PDA

View Full Version : Повече дисциплина и повече контрол



machoka
08-27-2010, 08:42
Здравейте,

затягаме 'дисциплината' във форума. Няма да се допускат обиди, продължаващи със страници, дори да не са нецензурни, провокативно отношение към модераторите също няма да се допускат. За по-голям контрол сме дали администраторски права на повече хора, за да не бавим процедурата с дни. От сега нататък никой няма да си развява байряка както си иска.

Claymore
08-27-2010, 08:51
Браво на вас! =D>

alex
08-27-2010, 09:27
При направената преди няколко дни анкета най-много хора пожелаха ред във форума. Още от днес въвеждаме частични промени в екипа, като вече имаме 7 администратора.

Активно работим по екстрите, които ще ви дадат възможност да блокирате досадните потребители. Така дори и да пишат вие няма да виждате техните теми и мнения :)

Очакваме вашите сигнали и препоръки ;)

LovEsIckk
08-27-2010, 09:55
Мерси \:D/

tuzaro
08-27-2010, 10:13
аз съм един от тия 7 админа нали?

SuNsEt
08-27-2010, 13:16
Охаа чувствам се като в училище 8-) Не бе...ще става интересно :)

Mol0tovBitch
08-27-2010, 13:50
Това тийн форум ли е или казарма? Какво значи затягаме "дисциплината" ?

Canis_Dirus
08-27-2010, 14:46
Тъжно, тъжно.
До къде стигна форумното общество. :(

MakeMeLaugh
08-27-2010, 14:49
Това тийн форум ли е или казарма? Какво значи затягаме "дисциплината" ?
Това, което не са направили родителите ви в тези години.

doomkillerr
08-27-2010, 23:31
Напълно одобрявам започналите промени във форума... Днес приятно се изненадах от факта, че при писане на нов отговор или тема, над полето за въвеждане на текста стои червения надпис:

ВНИМАНИЕ! Кирилицата е задължителна. Теми или коментари
на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

:)

miroandonow
08-28-2010, 09:14
Това тийн форум ли е или казарма? Какво значи затягаме "дисциплината" ?
Това, което не са направили родителите ви в тези години.

Това за кирилицата с надписа е уникално готино.Ама нещо не ми се връзва,че тук щели да ме възпитават някакви модератори,дето и някои от тях може да са със съмнително възпитание.Това някак си не се връзва!

7227
08-28-2010, 09:18
Това тийн форум ли е или казарма? Какво значи затягаме "дисциплината" ?
Това, което не са направили родителите ви в тези години.

Това за кирилицата с надписа е уникално готино.Ама нещо не ми се връзва,че тук щели да ме възпитават някакви модератори,дето и някои от тях може да са със съмнително възпитание.Това някак си не се връзва!
Какво да те възпитават,ти си отървал първите 7,че сега едва ли някой ще се заеме с теб да те въпитава :razz:
Хубаво е това,няма нищо лошо да има контрол.

SuNsEt
08-28-2010, 09:25
Ох,модераторите не го казват в буквален смисъл "Ще ви превъзпитаме" просто ще си спазват задълженията и ще бъдат по-строги.Пък и в крайна сметка...по-добре така,от колкото разпуснат форум.

LadyDi
08-28-2010, 09:31
Това тийн форум ли е или казарма? Какво значи затягаме "дисциплината" ?
Това, което не са направили родителите ви в тези години.

Това за кирилицата с надписа е уникално готино.Ама нещо не ми се връзва,че тук щели да ме възпитават някакви модератори,дето и някои от тях може да са със съмнително възпитание.Това някак си не се връзва!
Къде пише, че ще те възпитава когото и да било?
Ние тук не възпитаваме, това е работа на родителите ви и ако те не са си я свършили, това си е техен проблем.
Ние просто искаме да ограничим спама и обидите, които някои потребители си позволяват към други потребители.

Колкото до кирилицата, не веднъж сме казвали, че това е български форум и е хубаво да пишем на български език с българските букви. Достатъчно толерантни бяхме до сега и като луди сме кирилизирали теми, защото "поради някакъв проблем" някой не може да пише на кирилица. Толкова е лесно да се кирилизира ВСЕКИ компютър, а и има онлайн кирилизатори, които да ползвате. Затова от тук нататък тези извинения не се приемат и темите/мненията се изтриват без предупреждение.

Но да ви възпитаваме - как да стане? :)
Повече дисциплина значи, че по-стриктно ще следим за спазването на вече съществуващите правила :)

MakeMeLaugh
08-28-2010, 09:56
Не беше казано в буквален смисъл. По-горе някои схванаха идеята ;)

Получи се един парадокс - форума започна да става тромав и да се бави, това се получава от да го кажем препълванеето му (включително най-вече от спам и простотии, които вие правите [не казвам всички]) и сега на всички ви не ви допада това и започвате да го регистрирате като проблем :)

Помогнете си вие за да ви помогнем и ние :)
Куул ЛР

bebe961
08-31-2010, 10:47
браво браво така трябва!