дори и те не се разбират идеаялно.Но ако смяташ,че цял живот ще се чудиш-какво ли би било,ако му беше оставила телефона си?- по добре потърси телефона на ресторанта и попитай за момчето(ама знаеш ли името му поне? 8-) )после му обясни коя си и сподели какво мислиш и поне ще разбереш дали ти си това за него ,което е той за теб или си една от многото клиентки,които е питал откъде са и им се е усмихвал за бакшиш!

mArMaLaDkA
08-27-2010, 06:26
Хич не е отчаяна и жалка постъпка(особено за момиче) да бие наново едно 300+ км, само заради някакъв си сервитьор, да го търси, да му иска номера и да го преследва, мда. Затова си мечтае всеки мъж. 8-)

Amorrous
08-27-2010, 08:52
Света е малък,ама не достатъчно за да го видиш отново.
пп.Аз имам такива морски истории всяка година,после си умирам от смях като се сетя как съм се измъчвала 8-) ...Ех,тия руснаци 8-)

JustUnforgivable
08-27-2010, 09:34
Аз имам такива морски истории всяка година,после си умирам от смях като се сетя как съм се измъчвала 8-) ...Ех,тия руснаци 8-)

Нали !! Същото е и при мен. 8-) :-D
Иначе до авторката .. няма какво да кажа, мисля, че мненията на другите са достатъчно изчерпателни.

Elenichkaa
08-27-2010, 10:47
ще ти мине спокойно!

fatalgirl
09-06-2010, 12:02
Имах подобна случка, трябва да се опиташ да го намериш :)))

fenkaaa
09-06-2010, 18:53
На прочет не звучи кой знае какво,но в реалността си е голяма тръпка :)

Swetlio
09-06-2010, 18:54
Ами виж сега, доста от хората, които работят като сервитьори на морето, не живеят там, а само работят за лятото. Така, че дори и да те потърси то сигурно ще е есента, защото не може да напусне просто така (знам защото брат ми с връски се ореди ама работи амо месец и то вечерта а през другото време на плаж :D ) Другото, което е, че е трябвало ти да го заговориш, защото той няма право това да го прави в работно време. Щом е питал от къде си явно е имал нещо към теб, но си изпуснала възможността, трябвало е поне скайп или телефон да му поискаш, за да имате някаква връзка щото според мен, надали някой ще тръгне в София ей така за да намери някого, който знае само,че живее в някой квартал. Нали се досещаш, че дори и да отиде в София вероятността да се срещнете е малка, защото както ти каза София е голям град. Ако наистина толкова те интересува, намери начин и отиди пак в Китен в същото заведение. :wink:

8)

PyCoKoCkA93
09-06-2010, 19:18
Ммммм...Просто е-летните свалки си остават...просто свалки и шансът да прераснат в нещо повече е сведен до минимум..А ти дори и свалка не си имала,а само погледи и разменени 3 думи на кръст...Сама си прави изводите :)

sasha_90
09-06-2010, 19:42
На света има толкова много симпатични сервитьори.Защо да съжаляваш,че си изтървала един?В София толкова ли няма достойни за теб?Забрави го този-намери си друг,който ти е по-наблизо.

djudjulinkaa
09-06-2010, 20:08
Намери номера на заведението и питай за сервитъора :D

cherrycole
09-06-2010, 23:23
Че като гледам между вас не е имало нищо освен някав тъп разговор и веднага страдаме от любов... Един въпрос на 10 ли си? 8-) 8-) 8-)

XheroineX
09-07-2010, 08:40
Забрави го...едва ли ще тръгне да те търси по кварталите :lol: :lol: