PDA

View Full Version : Как да постъпя???



Nqmatakuv
08-26-2010, 20:27
Значи мн ми е тъпо от няколко дни си пиша с 1 момиче с което се запознах и сега 1 приятел си е писал с нея а тои знае че я харесвам
и без да иска ли или просто щото му е голяма устата я е питал кво милси за мен... и му е казала че характера и харесва а външно не усобено (като се има на предвид че не сам някои грозен)
и ся ми е мн тъпо
:( и нз кво да направя ако може някакви савети ще сам мн благодарен


sry за правописните гр ако има

Claymore
08-26-2010, 20:57
Eми няма как да се промениш...по-добре бъди малко по-мил или нещо такова и се опитай да й се харесаш повече.

Di
08-26-2010, 21:02
голям приятел ти е,тая не се интересува според мене

Nqmatakuv
08-26-2010, 21:13
Eми няма как да се промениш...по-добре бъди малко по-мил или нещо такова и се опитай да й се харесаш повече.

btw допитах се до 1 приятел и тои ми каза кажи и че я харесваш и някви такива но ние сме се видели 1 път само и в скаип сме писали или не ми стува тва най-правилното решение нали??? :)

Dobbyy
08-26-2010, 21:51
Изчакай да се поопознаете и както казаха по-горе бъди по-мил, впечатли я, покажи, че не си като всички останали гледащи само външния вид, но не прекалявай.. Ако тя се интересува ще разбереш по някакъв начин (действия, жестове и т.н.) Пък и ние момичетата, не казваме ей така на едно момче или най-вече както при теб на няй-добрия ти приятел примерно кво мислим за дадено момче.. Пък и приятеля ти, ква му е работата да пита, освен ако не си му казал да го направи.. Явно и той я харесва и му се иска да обърка нещата..

Claymore
08-27-2010, 09:34
Eми няма как да се промениш...по-добре бъди малко по-мил или нещо такова и се опитай да й се харесаш повече.

btw допитах се до 1 приятел и тои ми каза кажи и че я харесваш и някви такива но ние сме се видели 1 път само и в скаип сме писали или не ми стува тва най-правилното решение нали??? :)

Е добре, ходи, натискай й се при положение, че сте чатили веднъж и да видим дали за 10 сек. или за 1 мин. ще те отреже? Искаш ли?

JustUnforgivable
08-27-2010, 09:40
На колко си ?
Давам ти 12, най-много 13.
По Скайп нищо няма да стане.Излезте няколко пъти, та може да се получи нещо, така де.. да станете "гаджета", да казвате колко се обичате, да се цункате и да се държите за ръчички. :)

slicky
08-27-2010, 10:04
кво ти пука,зарежи тва момиче и заложи капан или въдица пък някоя друга ще се хване

Me4encety
08-28-2010, 14:30
На колко си ?
Давам ти 12, най-много 13.
По Скайп нищо няма да стане.Излезте няколко пъти, та може да се получи нещо, така де.. да станете "гаджета", да казвате колко се обичате, да се цункате и да се държите за ръчички. :) И да е на 13 кво?Не мохат да има сериозна връзка ли?Могат и още как няма значение на колко е.По темата покания някъде да излезете но не сами!Поне първият път тряабва да сте с няколко човека за по нататук кафенце ала бала ислушвай я и и помагаи бъди мил с нея.Но внимавай да не стане така че да те възприеме като най добър приятел и като и сервираш новината да не те вземе на сериозно и да реши че я бъзикаш.Успех и ще 1акаме за отговори какво е станало

Claymore
08-28-2010, 14:43
И да е на 13 кво?Не мохат да има сериозна връзка ли?Могат и още как няма значение на колко е.

Извинявай за тъпия въпрос, но и ти си на 13, нали? 8-)
Не мо'а повЕрвам, че съм на 13 и не мисля като вас. Или аз съм толкова тъпо парче, че не мога да мисля или вие сте няк'ви дечковци.

Me4encety
08-28-2010, 14:48
Ами не съм на 13 на 15 съм.И не искам нещо да се заяждам но ЗАЩО ДА НЕ МОГАТ ДА ИМАТ СЕРИОЗНА ВРЪЗКА?

Nqmatakuv
08-28-2010, 15:32
Ами не съм на 13 на 15 съм.И не искам нещо да се заяждам но ЗАЩО ДА НЕ МОГАТ ДА ИМАТ СЕРИОЗНА ВРЪЗКА?
и аз не сам на 13 на 15
(сериозно)

Claymore
08-28-2010, 15:43
За 15 да съм казала нещо? Там хората разбират мааалко повече. Ама като си на 13 и те друсне пубертета няма къде да бягаш...там е просто за това, че "щом другите го имат няма и аз да остана по-назад". :)

baby7878
08-28-2010, 16:16
Започнете първо с приятелсво ,разказвай за себе си и най-важното винаги я излушвай!Успех :)

purehate
08-28-2010, 20:47
Ем да ,не можеш нищо да промениш ,а външния вид не е вс щом ти е харесала характера това е добре иначе, бъди мил добър и джентълмен ,а и щом е не е казала,че си грозен какво толкова.. давай! ;)