PDA

View Full Version : Гаднярка ли съм?!..



kombarka
08-26-2010, 15:34
[b]Хм.. Здравейте. :)

COTU
08-26-2010, 15:36
Ако виждаш, че той го приема много сериозно - не.
Ако не го приема толкова сериозно, просто като свалка, тръгнете.

VerryBerry
08-26-2010, 15:36
Ако толкова ще ти тежи на съвестта,по-добре не се захващай,ама от друга страна постъпи както ти смяташ за добре.Важното е ти да си щастлива,а не какво ще си помисли онзи.А и нали каза,че нищо не може да се получи м/у теб и 1вото момче?

DNJ
08-26-2010, 15:37
Според мен това дали си гаднярка или не зависи само от това как ще се развият взаимоотношенията ви и дали ще го нараниш. Почакай малко и изясни за себе си какво точно искаш в конкретния момент, защото неориентираните хора най - много могат да наранят другите около себе си с незнанието си какво искат.

viliana9
08-26-2010, 15:39
Ако виждаш, че той го приема много сериозно - не.
Ако не го приема толкова сериозно, просто като свалка, тръгнете.
+

COTU
08-26-2010, 15:54
Не искам да тъпкам на едно място, само защото не съм получила това, което искам. Имам възможност- ще се възползвам. Но не искам събитията да се развият така, че да го нараня заради своите прищявки... Прекалено голям пич е, за да му давам празни надежди и да си играя с него.

Нали затова ти казах, че ако го приема само като свалка няма проблем?
Ако го приема сериозно, ще го нараниш. Ако случая е другия - смело напред.

DNJ
08-26-2010, 15:55
Имам възможност- ще се възползвам

Тогава действай и спокойно. А дали ще го нараниш или не никой не знае. Ти можеш да нараниш евентуално и човек, в който си безумно влюбена, за тези неща гаранция никога няма. :) Дано съм помогнала и успех!

kombarka
08-26-2010, 15:57
Виж.. Не мога да кажа как ще прерастнат нашите взаимоотношения. Шанс..

Не искам той да ме приеме прекалено насериозно... Ами ако не получа от него това, което искам?

kombarka
08-26-2010, 15:59
DNJ, благодаря ти! :) Наистина имах нужда от повече решителност.

DNJ
08-26-2010, 16:04
Моля, моля :) Дано всичко потръгне както трябва.

djipsito
08-26-2010, 16:59
Виж.. Не мога да кажа как ще прерастнат нашите взаимоотношения. Шанс..

Не искам той да ме приеме прекалено насериозно... Ами ако не получа от него това, което искам?

Докато не пробваш, няма как да разбереш и може дълго време да се чудиш кво е можело да бъде ако....
Щом няма как да си с момчето към което имаш чувства, бъди с другия, нищо не губиш. Пусни се по течението...

scheni
08-26-2010, 17:40
ами труден е този въпрос...от една страна ще ти помогне да продължиш, но трябва да си сигурна, че харесваш момчето достатъчно.
На мен ми се случи това веднъй и общо взето много избързах с избора.
В последствие се оказа че първия обект на любовта ми също имал чувства към мен и аз някак си се чувствах прецакана, а след няколко месеца харесването съвсем избледня...но от угризения ходих с момчето без да го харесвам цяла година... :(

SuNsEt
08-26-2010, 18:31
Никой не заслужава да бъде компромисен вариант спрямо друг човек.По-добре изчакай чувствата ти към онова момче да избледнеят(което може да отнеме време) и след това,когато така да се каже започнеш на чисто,тогава вече ще ти е по-лесно.Дори и да тръгнеш със сладкото момче...няма да можеш да изпиташ истинската наслада от връзката ви,а само ще се хванеш като удавник за сламка.Просто и за тебе ше е някво кофти.Дай си време и си почини малко от the boys. :)

umri
08-26-2010, 19:14
Хм.. Здравейте. :)

Проблемът ми е, че от известно време имам много силни чувства към едно момче. Между нас няма как да се получи (дълга история, която нямам намерение да споделям).

Запознах се с едно супер свястно момче. Между нас има шанс да потръгне, но чувствата към "другия" не избледняват. Не казвам, че не харесвам това момче.. Напротив- супер голям сладур е, но го приемам едва ли не като "компромисен вариант" и се чувствам зле спрямо него.

Та въпросът ми е.. Ще постъпя ли като гаднярка, ако тръгнем?

](*,)

Не искам да тъпкам на едно място, само защото не съм получила това, което искам. Имам възможност- ще се възползвам. Но не искам събитията да се развият така, че да го нараня заради своите прищявки... Прекалено голям пич е, за да му давам празни надежди и да си играя с него.
[/b]
При мен това е ежедневие. Всичко ти е в главата. Ако смяташ, че си гаднярка - си, ако не мислиш - не. Резервни варианти винаги има.

sasha_90
08-26-2010, 19:26
Сега сигурно ще чуеш доста мнения от рода на :тръгни с него,защо пък не,...Но аз ще те посъветвам точно обратното.Стой си сама,докато не решиш какво и с кого го искаш.Пишеш,че с първия няма да се получи,а с втория да.Но това не е достатъчна причина да се пробваш с второто момче.Още повече,че сама казваш как си имала по-силни чувства към първия.

Elenichkaa
08-26-2010, 19:42
Ако не опиташш....губиш...при това много!
Просто си дай шанс,на себе си!Не на някой друг!Хубаво е човек да мисли,но прекаленоото мислене разубеждава и проваля доооста неща.....дръндръндрън 8-)

soul1199
08-26-2010, 19:55
пробвай,6ом го харесваш

mrfahrenheit
08-26-2010, 22:55
Ако на теб би ти било приятно да си резервен вариант на някое момче и съответно той да не изпитва нищо повече от проста симпатия ,можеш да го направиш с чиста съвест.

Малко грозно звучи ,а ?Сама прецени.

mArMaLaDkA
08-26-2010, 23:07
Грешката няма да се състои във връзката ти с него, а в собствената ти глава. Не си готова за това. Такива връзки се създават, за да ти е на теб готино, да се забавляваш и да ти е кеф, а не постоянно да се човъркаш "ама гаднярка ли съм, или не съм, че правя така". Не можеш да се отдадеш на момента - стой си сама най-добре.

babity
08-26-2010, 23:47
И к'во ако си гаднярка? Т'ва пък е ебаси якото и в много случаи гарантира успех. И аз наскоро разбрах, че съм по - повърхностна, отколкото се смятах, също че съм и много по - гадна и студенокръвна, отколкото вярвах и също като теб започнах с този въпрос. И се терзах цели няколко дни. Скоро след това престанах и започнах да живея в най - приказно щастливия период от живота ми до момента. Не се вкарвай във филма какво ще стане с другата страна, мисли за себе си и за собствения си кеф!

plodariq
08-27-2010, 06:11
Според мен трябва да тръгнеш с "новия" може да се окаже,че той е голямата ти любов,а още не си го осъзнала поради стари терзания.Дай му шанс да те накара да забравиш! :-)

bratignat
08-27-2010, 06:28
Здравей,
много връзки са компромисен вариант, по-често от страна на момичетата. Ти едва ли ще се жениш така, че ако ти е приятно с новото момче, нищо не пречи да сте заедно. Зависи от човека. Моят личен избор ако съм в твоята ситуация е да не се захващам с нито една от двете (нека ги кръстя в женски род). По принцип ми харесва да съм добър в това, което правя, за да съм добър, трябва да имам страст. Така е и с момичетата по-добре сам, отколкото с някоя, която не е за мен. Другия довод в моя подкрепа е, че ако живееш в голям град - момичета и момчета, колкото щеш, със сигурност ще се намери нещо по-добро.

Успехи.

strave
08-27-2010, 07:26
По-добре остани сама,защото в момента си объркана и нямаш идея какво точно искаш.Дай си почивка от момчетат в един кратък период и след това с нови сили.Харесваш момчето,но съм сигурен,че ако другото момче ти даде и най-малък знак и шанс ти ще отидеш при него от което ще се получи доста неприятна ситуация.

z1p0
08-27-2010, 07:31
И к'во ако си гаднярка? Т'ва пък е ебаси якото и в много случаи гарантира успех. И аз наскоро разбрах, че съм по - повърхностна, отколкото се смятах, също че съм и много по - гадна и студенокръвна
...и дебела.

Amorrous
08-27-2010, 07:52
А защо непременно трябва да си с някого до себе си,при условие,че имаш само симпатии?Или пък поне се постави на негово място.Според мен в такъв случай да рискуваш и да си играеш с чувствата на човека няма смисъл.Успех. :) :)

GossipGirl89
08-27-2010, 08:02
Казваш, че искаш да тръгнеш с второто момче, защото не ти се тъпча повече на едно място с мисли за първото... Но това, че ако тръгнеш с някого не винаги означава, че си продължила и си спряла да тъпчеш. Човек може да си даде ново начало и сам без помощта на гаджета :)
Сама си прецени какво е най-редно да направиш в случая, но аз лично те съветвам като за начало да се отделиш и от двете момчета и да не започваш нищо с никого. Изясни се със себе си или поне изчакай чувствата към първото момче малко да поутихнат и чак след това мисли за нов на хоризонта

kombarka
08-27-2010, 08:33
Благодаря ви за мненията. :-)

agapiseme
08-27-2010, 08:41
Била съм в тази ситуация.Тогава адски мн нараних второто момче ,защото го зарязах заради първото,а после една година му давах напразни надежди,защото бях мн привързана към него и направих каша...
Когато си само ти - добре,но когато замесваш други ...не си гаднярка,опитваш се да се справиш.Може момчето(второто) да се окаже добра партия за теб,стига да тръгнеш с правилната нагласа,а не с "рокля назаем".

JustUnforgivable
08-27-2010, 09:32
Не мисля. Проблемът спорд мен ще е съвестта ти. :)

mArMaLaDkA
08-27-2010, 09:55
И к'во ако си гаднярка? Т'ва пък е ебаси якото и в много случаи гарантира успех. И аз наскоро разбрах, че съм по - повърхностна, отколкото се смятах, също че съм и много по - гадна и студенокръвна
...и дебела.

Сега по-велик ли се чувстваш?

umri
08-27-2010, 18:30
И к'во ако си гаднярка? Т'ва пък е ебаси якото и в много случаи гарантира успех. И аз наскоро разбрах, че съм по - повърхностна, отколкото се смятах, също че съм и много по - гадна и студенокръвна
...и дебела.
Тва, чак мен ме заболя.

missapple
08-27-2010, 18:39
Ами ти сама каза че не може да се получи нищо с първия.. незнам в кой е вината за това че няма да се получи ,но какво те притеснява..щом като няма да се получи ,значи няма и към кой изобщо да бъдеш "гаднярка". Хващай си втория и не го мисли ,пък и все пак ти харесва какъв е проблемът? :)

gabiiTu
08-27-2010, 20:27
Ти дали си сигурна ,че искаш да си с него с този другия ...
Няма да си гаднярка ,ако момчето наистина ти е симпатично и искаш да си с него ,заради самия него ,а не защото искаш да преодолееш някого.
А пък ако искаш да си с него, заради самия него и ,за да преодолееш някого не, това също не те прави гаднярка спрямо момчето с което си ,защото все пак си го и харесваш.
Т.е. Мисля ,че не си гаднярка :P :)