PDA

View Full Version : Стават ли такива чудеса?



TheAceOfLove
08-27-2010, 06:27
Здравейте, случва ми се нещо интересно и искам да го споделя :-D

Значи, излизах преди време с едно момче, което много харесвах, но той беше хладен и безразличен към мен (не по груб начин, но сякаш сме само 'приятелчета'). Реших, че не си заслужава да се измъчвам и престанах да излизам с него (макар че бях луда по него). Имах друга, много хубава връзка с друго момче, но той замина в чужбина, сама съм от известно време.
А с първото момче чатим и започва да ми прави комплименти, каза ми директно, че "иска да съм неговото момиче", че го карам да се усмихва и т.н. :-) :oops: :grin: . Едва се сдържам да не го питам да не би да му е паднала тухла на главата, какво му се е случило, че се промени. Аз сериозно мислех, че е безсърдече и бездушен :D

Аз съм решила така или иначе да се видим, но гледам да не приемам думите му насериозно. 8-) Чудя се само, хората променят ли се??! :oops: :)

bratignat
08-27-2010, 06:32
Не искам да ти развалям илюзиите, но може ти да си резервната гума (така, сред момчетата се наричат момичетата, които са за "черни дни").

Другото е да се е правил на голяма работа първите пъти, а сега постепенно да сваля гарда. Нямам идея, кое от двете е.

Sh@d0w
08-27-2010, 06:34
Не.Най-много след месец да пуснеш друга тема от рода на "Ходихме месец,после ме заряза плс хелп"...Държал се е безразлично към теб,казва ти изведнъж че те харесва праща ти hug по скайп и ти вече си готова да му се метнеш на врата.Ако мислиш че това е на сериозно не знам..?

mArMaLaDkA
08-27-2010, 06:38
Едва се сдържам да не го питам да не би да му е паднала тухла на главата

Хахха, изключително мило ще е. 8-)

Има три възможности:
- държал се е по-студено, просто 'щото не е искал да разкрива чувствата си от самото начало. А може и просто така да си се държи.
- разбрал е за предишното ти гадже, видял е, че има кой друг да се интересува от теб и оттам се е засилил и неговия интерес.
- разхубавила си се.

Излез с него, виж за какво става дума и си прецени оттам насетне дали ще и на какво ще вярваш. Важното е най-вече да се забавляваш и да не се вкарваш в прекалено големите филми, че да не страдаш после.

TheAceOfLove
08-27-2010, 07:02
Хаха, да, мисля, че е това - разхубавила съм се! :D :-D

Sh@d0w
08-27-2010, 07:06
дай пик да преценим 8-)

mArMaLaDkA
08-27-2010, 07:07
Хаха, да, мисля, че е това - разхубавила съм се! :D :-D

Много рядко е само това. 8-)

bratignat
08-27-2010, 07:09
Хаха, да, мисля, че е това - разхубавила съм се! :D :-D


дай пик да преценим 8-)

Защото май ти хареса най-много варианта, в който ти се вдига самочувствието :D

TheAceOfLove
08-27-2010, 07:45
Хаха, да, мисля, че е това - разхубавила съм се! :D :-D


дай пик да преценим 8-)

Защото май ти хареса най-много варианта, в който ти се вдига самочувствието :D

Ее, ти пък, защо го прие насериозно? Спокойно, няма опасност да се объркам, че изведнъж съм станала нещо по-различно 8-)

GossipGirl89
08-27-2010, 07:52
Ми попринцип хората се променят, но специално в твоя случай не мисля че е станало нещо, което да вдъхнови твоето момче, че да прибегне до промяна 8-) Не че искам да ти разбивам фантазиите ама... може би държанието му е само моментно. Твърде вероятно е да го прави, защото няма с коя друга да се занимава в момента или просто е видял, че си имала гадже и оттам е решил да се пробва... Излез с него щом искаш, но не тръгвай с големи надежди да се получи нещо сериозно

agapiseme
08-27-2010, 08:20
Може да те е оценил.И аз не харесвах сегашния си приятел,когато бяхме "само приятели",защото той мн ми се натискаше и това ме изнервяше.Когато започна да се държи нормално и ми даде възможност да го опозная повече, го харесах - и нещата се получиха от самосебе си. :)

Твоят човек може да се е чувствал задушен по някакъв начин от това,че го харесваш( а ти си го показвала с държанието си,независимо малко или много).

Това също е възможен вариант,но обмисли всичко внимателно,за да не си наранена накрая.Успех!

Elenichkaa
08-27-2010, 08:39
Може просто да е от хората,които трудно признават чувствата си и се държат грубо.
а както казаха може и да си нещо като резерва...
..но това са само предположения.

Amorrous
08-27-2010, 08:57
Не.Не,бе,не знам може и да стават 8-)
пп.Съгласна съм с първото мнение на Shadow.

FromAutumToAshes
08-27-2010, 09:02
Мозъка на средностатистическият мъжа е в гащите му :D Само това мога да ти кажа... Причини много, но какъв е смисъла да ти ги изброяваме, излезте пък ще разбереш "кое", "как" и "защо" ;)

JustUnforgivable
08-27-2010, 09:14
А замислила ли си се какво ще стане с второто момче ? :)

TheAceOfLove
08-27-2010, 09:36
с него вече не сме заедно.

sladur4etyYy
08-27-2010, 11:26
хората не се променят, променят се желанията и целите им и оттам и поведението им спрямо човека, от когото решат, че искат нещо. този, например, е знаел, че имаш увлечение към него, може би му се е приискало точно в този момент да си има някоя и затова те е потърсил. излез с него, но не показвай, че много го харесваш, гледай как се държи и прецени дали поведението му е фалшиво или не. и да знаеш, че колкото повече го мотаеш, толкова повече ще те харесва. а ако наистина си се разхубавила, това си е само един голям плюс. възползвай се. :д

FromAutumToAshes
08-27-2010, 11:40
хората не се променят, променят се желанията и целите им и оттам и поведението им спрямо човека, от когото решат, че искат нещо. този, например, е знаел, че имаш увлечение към него, може би му се е приискало точно в този момент да си има някоя и затова те е потърсил. излез с него, но не показвай, че много го харесваш, гледай как се държи и прецени дали поведението му е фалшиво или не. и да знаеш, че колкото повече го мотаеш, толкова повече ще те харесва. а ако наистина си се разхубавила, това си е само един голям плюс. възползвай се. :д


Ооо променят се, повярвай ми. И идея си нямаш колко много може да се промени един човек.. казвам го така уверено защото познавам такива субекти.
Извинявам се за оф-топика :)

WaterLilly
08-27-2010, 11:44
Питай го бе, какво се стесняваш. :)

sasha_90
08-27-2010, 18:30
Да,случват се чудеса.Но нали си имаш приятел?

TheAceOfLove
08-27-2010, 20:02
с него вече не сме заедно.

sasha90, ^

gabiiTu
08-27-2010, 20:32
Да ти кажа възможно е ,ама такива хора един на милион ... Не знам дали може да се е променил за толкова време или нарочно ти ги върти тези номерца,за да постигне някаква цел с теб ,която си е наумил ,ако ме разбирашш... :-o
Ако искаш пробвай с него ,за да го видиш дали ще е мил като си неговото момиче .. А ако видиш ,че не е променен разкарай го ..
А ако искаш хич не го пробвай,ама си мисля,че те гризе любопитството дали ще ти е хубаво с него и дали се е променил и може и да не издъриш и да го пробваш ... 8-)
Ама честно да ти кажа като се замислих пък къв и той ,че когато ти си го искала той да ти се дърпа и сега изведнъж на него му щукнало ,че те иска и да му се получи работата .. то в Животаа един шанс се дава .. 8) Но както ти си осмислиш нещата вече ... :)

Bonita1991
08-28-2010, 09:05
Това е малко като по филмите :) 4овека е безразли4ен докато му обръща6 внимание и в един момент като спре6 да проявява6 интерес 6тото ти е писнало се осъзнава :) поне аз така смятам :) дано не гре6а

lyfche
08-28-2010, 09:28
Да,променят се хората,но внимавай,не можеш да си сигурна в това,което говори ,след като се е държал по съвсем друг начин с тебе.

anonimchetou
08-28-2010, 11:11
Точно в твоя случай незнам дали се е променил.. или просто иска да ти завърти главата. Но по принцип да,променят се хората.. Всеки се променя според мен дори и да не го осъзнава понякога.