PDA

View Full Version : Антивирусна програма-каква?



koko95
08-26-2010, 14:06
Значи изтече лиценза на сумантек антивирусната на баща ми,и се чуда каква да сложа?
Пс-то е с параметри амд атхлон х2 дуал коре процесор 5400+ 2,81 гхз 1,93 гб оф рам и 256 мб видео.И се чудя каква да сложа(ама да има лиценз-да не плащам аз).Мисля да сложа аваст най-новата дето я има в замунда,или авира най-новата дето я има в замунда

Reaper93
08-26-2010, 14:16
Е как коя, Panda разбира се...
Боклука дет препоръчваш на всички други...

koko95
08-26-2010, 14:24
Е как коя, Panda разбира се...
Боклука дет препоръчваш на всички други...

Наистина тя е много добра,но за нея няма лиценз(нито кеуген,нито код)
така че тя отпада иначе бих си я сложил.

UNITED2
08-26-2010, 14:26
Esetet НАЙ добрата антивирусна !!!
Простоо телефоните на братовчедите ми бяха пълни с вируси от стария ми компютър защото от него си прехвърляха разни работи,когато получих новия бях с Есет и те пак включиха телефоните чрез ЮСБ да си качат нек'ви песни ии повярвай ми Есет автоматично премахна всички вируси които иначе не можеха да се истрият от телефона!!! :shock: Просто бях в шок,и на скоро във скайп се появи нек'ъв вирус дето уж ти показват твоя снимка във фейсбук,прецаках се и натиснах на линка ноо есет веднага блокира страницата и ме предупреди да се махам от там :grin: Просто НАЙ добрата антивирусна програма,никога не бих я сменил а на всичкото отгоре има програма която всеи път когато есет се нуждае от активация самостоятелно си търси ключ и автоматично го добавя на есет,свиркаш си и компютъра ти е подсигурен 8)
Аваст 70% от нещата ги приема като вируси а всъщност истинските ги оставя да се измъкнат :razz: :shock:

koko95
08-26-2010, 14:31
Esetet НАЙ добрата антивирусна !!!
Простоо телефоните на братовчедите ми бяха пълни с вируси от стария ми компютър защото от него си прехвърляха разни работи,когато получих новия бях с Есет и те пак включиха телефоните чрез ЮСБ да си качат нек'ви песни ии повярвай ми Есет автоматично премахна всички вируси които иначе не можеха да се истрият от телефона!!! :shock: Просто бях в шок,и на скоро във скайп се появи нек'ъв вирус дето уж ти показват твоя снимка във фейсбук,прецаках се и натиснах на линка ноо есет веднага блокира страницата и ме предупреди да се махам от там :grin: Просто НАЙ добрата антивирусна програма,никога не бих я сменил а на всичкото отгоре има програма която всеи път когато есет се нуждае от активация самостоятелно си търси ключ и автоматично го добавя на есет,свиркаш си и компютъра ти е подсигурен 8)
Аваст 70% от нещата ги приема като вируси а всъщност истинските ги оставя да се измъкнат :razz: :shock:

я моляти се пробвай това да го свалиш и отвориш http://dox.bg/files/dw?a=5f7453daf1 - хак за цс.Да видим дали го засича с нод,защото аваст 5.0.594 го засича като вирус а всъщност не е.Спешно е

quexxe
08-27-2010, 13:45
Направо си сканирай всичко с онлайн версията.

K_O_L_E_V
08-27-2010, 14:18
ESET NOD32 ползвам аз :)

Claymore
08-27-2010, 16:48
Avast - Home edition
Аз лично съм доволна защото ми хваща всеки вирус пък и е лесна за управление. :) Регистрираш се в сайта им и получаваш ключ за една година. Аз така си го подновявам всяка година. :)