PDA

View Full Version : Как се постига това...



bebity92
08-27-2010, 09:07
Здравейте,искам да ви попитам как се постига този грим,мисля,че е само очна линия,но незнам как ги прави толкова наситено черни-очите си.... Дайте своите съвети,моля без обиди и излишни мнения.
http://img159.imageshack.us/img159/7694/kanaldfebruary07200810mdy7.jpg
http://img352.imageshack.us/img352/292/kanaldfebruary07200810mpn1.jpg

hugelipsskinyhips
08-27-2010, 09:18
според мен.. много дебела линия черен молив, смятам даже,че понякога им слагат и на Мине и на другата дето е с кафявата коса( забравих и името :-D :-D ) изкуствени мигли, с които още повече се постига ефекта.
Поне така мисля... 8-) 8-)

bebity92
08-27-2010, 09:21
Да и аз съм си го мислела,това за миглите.А аз сега като размишлявах мисля,че може и да се постигне с черен молив,защото той прави по-дебели линии,от колкото очната линия.Как мислите?

kalpazanka
08-27-2010, 09:23
Черен молив, и то неподострян скоро + изкуствени мигли.

bebity92
08-27-2010, 09:25
Ще пробвам с черен молив,но аз съм много несръчно попринцип ии все немога да го направя както трябва.Някаква техника има ли?

kalpazanka
08-27-2010, 09:27
Нанасяш по ръба на клепача, като леко изтегляш външния ъгъл за по-добър достъп.

ira90
08-27-2010, 09:31
Ще пробвам с черен молив,но аз съм много несръчно попринцип ии все немога да го направя както трябва.Някаква техника има ли?

Ох, не си единствена. И аз не мога да нанасям очна линия или молив ... :( :( какви ли клипове не съм гледала и пак не мога да свикна :D

bebity92
08-27-2010, 09:33
Току що се пробвах иии не стана както на снимката,защото молива ми е някакси по-светъл.И линията става неравна,ту е дебела,ту по-тънка :lol: :lol:

xSANYAx
08-27-2010, 09:37
Не се получава като на снимката,главно,защото е с професионални гримове,направен от ПРОФЕСИОНАЛИСТИ! :)

bebity92
08-27-2010, 09:38
Ще си взема нов молив,нещо по-черно. :)Ако имате още предложения казвайте!

SlowlyDyin
08-27-2010, 10:26
Аз постигам ефекта точно така .. с черен молив на Brooklin ! И на мен в началото ми беше невъзможно да направя равна линия на клепача си , но с няколко опита се свиква .. ще се справиш. :-)

пп. ето и снимка .. http://www.prikachi.com/images/501/2437501x.jpg
пп.2 надявам се да съм помогнала :)

vIKToriYa
08-27-2010, 10:27
виж нейните очи са вдлъбнати не на всички хора са така ! даже на малко са такива това е основното защото като сложиш очната линия изглежда като една дебела линия и е яко ... аа когато окото ти не е вдлъбнато изглежда тънка линия и стои странно но според мен на всякакво око може да се постигне стига да знаеш как .. има си хитринки :)

HolyRollerNovocaine
08-27-2010, 12:01
виж нейните очи са вдлъбнати не на всички хора са така ! даже на малко са такива това е основното защото като сложиш очната линия изглежда като една дебела линия и е яко ... аа когато окото ти не е вдлъбнато изглежда тънка линия и стои странно но според мен на всякакво око може да се постигне стига да знаеш как .. има си хитринки :)

мда, точно това щях да кажа - зависи от формата на очите.

ако твоите очи не са с такава форма, не се надявай на добър резултат, на всеки му стои различно. но има в нета много клипчета с картинки да определиш формата на очите си, а според това вече може да търсиш разни уроци...

пп - не мисля, че тази жена е с изкуствени мигли. просто са по-извити.

bebity92
08-27-2010, 12:14
Благодаря на всички,който има още идеи да казва! :)

Biskfitka
08-27-2010, 12:15
Пробвай с черни сенки ...

bebity92
08-27-2010, 12:18
Пробвай с черни сенки ...
Как по точно,ако можеш да ми обясниш така :D

PinkPussy94
08-27-2010, 12:22
Еми слагаш светло сиви сенки на окото,и очертаваш отгоре с по тъмен цвят сиво тип лястовица за да може когато се отвори окото да изглежда по наситено. Взимаш един Мек молив и о4ертаваш хубаво права линия много леко в тип лястовица 8-) След това Слагаш малко ммолив отдолу (само колкото да го размажеш и да полу4иш много светло сиво). После Си извиваш миглите И нанасяш малко спирала. Но преди това е Хубаво да сложиш малко фон дю тен да няма тъмни кръгове :)
Ако не сам обяснила добре или не е това което търсиш .. Опитах :-D

bebity92
08-27-2010, 12:24
Еми слагаш светло сиви сенки на окото,и очертаваш отгоре с по тъмен цвят сиво тип лястовица за да може когато се отвори окото да изглежда по наситено. Взимаш един Мек молив и о4ертаваш хубаво права линия много леко в тип лястовица 8-) След това Слагаш малко ммолив отдолу (само колкото да го размажеш и да полу4иш много светло сиво). После Си извиваш миглите И нанасяш малко спирала. Но преди това е Хубаво да сложиш малко фон дю тен да няма тъмни кръгове :)
Ако не сам обяснила добре или не е това което търсиш .. Опитах :-D

Да горе-долу разбрах,какво се опитваш да кажеш,благодаря.Ще пробвам всичко.Други предложения?

WaterLilly
08-27-2010, 12:38
Уоу, току-що го пробвах и очите ми изглеждат страшно черни! А не направих почти нищо, само очертах горния клепач с черен молив (и то по-малко, отколкото трябва) и сложих спирала.

bebity92
08-27-2010, 12:45
WaterLilly пусни снимка,ако може искам да видя как точно е станало,за за се захващам на работа и аз.

WaterLilly
08-27-2010, 12:53
WaterLilly пусни снимка,ако може искам да видя как точно е станало,за за се захващам на работа и аз.
Аз лично не правих почти нищо (понеже ме мързеше), но ти по-добре сложи на горния клепач някакви сребристи (почти бели) сенки, а откъм веждата сложи някакво леко по-тъмно сивкаво, после слагай молива (аз сложих първо над линията на миглите, после леко в ъгъла на окото откъм носа), добавяш съвсем леко с ъгъла на четчицата за грим някакво тъмносиво, към черно, на долния клепач (както го е сложила тя на снимката), и накрая спирала.

Снимки няма да пускам. Лош фотограф + скапана камера на телефона = бозЪ

bebity92
08-27-2010, 13:08
Добре,ще пробвам благодаря.Чакам и други идеи :)

WaterLilly
08-27-2010, 13:21
Реших все пак да пусна снимка. :D Естествено, окълцала съм лицето от нея и има само едни очи, и както казах, е с много лошо качество:

http://i36.tinypic.com/10xrifs.jpg

Сложих и малко черни сенки отдолу с ръба на четката, но не се вижда много. И моливът е по-малко, отколкото нейния, но ме беше страх да не се наклепа...

bebity92
08-27-2010, 13:25
Реших все пак да пусна снимка. :D Естествено, окълцала съм лицето от нея и има само едни очи, и както казах, е с много лошо качество:

http://i36.tinypic.com/10xrifs.jpg

Сложих и малко черни сенки отдолу с ръба на четката, но не се вижда много. И моливът е по-малко, отколкото нейния, но ме беше страх да не се наклепа...
Много хубаво се е получило,и при мен стана нещо такова само че с по-дебела линия(повече молив),но току що се изтрих.

LuckyDA
08-27-2010, 21:24
амм не съм пробвала ,но си го представям така ,ако го направя някога (никога 8-) ) първо слагаш светли сенки,които покриват добре окото.. второ нанасяш черен молив отдолу и очна линия или пак черен молив отгоре (но препоръчвам очна линия) намираш си кремообразни сенки или обикновенни черни,взимаш една четчица за грим и я одрязваш по диагонал за да можеш да нанесеш по-добре и по-ограничено сенките..Но това ще го направиш леко .. а ако имаш хубави и големи мигли взимаш най-обикновенна спирала..на Импала .. а ако не .."слагаш" мигли .. ноо не ти го препоръчвам .. после като ги махнеш си ги махаш заедно с твойте :lol: надявам се ,че съм дала на някой идея :) :-)

Biskfitka
08-27-2010, 21:42
Пробвай с черни сенки ...
Как по точно,ако можеш да ми обясниш така :D Еми слагаш първо светли сенки и после с малка четка (от тия за сенките де ) си правиш такава линия,но трябва да си много внимателна и сенките да са хубави :D