PDA

View Full Version : Филмирани момичета..



FashioN
08-27-2010, 12:51
Добър ви ден :-) ,значи на 14 съм ,не че съм някакъв плейбой,обаче мога да кажа ,че момичетата ме харесват..аз пък от своя страна се държа мило с тях,съвсем нормално поведение,не съм груб .. и те почват да си втълпяват от това мило поведение ,че ги харесвам едва ли не ,почват да се филмират насам натам ,да приказват как искам да се хващам с тях и щуротии ,а това са пълни глупостии .. аз съм си такъв не мога да се държа грубо с момиче,обаче какво трябва да направя?В смисъл попадали ли сте в такава ситуация,защото тяхното филмиране няма край,те пък чак прекаляват..Може би трябва да почна да се държа леко гадно или нещо такова ..

Bellatrix
08-27-2010, 12:54
Или пък просто да не обръщаш внимание? Вдигат ти рейтинга. Какво ти пречи? Не си длъжен да се хващаш с никоя, ако не искаш.

unbreakabl3
08-27-2010, 12:54
Защо пък да се държиш гадно?! Бъди какъвто си. К'во ти пука ония какво говорят? Техен проблем, според мен. :)

7227
08-27-2010, 12:58
Продължавай в същият дух!Повечето момчета биха искали да са на твое място! :D

Di
08-27-2010, 13:02
И аз съм така,харесват ме и си се филмират,няма лошо :)

FashioN
08-27-2010, 13:05
Да бе ясно ми е ,че няма нищо лошо ,обаче те си мислят заради това ,че съм мил както подобава да е 1 момче към 1 момиче,те си мислят ,че го правя само ,защото изпитвам чуства към тях ,а това са пълни ГЛУПОСТИ .. никви чуства просто съвсем нормално поведение към нежния пол . .а бе щуротий..

JustUnforgivable
08-27-2010, 13:14
Ми разбии им илюзиите - кажи, че нямаш никакви чувства, просто се държиш като нормален човек.

Lexynnka
08-27-2010, 13:26
^ + !

FashioN
08-27-2010, 13:27
^ + !

Srsly wtf ?

unbreakabl3
08-27-2010, 13:29
Пак не разбирам къде е проблемът.. :-o Какво те бърка теб какво си мислят?! Да си го мислят.. Остави ги. Вече ако почнат да проявяват някакви притенции да са с теб и ти досаждат, просто им казваш, че нямаш чувства и ги режеш. Нещо сложно?

Lexynnka
08-27-2010, 13:29
за неразбралите подкрепям горното мнение :lol: ...

FromAutumToAshes
08-27-2010, 13:36
ОМГ ОМГ ОМГ ххахахаха абе г-н "неплейбой" :razz: вземи си извади главата от сещаш се къде и се стегни малко... Кво очакваш ти кажем.. и въобще какъв е смисъла на тая тема. "КОПЕЛЕТА МНОГО СЪМ ГОТИН ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СЕ ОТТЪРВА ОТ МАЦКИТЕ ПРЕСЛЕДВАЧКИ"... ХАхаха олеле майко, не помня от кога не се бях смял така... Света не се върти около тебе повярвай ми, и що ли си мисля, че ти си този който се "филмира" повечко ама айде. xD

П.С. и къв е тоя женствен аватар, подяволите ? :razz:

Lexynnka
08-27-2010, 13:39
^ бате, стига си му се смял, на 14 е момчето... и се разплавя с филмилани момицета 8-) 8-)

JustUnforgivable
08-27-2010, 13:39
^ Tи нещо против Виктория Бекъм ли ? 8-)

RomantiCBoY
08-27-2010, 13:44
П.С. и къв е тоя женствен аватар, подяволите ? :razz:

Tи като си некфо пегъзи с тая прическа, намазана с какви ли не глупости и си се кукнал там като морков, ти е много хубав аватара ли ? :D :D :D

Колкото до Автора: Да не ти пука братле, да ти галят самочувствието и да си правят илюзиики. :) :)

DaemonBoy
08-27-2010, 13:45
Ама не е честно той е фешън :( :lol:

Братле, моят съвет е хвани си кака да те отрака ;)

FromAutumToAshes
08-27-2010, 13:45
П.С. и къв е тоя женствен аватар, подяволите ? :razz:

Tи като си некфо пегъзи с тая прическа, намазана с какви ли не глупости и си се кукнал там като морков, ти е много хубав аватара ли ? :D :D :D

Колкото до Автора: Да не ти пука братле, да ти галят самочувствието и да си правят илюзиики. :) :)


Пак е по-добре от момче с женски аватар, не мислиш ли оО А и аз не съм му коментирал външния вид, ама като нямате какво да кажете и все за това се хващате, ставате банални измислете нещо друго :) Лек ден.


Едит - към DaemonBoy - каква кака бе братле. Не прочете ли, че е на 14.. то не знае пикае ли му се, ебе ли му се. Ти за каки си седнал да му говориш xDDD

FashioN
08-27-2010, 13:50
Много ми е интерестно как каквато и тема да намери или направи човек или каквото и да е се виждат поне 2ма комплексирани тапаци който ти я спамят..пича с ниското самочуствие по горе да мълчи , това ми е проблем, и не се опитвам да се оттърва от 'мацките" ,а съвсем друго нещо..като гледам дори не си чел темата,а просто си хвърляш комплексите тук..дали съм фешан или не,или съм емо,или наркоман,или скинар, или какъвто и да е тебе не те грее , аз питам нещо съвсем различно .. като те гледам къв си си на 30 години даже не знам кво правиш в тоя форум..и още нещо..какво общо има " Хвани си кака да те отрака " с темата?Или си го чул в някоя друга тема и си решил да го пуснеш тук ,защото явно не знаеш даже какво означава,айде лек ден.

Lexynnka
08-27-2010, 14:02
ако не те мързи обяснявай на всяка филмирана идиотка, че нямаш никакви чувства към нея или приятелките й, просто така си свикнал да се държиш.. ако не ти се занимава, остави ги... сами ще го осъзнаят... някой ден

bilqnavod
08-27-2010, 14:08
Браво моето момче..... :razz:

FashioN
08-27-2010, 14:13
Браво и на теб ,че имаш още 1 мнение,защото като гледам безмисления ти коментар,маи точно за това си го написала,е все тая .. получих си някой от отговорите,а останалите няма и да ги получа,защото 60% от форума се мислите за повече от другите и бързате да се заяждате с хората О.о .. а бе карей случва се не ми дреме много много .. все пак заключете темата.

soul1199
08-27-2010, 14:53
просто им казвай,че са много добри приятелки за тебе и готово

FromAutumToAshes
08-27-2010, 15:00
Много ми е интерестно как каквато и тема да намери или направи човек или каквото и да е се виждат поне 2ма комплексирани тапаци който ти я спамят..пича с ниското самочуствие по горе да мълчи , това ми е проблем, и не се опитвам да се оттърва от 'мацките" ,а съвсем друго нещо..като гледам дори не си чел темата,а просто си хвърляш комплексите тук..дали съм фешан или не,или съм емо,или наркоман,или скинар, или какъвто и да е тебе не те грее , аз питам нещо съвсем различно .. като те гледам къв си си на 30 години даже не знам кво правиш в тоя форум..и още нещо..какво общо има " Хвани си кака да те отрака " с темата?Или си го чул в някоя друга тема и си решил да го пуснеш тук ,защото явно не знаеш даже какво означава,айде лек ден.


Олеле майко.. олеле ГОСПОДИИИ, ама ти си бил по-глупав и от колкото изглежда от пръв поглед :D Далеч съм от комплексите драги момко, а още по-далеч от избиването им в смешни форуми :) Аз проблем тук не виждам приятелю, това че ти си го правиш да ти изглежда като проблем е съвсем друга история. Боли ме оная работа фешън ли си, метъл ли си. Ако щеш и педал бъди, все ми е едно. Мммм, вярно че хората честичко ми дават някоя и друга годинка отгоре, ама ти ме обиди чак :lol: на 19 съм не се впрягай по много. Виж за едно мога да се съглася с тебе, като чета такива глупави теми и какви "проблеми" имате, ми става смешно или по-скоро тъжно.. и наистина започвам да се питам защо изобщо отворих отново този форум, като не бях влизал в него от месеци.. Драги ми приятелю, не искам да се изкарвам някакъв всевисш но си много, много далеч от зрялото мислене, но спокойно за всичко си има време. Здраве и щастие ти желая, най-вече първото, че без него сме за никъде :) Успех и умната ;)

sh3_1s_7h3_0n3
08-27-2010, 15:05
Просто се дръж леко безразлично и не им се усмихвай прекалено или да ги гледаш в очите много много.
Дърпай се малко повече и покажи, че си на всички, а не на една. 8-)

teenems
08-27-2010, 16:23
ее леко кофти правиш ,момичетата летят в облаците и се кефят ,но явно си пич и не знам , привличаш ги :-o .. има влиятелни хора ,с държание и изражение да привличат хората ..


БТВ : ако не говореше за себе си щях да помисля ,че си момиче .. с тази снимка и този ник oO 8-)

SuNsEt
08-27-2010, 16:26
Радвай се,че имаш толкова внимание около себе си и същевременно не обръщай внимание на клюките.

umri
08-27-2010, 17:27
Добър ви ден :-) ,значи на 14 съм ,не че съм някакъв плейбой,обаче мога да кажа ,че момичетата ме харесват..аз пък от своя страна се държа мило с тях,съвсем нормално поведение,не съм груб .. и те почват да си втълпяват от това мило поведение ,че ги харесвам едва ли не ,почват да се филмират насам натам ,да приказват как искам да се хващам с тях и щуротии ,а това са пълни глупостии .. аз съм си такъв не мога да се държа грубо с момиче,обаче какво трябва да направя?В смисъл попадали ли сте в такава ситуация,защото тяхното филмиране няма край,те пък чак прекаляват..Може би трябва да почна да се държа леко гадно или нещо такова ..
Духовете ми говорят..... , че ще стоиш девствен до навършване на пълнолетие. Съжалявам, но те никога не грешат. :(

gabiiTu
08-27-2010, 20:21
Явно се държиш прекалено мило ? :-o Да не би като ги прегръщаш нещо и те да си мислят ,че ги зарибявяш? Отнасяй се малко по така към тях само приятеллски им говори ти явно не можеш да си контролираш милостта към момичетата :-D

Elenichkaa
08-27-2010, 20:35
детенце хубаво,момиченцата около теб може и да са "филмирани" както твърдиш,но това засега не ти пречи.Може да ти попречи като си хванеш гадже,но дотогава се радвай на вниманието,което ти се обръща.
Извини ме,но тези твой "обожателки" ако са по-малки от теб....


Оф все пак си на 14,щом сега имаш такова самочувствие...лол...предста вям си по-нататък...

FashioN
08-27-2010, 20:39
детенце хубаво,момиченцата около теб може и да са "филмирани" както твърдиш,но това засега не ти пречи.Може да ти попречи като си хванеш гадже,но дотогава се радвай на вниманието,което ти се обръща.
Извини ме,но тези твой "обожателки" ако са по-малки от теб....


Оф все пак си на 14,щом сега имаш такова самочувствие...лол...предста вям си по-нататък...

Първо .. не не са по малки,аз излизам с по-големи за сега ... да ти кажа честно права си , имам самочуствие,не е правилно,ей сега ще се разровя из гугъл и ще си сложа някое емо на профила от долу ще си напиша ,че живота ми е адски тъп и искам да умра,и ще отворя тема ,че гаджето ми ме е заебало и искам да режа вените,а след 1 седмица ще напиша още 1 тема ,че май съм бременна ,та всички хора с паранормални възможности ако може да ми кажат дали е вярно. ох да забравих .. не бих написал тия глупости ,защото знам ,че ся още 10 човека ще се заяждат с мене,обаче за какво винаги се намират идиоти който да се заяждат във всяка тема? Честно този форум е да си помагат хората,и въпреки,че има адски идиотски теми не виждам,защо ги нагрубявате след като вас изобщо не ви пречат ?

Elenichkaa
08-27-2010, 21:37
детенце хубаво,момиченцата около теб може и да са "филмирани" както твърдиш,но това засега не ти пречи.Може да ти попречи като си хванеш гадже,но дотогава се радвай на вниманието,което ти се обръща.
Извини ме,но тези твой "обожателки" ако са по-малки от теб....


Оф все пак си на 14,щом сега имаш такова самочувствие...лол...предста вям си по-нататък...

Първо .. не не са по малки,аз излизам с по-големи за сега ... да ти кажа честно права си , имам самочуствие,не е правилно,ей сега ще се разровя из гугъл и ще си сложа някое емо на профила от долу ще си напиша ,че живота ми е адски тъп и искам да умра,и ще отворя тема ,че гаджето ми ме е заебало и искам да режа вените,а след 1 седмица ще напиша още 1 тема ,че май съм бременна ,та всички хора с паранормални възможности ако може да ми кажат дали е вярно. ох да забравих .. не бих написал тия глупости ,защото знам ,че ся още 10 човека ще се заяждат с мене,обаче за какво винаги се намират идиоти който да се заяждат във всяка тема? Честно този форум е да си помагат хората,и въпреки,че има адски идиотски теми не виждам,защо ги нагрубявате след като вас изобщо не ви пречат ?
изобщо не си ме разбрал,но нямам намерение да ти обяснявам.

Frutex
08-27-2010, 21:48
разкажи им играта момченце RAWRRRRRR :smt027 :booooomb:

Zaharinka
08-27-2010, 21:59
Ще пораснете,нема се плашиш 8-)

lyfche
08-28-2010, 09:49
Ми .. едно момче от класа нещо ми беше хвърлило око и нещо ме беше питал кво мисля и не съм му казвала,че го харесвам,а че просто ми е приятен и той разказа на цялото даскало ,че съм го харесвала ,след тва му се накарах яко :D :D тъй че .. недей да си много груб с тях ,де .. но просто по някъв начин им го кажи ,тва нещо,че ги мислиш за приятелки..

sweety2907
08-28-2010, 18:57
Избягвай ги, ако компанията им толкова те притеснява.Или пък кажи на някоя, че си имаш приятелка и тя сигурно ще разтреби навсякъде и мацките може да се откажат.Опитай се да ги избягваш или прекарай деня си някъде далеч от тях =) Относно това "не бих написал тия глупости ,защото знам ,че ся още 10 човека ще се заяждат с мене,обаче за какво винаги се намират идиоти който да се заяждат във всяка тема? Честно този форум е да си помагат хората,и въпреки,че има адски идиотски теми не виждам,защо ги нагрубявате след като вас изобщо не ви пречат ?" съгласна съм с теб.Много мразя да ме наричат "дребен пубер" или подобни.Сайтът е направен за пубери като мен :x Който има проблем споделя го и търси отговор, а не "оф, поредната тъпа тема" или безмислени отговори. Та, пич, направи нещо по въпроса.Излез с приятели може да ти се отрази добре без мацки .Успех :)

HandOFDooM
08-28-2010, 21:09
Добър ви ден :-) ,значи на 14 съм ,не че съм някакъв плейбой,обаче мога да кажа ,че момичетата ме харесват..аз пък от своя страна се държа мило с тях,съвсем нормално поведение,не съм груб .. и те почват да си втълпяват от това мило поведение ,че ги харесвам едва ли не ,почват да се филмират насам натам ,да приказват как искам да се хващам с тях и щуротии ,а това са пълни глупостии .. аз съм си такъв не мога да се държа грубо с момиче,обаче какво трябва да направя?В смисъл попадали ли сте в такава ситуация,защото тяхното филмиране няма край,те пък чак прекаляват..Може би трябва да почна да се държа леко гадно или нещо такова ..
човек ти си егати селската пръчка честно ти казвам
това трябва да ти харесва не да те дразни ...
а и да ти кажа честно далеч не е така щото ако се пробваш ще ти откажат и тогава ще видиш че не е така

housse
08-28-2010, 21:30
Или пък просто да не обръщаш внимание? Вдигат ти рейтинга. Какво ти пречи? Не си длъжен да се хващаш с никоя, ако не искаш.

+++

mehasnoname
08-28-2010, 21:34
почни да се държиш като мъж , а не като момче

TranceMusic
08-28-2010, 21:42
Рано или късно ще разбереш кои от тях да са ти приятели и кои не.Просто въпрос на време,а колкото до останалите еми остави ги да си говорят то това ти вдига самочувствието,хич да не ти пука какво говорят..

Hawy
08-29-2010, 03:33
почни да се държиш като мъж , а не като момче
Защо, да си се държи такъв какъвто е според годините си :lol: ,и да много хора го казаха - Това да те харесват много момичета е хубавно нещо :shock:

xinfamous
08-29-2010, 04:18
Разбирам те брато,даже във фейсбука съм в 1 група 'това че се държа добре с теб не значи че те свалям' или н/у такова ;D

И аз съм свикнал винаги да бъда джентълмен с едно момиче,независимо дали я харесвам или не,ама кво ти пука ако си мислят че имат шанс с тебе,не обръщай внимание и толкова според мене :P

Seducti0n
08-29-2010, 09:57
8-) един здрав тупаник и няколко псувни за всички филмирани кифли

Не бе, това извън кръга на шегата- разбирам те за какво говориш.И, ако околе теб са 13-14 годишни момиченца, повярвай ми- напълно нормално е да решат, че ги сваляш или нещо подобно. Просто се във възраст, в която, всичко което хвърчи се яде, респективно всяко едно момче с мило отношение към момичетата си издейства прозвището плейбой и до там.Да не ти пука особено много, кой какво си мисли.Ще мине година, две и ще ги отсеят нещата.

FunkyBoy
08-29-2010, 13:06
и на мен ми се е случвало... толкова отчаяни има, че една усмивка да им пуснеш и едва ли не си влюбен в тях вече :?