PDA

View Full Version : Скайп проблем !! СПЕШНО



p0lina
08-27-2010, 15:54
Здравейте ! От снощи имам проблем в скайп случайно един приятел ми изпрати нещо от сорта : is this you ? .... и на мястото на многоточието някакъв сайт, който не помня. Та проблемът е, че след като влязох там през 10-20 минути скайп изпраща до някой абонат същото съобщение, което и на мен пратиха.. Предположих, че е вирус, но пък антивирусната ( ESET NOD32 ) не показва никакъв вирус.Преди няколко дена имаше вирус, който изтрих т.е. антивирусната, но сега нищо не излиза. Няколко пъти сканирах и все едно и също..няма вирус. На какво се дължи това в скайп ? Изтрих ( деинсталирах ) скайп и пак го инсталирах, но уви проблема не изчезва..Днес след като пак стана така съобщението беше друго, но аз го трия за, да не получат и други този вирус. Моля за помощ, защото повече не издържам да се изпращат такива съобщения..И извинявам се, че съм направила друга тема при положението, че я има, но съм обяснила по-подробно моля за помощ :| 8-[ ](*,)

Claymore
08-27-2010, 17:44
Сега ще чакаш да се махне и ще съжаляваш, че се доверяваш на линкове, които не знаеш къде водят.

[26.8.2010 г. 20:27:49] ******: is this you? http://dominosglasgow.co.uk/photos.php <<< Сега да не го цъкнете. Това го давам само, за да знаете поне един от тия сайтове. Те бяха доста...

p0lina
08-27-2010, 19:18
Сега ще чакаш да се махне и ще съжаляваш, че се доверяваш на линкове, които не знаеш къде водят.

[26.8.2010 г. 20:27:49] ******: is this you? http://dominosglasgow.co.uk/photos.php <<< Сега да не го цъкнете. Това го давам само, за да знаете поне един от тия сайтове. Те бяха доста...

И как от самосебеси ще се махне ? Търсих в гугъл, но не намерих решение за точно този вирус..

robertdowney
08-27-2010, 19:40
имам същия проблем

LifeFitness0
08-27-2010, 21:05
Пробвайте да преинсталирате скайп :(

p0lina
08-27-2010, 21:06
Пробвайте да преинсталирате скайп :(

И това пробвах .. не помага .. :X

LifeFitness0
08-27-2010, 21:12
Значи или ти си свалила файл,или той сам се е изтеглил при отварянето на страницата.Мисля че единственият начин е този фаил да се изтрие.

p0lina
08-27-2010, 21:31
Значи или ти си свалила файл,или той сам се е изтеглил при отварянето на страницата.Мисля че единственият начин е този фаил да се изтрие.

Мисля, че аз го свалих, но в тази папка в, която го записах го няма ..

LifeFitness0
08-27-2010, 21:34
Напиши името му(ако го помниш) в сърч. :)

p0lina
08-27-2010, 21:40
Напиши името му(ако го помниш) в сърч. :)

Това е проблема, че не знам как се казва и сега сигурно няма начин вече да се оправя ;[[

LifeFitness0
08-27-2010, 21:43
Мисля че имаше начин да си прочистиш компютъра от всякакви глупости.Отварят ти се 1-2 гигабайта(поне на мен).И трие всичко ненужно или което вреди.Може да помогне при теб и да изтрие файла. :)

p0lina
08-27-2010, 21:46
Мисля че имаше начин да си прочистиш компютъра от всякакви глупости.Отварят ти се 1-2 гигабайта(поне на мен).И трие всичко ненужно или което вреди.Може да помогне при теб и да изтрие файла. :)

а този начин е .. ? ( благодаря, че все пак ми помагаш с каквото можеш, а и в този случай аз съм си виновна .. )

LifeFitness0
08-27-2010, 21:48
Мисля че имаше начин да си прочистиш компютъра от всякакви глупости.Отварят ти се 1-2 гигабайта(поне на мен).И трие всичко ненужно или което вреди.Може да помогне при теб и да изтрие файла. :)

а този начин е .. ? ( благодаря, че все пак ми помагаш с каквото можеш, а и в този случай аз съм си виновна .. )С какъв windows си?

p0lina
08-27-2010, 21:53
Мисля че имаше начин да си прочистиш компютъра от всякакви глупости.Отварят ти се 1-2 гигабайта(поне на мен).И трие всичко ненужно или което вреди.Може да помогне при теб и да изтрие файла. :)

а този начин е .. ? ( благодаря, че все пак ми помагаш с каквото можеш, а и в този случай аз съм си виновна .. )С какъв windows си?

Windows XP

LifeFitness0
08-27-2010, 21:55
Disc cleanup се казва но сега съм със седмицата и не си спомням как се стигаше до там :(

LifeFitness0
08-27-2010, 21:56
http://support.microsoft.com/kb/310312/bg виж тук!
Дано ти е от полза! :)

p0lina
08-27-2010, 22:25
охх вече наистина се отчаях .. не ми помага и смисъл направих това, което пишеше, но отново без ефект

MegaAlexcho
08-28-2010, 02:05
Пробвай това : forum.skype. com/index.php?showtopic=96634&mode=threaded&pid=439683

Успех! :)

p0lina
08-28-2010, 14:06
Мислех, че не се е оправил проблема и все още не съм сигурна, но от снощи къмм 01h го нямаше проблема просто беше бъгнат скайпа, може би, защото не рестартирах компютъра..Както и да е днес го няма този проблем или просто все още не се е показал ;d Благодаря много на LifeFitness0 и също на MegaAlexcho все пак, ако има нещо пак ще пиша, но мисля, че засега е добре всичко в скайп :)

Sexer
08-28-2010, 19:20
Това е vbs скрипт пиши в сърч *vbs или само vbs и му задай да ти ги търси само в C (предполагам където ти е win). И прегледай всички такива файове като го видиш ще се сетиш за името иначе също може да провериш ето тука да не е C:\Documents and Settings\user\application data\skype или C:\Documents and Settings\user\local settings\application data
или C:\Documents and Settings\user\local settings\temp

и тука в C:\Documents and Settings\user\local settings\Temporary Intetnet Files триеш всичко вътре. Както и в C:\Documents and Settings\user\Cookies <---- Всичко триеш без index , dat файла.