PDA

View Full Version : Нещо се обърка , а бяхме щастливи ..



bebkata
08-26-2010, 16:38
Преди 6 месеца се запознах с вече бившето ми гадже . Един месец след като се запознахме си писахме по скайп , говорихме си по телефоните , пращахме си смс-и .. "Зарибявахме се виртуално". Аз направих няколко опита да го накарам да излезнем на кафе , в парка на разходка , но все без успех .. Той винаги отхвърляше поканите .. :shock: Казах си "майната му" като не иска да излезе с мен , пък , да не е единствен .. И така го оставих една седмица и нещо изобщо не го потърсих ..
Един ден от нищото ми звънна телефона и гледам непознат номер ... Вдигнах и той ме пита какво правя и дали искам да отида на купон с него .. И аз се замислих доста преди да му отговоря , но в крайна сметка реших да отида , защото може би нямаше да ми се отдаде друга възможност да изляза с него , а и това , че ми се обади ме хвърли в тъча .. Не мислих , че ще го направи някога .. Както и да е .. Замъкнах се на другия край на София заради него .. Влезнахме в къщата той ме попита какво искам да пия , а - у , седнах до него и в следващия миг вече се бяхме замъкнали в спалнята .. [не стигнахме до секс] :) аз му казах , че държа на първия път да е с човек на когото вярвам и той се съгласи с това ..
Мина въпросната вечер и на другия ден ме потърси да се видим ..... След два дена , горе - доло , станахме официално "гаджета" .. Ии беше доста странно как му завъртях главата и стигнахме до етап "Връзка" , след като той ми обясняваше , че не иска да се хваща сериозно с момиче .. В деня , в който тръгнахме си казахме и "Обичам те" , като той направи първата крачка , така да се каже .. Споделих всичко с един приятел и той каза "Абе не вярвай на момче , което след 2 дена ти казва , че те обича .. "
Нещата продължиха спокойно 3 месеца .. През , които се бяхме карали около 2 пъти .. Първия път беше , защото се почувствах малко изолирана и нежелана и го попитах просто дали иска да е с мен .. И той ми се цупи 2 дена .. Втория път беше , защото някой си му казал , че съм била някъде с друг :shock: :shock: :shock: ?! Той не ми отговаряше на обажданията тогава , но както и да е .. Бях много убидена , че не ми вярва , а в този ден , в който се предполагаше , че съм някъде с друг .. Всъщност бях на гробищата с майка ми .. Падаше се задушница ... Малко off topic извинявам се , за което .. И от тук той се дръпна .. Аз се опитвах да говоря с него , но той само слушаше без да казва нищо .. И така до фаталната дата 24.06 когато му се обадих да го попитам дали може да спя у тях на следващия ден и той ми каза , че заминава за море?!?! Много се ядосах честно казано , защото ако не му се бях обадила сигурно и нямаше да ми каже , че заминава .. :-x :-x Изключих си телефона и на другия ден сутринта го включвам и получавам смс "Трябва да скъсаме , изневерих ти за пореден път" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .................................... Първо гледах 10 минути като гърмяно зайче и после си викам "Абе да той пак се бъзика като всеки път .." Обадих му се и да го питам какво става и той ми каза "Е аз ти казах .. "
Казах му , че искам да се видим да поговорим , а той ми отговори , че заминава след 15 минути за селото му ? ...... Аз отидох в квартала му да го чакам пред тях и му звъня да го питам къде е и той "Еми аз съм още тука на купона , ела ако искаш " ...................... И аз , ГЛУПАЧКАТА , отивам .. Какво да правя ... И там говорихме .. Плакахме си заедно .. На другия ден се видяхме и се разбрахме .. Отново бяхме заедно .. Аз му простих .. Не ме интересуваше .. Толкова го обичах .. Обаче явно пак бърках някъде .. Два дена той не ме потърси , но и аз бях решила , че няма да го търся .. В крайна сметка той беше сгазил лука .. И аз отидох на един купон пийнах си малко и му звъннах и му казах " Като не искаш да си с мен просто ми кажи " .. И той " ЕМи да чувствата ми изстинаха" :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Това стана на 30.06 .............. После говорихме и той ми каза , че се държа като дете .. Не знам какво се случи .. Как всичко рухна за секунди .. А бяхме щастливи ...........?? :cry: :cry: :cry: После разбрах , че ми е изневерявал с една "приятелка" и до ден днешен ми казват разни хора кога и коя е чу**л .. ? Не мога да го преодолея и не знам какво да правя ..

mArMaLaDkA
08-26-2010, 16:43
Вземи се в ръце, примерно. Той те прави за смях, изневерява ти с твои приятелки и изобщо си те разиграва, както си иска, а ти искаш да му прощаваш?
Мда, "не е луд тоя, който яде баницата, а този, който му я дава".

JustUnforgivable
08-26-2010, 16:46
Още щом ти е казал,че иска да късате е трябвало да приключиш с него.
Сега остава само да го забравиш и да продължиш напред.Стегни се!

bebkata
08-26-2010, 17:08
Честно казано опитвам се , но понякога вечер се сещам за него и плача с часове .. Знам , че не го заслужава , но просто така ми идва от вътре .. Да кажем цяла седмица съм отбягвала сякакви въпроси свързани с него , стараела съм се да не мисля за него , но има вечери , в които рухвам и после докато се съвзема отново .. :? Опитах се с друго момче , но не стана работата .. А и това няма явно да е от много добра полза .. Добре , че и на момчето му е било само за забивката , че момжеше да се окаже с последици от типа на "само за бройката ли ти бях" ... :?

Whoopdedoo
08-26-2010, 17:22
Покъртително. ;(

Sh@d0w
08-26-2010, 17:29
Още от самото начало си е личало,че не иска нищо сериозно,а ти пък да си чак хлътнала?Толкова ли ниско самочувствие имаш за себе си,че се хвърляш на врата на първия който ти обръща внимание и то по интернет?Стегни се малко държиш се лигаво...то поне да беше за някой който си заслужава,личи си даже че не му пука за теб.

Не мога да ви разбера момичетата :?

JustUnforgivable
08-26-2010, 17:35
Така е, трудни сме за разбиране и да, на него не му е пукало за нея. :?

bebkata
08-26-2010, 17:42
Още от самото начало си е личало,че не иска нищо сериозно,а ти пък да си чак хлътнала?Толкова ли ниско самочувствие имаш за себе си,че се хвърляш на врата на първия който ти обръща внимание и то по интернет?Стегни се малко държиш се лигаво...то поне да беше за някой който си заслужава,личи си даже че не му пука за теб.

Не мога да ви разбера момичетата :?

Ами нито имам ниско самочувствие , нито съм лигла .. Обикнах го .. Какво да направя .. То това не пита :cry: ..

scheni
08-26-2010, 17:44
не си могла да знаеш, че е такъв кретен.Явно за него секст е преди любовта.Недей да плачеш за него, помисли си ,той всъщност не е момчето, за което го мислиш.

bebkata
08-26-2010, 17:46
не си могла да знаеш, че е такъв кретен.Явно за него секст е преди любовта.Недей да плачеш за него, помисли си ,той всъщност не е момчето, за което го мислиш.

Докато бяхме заедно не показваше да е с мен заради секса .. Имали сме много възможности да го направим , но той не искаше .. Казваше, че ми е рано .. Ето това не разбирам .. Ако му е било за секса и твърдеше , че ме обича защо не го направи с мен , а с някаква си курва?! :cry: :?

nyxu
08-26-2010, 17:48
Не заслужава нищо.. Да ти изневери и ти да му простиш ?!
А вечер, когато се сещаш за него .. не мисли за хубавите ви моменти, а за тези в които те е наранявал..
Не те заслужава, но все пак явно доста си хлътнала..
Успех ! :)

Nevyzmutim
08-26-2010, 18:03
Като си намериш друг ще го преодолееш, ама то на сила не става ... ако си търсиш друго момче само за да забравиш този, никога няма да се получи.

givemereasontolive
08-26-2010, 18:03
Явно си била толкова много влюбена в него и си го обичала,че аз не се очудвам как си тичала след него и си му прощавала.Сега помисли за нещата,за които си си затваряла очите и за ''приятелките'' ти,за изневерите му.Можеш ли да кажеш просто ''Майната ти!''?Ако не-направи го.Просто защото вече си му давала хиляди шансове и т.н...И като за начало,обичай себе си!

sasha_90
08-26-2010, 18:11
Спри всякакъв контакт с него!Стоп на обажданията,чатовете,...Той не заслужава нито капка внимание,още повече,че ти е изневерявал.

MiChKoO
08-26-2010, 18:13
чисто и просто той ти е казал че не иска сериозна връзка ....в един момент е осъзнал явно че ти приемаш всичко на сериозно иии може би си го оплашила ... Лошото е че си се влюбила, а лек за това няма

bebkata
08-26-2010, 18:20
Ами не сме се чували от много време .. Не знам може би наистина съм го уплашила .. Хора не знам .. Изпитвам угризения , че аз съм провалила нещата .. Това е най - лошото .. :(

givemereasontolive
08-26-2010, 18:25
Ти си ги провалила?Момиче,осъзнай се,ти постъпи правилно,остави го!Той сам ги е провалил,от теб не се иска нищо освен просто да си продължиш напред...

BaffaLsc
08-26-2010, 18:33
Мила , ти не си го провалила ! Той ти е казал ,че ти е изневерил за пореден път ,а ти казваш ,че ти си го провалила :? явно си е такъв ! Не знам как си му го простила .. щом го е направил веднъж ще го направи и втори и трети път ,мила :? Я се стегни и не мисли за кретени :) Разсейвай се както повечето момичета правят :) Излизай с приятелки по често и гледай да се забавляваш на макс ,за да не мислиш за него вярвам ,че ще успееш ! Нали знаеш ,че големите момичета не плачат :) Още по малко заради такъв боклукк !! :-) Успех !

SuNsEt
08-26-2010, 18:45
не си могла да знаеш, че е такъв кретен.Явно за него секст е преди любовта.Недей да плачеш за него, помисли си ,той всъщност не е момчето, за което го мислиш.

Докато бяхме заедно не показваше да е с мен заради секса .. Имали сме много възможности да го направим , но той не искаше .. Казваше, че ми е рано .. Ето това не разбирам .. Ако му е било за секса и твърдеше , че ме обича защо не го направи с мен , а с някаква си к***а?! :cry: :? Може би просто не е искал да те притиска,понеже е бил наясно,че още ти е рано и за това го е потърсил при някоя друга.Когато един мъж изневерява,то е защото не може да намери това,което иска у партньорката си и го търси при друга дори и да е чисто и просто секс.
Както и да е...не се чувствай виновна от всичкото това.Поеми си въздух и погледни напред.Супер трудно ще ти е известно време,обаче един ден просто ще се събудиш с желание за нови приключения.Не си търси гадже известно време с цел малко да си починеш от тия момчета...Преоткрии себе си и се опитай да бъдеш щастлива.Успех :)

umri
08-26-2010, 18:53
Брей, ибах му майката.... и аз мога да науча нещо от тоя пич.

bebkata
08-26-2010, 19:02
Брей, ибах му майката.... и аз мога да науча нещо от тоя пич.

За тебе това пичовска постъпка ли е ?!?!?!?!?!?!?!?!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: *ЛОЛ* Без коментар .. :? :? :?

LuxurySk0B
08-26-2010, 19:04
мега тъпак и изполозвач

bratignat
08-27-2010, 07:30
Ами не сме се чували от много време .. Не знам може би наистина съм го уплашила .. Хора не знам .. Изпитвам угризения , че аз съм провалила нещата .. Това е най - лошото .. :(

Да си провалила какво? Мъчно или не давай напред. Ще си вкараш някой автогол от сантименталност или чувства към него. Давай напред. Никой не е казал, че е лесно, но избор нямаш.

agapiseme
08-27-2010, 08:26
Може да звучи малко грубо ,но следващия път внимавай с това,което ти казват хората,преди да започнете връзка.Установила съм,че то има по-голямо и по-съществено значение - може да си непукист и една идея по-истински,да не се стремиш да излъжеш себе си и другия ,че може нещо да се промени(спокойно,и аз живея в розов свят,но съм инат-мазохист).То ,че може - може,но за някои неща трябва повече осъзнаване,особено щом си знаела,че не търсиш нещо ежедневно.
А сега се наслаждавай на лятото докато можеш :)

zvezdii4kaa
08-27-2010, 09:03
Както се казва-всяко зло за добро.А и всичко се връща-един ден,той ще се чувства така,както ти се чувстваш сега. :)

FromAutumToAshes
08-27-2010, 09:09
Хората са го казали.. "Всяко чудо за 3 дни" ;)

bebkata
08-27-2010, 13:40
Радвам се на лятото : ))) Наслаждавам му се на макс .. Просто от време на време ми става мъчно :(((

JustUnforgivable
08-27-2010, 13:43
Ще ти мине, повярвай ми ;) Просто горе главата !! Казва ти го човек, който е плакал много повече от теб по някого, когото няистина е обичал и все още обича.. :)

7227
08-27-2010, 13:44
Недей да плачеш за някакъв боклук.Трябва малко време да мине,за да се оправиш и да осъзнаеш,че те е правил смешна!Стягай се и живей,не се предавай!

baby7878
08-27-2010, 14:07
Това е гадно...според мен не си заслужава да плачеш за него!

umri
08-27-2010, 18:27
Брей, ибах му майката.... и аз мога да науча нещо от тоя пич.

За тебе това пичовска постъпка ли е ?!?!?!?!?!?!?!?!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: *ЛОЛ* Без коментар .. :? :? :?
Крайният резултат какъв е? Пичът eбe, ти ревеш и се ядосваш, на него не му пука и никога не му е дремело на ташондрите за теб, но сега ако дойде и ти каже "искам да сме отново заедно" няма и за миг да се замислиш, преди да си полетяла към двумъдието му.
Знаела си какъв е, дълбоко си предполагала какво ще се случи, но въпреки всичко тоя мръсник ти открадна ума. Защо толкова искаше да излезеш точно с него? Защо не отиде при момчето, което знаеш, че отдавна те харесва. Защо не отиде при някой, който по цял ден ще е с теб, ще ти дава всичко и ти ще си най-големият му приоритет? Защо, защо, защооооооооо??? ЗА щото така работи вселената и всеки сам определя съдбата си.

Изводът какъв е?

gabiiTu
08-27-2010, 20:34
Вземи се в ръце, примерно. Той те прави за смях, изневерява ти с твои приятелки и изобщо си те разиграва, както си иска, а ти искаш да му прощаваш?
Мда, "не е луд тоя, който яде баницата, а този, който му я дава".

bebkata
08-27-2010, 22:21
Изводът е , че просто му се живее и не му се занимава с глупости .. А аз съм прекалено наивна .. :? :? :?

givemereasontolive
08-28-2010, 07:43
Изводът е , че просто му се живее и не му се занимава с глупости .. А аз съм прекалено наивна .. :? :? :?

Ето сама осъзна,внимавай следващия път ! :)

Bonita1991
08-28-2010, 07:45
Изводът е , че просто му се живее и не му се занимава с глупости .. А аз съм прекалено наивна .. :? :? :?

Е да обича6 някого не е глупост :) явно човека е от уния които си мислят че са голямата работа като имат мн бройки :o още повече като ти е изневерил за пореден път не трябва да ти пука :? всичко се връща някой ден :o

bebkata
08-28-2010, 07:52
Изводът е , че просто му се живее и не му се занимава с глупости .. А аз съм прекалено наивна .. :? :? :?

Е да обича6 някого не е глупост :) явно човека е от уния които си мислят че са голямата работа като имат мн бройки :o още повече като ти е изневерил за пореден път не трябва да ти пука :? всичко се връща някой ден :o

Мдаааа ... Господ забавя , но не забравяяя ......... :(

Bonita1991
08-28-2010, 10:14
Изводът е , че просто му се живее и не му се занимава с глупости .. А аз съм прекалено наивна .. :? :? :?

Е да обича6 някого не е глупост :) явно човека е от уния които си мислят че са голямата работа като имат мн бройки :o още повече като ти е изневерил за пореден път не трябва да ти пука :? всичко се връща някой ден :o

Мдаааа ... Господ забавя , но не забравяяя ......... :(

някой ден като срещне6 4овека който да заслужава вниманието ти и времето ти ще разбере6 4е този индивид не заслужава да ангажира6 мислите си с него :)