PDA

View Full Version : Въпрос най - вече към момичетата :)



Yamyam
08-27-2010, 07:12
Здравейте!
Искам да попитам конкретно момичетата, дали биха станали приятелки с бившето гадже на приятеля си или най - малкото бихали си говорили, или поздравявали?!?!?! Наистина имам нужда да чуя мнението Ви, защото съм в една ситуация, която ме кара да се чувствам подтисната... с две думи "мразя я", но не искам да е така, защото при всяка мисъл за бившето му гадже откачам. Навярно не бих я мразила толкова, ако не се бяхме запознали, когато ходеше със сегашния ми приятел. С него се познаваме отдавна и преди да тръгне с нея го харесвах и той знаеше това, но изчакваше. Мина доста време, почнахме да се караме, уж бяхме приятели, а то все едно сме били гаджета така излезе от караницата... Не мина много време, разбрах, че е тръгнал с нея... Бях супер ядосана, но и без това не си говорехме и реших да го забравя, така и стана.. Но бившата му приятелка ме намери някакси по скайп и си писахме, незнам каква й беше целта, но явно знаеше за предишните ми чувства към него. Тя е по - малка от мен, говорехме си спокойно, но наживо да съм я виждала 2, 3 пъти. Мина някаде около една година, не говорех толкова много с нея, даже и в началото се отдръпвах. А с него вече бяхме непознати , не се поздравявахме.. Един ден научих, че е скъсал с гаджето си, не ми пукаше особено, даже не се поглеждахме кат се засичахме някаде... После той започна да ме заговаря, но на мен ми беше все тая, не ми обръщах кой знае колко внимание и него го мразех, но незнам до каква степен. Една вечер ей тъй на дискотека забелязах, че ми прави мимики, закачки туй унуй, не се поддадох, но к'вото стана, стана след това... Бях пийнала и се облегнах на рамото му, а той изведнъж ме целуна и ме зашемети, омразата изчезна.. И така тръгнахме.
Сега той ме обича и аз го обичам, но не мога да забравя миналото.. Ако направя транскрипция на това, което мисля, то ще рече така : "Тя буквално ми го открадна". Но явно така е трябвало да стане,ако бяхме тръгнали по рано сигурно връзката ни нямаше да е толкова продължителна.
Незнам понякога не мога да си обясня защо я мразя, но не искам да я мразя.. Догодина, ще е в моето училище и незнам просто как да се отнасям, да не й говоря ли, ами тя е най - добрата приятелка на братовчедката на моя... обстоятелствата винаги ще ме карат да се срещам с нея.
Моля отговорете на въпроса ми и ми помогнете. Знам, че се преплитат в едно чувствата омраза и ревност, не искам да е така, защото знам, че вредя само на себе си. ;/

P.S Съжелявам за големия обем на публикацията, моля да ме извините! :]
И Ви благодаря предварително за отговорите! :]

mArMaLaDkA
08-27-2010, 07:17
Не че не можеше да го съкратиш в 4 изречения, ама нали е по-забавно да е излишно сложно и оплетено...

Момичето не ти е виновно за нищо. Нито ти е откраднало гаджето, нито нищо. Твоичкият сам си е направил избора. Толкоз. Или спираш да бърникаш в миналото и се опитваш да бъдеш щастлива в настоящето, или ставаш озлобена, комплексирана и ревнива безпричинно. Не си длъжна да си приятелка с момичето, но няма и за какво да я мразиш.

Amorrous
08-27-2010, 08:21
В любовта и на война всичко е позволено...Не ти го е откраднала,а просто ти не си го спечелила. :wink: Дори и да се срещаш с нея в училище и тн ти не си длъжна да говориш с нея просто я игнорирай..И един въпрос ти знаеш ли какво означава омраза,че използваш тази дума?! :-o Не се взимай толкова навътре и си се кефи на момчето,а да,и не споменавай пред него колко я мразиш-няма да му направиш хубаво впечатление. :P

Elenichkaa
08-27-2010, 08:32
И така...разбирам абсолютно всичко,просто го преживях.
Знам,че няма причина да я мразиш,че нищо не ти е направила,че дори когато се видите се държи супер любезно,че е мн готина и т.н. и т.н.,но май точно това те вбесява и започваш да я мразиш още пооовече... сложничко,а? 8-)
Нали разбираш,че не е необходимо да сте първи дружки?!Можеш просто да покажеш добро възпитание и интелигентност като само я поздравяваш,защото я познаваш!Държиш се с нея като момиче,което просто познаваш.Не я игнолирай и тя като те поздрави,да врътнеш глава,т'ва е много просташко и селско.
...надявам се се изразих ясно....и дългоооо000ооо 8-)

Elenichkaa
08-27-2010, 08:34
^забравих нещо :-D
За да ти издири скайпа значи има нещо наум..........абе отличен опит ти казвам,к'ва работа си има тя да се сприятелява с гаджето на бившия????????

Yamyam
08-27-2010, 09:15
Ее, незнам, но приятелят ми ме беше накарал да я блокирам и аз го направих, но сега пак ме добави от новия си скайп и се направи, че незнае коя съм.. това ме вбеси :lol:

Elenichkaa
08-27-2010, 10:36
Ее, незнам, но приятелят ми ме беше накарал да я блокирам и аз го направих, но сега пак ме добави от новия си скайп и се направи, че незнае коя съм.. това ме вбеси :lol:
Сиг има нещо наум щом така категорично настоява да общувате!?!?1

sladur4etyYy
08-27-2010, 11:21
дръж се най- нормално, обаче си имай едно наум, че определено може да тръгне да ти прави номерца, щом продължава да те търси.

Lexynnka
08-27-2010, 11:55
зависи от човека... и отношенията на гаджето ми с нея

7227
08-27-2010, 12:02
Бъди приятел с врага! :lol: Ако знам,че бившата му приятелка все още го харесва и иска да е с него,изобщо няма да ми е до нейното приятелство..

SuNsEt
08-27-2010, 12:33
Не бих говорила с нея на твое място.Тя вече е бита карта пък и щом е по-малка от теб...Бих я гледала от високо,това е всичко.Защо толкова искаш да си приятелка с нея?Тя има ли някаква роля в живота ти?И какво от това като е най-добра приятелка на братовчедката на гаджето ти?Ти нямаш нищо общо с това.Не се вкарвай във филми и остави нещата така.Колкото повече мислиш за нея,толкова по-зле за теб.Аз също бих откачила при мисълта бивша на моя да учи в даскалото ми...доста щях да бъда озлобена към нея,но ти и аз сме различни хора.Ясно,че ще я срещаш из коридорите,но трябва да се опиташ да не ти прави впечатление.Плюс това си помисли как тя се чувства...ще е на твой терен поне една година,ти имаш предимства и т.н.Просто я остави да си живурка...

Yamyam
08-27-2010, 13:18
ами, не, не че искам да бъда приятелка с нея, но ме интересуваше мнението на другите, как те биха постъпили при подобна ситуация... :)

zority7
08-27-2010, 13:25
И на мен не са ми приятни бившите на гаджето ми,просто на едно здравий-здрати сме и толкова ,съветвам те да направиш същото :)

unbreakabl3
08-27-2010, 13:26
Едва ли съм най-добрия съветник точно в тази ситуация. Аз винаги "мразя", както казваш ти, момичетата, които са имали нещо общо с момчетата, с които съм била. Но мисля, че не е редно, ако си сигурна, че те обича, да се държиш грубо с бившата му. Щом е избрал да е с теб, значи ще е с теб. + Това не е особено умно да показваш на негова бивша озлобление към личността й, защото ще разбере, че те е страх от нея и може да си даде някакви надежди, особено ако още изпитва нещо към него.

soul1199
08-27-2010, 15:04
бях приятелка с бившата на един от бившите ми,тя ме беше намерила в импулс ,ами яко е 6ото ми разправяше,кви глупости е правил,докато е бил с нея,много се смях
:lol: браво,че сте тръгнали пак,а омразата ти към нея е за6ото тогава си ревнувала от нея

sh3_1s_7h3_0n3
08-27-2010, 15:13
Много силно държа да отбележа, че "незнам" се пише отделно - НЕ ЗНАМ... чеее вече като го прочета някъде повторено хиляда пъти сгрешено и ми се повдига.

ама това между другото нали.. да не се засегнеш с'я за глупости. (((:

иначе... абе хубаво е човек да ревнува да ти кажа...стига да не е онова болезненото чувство, заради което можеш да си рискуваш връзката. Ако не е в такава степен е добре да си нащрек, защото така няма да си позволиш да се изоставиш - да си занимариш визията, да ходиш с провлачени дрехи, да те вижда с косми, т'ва-онова..., което имам чувството, че често се случва на продължителните двойки.
Дръж се нормално с нея, като с някаква позната - поздравявай я, усмихвай се сдържано, но не я допускай до себе си и най-вече до вас, защото може да ти изпищят бушоните и да стане грозно. Просто се дръж добре, но резервирано. Няма какво да му мислиш... тепърва с още колко бивши ще се сблъсквааааш... пуф (:

djstyle
08-27-2010, 16:32
Най-добри сте да правите бузи според мене... аз се отказах да чета, сори, изгубих мисълта ти на 3тия ред още... :shock:

Yamyam
08-29-2010, 15:45
Най-добри сте да правите бузи според мене... аз се отказах да чета, сори, изгубих мисълта ти на 3тия ред още... :shock:
нп, не си задължен/а да четеш ;) :)