PDA

View Full Version : Анален секс...



detetodnes
08-27-2010, 01:48
Здравейте,
С приятелката ми имаме сериозен проблем - искаме да правим анален секс, но нея адски много я боли. Опитвахме с овлажнители, след 2-5 мин с 1 пръст опитвам да вкарам и втори, но нея почва да я боли... Моля помогнете...
ПС. чувал съм за вариант с приспивателни или успокоителни, само за първите 1 - 2 пъти, но не съм много сигурен... а и какво да кажа на личния ?!

OneGuy
08-27-2010, 01:54
Абе боли ... много ясно че ще има болка... ръгай чушко и да не ти пука ... ще потърпи

rali4ka1
08-27-2010, 03:40
Приспивателни,успокоителн ? Абе хора вие луди ли сте?Как ще и дадеш приспивателно бре?Като заспи кво ще правиш?Секс?Проблема ви е че момичето най-вероятно се стяга,това е грешка.Трябва да е напълно отпусната.А за увлажняване в секс магазините се продават специални лубриканти за тази цел.Отиваш и търсиш лубрикант за анален секс.В него има вещества,които притъпяват болката.

krem4et0
08-27-2010, 06:02
Не го правете просто. Тя явно НЕ иска, защото иначе щеше да може. Много рядко съм настроена за това, но когато наистина го искам, нещата стават. Естествено, че ще боли. И на теб да ти вкарат нещо толкова голямо там ще те боли. С пенис пробвали ли си? Защото аз посмъртно едва изтърпявам 2 пръста във влагалището, но с пенис нямам проблеми. Все пак и той самият (или презервативът) са овлажнени и е с по-подходяща форма.

detetodnes
08-27-2010, 22:14
Не го правете просто. Тя явно НЕ иска, защото иначе щеше да може. Много рядко съм настроена за това, но когато наистина го искам, нещата стават. Естествено, че ще боли. И на теб да ти вкарат нещо толкова голямо там ще те боли. С пенис пробвали ли си? Защото аз посмъртно едва изтърпявам 2 пръста във влагалището, но с пенис нямам проблеми. Все пак и той самият (или презервативът) са овлажнени и е с по-подходяща форма.
Едва ли ако не искаше щеше да го предложи ... пробвал съм и с презерватив и без ( след като сме правили секс и е свършила), но си я боли и това е ... просто не знам какво да я правя ... а и какви ли не овлажнители от секс шоповете купвахме, но си я боли и това е...

detetodnes
08-27-2010, 22:19
Приспивателни,успокоителн ? Абе хора вие луди ли сте?Как ще и дадеш приспивателно бре?Като заспи кво ще правиш?Секс?Проблема ви е че момичето най-вероятно се стяга,това е грешка.Трябва да е напълно отпусната.А за увлажняване в секс магазините се продават специални лубриканти за тази цел.Отиваш и търсиш лубрикант за анален секс.В него има вещества,които притъпяват болката.
1во има адски много хора които си падат по това ( и не само мъже).
2ро ползвали сме всички видове овлажнители които сме успели да намерим( и хич не са малко)
3то Мислиш ли, че е възможно просто да си търси оправдание за да си изпроси такъв тип секс? Защото и с алкохол пробвахме, но я боли и това си е ... или поне това казва...

Frutex
08-27-2010, 22:25
Земи я тропясай с някое приспивателно както каза.Не се учудвай ,че ще ти е малко умряло.Дундуркай си я на воля ма я намести хубаво да не клюмва.

OneGuy
08-27-2010, 23:50
Ми не бързай с втория пръст.Лично мен не ме боли чак толкоз много хем сегашния ми е доста надарен.Повече търпеливост и тя да се отпусне.
Ай ся пък надарен бил ...

LadyDy
08-28-2010, 05:13
Ти луд ли си с приспивателни и простотии?!
Ми като се е стегнала и не се е отпуснала, така ще е!

krem4et0
08-28-2010, 06:23
Нагласата за анален секс е по-друга...

Fizz
08-28-2010, 08:22
ти да не искаш да я упоиш за първите 15-20 пъти :lol: :lol: ами тя дали иска смисал ... може и да казва , че иска ама дали е така :) пък и няма как да не я боли като е за 1 път ;) :)

t0d1t0
08-28-2010, 08:34
След като и го пъхнеш ще и мине,и я нахрачи едно яко,че да влезе по-лесно!

anonymous708973
08-28-2010, 13:56
2-5 минути с първия пръст никак не са достатъчни! Виж, 2-5 ПЪТО по става. В самото начало на вагиналния секс (когато бяхме само на орален) , бая време карахме само на 1 пръст, преди да успеем с втори. :) Какво говорим за анален... Бавно, но славно. Това е формулата според мен :)

xinfamous
08-28-2010, 14:20
Дъни в гъза,ритай в тумбака и газ горе! :grin:

Extremescream
08-28-2010, 20:17
И мен принципно мнооооого ме боли,но опитахме с плажно масло и стана.Никаква болка.Пробвай така,може и да се получи. :)

detetodnes
08-28-2010, 22:45
ти да не искаш да я упоиш за първите 15-20 пъти :lol: :lol: ами тя дали иска смисал ... може и да казва , че иска ама дали е така :) пък и няма как да не я боли като е за 1 път ;) :)
Ами нз дали иска, но цялата идея тръгна от нея... освен това все тя повежда нещата натам ... дали не го прави за да си намери оправдание да ме зареже...???

detetodnes
08-28-2010, 22:47
2-5 минути с първия пръст никак не са достатъчни! Виж, 2-5 ПЪТО по става. В самото начало на вагиналния секс (когато бяхме само на орален) , бая време карахме само на 1 пръст, преди да успеем с втори. :) Какво говорим за анален... Бавно, но славно. Това е формулата според мен :)
то не 2 до 5 пъти, ами поне 60 - 70 пъти сме опитвали и не става и я боли и това е...

detetodnes
08-28-2010, 22:48
И мен принципно мнооооого ме боли,но опитахме с плажно масло и стана.Никаква болка.Пробвай така,може и да се получи. :)
това го опитахме първо, защото и тя го беше чула някъде...

BabyBluee
08-28-2010, 22:49
Бутай там, недей се ослушва. Ще й мине. :lol:

Shogi
08-28-2010, 22:53
Земи я тропясай с някое приспивателно както каза.Не се учудвай ,че ще ти е малко умряло.Дундуркай си я на воля ма я намести хубаво да не клюмва.
И после ще ходи като щраус...И най-вероятно ще я боли...Приспивателните и успокоителните ще направят кефа само на мъжа..Не че няма начин с медикаменти де...мускулен релаксант в аналната област проводно..и ще се отпусне за страх ;) Ама..айде зае***е медикаментите..тва става с много тренировки и упоритост..А ако момичето неможе да се отпусне - просто не го правите и си карате по старомодния начин..Не всяка го може!

Stela94
12-30-2010, 16:31
Опитайте с бебешко олио

whysosad
12-30-2010, 17:23
Август... 30 Декември. Добре, добре :-o
Предполагам вече са успели..

Vremenen
02-07-2012, 19:37
Преди да пробвате ( вагинален,анален, орален секс ) с каквото и да е било като лубрикант, по-добре се запознайте из основи със съставките на тези лубриканти. Има много интересни статии, които ще ви разкрият защо са вредни вазелина, Durex, бебешко олио, J-Y и всичко без може би плюнката ви. Даже и зехтина не е безвреден (запушва порите, можел да предизвика инфекции и всички минуси на oil-based лубрикантите), но май е най...след всичко което изчетох до сега. Въпросът е кое е най-безвредно за здравето ви. Не вярвам да сте фен на това приятелката ви да получи рак на гърдата, на червата или вие да имате сериозни проблеми с пениса и т.н. Най-малко вредни са лубрикантите на водна основа. Само че голяма част от продаваните съдържат деривати на бензена - виновен за разпространението на СПИН и др. Вазелин не - това е петролатум / "минерално олио" - всъщност е вредно за кожата - особено при честа употреба.

Не съм опитен в това, но си направих труда да проуча нещата и ето някой интересни статии по темата, преди да изберете лубрикант:

http://www.health-report.co.uk/benzene-lubricants-condoms.htm
http://organicshop-bg.blogspot.com/2012/02/v.html

Много от тези вредни съставки, както и други подобни, ги има в кремове, вазелини, бебешки лосиони, лубриканти.
Това което излиза е, че натуралните неща са най-добре и че колкото по-малко такива неща използвате, толкова по-добре. И все пак, ако ще купувате нещо, гледайте "Съдържание/ingredients" и search-вайте в гугъл. Намерете лубрикант на водна основа без paraben-и и поне малко количество бензенови съставки (със всичките им наименования) - това е моят съвет. Иначе може би зехтин не знам...

Loondy
03-04-2012, 08:40
Абе боли ... много ясно че ще има болка... ръгай чушко и да не ти пука ... ще потърпи

[b] АБЕ ВИЕ ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ ЗА ЛУБРИКАНТИ [b] :D :D :D

anonymous708973
03-12-2012, 17:46
2-5 минути с един пръст, после с втори... То тъй става. (ирония)
За да ти се получи номерът с аналния секс, трябва да си нещо средно между търпелив и настоятелен. Търпението се засяга в момента с пъхането на пръсти, докато настояването трябва да е в много лека форма, в никакъв случай като мрънкате или цупене. Тя сама едва ли ще ти каже "Пъхни ми пръст.", малко момичета биха, затова като правите секс, поеми инициативата. Тя ще ти каже, ако не иска този конкретен път.

umri
03-12-2012, 18:06
По-добре се напийте и тогава.:D:D:D:D:D

Много добра идея. Не се бях сещал..

/не е ирония/

AliceSw
03-12-2012, 18:26
пиенето не работи, когато си упоен си зле с рефлексите и реакциите и сам не знаеш кво правиш с мускулите си...

bootyboy
03-12-2012, 18:39
2-5 минути с един пръст, после с втори... То тъй става. (ирония)
За да ти се получи номерът с аналния секс, трябва да си нещо средно между търпелив и настоятелен. Търпението се засяга в момента с пъхането на пръсти, докато настояването трябва да е в много лека форма, в никакъв случай като мрънкате или цупене. Тя сама едва ли ще ти каже "Пъхни ми пръст.", малко момичета биха, затова като правите секс, поеми инициативата. Тя ще ти каже, ако не иска този конкретен път.

PinkPan7her много точно

Achoo
03-13-2012, 06:57
detetodnes
Имаш ли масло или маргарин, да направите секса по-приятен? :D

anonymous708973
03-14-2012, 18:34
Лубрикантите не изсъхват ли по някое време? Някво бебешко олио не е ли по-добър вариант? (Да, знам, че не са съвместими с презервативи.)

donotnow
03-16-2012, 14:47
За да не я боли трябва МНОГО добре да я предразположиш! Започнете да го правите отначало вагинално и след около 5 мин. започни да вкарваш члена си в ануса и' много БАВНО (ако ти позволява), когато влезе и' масажирай клитора след което започни с бавни движения казвай и че е мн. хубаво, приятно и т.н. след 3/4 мин. започни по-бързо и постепенно ще спре да я боли, дори ще и' е приятно. (продължи с масажите по клитора докато не ти каже, че не я боли) ПС: Няма как да не я боли отначалото. Постепенно това ще се промени!

D1esel
03-16-2012, 14:53
Kaто толкова много ти се прави анален секс, а нея я боли, аз ти предлагам да купиш един пенис колан, да ѝ го сложиш и тя теб да те на*бе анално. Така хем ще правиш анален, хем няма нея да я боли ;)

Oy7ofCon7roL
03-16-2012, 16:13
Kaто толкова много ти се прави анален секс, а нея я боли, аз ти предлагам да купиш един пенис колан, да ѝ го сложиш и тя теб да те на*бе анално. Така хем ще правиш анален, хем няма нея да я боли ;)

http://store.picbg.net/pubpic/2D/D3/34c7ac6825962dd3.jpg

Frisky
04-02-2012, 21:49
приспивателни или успокоителни - ти добре ли си ? :Д

Chacho
04-02-2012, 22:51
От къв зор я изравяте тая тема за 10ти път?

anonymous708973
04-03-2012, 11:21
Kaто толкова много ти се прави анален секс, а нея я боли, аз ти предлагам да купиш един пенис колан, да ѝ го сложиш и тя теб да те на*бе анално. Така хем ще правиш анален, хем няма нея да я боли ;)

Перфектен вариант :д

Stalik
04-05-2012, 06:25
Това с приспивателните и упояването е доста лоша идея. Човек никога не знае каква беля може да стане. Напиването е по-удачен вариант, стига да е с мярка.

Първо тя трябва да си е направила добре клизма. След което отпускането й зависи и от двамата. Тоест тя дейно трябва да участва и да е психологически готова за това. А болка първите пъти ВИНАГИ ще има. Нужна е практика, за да се научи да се отпуска.


Kaто толкова много ти се прави анален секс, а нея я боли, аз ти предлагам да купиш един пенис колан, да ѝ го сложиш и тя теб да те на*бе анално. Така хем ще правиш анален, хем няма нея да я боли ;)
Ти може и да се майтапиш, но това е най-добрият вариант. Казвам го като гей мъж. Установил съм, че най-добрите активни партньори в аналния секс са тези, които знаят добре какво е да си пасивен и как трябва да те предразположи другият.