PDA

View Full Version : ОЩЕ по-объркана



ShowMeHowToLie
08-27-2010, 12:50
Ъх.. Преди време бях песнала тема "Объркана".. Сега спокойно мога да кажа че се чувствам още по-объркана... НЕка започна от 15 Септември 2009. Тогава Го видях... Влюбих се от 1 поглед :/ В началото усетх, че може би и той има нещо към мен.. Станахме приятели. Пролетната ваканция той си намери гадже, с което е и до сега.. Опитах се да го забравя, да го изкарам от ума си.. НЕ СТАВА! Юни месец 2010 срещнах се с 1 момче. Приятен, Чаровен.. С него усетих, че наистина може да стане нещо... След няколко седмици и той си намери момиче... Малко по-късно разбрах че не съм била специална за него... Държал се така със всички и го видях с очите си :|| По принцип не съм грозна...Душата на компанията съм но в любовта съм кръгла нула...Днес реших че е крайно време да призная чувствата си на първото момче, знам , знам ще кажете "Какъв смисъл има, нали си има гадже.." и аз това си мислих от друга страна си казах "Какво губя?!?" Та.. помолих 1 приятелка да ме го каже понеже ще изглеждам още по глупаво ако аз му го кажа. Тя му каза че имам чувства към него, а той отвърнал "А, да знам, то си личи." Само това.. Ще си кажете е кво толкова... За мен е много :X

Не виждам как можете да ми помогнете.. Просто трябваше да споделя някъде.. Опитах да си излея душата на приятелка, но.. никой не ме разбира.. Толкова глупава се чувствам...

unbreakabl3
08-27-2010, 12:58
Не си глупава. Просто според мен не си попаднала на правилните момчета. Живей си живота, пък като му дойде времето, ще намериш момче, което да си те обича и да е само твое.
Не знам дали си очаквала да скъса с гаджето си заради теб.. но ако го беше направил, щях да ти препоръчам да бягаш далече от него. Днес зарязва нея, утре може да постъпи и с теб по същия начин, ако изскочи нещо ново на хоризонта.

:)

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 13:00
Не си глупава. Просто според мен не си попаднала на правилните момчета. Живей си живота, пък като му дойде времето, ще намериш момче, което да си те обича и да е само твое.
Не знам дали си очаквала да скъса с гаджето си заради теб.. но ако го беше направил, щях да ти препоръчам да бягаш далече от него. Днес зарязва нея, утре може да постъпи и с теб по същия начин, ако изскочи нещо ново на хоризонта.

:)

Ооо не.. В никакъв случа не съм го очаквала :X Те се обичат толкова много.. Просто исках да го знае.. Някак.. напираше в мен :X:X Мн глупаво звучи...

MissChocolate
08-27-2010, 13:07
Това,че си пратила приятелката си да му каже, определено те прави глупава.
Да, трябвало е да му признаеш, но лично .. без посредници. :)

Lexynnka
08-27-2010, 13:28
Това,че си пратила приятелката си да му каже, определено те прави глупава.
Да, трябвало е да му признаеш, но лично .. без посредници. :) aбсолютно

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 14:26
Това,че си пратила приятелката си да му каже, определено те прави глупава.
Да, трябвало е да му признаеш, но лично .. без посредници. :) aбсолютно

Знамм :X:X Обаче ако ми го беше казал в лицето сигурно щях да се чувствам мноооогого по неловко а и септември отново всеки ден ще се виждаме и не мога дас и представя да се държа все 1 нищо не е станало докато сега поне мога да се направя че не знам че тя му е казала.. Звучи тъпо.. НО..

MissChocolate
08-27-2010, 14:28
Това,че си пратила приятелката си да му каже, определено те прави глупава.
Да, трябвало е да му признаеш, но лично .. без посредници. :) aбсолютно

Знамм :X:X Обаче ако ми го беше казал в лицето сигурно щях да се чувствам мноооогого по неловко а и септември отново всеки ден ще се виждаме и не мога дас и представя да се държа все 1 нищо не е станало докато сега поне мога да се направя че не знам че тя му е казала.. Звучи тъпо.. НО..
А не ти ли е хрумвало,че има известна вероятност момчето да не иска да споделя чувствата си с едно напълно непознато за него момиче? Това,че тя е твоя приятелка, не я прави и негов доверен човек.
На нея може да каже едно, на теб друго.

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 14:29
Ние 3мата сме в 1 клас и те двама също са добри приятели..

Naive
08-27-2010, 14:39
*хубав аватар


Той си има приятелка, така че... или се отказваш, или чакаш. Реагирал е с безразличие. ;/

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 14:42
*хубав аватар


Той си има приятелка, така че... или се отказваш, или чакаш. Реагирал е с безразличие. ;/

Дори не искам да тръгнем просто държа той да знае за чувствата ми..Не знам защо.. А и другото момче.. НА всичкото отгоре не за първи път се получава така.........

soul1199
08-27-2010, 14:52
6ом така е казъл значи не те харесва и няма никакви намерения към теб

TheAceOfLove
08-27-2010, 15:03
Според мен пък си постъпила правилно, надявам се да ти е олекнало от това, че не задържаш чувствата си само в себе си. Ще преживееш и него,и другото момче, и вероятно много други. Не си мисли, че никой не те разбира - напротив. За колко момчета съм мислила - той е прекрасен, или, колко си подхождаме и т.н., но това не е било достатъчно, за да сме заедно. За много хора периода на несподелените любови продължава с години, никога се отчайвай.
А един ден и ти ще разбереш за чувствата на някой, към когото не изпитваш нищо. Тогава ще разбереш, че не е лесно да се отговори на такова признание.

gotic2oo9girl
08-27-2010, 15:19
Ако питаш мен не е трябвало да оставяш приятелката ти да говори с него, а да му го кажеш ти.. 1во, защото това са твоите чуства, а не нейните.. 2ро, защото начина, по който тя ще го каже е съвсем различен от твоя.. иии 3то - когато ти му го кажеш може да има последствия (положителни) .. Така чеее, следващия път отиваш и говориш ти, не съседката..

mArMaLaDkA
08-27-2010, 15:27
Дори не искам да тръгнем просто държа той да знае за чувствата ми..Не знам защо..

'Щото тайно се надяваш той да си зареже гаджето и да дойде при теб. Затова. :)
Виж сега, сигурно е трудно, смисъл, знам какво е да ти приказват разни оптимистични глупости, обаче... с времето разбрах, че хората са прави. Смисъл, момчето си има приятелка. И толкоЗ. Открил е нещо в нея, което не е открил в теб. Личи ти от километри, че го харесваш - ми окей, в повечето случаи става така, не виждам защо толкова те е срам и какви са тия филми "ама аз как ще го погледна в очите" и дрън-дрън. Колкото до второто момче - ами, много такива има. Мъжки кифли. Супер противните подмолни същества са и само можеш да се радваш, че това няма да ти нахлува в личното пространство повече.
Друго какво да ти кажа... Отчаянието лъха отдалеч. Има две положения: или наистина се чувстваш самотна, или си си самовнушила, че си самотна и че имаш нужда от приятел. Стой си на дупето в момента. Остави нещата да се случат, колкото и тъпо да звучи. Не изпреварвай събитията, не се трови излишно, спри да се занимаваш с момчета, които си имат гаджета и очевидно не им пука за теб. Погрижи се да си имаш забавления, да излизаш, ЖИВЕЙ и ако ще си мухлясваш вкъщи, нека е по твое собствено желание, а не 'щото си някаква супер депресирана и ревлива, и никой не те иска в компанията си.

djstyle
08-27-2010, 16:30
Защо пък си мислиш, че ще изглеждаш глупаво, ако признаеш чувствата си пред някого?! Не мислиш ли, че така с тия посредници, не изглеждаш смешно И глупаво... :?

SuNsEt
08-27-2010, 16:30
Трябва да се научиш да допускаш само специални хора в душата си.Не бъди влюбчива и ...така.Много му здраве,както сама каза -нищо не губиш.Но се постарай следващият да е добре подбран,на който поне като му кажеш "Харесвам те" да не ти каже същото като тоя тъпак. :)

pepelq64ica
08-27-2010, 17:55
Защо пък си мислиш, че ще изглеждаш глупаво, ако признаеш чувствата си пред някого?! Не мислиш ли, че така с тия посредници, не изглеждаш смешно И глупаво... :? :wink: :) и аз така мисля... :)

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 18:02
Благодаря на ВСИЧКИ за отговорите и за това, че изобщо се занимавате с мен... Наистина ми помогнахте..


soul1199 Не съм искала да ме харесва.. Той е голям пич, нистина.. Просто начина по който отговори не мисля че беше най удачния

soul1199
08-27-2010, 18:05
Благодаря на ВСИЧКИ за отговорите и за това, че изобщо се занимавате с мен... Наистина ми помогнахте..


soul1199 Не съм искала да ме харесва.. Той е голям пич, нистина.. Просто начина по който отговори не мисля че беше най удачнияеми приятели и това е

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 19:37
Дам.. дано проне останем приятели..

gabiiTu
08-27-2010, 20:14
Трябва да се научиш да допускаш само специални хора в душата си.Не бъди влюбчива и ...така.Много му здраве,както сама каза -нищо не губиш.Но се постарай следващият да е добре подбран,на който поне като му кажеш "Харесвам те" да не ти каже същото като тоя тъпак. :)

vilito2589
08-27-2010, 21:46
И при мен се получи така. В класа ми има едно момче което обичам но той не го знаеше всъщност си мислеше че го харесвам както и да е. .. Преди няколко дена беше иззлязъл с една приятелка и тя му казала че го обичам и на кратко той казал че не му пука особенно .. за тва че го обичам че ме боли и т.н. И повярвай ми знам кво ти е. Тва момче едвали скоро ще отвърне на чувстватат ти по-добре се откажи забравиго и си продължи живота. :P :-)

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 22:03
И при мен се получи така. В класа ми има едно момче което обичам но той не го знаеше всъщност си мислеше че го харесвам както и да е. .. Преди няколко дена беше иззлязъл с една приятелка и тя му казала че го обичам и на кратко той казал че не му пука особенно .. за тва че го обичам че ме боли и т.н. И повярвай ми знам кво ти е. Тва момче едвали скоро ще отвърне на чувстватат ти по-добре се откажи забравиго и си продължи живота. :P :-)

При мен за обича трядно може да се говори.. По скоро силно привличане :))

ShowMeHowToLie
08-28-2010, 18:46
up..