PDA

View Full Version : Един въпрос за жените и мъжете!!!



mimka1912
08-26-2010, 19:14
Защо жени, които спят с много мъже ги наричат курви, а мъже, които спът с много жени се хвалят с това?? Нима нас трябва да ни е срам, че обичаме секса??

lubomirky
08-26-2010, 19:16
застреляй се.

Sh@d0w
08-26-2010, 19:20
Не с лошо 8-)

Обичайте си секса,какво значение има как те наричат.

sasha_90
08-26-2010, 19:21
Не всички мъже спят с много жени,а после се хвалят с това!

TheBeliever
08-26-2010, 19:22
Остарели разбирания, вкоренени в ограниченото съзнание на повечето, иначе така разкрепостени, представители на нашия вид. Примири се.

mimka1912
08-26-2010, 19:25
застреляй се.

Дай ми пистолетт ;)

sh3_1s_7h3_0n3
08-26-2010, 19:30
Защото тесните разбирания и наложените стереотипи не позволяват на жената да изразява и да афишира сексуалността си. (: Докато за мъжете няма такива ограничения... просто кофти начин на мислене, който е наложен заради установени традиции и възпитаван с годините начин на мислене. Иначе можете да бъдете сигурни, че както в момента се рушат лека-полека подобни тесногръдия, така след 20-30 години, а може и по-малко изобщо няма да се заклеймяват жените, спящи с много мъже. (:

Elenichkaa
08-26-2010, 19:37
Хвали си се бе!Никой нищо няма да ти каже - освен,че си курва!А мъже,разгонени и спящи с много жени - са курвари,толкова просто@! :smt006

xinfamous
08-26-2010, 19:47
И ти гледа филма преди малко,нали? :)

soul1199
08-26-2010, 19:52
така е прието

teenems
08-26-2010, 20:00
и аз тва се чудя .. тъпо е

lubomirky
08-26-2010, 21:46
застреляй се.

Дай ми пистолетт ;)

ако ти дам, ще го направиш ли?

Di
08-26-2010, 21:50
викат има курвари :)

andjito86
08-26-2010, 22:06
и аз това се чудя , но няма логичен отговор :-o наистина е много тъпо #-o

OneGuy
08-26-2010, 22:13
Има отговор за тези които искат да го видят ... цента не е да се похвалиш колко си минал ... а колко си излъгал .. освен това се сята за престиж да минеш повече защото 1вата крачка е твоя и така трупаш опит с всяка следваща ... и като удариш числото 100 ... печелиш дъвка без турбо

mimka1912
08-26-2010, 22:17
застреляй се.

Дай ми пистолетт ;)

ако ти дам, ще го направиш ли?

Ми, да ;)

leviafana
08-26-2010, 22:21
Защото мъжете са тъпи. Мислят си че са номер 1, че жените немогат нищо и т.н. Като са оправили по 100 мацки не ги прави мъжкари ами ги прави курви. Което според мен говори лошо за тях. Ма какво да се прави някой им е казал че са велики и те са си повярвали. (не слагам всички под един знаменател)

OneGuy
08-26-2010, 22:22
Защото мъжете са тъпи. Мислят си че са номер 1, че жените немогат нищо и т.н. Като са оправили по 100 мацки не ги прави мъжкари ами ги прави к**ви. Което според мен говори лошо за тях. Ма какво да се прави някой им е казал че са велики и те са си повярвали. (не слагам всички под един знаменател)
Колкото повече толкова повече ... опита си е опит .. какво значение има дали са много ?

leviafana
08-26-2010, 22:36
Защото мъжете са тъпи. Мислят си че са номер 1, че жените немогат нищо и т.н. Като са оправили по 100 мацки не ги прави мъжкари ами ги прави к**ви. Което според мен говори лошо за тях. Ма какво да се прави някой им е казал че са велики и те са си повярвали. (не слагам всички под един знаменател)
Колкото повече толкова повече ... опита си е опит .. какво значение има дали са много ?

Ми като са много на една жена не и става приятно да разбира че е била там където са били 200 други примерно или че е просто бройка в списъка на някой инфантил който си мисли че е готино да спиш с разни жени за да се натпреварваш с приятлите си колко си минал. А и това е примитивен начин за показване на мъжество и колко си велик. Супер тъпо е да не говорим че е неуважително към жените.

mrfahrenheit
08-26-2010, 22:43
А защо пък да е нормално две приятелки ,като се видят , да се цункат по муцунките , а ако момчета го направят , ще изглежда гейско ?!

Ами приемете го , защото има точно определени ,общоприети традиции и разбирания.Жената има ограничение в поколението , което може да създаде , докато при мъжа такова възпрепятстване няма.Според много приемания на мъжа му се полага повече от 1 жена.

Допълнително ще добавя , че голяма роля изиграват разбиранията за прелъстяването на лице от ответния пол.В днешно време тенденицята показва ,че мъжът е този , който трябва да се бори за една жена, и в повечето случаи той е инициатора за какъвто и да е контанкт.На всеки е ясно ,че едно що-годе прилично изглеждащо момиче лесно би могло да преспи с цифра момчета , докато при обратната ситуация не е толкова лесно.

leviafana
08-26-2010, 22:47
А защо пък да е нормално две приятелки ,като се видят , да се цункат по муцунките , а ако момчета го направят , ще изглежда гейско ?!.

На мен не ми изглежда "гейско". Като са приятели да правят каквото искат в крайна сметка всеки има право на избор без да го класифицират в някакъв стереотип, защото прави това и онова. Още един плод на ограниченото съзнание на някои хора в крайна сметка не живеем в средновековието. Видяли сме какво ли не има какви ли не неща. Ама ограничената простотия си остава ограничена простотия и всички трябва да я следваме като овце така ли? Аз не мсиля.

mrfahrenheit
08-26-2010, 22:50
А защо пък да е нормално две приятелки ,като се видят , да се цункат по муцунките , а ако момчета го направят , ще изглежда гейско ?!.

На мен не ми изглежда "гейско". Като са приятели да правят каквото искат в крайна сметка всеки има право на избор без да го класифицират в някакъв стереотип, защото прави това и онова. Още един плод на ограниченото съзнание на някои хора в крайна сметка не живеем в средновековието. Видяли сме какво ли не има какви ли не неща. Ама ограничената простотия си остава ограничена простотия и всички трябва да я следваме като овце така ли? Аз не мсиля.
Естествено ,че е ограничение , което обаче свежда нещата до норми.
Ти за нормално ли би приела , двама приятели за поздрав да се целуват демонстративно с език?Ами може да ме считаш за ограничен в тази област , но всяко нещо си има граници.

mimka1912
08-26-2010, 23:08
Защоо?? Защо трябва да следваме някакви ограничения? ОПИТ?! Ами на мъжете не им ли харесват женис опит?? Айде стига така е прието. Глупости!!

leviafana
08-26-2010, 23:33
А защо пък да е нормално две приятелки ,като се видят , да се цункат по муцунките , а ако момчета го направят , ще изглежда гейско ?!.

На мен не ми изглежда "гейско". Като са приятели да правят каквото искат в крайна сметка всеки има право на избор без да го класифицират в някакъв стереотип, защото прави това и онова. Още един плод на ограниченото съзнание на някои хора в крайна сметка не живеем в средновековието. Видяли сме какво ли не има какви ли не неща. Ама ограничената простотия си остава ограничена простотия и всички трябва да я следваме като овце така ли? Аз не мсиля.
Естествено ,че е ограничение , което обаче свежда нещата до норми.
Ти за нормално ли би приела , двама приятели за поздрав да се целуват демонстративно с език?Ами може да ме считаш за ограничен в тази област , но всяко нещо си има граници. Съмнявам се че двама приятели ще застанат на улицата ей така да се целуват с език. Ако някога видя такова нещо ще го приема като един вид бунт срещу нормите които ни налагат. Неможе всички да се наредим в една редица да ни налеят чужда мисъл в главите и ние да я следваме сляпо. Глупаво е. Всеки има право на избор всеки взима сам своите решения. Ораниченостат е една глупост която би трябвало до сега да е изчезнала. Нормите които според теб въвеждат ред правят точно обратното. ДОкато има хора които вярват в тези неща ще има и хора които да се бунтуват срещо това д анямат право на избор и да немогат да бъдат такива каквито са защото някой ще им навреди (специално за хомосексуалните). В днешно време има всякакви неща които не са никаква тайна. Някои са наистина отвратителни ама никой не би тръгнал да прави нещо на публично място ако ги нямаше тези норми.

Domad
08-26-2010, 23:34
Защо жени, които спят с много мъже ги наричат к**ви, а мъже, които спът с много жени се хвалят с това?? Нима нас трябва да ни е срам, че обичаме секса??

Защото е така. DEAL WITH IT!

LuxurySk0B
08-27-2010, 05:33
щото мъжете имат хареми

bratignat
08-27-2010, 06:44
А защо родителите, на авторката не са използвали предпазни средства? Някой от мистериите на Вселената си остават без отговор.... :?

umri
08-27-2010, 18:15
Защо жени, които спят с много мъже ги наричат к**ви, а мъже, които спът с много жени се хвалят с това?? Нима нас трябва да ни е срам, че обичаме секса??
Това е втълпявано дълбоко в умовете на жените още от антични времена, пренесло се е в гените и в психологията на всички женски същества. Така ще е и така ще бъде. Аз лично и според мен всеки съвременен здравомислещ одобрявам и съм за свободното правене на секс както за жените, така и за мъжете. Лошото е, че тенденцията датира от древни времена и надали някога ще се промени.

7227
08-27-2010, 18:25
Ами прави секс безразборно и бъди щастлива и в същото време к*рва!С тоя въпрос все едно се оправдаваш,защото си такава и очакваш хората да те обедят,че не си ама...истината боли! :razz:

Wasilewaa
08-29-2010, 13:05
И аз това се питааааааааааааааааааам :grin: