PDA

View Full Version : Не мога да го разбера



unbreakabl3
08-26-2010, 23:56
Здравейте! Искаше ми се да споделя и моята болка и няма да е лошо да чуя няколко нови мнения, защото на приятелите ми вече ги знам. :)
С моя приятел ходим почти година, но с прекъсвания.. Всичко започна септември миналата година. На мен ми харесваше, излизахме няколко пъти, признахме си чувствата и така.. започнахме. Не знам обаче колко е бил искрен в този момент за чувствата си, защото знаех, че отдавна не е ходил с момиче, пък и му се искало да пробва с някоя сериозна. И така.. на мен си ми харесваше, пък и наистина имах нужда от сериозна връзка, защото ми писна от неща за по седмица. След две-три седмици обаче той ме заряза заради друга. Чувствах се като парцал. След две седмици тази другата го заряза. И той се върна при мен като кученце с подвита опашка. И тук направих най-голямата си грешка, защото аз, харесвайки го още страшно много, започнах пак да излизам с него, само като приятели. Знаех, че иска да се съберем, беше го казал на сестра ми. Не след дълго, началото на декември, се събрахме. Сега като се замисля се чувствам като утешителна награда, защото знаех, че тази другата много я е харесвал. И така. Този път издържахме повече, той започна да прави много хубави неща за мен и наистина се чувствах обичана. Преди св. Валентин споделил на един общ приятел, че мисли да къса с мен след празника, защото "нямало тръпка". Това го научих чак след като скъсахме, което стана в средата на март. Тогава ми заяви, че ме харесвал, "но не чак толкова много, че да съм с теб". Този път се държах добре, не се разревах като идиотка пред него, както първия път. Минаха се няколко дни, не се чувахме/виждахме. Обаче той започна да ми пуска стрелички на телефона. Аз не му отговарях. Започнахме да се засичаме и в автобуса за училище, но аз само го поздравявах хладно, защото се бяхме разбрали да си останем приятели. Една вечер ми се обади да излезем, аз отказах. След няколко дни - отново. Този път приех. Говорихме си приятелски. След това ми писа, че му липсвам. След време му отговорих със същото. Излязохме и се събрахме, като аз като пълна глупачка отново му скочих бързо в ръцете. Обаче нещата почнаха да стават много сериозни. Той започна да държи много на мен, аз - на него. Личеше си, че се обичаме. Ходих му на бала, изкарахме си супер, пак имаше много хубави жестове, които правеше за мен. Като дойде лятото обаче просто спря да ме търси толкова често. Супер рядко. През пет-шест дни и то в повечето случаи се налагаше първо аз да му звъня, за да се сети. Така и не пожела да ми каже какъв проблем има в нашата връзка, който го притеснява. Друга - нямаше със сигурност. Проблема е в мен и продължава да е в мен, но не мога да разбера къде точно. Оправданието беше - много работа имам. А той работи много, но не вярвам две минути да не може да отдели поне да си поговорим по телефона. И така постоянно. Един ден отидох до тях да се разберем. Държа се мило, каза, че иска да е с мен, но не ми отговори защо тогава НЕ е с мен, не се обажда, не излизаме... Каза "Ами нали знаеш, аз съм малко несериозен..." Отговорих му, че това не ме интересува и че той е този, който е искал сериозна връзка от мен. След това всичко се оправи за известно време. За около две седмици. Обаждаше се, излизахме, изкарвахме си супер. Казваше, че много ме харесва и че му липсвам, когато не сме заедно. Чудя се как е сега като не сме се чували от повече от 10 дни. Звънях му няколко пъти, но не отговори. Писах му смс, че така не става и щом желанието не е от двете страни, просто няма смисъл да се мъчим. Той не отговори, а си мисля, че поне от уважение трябваше да ми отговори.. Може би не знае какво да каже. Но аз се чувствам ужасно. Един приятел може да ми уреди среща с него, но за какво, като знам, че пак привидно всичко ще е наред... Пак няколко дни ще е наред и после пак същото... А аз по цял ден мисля само за него.
Знам, че няма как да ми помогнете, просто ако искате споделете мнение. Ще ми е полезно да чуя. :)

frozendeath
08-27-2010, 04:31
И той не знае какво иска........ Късай го, този те разиграва, няма смисъл да го търпиш и да си тровиш нервите.

scheni
08-27-2010, 04:35
ох това е доста трудно положение...личи си, че ти много си хлътнала , но за него просто не мога да разбера...от една страна не може да те пусне, което говори за чувства, пък от друга...
направо пълна неизвестност.
Аз на твое място щях да изчакам още малко да видя как ще продължат нещата, пък ако не е на добре разузнай дали няма пак "издънки" като друго момиче или и аз не знам какво.
П.П. Пък и не смятам, че вината е в теб, ти си си такава каквато си, едва ли това е проблемът

plodariq
08-27-2010, 05:38
Бий му шута,скочи на приятеля му, одари го там,където най-много ще го заболи и да знае в следващите си връзки да не се базика така.Груба грешка е че си се върнала втори път при него.любов,любов,ама чак до там.... :? :? :?

bratignat
08-27-2010, 06:38
Девойче, не знам има ли проблем в теб, но просто не сте един за друг. Няма значение дали го обичаш или не. Като погледнеш към връзката си назад, ако не оставаш с едно чувство на удовлетворение, значи си губиш времето. Знам ли, може би допускаш твърде лесно мъжете до теб.

agapiseme
08-27-2010, 08:36
Никога не съм си представяла как може двама души да се обичат и да си причиняват болка.Но съм го виждала,изпитвала и..го разбирам.
Но един човек да причинява болка на друг ,който го обича и това да е любов - друг път. Имай достойнство поне - ако не друго,научи го да те уважава.

Elenichkaa
08-27-2010, 08:42
Девойче, не знам има ли проблем в теб, но просто не сте един за друг. Няма значение дали го обичаш или не. Като погледнеш към връзката си назад, ако не оставаш с едно чувство на удовлетворение, значи си губиш времето. Знам ли, може би допускаш твърде лесно мъжете до теб.
+1 ..взе ми буквите от клавиетурата.

Amorrous
08-27-2010, 08:44
Не се оставяй да те разиграват.

radeberger
08-27-2010, 09:10
Момиче, не разбираш ли , че тоя те разиграва :? . Изобщо не се занимавай с него.

JustUnforgivable
08-27-2010, 09:13
Според мен няма смисъл да продължаваш да се мъчиш.
Зарежи го, както каза ти самата - само за утеха си. :(

sladur4etyYy
08-27-2010, 11:19
спри да го търсиш и ти, а ако той те потърси, зарежи го. абсолютно никакъв смисъл няма в тази ''връзка''. а и щом цели три пъти се връщаш при него, той си мисли, че си толкова луда по него, че може да си прави, каквото поиска, без да има последици. покажи му, че не е така.

spopi
08-27-2010, 11:36
Мисла че ти самата знаеш отговора но не искаш да го направиш.Зарежи го!! :)

unbreakabl3
08-27-2010, 13:33
Да... Май наистина това е решението. Ще ми е доста трудно, преживяхме наистина хубави моменти, наистина го заобичах, но мисля, че ако продължа, накрая няма да запомня връзката ни с доброто от нея, а само с караниците и болката.
Иначе някой беше казал, че сигурно се хвърлям прекалено лесно на момчетата. Не е така. Само с него се получи, наистина доста бях и съм хлътнала и не мога да му откажа нищо. :(
Благодаря ви за мненията! :)

soul1199
08-27-2010, 14:57
зарежи го

unbreakabl3
08-27-2010, 16:31
Аз съм го зарязала. Или по-точно той мен. Но не мога да се справя с това. Постоянно плача.. или съм в ужасно настроение. Убива ме мисълта, че дори и да е искал да скъсаме, не дойде при мен, за да ми го каже в очите.. :(