PDA

View Full Version : Мечта



MotherfuckinFreak
08-27-2010, 15:25
От много, много малки с най-добрата ми приятелка мечтаем да станем известни. Донякъде наистина имаме данни, но късно се усетихме, че човек не трябва само да мечтае, но и да действа (повече)! И така започнахме да пишем песни и сценарии (наистина добри), но никога не сме искали да се прочуем в България, просто тук не е мястото в което един тийнейджър мечтае да се развива, или поне ние. Търсим всякакви начини това което сме направили да стигне до някой, който наистина може да ни помогне в осъществяването на мечтата ни. Едвали някой ще знае, но реших да попитам и тук!?? :)
Започнахме да качваме клипчета и в YouTube, засега има само представяне, но след 1-2 седмици ще излезне първият ни клип [ La La Land music video].
Ако някой се заинтересова и иска да види профила ни да пише , защото се стараем възможно най-много хора да видят какво правим и надяваме се да го оценят, ако не може поне да дадете своите мнения и съвети!
Мерси предварително! :)

LifeFitness0
08-27-2010, 16:01
Като направите песента направете една тема в "Музика и ТВ" и сложете линка.Така хората тук ще го видят и коментират.Едно момче беше направило Бг версия на Alors on dance и беше доста сполучливо. :)

Claymore
08-27-2010, 16:17
Ааа тая версията на Alors колко й се кефехме с фр-тата. С бф-то постоянно я пеехме. Особено частта с "Нещо стича се по мен, кой ме наплю?"

По темата - ти сама го каза, с повече усилия всичко е възможно. Успех!

MotherfuckinFreak
08-27-2010, 16:18
Идеята е добра, благодаря! :) Но имаме 1 проблемец, не можем да намерим, така да се каже, устройство (камера, фотоапарат...) с което да направим добър запис, понеже гласовете ни звучът много по-различно, когато се записваме. Опитвали сме с какво ли не и ако можеш да ни помогнеш и с това ще е върхът :smt041
Мерси предварително! :)

Claymore
08-27-2010, 16:39
Всъщност сега и аз търся оборудване защото ще правим кавър на "О, колко си прост". По принцип ще се снимаме с камера или дигитален фотоапарат Samsung. А гласовете ще си ги запишем с микрофон, най-вероятно такъв за компютър, като ще използваме програми за регулиране на нещо си там... :D

teenems
08-27-2010, 17:09
Преди имаше едно момиче - Esmee Danters ,нещо такова .. и не знам свои песни ли пускаше или чужди пееше ,но Justin Timberlake я намери ,направиха клип и така .. така ,че надеждата винаги умира последна .. успех ;)

teenems
08-27-2010, 17:10
Всъщност сега и аз търся оборудване защото ще правим кавър на "О, колко си прост".

това трябва да се чуе :lol:

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 10:43
Преди имаше едно момиче - Esmee Danters ,нещо такова .. и не знам свои песни ли пускаше или чужди пееше ,но Justin Timberlake я намери ,направиха клип и така .. така ,че надеждата винаги умира последна .. успех ;)

Мерси за подкрепата все пак :) Е, ако това с Esmee Danters ни се случи ще бъде направо ЧУДО :D Нещо като Usher с Justin Bieber 8-)
Само да си намерим техника и ще се пробваме веднага :grin:
Благодаря ви на всички :-) А добре де някой да даде предложение какво да ги правим тези сценарии, повялвайте наистина филмчетата са добри и продължаваме да пишем и още :-|

xrusinka
08-28-2010, 10:57
Аз бих чула песента и представянето, ако може да постнеш едно линкче, че ми стана доста интересно. Не знам някоя камера ли нещо подобно за записване .. :) Успехи дано си сбъднете мечтата :grin:

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 12:29
Аз бих чула песента и представянето, ако може да постнеш едно линкче, че ми стана доста интересно. Не знам някоя камера ли нещо подобно за записване .. :) Успехи дано си сбъднете мечтата :grin:

Мерси Много, да ще дам линкче, но да знаеш, че представянето е заснето от лаптоп и е качено направо от YouTube, за това не се чува много добре, ако нещо не разбираш, мисля, че мога да напиша целия текст тук :)
А след 1-2 седмици ще качим La La Land [music video] : )

http://www.youtube.com/watch?v=QUL7QQ6wa1Q
Заповядайте! Ще се радвам, ако всеки който може остави и едно коментарче :grin: :) :-)

Frutex
08-28-2010, 13:46
Направи си Блог за cценарии и You Tube за клиповете.
Гледай много филми но не някой глупави комедии и т.н ами например изгледай повечето филми от IMDB топ 250 и по култовите други, които знаеш.Не казвам, че не трябва да гледаш и слаби филми.Все пак трябва да знаеш до къде не трябва да стигаш.
Изтегли си някои готови сценарии от нета.
Има и някои книги за усъвършенстване на писането ти.
Научи много добре англииски.(разбрах че не искаш да се развиваш в БГ).
Не се отказваи! След време може и да си член на Writers Guild of America. :shock:
Ако имаш други въпроси питай.
Успех ,both of you!

anonimchetou
08-28-2010, 14:37
изгледах клипчето и не мисля, че с подобно видео можете да станете известни.. доста наивно е.. Иначе продължавайте кой знае може някой ден мечтата ви да се сбъдне..

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 14:49
изгледах клипчето и не мисля, че с подобно видео можете да станете известни.. доста наивно е.. Иначе продължавайте кой знае може някой ден мечтата ви да се сбъдне..

Ам с това видео изобщо нямаме за цел това, все пак това е едно просто представяне!!! :)

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 14:59
Направи си Блог за cценарии и You Tube за клиповете.
Гледай много филми но не някой глупави комедии и т.н ами например изгледай повечето филми от IMDB топ 250 и по култовите други, които знаеш.Не казвам, че не трябва да гледаш и слаби филми.Все пак трябва да знаеш до къде не трябва да стигаш.
Изтегли си някои готови сценарии от нета.
Има и някои книги за усъвършенстване на писането ти.
Научи много добре англииски.(разбрах че не искаш да се развиваш в БГ).
Не се отказваи! След време може и да си член на Writers Guild of America. :shock:
Ако имаш други въпроси питай.
Успех ,both of you!

Мерси за съветите. : )
Имаме си YouTube вече и там започваме да действаме ;)
Сваляли сме и готови сценарии. Относно английския, да, това беше първото за което помислихме, учим го от 6 годишни :D , а сега започвам да уча и немски в гимназията (не че ще ми трябва, но с това ме приеха, хах)
Ами да питам и теб, с каква техника е най-добре да се запишем, така че гласовете ни да звучат възможно най-близо до реалните ни?!?

Благодарим ти много :)

Claymore
08-28-2010, 15:10
Леле това за техниката ще ми помогне и на мен много. Хах и аз ще уча немски. Иначе чувала съм, че и с програми можда се нормализира гласа.

Burn94
08-28-2010, 16:30
Ще се опитам да ви помогна колкото мога с това което знам за техниката от личен опит. Като цяло за да стане хубав записа трябва да няма излишни шумове не знам до колко е постижимо във вашият случай, но се старайте да записвате в максимално тиха среда (чувал съм за непрофесионални записи правени в гардероб голям уплътнен с одеала :) ) освен това ще ви трябва хубав микрофон. Забравете за това да записвате с фотоапарата или микрофона на компа на които само като издишаш се чува пръщене. Бих ви препоръчал щом толкова искате да станете известни заделете малко джобни и си купете някакъв що годе добър микрофон които да не изменя гласовете ви казвам що годе добър защото професионалните микрофони достигат цени с 4 цифри :) . След като запищете вокалите правите им обработката която искате и започвате снимането на клипа. Снимането снимате с каквото имате най-добре видео камера тъй като апарата е с много ниско качесто ;) можете да си пуснете вокалите дори и от телефон да ги слушате и просто пеете звука които ще е на клипа няма абсолютно никакво значение. След като запишете и видеото сглобявате клипа като използвате предварително записаните вокали. Това е което знам дано съм бил полезен :) .

Claymore
08-28-2010, 16:37
То повечето от това е ясно. А за тия "що-годе добри" микрофони колко пари се искат?

baby7878
08-28-2010, 16:46
Според мен можете да сбъднете мечтата си просто трябва да я следвате! :grin:

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 18:46
Леле това за техниката ще ми помогне и на мен много. Хах и аз ще уча немски. Иначе чувала съм, че и с програми можда се нормализира гласа.

Тогава някой да я каже тази програма :D

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 18:49
Според мен можете да сбъднете мечтата си просто трябва да я следвате! :grin:

Мерси за подкрепата :)

ameli
08-28-2010, 19:23
Уау, и аз искам да ставам известна, ама ще си остана май само с искането 8-) Имам страшно желание да правя филми, демек да съм сценарист, имам идеи, ама кой ще ти иска 14-годишно хлапе зад кулисите :D И певица имам мерак да стана, а ако стана и актриса ще си умра от кеф :shock: След гимназията искам във НАТФИЗ, но майка ми няма да разреши. Тя е твърдо решена, че ще работя нещо доходно - адвокат, стюардеса - това е нейната мечта.. Ех, мечти, мечти.. 8-) Иначе успех, ако някой ви намери съм навита да ви стана и мениджър :lol:

Claymore
08-28-2010, 19:33
ameli влизам ти в положението. Майка ми беше навита за адвокат и аз също, после влязох в гимназия с оперативно счетоводство. Сега ще взема професия след гимназията и после ще работя някъде и ще уча в НАТФИЗ, ако има някаква задочна форма на обучение.

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 19:35
Уау, и аз искам да ставам известна, ама ще си остана май само с искането 8-) Имам страшно желание да правя филми, демек да съм сценарист, имам идеи, ама кой ще ти иска 14-годишно хлапе зад кулисите :D И певица имам мерак да стана, а ако стана и актриса ще си умра от кеф :shock: След гимназията искам във НАТФИЗ, но майка ми няма да разреши. Тя е твърдо решена, че ще работя нещо доходно - адвокат, стюардеса - това е нейната мечта.. Ех, мечти, мечти.. 8-) Иначе успех, ако някой ви намери съм навита да ви стана и мениджър :lol:

Ей, недей да се отказваш де :D. Прави всичко възможно за да постигнеш мечтата си, ако наистина е толкова силна няма как да се откажеш така лесно. И щом имаш идей защо не ги напишеш? Ние с приятелката ми също имахме идей и ето, записваме ги постоянно,направихме си профил в YouTube и започваме да качваме клипчета, пишем песни, а сега искаме и да ги записваме, но в никакъв случай не се отказваме 8)
Ако ще се успокоиш аз също съм на 14 :) и между другото ще ми е интересно, ако си дадеш скайпа и кажеш идейте си, ако искаш естествено :)
Поздрави!

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 19:42
ameli влизам ти в положението. Майка ми беше навита за адвокат и аз също, после влязох в гимназия с оперативно счетоводство. Сега ще взема професия след гимназията и после ще работя някъде и ще уча в НАТФИЗ, ако има някаква задочна форма на обучение.

Е, хора за това много се радвам, че майка ми не ми се бърка в нещата (не че съм и казала за тази си мечта :D ). Тази година кандидатствах, в началото на 7 клас бях навита да отида в така наречения в Пловдив "Иконома" и да уча счетоводство или банково дело. Но като се замислих нямаше смисъл да уча нещо 5 години, а да не искам да се занимавам с това, поне за сега. Защото, ако бях отишла там трябваше да работя нещо свързано с това след време. За това в желанията си написах преди Иконома Хуманитарната гимназия и ме приеха там с немски. Зарадвах се, защото сега ще науча още един език, а след това в университета ще уча за каквато си поискам, а майка ми твърдо беше с мен в товя решение!!
Ох, аз и аз едни романи пиша само :D . Та мисълта ми беше, че според мен не трябва да слушате това какво искат родителите ви, ами ако вие не го искате?! Те никога не слушат желанията на нас, децата си, но после май май разбират грешките си!!

Ух, това е от мен, че вече се умрих :razz: :P

Claymore
08-28-2010, 19:49
Гледай сега...родителите имат няколко предназначения...да ни гледат, да ги хранят, да ни финансират и да ни казват какво да правим. Докато не стана пълнолетна и не съм способна да взимам сама решения ще разчитам на нейните. :)
Ще уча за счетоводител, после ще работя за да си плащам семестърите и в същото време това, което искам. ;-)
И това е най-доброто, което мога да избера. Повярвайте ми...добре съм обмислила бъдещето си. :)

MotherfuckinFreak
08-28-2010, 20:00
Гледай сега...родителите имат няколко предназначения...да ни гледат, да ги хранят, да ни финансират и да ни казват какво да правим. Докато не стана пълнолетна и не съм способна да взимам сама решения ще разчитам на нейните. :)
Ще уча за счетоводител, после ще работя за да си плащам семестърите и в същото време това, което искам. ;-)
И това е най-доброто, което мога да избера. Повярвайте ми...добре съм обмислила бъдещето си. :)

Естествено, че ти решаваш бъдещето си и е супер, че си го обмислила. :)
Аз говорех повече за другото момиче, което май май не иска това, което майка си, или поне аз останах с такова впечатление, ако не е така съжалявам :)
Е и все пак всички знаем, че има родители и родители. Всички са различни. Моята например ми дава право да избирам какво ще правя с живота си, но естествено като види, че има нещо грешно, се намесва и съвсем спокойно се разбираме. За това мн се радвам, че майка ми е мн пекана и луда жена :D

Burn94
08-29-2010, 19:45
Възникнаха няколко въпроса около старото ми мнение. Що годе хубавите микрофони за които ви говорих вървят някъде около стотина лева , но все пак ви препоръчвам да отидете в музикален магазин където специалист по тази техника да ви каже какъв точно микрофон ви трябва според гласа ви. За програмите които заговорихте не знам какви ще са тези програми (не знам защото звездите от Пайнер не са споделили какви ползват) , но програма която ще ви препоръчам да ползвате за инструменталите а и обработка малко на аудио е FLStudio това е просто уникална програма. А за изчистване от шумове и такива глупости на записа можете да потърсите в чичо Гугъл той ще помогне :)

LifeFitness0
08-29-2010, 21:12
Аз и приятели сме правили клипове също(но не сме ги пускали).Снимахме с дигитален фотоапарат и един микрофон.
За вашето видео мисля че е добро,но има някои грешки.Първо трябваше да увелича почти до край ,за да ви чувам-махнете музиката и говорете смело :)
Второ-не се смейте :lol: Потренирайте малко.И не си гледайте репликите! 8-)
Един съвет-гледайте на другите видеотата и се учете-взикайте пример и гледайте какви грешки правят! :)
Това е.Ако имате въпроси питайте. :)

ameli
08-29-2010, 21:13
Ако искате да станете известни певици като станете на 17-18 год. слагате силикон ии сте готови :grin: бзк.

Успех :-D

Певици, не чалгаджийки ;) Има огрооооомна разлика :lol:

Аз искам да се изселя в чужбина, не ми се седи тук, най-малко в Софията :? В чужбина е по-трудна реализацията на каквото и да е, там критериите са много по-високи, в сравнение с нашата държавица. :? Искам да се занимавам с козметика, фризьорство и подобни женски работи :D Е, и за нотариус не отказвам, но пък много учене се иска :(

wellybg
08-30-2010, 02:29
ами разбирам те идеално и стига да има кой да ви открие ако имате талант няма как да се измъкнете да не стане..ноо това с ютуб..най много да станете от ония ютуб звезди, които пак са си звезди но повярвай ми - открояват се от истинските.. ;д не забравяй че най големите звезди днес или са попаднали случайно н тфа дередже или са наблягали на сегашната си работа а именно да учат, като това им дава предимството после да въдат оценени, бъдете търпеливи и не бързайте, знам че много силно го искате но няма да си помогнете ако бързате, живейте в момента и не забравяйте личния си живот! (:

MotherfuckinFreak
08-30-2010, 08:25
Аз и приятели сме правили клипове също(но не сме ги пускали).Снимахме с дигитален фотоапарат и един микрофон.
За вашето видео мисля че е добро,но има някои грешки.Първо трябваше да увелича почти до край ,за да ви чувам-махнете музиката и говорете смело :)
Второ-не се смейте :lol: Потренирайте малко.И не си гледайте репликите! 8-)
Един съвет-гледайте на другите видеотата и се учете-взикайте пример и гледайте какви грешки правят! :)
Това е.Ако имате въпроси питайте. :)

Да, там видеото е ужасно! Звука е така, защото записвахме от лаптопа направо он YouTube. Искахме просто да има някаква основа така да се каже и сега мислим да направим нов клип с камера малко преди да качим другия :)

zloffy
08-30-2010, 21:07
щом имате талант .. според мен нищо не може да ви попречи към пътят на мечтите ви ,, а за качеството .. според мен ви трябва оригинална камера като Samsung и т.н. :D .. успех все пак дано се получи .. непременно като качите клипа пратете линк :) :-)

MotherfuckinFreak
08-31-2010, 08:13
щом имате талант .. според мен нищо не може да ви попречи към пътят на мечтите ви ,, а за качеството .. според мен ви трябва оригинална камера като Samsung и т.н. :D .. успех все пак дано се получи .. непременно като качите клипа пратете линк :) :-)

Мерси, дам задължително ще пускаме линковете, а който може нека да пише и коментари :D
:-) :)

a1a2b3v
08-31-2010, 09:32
Ааа тая версията на Alors колко й се кефехме с фр-тата. С бф-то постоянно я пеехме. Особено частта с "Нещо стича се по мен, кой ме наплю?"

По темата - ти сама го каза, с повече усилия всичко е възможно. Успех!

Хей може ли линк, искам и аз да се посмея :oops: .
Мерси предварително! :-)


Иначе успех момичета, стискам ви палци :wink:

ameli
08-31-2010, 11:18
Направи си Блог за cценарии и You Tube за клиповете.
Гледай много филми но не някой глупави комедии и т.н ами например изгледай повечето филми от IMDB топ 250 и по култовите други, които знаеш.Не казвам, че не трябва да гледаш и слаби филми.Все пак трябва да знаеш до къде не трябва да стигаш.
Изтегли си някои готови сценарии от нета.
Има и някои книги за усъвършенстване на писането ти.
Научи много добре англииски.(разбрах че не искаш да се развиваш в БГ).
Не се отказваи! След време може и да си член на Writers Guild of America. :shock:
Ако имаш други въпроси питай.
Успех ,both of you!

Не разбрах какъв е смисъла с многото филми :D Все пак те искат да пеят (?!)

Claymore
08-31-2010, 12:35
Ааа тая версията на Alors колко й се кефехме с фр-тата. С бф-то постоянно я пеехме. Особено частта с "Нещо стича се по мен, кой ме наплю?"

По темата - ти сама го каза, с повече усилия всичко е възможно. Успех!

Хей може ли линк, искам и аз да се посмея :oops: .
Мерси предварително! :-)


Иначе успех момичета, стискам ви палци :wink:

Няма кво да се смееш...много си е хубава. - http://vbox7.com/play:417f81f8

MotherfuckinFreak
08-31-2010, 18:32
Направи си Блог за cценарии и You Tube за клиповете.
Гледай много филми но не някой глупави комедии и т.н ами например изгледай повечето филми от IMDB топ 250 и по култовите други, които знаеш.Не казвам, че не трябва да гледаш и слаби филми.Все пак трябва да знаеш до къде не трябва да стигаш.
Изтегли си някои готови сценарии от нета.
Има и някои книги за усъвършенстване на писането ти.
Научи много добре англииски.(разбрах че не искаш да се развиваш в БГ).
Не се отказваи! След време може и да си член на Writers Guild of America. :shock:
Ако имаш други въпроси питай.
Успех ,both of you!

Не разбрах какъв е смисъла с многото филми :D Все пак те искат да пеят (?!)


A не бе, ние на всичко сме съгласни :D

anity1997
08-31-2010, 19:56
Виж ако искаш да правиш собствени мелодии използвай програмата FL Studio.Много е полезна и е елементарна :) :)

Burn94
08-31-2010, 20:08
Че е полезна така е ама лесна ... или ти си самороден талант или аз съм пълен глупак :)

honeybabe
08-31-2010, 20:10
Когато човек си има талант и мечта,която да следва упорито-никога не е късно да я осъществи.

ameli
09-01-2010, 11:08
Когато човек си има талант и мечта,която да следва упорито-никога не е късно да я осъществи.

Не е късно, но не е и лесно. В България какви 'звезди' познаваш? Броят се на пръсти..

honeybabe
09-01-2010, 13:44
Когато човек си има талант и мечта,която да следва упорито-никога не е късно да я осъществи.

Не е късно, но не е и лесно. В България какви 'звезди' познаваш? Броят се на пръсти..

Именно,не говоря за тук.Тук нищо не се оценя.Затова и не мисля да оставам в Бг :)

a1a2b3v
09-01-2010, 14:51
Ааа тая версията на Alors колко й се кефехме с фр-тата. С бф-то постоянно я пеехме. Особено частта с "Нещо стича се по мен, кой ме наплю?"

По темата - ти сама го каза, с повече усилия всичко е възможно. Успех!

Хей може ли линк, искам и аз да се посмея :oops: .
Мерси предварително! :-)


Иначе успех момичета, стискам ви палци :wink:

Няма кво да се смееш...много си е хубава. - http://vbox7.com/play:417f81f8

Не съм искала да обидя песента :). Просто като прочетох цитата и ми стана смешно, мерси за линка :-)

MotherfuckinFreak
09-08-2010, 09:32
Ей хора вече си имаме нормално клипчеее :grin:
Айде моля ви гледайте, дайте една зелена ръчичка и много ще е яко и ако коментирате дори да не са мн добри коментарите :D
Мерсиии :-)
http://www.youtube.com/watch?v=iuIjx-wSM-8

ameli
09-08-2010, 12:41
Ей хора вече си имаме нормално клипчеее :grin:
Айде моля ви гледайте, дайте една зелена ръчичка и много ще е яко и ако коментирате дори да не са мн добри коментарите :D
Мерсиии :-)
http://www.youtube.com/watch?v=iuIjx-wSM-8

Определено е по-добро от първото, имате напредък. С фотоапарат ли снимахте или камера? Няма ли да правите нещо друго, освем да говорите?

П.С. Гледах някакви домашни клипове на момиче. Освем мен са го гледали още 10 000 000 души и косур :shock: И сега, това момиче си има професионален клип и песен, писана за нея. Не се сещам за името и, а и песните и не са се въртяли по музикалните канали.

MotherfuckinFreak
09-08-2010, 14:59
Ей хора вече си имаме нормално клипчеее :grin:
Айде моля ви гледайте, дайте една зелена ръчичка и много ще е яко и ако коментирате дори да не са мн добри коментарите :D
Мерсиии :-)
http://www.youtube.com/watch?v=iuIjx-wSM-8

Определено е по-добро от първото, имате напредък. С фотоапарат ли снимахте или камера? Няма ли да правите нещо друго, освем да говорите?

П.С. Гледах някакви домашни клипове на момиче. Освем мен са го гледали още 10 000 000 души и косур :shock: И сега, това момиче си има професионален клип и песен, писана за нея. Не се сещам за името и, а и песните и не са се въртяли по музикалните канали.

Е, то всичко е по-добро от онова :D Ами по отделно ги снимахме, но и двата са с фотоапарати. Естествено, че ще правим, но още не са готови. Доколкото това момиче...Е, от къде такъв късмет :D Ако се сетиш плийс кажи. А НЕ са се въртяли песните, така ли?

ameli
09-08-2010, 18:11
Ето това е проф. клип > http://www.youtube.com/watch?v=m3QSPyLD7gA&feature=channel Савана се казвало момичето 8-)

Домашното и видео, песен на Майли http://www.youtube.com/watch?v=kfjAmJgkD-8&feature=channel има на Кейти ПЕри http://www.youtube.com/watch?v=OJdB4SntPgk&feature=related Деми Ловато и др. Не съм сигурна дали не е започнала с любителски клипчета и след това с хубави или си е певица по принцип, а изпълнява чужди песни за разнообразие. Каквато и да е истината Дъстин Бийбър ряпа да яде! :lol:

MotherfuckinFreak
09-08-2010, 18:46
Ех, ама тя май е така... певица, щото... Не знам така си мисля, бая и добра :D

Annity
09-08-2010, 23:23
мм аз преди година някъде тръгнах да правя едно такова клипче на една песен на Селена Гомес.. :D Стана яко, ама ме досрамя да го публикувам някъде :lol: :lol:
Успех ! :-)

xSANYAx
09-09-2010, 13:49
мм аз преди година някъде тръгнах да правя едно такова клипче на една песен на Селена Гомес.. :D Стана яко, ама ме досрамя да го публикувам някъде :lol: :lol:
Успех ! :-)

Е,то това е най-големият проблем при 'изгряващите звезди'. А най-лошото е,когато наистина имат талант,а пък ги е срам да го изразяват..

nesy
09-09-2010, 18:32
ла ла ланд не е ли песен на деми ловато

MotherfuckinFreak
09-10-2010, 15:04
ла ла ланд не е ли песен на деми ловато

Да, защо?

inna188
10-31-2010, 11:15
Ако наистина мислите,че пеенето ви се отдава ще ви посъветвам ако има пак някакво музикално предаване като Мюзик айдъл се пробвайте там.Ако пеете хубаво и дадете всичко от себе си може да постигнете мечтата си. :-)

DREAM95
10-31-2010, 13:09
:) Браво на вас