PDA

View Full Version : Ноктопластика (за дами)



ladykeisy
08-27-2010, 11:54
Здравейте, дами. Искам да ви попитам дали някоя от вас си е правила ноктопластика удома!? Искам да се науча да си я правя, защото нямам никаква наличност на свободно време през деня и няма как да отида на курс или да чакам маникюристките да си вдигат акциите. Ако някоя от вас може да помогне, ще съм благодарна.

iPurple
08-27-2010, 12:26
Ако някога си си правила би трябвало да си разбрала от гледането г/д как се прави..

И зависи каква искаш да си правиш.. с акрил, с гел или с удължители?

Aniiiii
08-27-2010, 13:28
Аз скоро купувах на една приятелка "печката" дето се "пече" гела (ако говориш за UV гел) Ако искаш мога да я намеря и да ти я покажа.

Скъпичка е ако се купува от Бг обаче. Иначе сега мисля и аз да взема да си купя и да се науча да си правя сама, защото нещо ми писна да давам всеки месец пари за ноктопластика, а не мога да си пусна мойте нокти, че се чупят бързо.
А моята приятелка се научи да ги прави и мн хубави стават.

А акрил стават без тази печка само трябва да си купиш материялите и то в тях със сигурност ще си е описано как да си ги правиш стъпка по стъпка. :P

krokkrok
08-27-2010, 14:06
Аз скоро купувах на една приятелка "печката" дето се "пече" гела (ако говориш за UV гел) Ако искаш мога да я намеря и да ти я покажа.

Скъпичка е ако се купува от Бг обаче. Иначе сега мисля и аз да взема да си купя и да се науча да си правя сама, защото нещо ми писна да давам всеки месец пари за ноктопластика, а не мога да си пусна мойте нокти, че се чупят бързо.
А моята приятелка се научи да ги прави и мн хубави стават.

А акрил стават без тази печка само трябва да си купиш материялите и то в тях със сигурност ще си е описано как да си ги правиш стъпка по стъпка. :P

Намери да я покажеш,че и аз искам да се науча с тоя гел...Голям мерак имам :D

Aniiiii
08-27-2010, 14:24
О да и аз нещо напоследък я искам много :P

Ето я тази дето купих на приятелката ми

www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4430652/c_1/1%7Ccatego
ry_root%7CHealth+and+personal+care%7C14418350/c_2/3%7Ccat_15701127%7CManicure+and+pedicure+sets%7C14 418457.htm

(копирайте си линка самички, защото се разтяга страницата) :S

Но в ebay се намират и по евтини

krokkrok
08-27-2010, 14:34
Очаквах да е повече...то г/д цената да ходиш да ти ги правят за 2 месеца,ако кажем че след първия път,когато ти ги сложат,ги дооправят на 2 седмици...аз съм вечеее...супер навита и ще разгледам и други и ще реша :)

ladykeisy
08-27-2010, 15:22
Мацки, не е толкова лесно. Не можеш просто да си купиш материалите и да започнеш. Има си техники, за да не се отлепя ноктопластиката, за да е равномерна и т.н. Аз си купих печка и всичко необходимо за всякакъв вид ноктопластика, но това не е достатъчно. Искам да си го правя красив, безвреден и здрав маникюра. Знам как стават нещата, но със сигурност не знам всичко и за това питах тук.

Aniiiii
08-27-2010, 16:50
Мацки, не е толкова лесно. Не можеш просто да си купиш материалите и да започнеш. Има си техники, за да не се отлепя ноктопластиката, за да е равномерна и т.н. Аз си купих печка и всичко необходимо за всякакъв вид ноктопластика, но това не е достатъчно. Искам да си го правя красив, безвреден и здрав маникюра. Знам как стават нещата, но със сигурност не знам всичко и за това питах тук.

Че не е лесно не е, апък и то да си го правиш на себе сии.. даже и по трудно става.
Ти в това дето си си го купила, и при материалите нямаш ли дискове и всичко да ти е описано?
Гледай и клипчета в ю тюб, може да са ти от полза.

Сложи някоя снимка ако си си правила до сега, ако можеш де :)

ladykeisy
08-27-2010, 17:23
Мога разбира се.Когато я направя, ще кача. Искам всичко да е перфектно, за това не бързам. :)

Aniiiii
08-27-2010, 18:34
Добре, ще следя темата. А ти от къде си взе всички материали? И заедно ли бяха или по отделно си ги купува :P

barbi7
11-21-2010, 12:24
Здражеи ladykeisy
Успя ли да си направиш ноктопластиката сама?

StolenBliss
11-21-2010, 13:19
Ей момичета искам и аз да ви питам тук нещо. Сдобих се с едни малки гелчета но не разбирам кво се прави с тях. Начи едното го схванах, че е за удължаване на ноктите ама пак не знам със сигурност..
Начи сега ще ви кажа кво пише на тях и ако може някой да ми каже за какво са
1. Profi sculpting gel - безцветно
2. Stardust gel - рубинено червено
3. Uv gel - тъмно златисто
4. Farbgel - пурпурно
Някой знае ли ? Мерси предварително :)

zizky
05-23-2011, 15:38
Здравейте някой може ли да ми предлжи UV печка( втора употреба) за гел или поне да е на нормална цена .Благодаря

Cucko0
05-23-2011, 15:50
от тук може да се научат много неща
http://www.youtube.com/watch?v=vnayqqhQ1qo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=yyOOOLRV7hc