PDA

View Full Version : свирки



malka7o
08-27-2010, 15:48
Значии ,,срам'' ме е да правя свирки или по точно ме е срах дали ще го правя както трябва дали на него ще му хареса ..секи път когато започнем да се опипваме и т.н. той ме пита не искащ ли нещо ново оо тругва да ме лиже но аз отказвам защото ме е срам същото е и със свирките .. Та въпроса ми е как да преодолея този срам и на вас момичета случвало ли ви се е :-o

Awesomness
08-27-2010, 15:52
Дали ми се е случвало да съм тъпа овца, която не знае кво иска ? Мне...
Единствения начин да го преодолееш е като опиташ... Следващия път когато той пожелае да те близне недей се дърпа, а се остави и се наслади..... Престраши се и му направи свирка, надали пишока му ще те ухапе :lol: :lol: Освен да се съберем 2-3 човека от форума и да дойдем да те държим докато си правите орална, че да ти премине страха ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Qnkishhh
08-27-2010, 16:07
За свирките си дай малко време. Ако ще ти помогне, обясни му, че си неопитна, ако е човек на място, ще те разбере. А за лизането наистина не се дърпай следващия път - веднъж хареса ли ти, после няма отказване.

SuNsEt
08-27-2010, 16:12
Дали ми се е случвало да съм тъпа овца, която не знае кво иска ? Мне... Леле...как може почти всяко твое мнение да е такова злобарско?

malka7o ,обясни му,че ти е неудобно и си поговорете.Такива неща трябва да се обсъждат.Пък и накрая предполагам,че ще стигнете до консенсус,бъди спокойна. :)

hamilcar
08-27-2010, 16:13
Awesomness -> Предлагам да внимаваш какво пишеш и как се обръщаш към другите потребители.

Awesomness
08-27-2010, 16:16
Избивам комплекси какво да се прави :lol:
Да занимаваш цял форум с това дали ти се яде круша или ябълка, мисля че си заслужава обидното държание. На читава тема отговарям без грамчец обида или негативно държание. На безумно малоумна тема ... Е виждате :lol: :lol:

malka7o
08-27-2010, 16:22
Темата била тъпа еми защо пишеш в нея само да спамиш :)

0y7ofCon7roL
08-27-2010, 16:22
На колко години си :D :D :D

SuNsEt
08-27-2010, 16:23
Момичето просто се притеснява и пита как би могла да се отпусне.Аз също бях като нея,даже и в момента отново съм в подобно положение и темата и на мен ще ми е от полза.Ти какво разбираш под "читава" тема?Има милиони,милиарди загубени теми в тоя форум,защо не избиваш комплексите си там,а трябва да е в тая-колкото и глупава да ти се струва поне е истинска. :? Правиш лошо впечатление нищо,че не ти пука...няма смисъл да трупаш мнения без да пишеш нищо едва ли не.

djstyle
08-27-2010, 16:23
Значии ,,срам'' ме е да правя свирки или по точно ме е срах дали ще го правя както трябва дали на него ще му хареса ..секи път когато започнем да се опипваме и т.н. той ме пита не искащ ли нещо ново оо тругва да ме лиже но аз отказвам защото ме е срам същото е и със свирките .. Та въпроса ми е как да преодолея този срам и на вас момичета случвало ли ви се е :-o

Като си поемеш 2 пъти дъх и му лапнеш х*я...

Лапешки работи, че и на български не можеш да приказваш... :-x

Sh@d0w
08-27-2010, 16:25
Избивам комплекси какво да се прави :lol:


Всички го виждаме,от кога повтарям че си комплексарка без работа...

По темата: Винаги има първи път,просто се отпусни и не се стягай ;)

malka7o
08-27-2010, 16:27
на 15 съм каквo значение има това :П

0y7ofCon7roL
08-27-2010, 16:33
Щом си на 15 няма ли да е по добре през лятната ваканция да ходиш някъда да се научиш гоооре долу да пишеш както трябва на български !?

Sh@d0w
08-27-2010, 16:34
Тука все даскали сте се събрали брей :?

SuNsEt
08-27-2010, 16:35
Годините имат значение за много неща.Таа...е щом си на 15 добре.Опитай се да му обясниш какво точно те притеснява и че не можеш да се отпуснеш.Пък колкото до това дали ще му хареса...Всичко,което се прави с желание става супер. :)

0y7ofCon7roL
08-27-2010, 16:38
Тука все даскали сте се събрали брей :? хахах че лъжа ли е :razz:

LadyDy
08-27-2010, 16:53
За всичко си има пръв път и е нормално да си притеснена! Споко ;) Никой не е роден научен да прави свирки..... :-D

BiGBaDWolF
08-27-2010, 16:54
Ако си под 12 иди на детска :)

Awesomness
08-27-2010, 17:33
Едни и разправят малка си. Други и разправят винаги си има първи път. Трети и разправят да се успокои, а мацката търси съвет КАК, но никой не и го дава. И вие ми разправяте, че аз пускам излишен спам.. :lol: :lol:
Sh@d0w, а на теб вече ти казах. За мъж не ставаш и за събеседник не ставаш. Не ме занимавай !
Аз моето си го казах, като не ви изнася не го четете ! Никой от вас форумни плъхчета няма дори да ме накара да се замисля да си променям отношението. Аре със здраве :-)

Sh@d0w
08-27-2010, 17:39
Интересно как така си вадиш заключенията..аа или това беше опит да ме затапиш? :lol:

Отношението ще си го промениш...след време,като разбереш че с това държание на комплексирана к**ка няма да постигнеш нищо :)

7227
08-27-2010, 18:37
Едни и разправят малка си. Други и разправят винаги си има първи път. Трети и разправят да се успокои, а мацката търси съвет КАК, но никой не и го дава. И вие ми разправяте, че аз пускам излишен спам.. :lol: :lol:
Sh@d0w, а на теб вече ти казах. За мъж не ставаш и за събеседник не ставаш. Не ме занимавай !
Аз моето си го казах, като не ви изнася не го четете ! Никой от вас форумни плъхчета няма дори да ме накара да се замисля да си променям отношението. Аре със здраве :-)

Ти какво правиш при форумните плъхчета??? Май се извъди голям съсел от женски пол! Личи си,че имаш комплекси,няма нужда да се хвалиш,ама не си нацелила мястото,където да ги избиваш!

xinfamous
08-27-2010, 19:38
Земи си измий путката и му дай да те лиже като иска,а свирките ще ги схванеш като почнеш да ги правиш,няма как да се научиш през нета..И тъй като не му духаш нито той те лиже просто се барате малко и те чука в путката сао..което е мега отегчително напрао..

djstyle
08-27-2010, 20:01
"xinfamous" Имаш много луд подпис... :grin: :grin: :grin:

LDto
08-27-2010, 20:15
имах проблем с лизането беше ме срам не исках да ме лиже ама като ми показа че няма от какво да се страхувам и се отпуснах ...
отпусни се а за свирките никой не се ражда научен като не стане първия път ще стане втория път .... :) :) :)

Whoopdedoo
08-27-2010, 20:44
Щом си на 15 няма ли да е по добре през лятната ваканция да ходиш някъда да се научиш гоооре долу да пишеш както трябва на български !?
Tи, щото много си се научил... смешник.

По темата: едва ли ще му е зле ако пуснеш език по гъбата и се концентрираш на нея, а с ръце да млатиш в основата на игуаната.

Jessie
08-27-2010, 21:26
Няма някакво специално лекарство за преодоляване на срама .. или определен метод. :)

xinfamous
08-27-2010, 21:32
"xinfamous" Имаш много луд подпис... :grin: :grin: :grin:

Мерси брато,и ти си мн sexy {}{}!

Fizz
08-27-2010, 23:40
абее кат нещеш нещеш .. и няма как да не го правиш правилно / искам да кажа добре ;д ) :-D всмисъл само зъбките гледай да не искарваш и другото сама ще се научиш (поне така са ми казвали) ... и не трябва да те е срам ... се тая дали разберат , че се ебеш или че праиш свирки :D :D

FuckedUp
08-27-2010, 23:46
На 15 за т'ва ли си мислят кифлите? Как ще духат..тцтц (затъва яко т'ва поколение..)

LadyDy
08-28-2010, 05:18
^Не затъва! То е затънало.........жалко е, но е факт!!!

И се съмнявам, че дори и 15 имаш, честно...не знак какво ме кара да мисля, че лъжеш за годините, но твоя си работа.....

malka7o
08-28-2010, 05:28
LadyDy няма как да ти покажа че съм на 15 но твоя си работа :П

Fizz
08-28-2010, 08:13
ама дори и да лъже и да е на 13 се тая .... щом е почнала да пита отговаряте каквото знаете и т'ва е ... :) и к'во като сме затънали , вие дали не сте си мислели за това .... разликата е , че ние и го правим не само да си мечтаем ... каква е разликата дали ще го направя на 15 или на 18 освен , че тя ще е млко разпъната а при нас (момчетата) е все тая :) :)

djipsito
08-28-2010, 10:38
И да не те е срам, ако нямаш желание няма да се получи добре...

dqvolski_angel
08-28-2010, 11:01
Просто е: щом те е срам значи още не си готова за секс, дори и орален. Трябва време, а може би той не е подходящият за теб. Повярвай, ще дойде време, когато много ще ти се иска и ще забравиш напълно срама. Дотогава не се насилвай да правиш нещо, което не искаш!
Между другото аз съм на 16 и съм в подобна ситуация. Един път отказах лизане не толкова от срам, ами защото не искам да прибързваме. И да ти кажа друго, чак ми се иска да му доставя това удоволствие, за което говориш, но както казах не искам да прибързваме.
Освен личния ми пример, искам да ти дам още един съвет - ако правите неща, които ви сближават емоционално, ефекта при физическата страна на връзката ви веднага ще си проличи и срама ще намалява. :grin:

Rysotto
08-28-2010, 20:24
Когато и аз за първи път правих свирки или така наречената орална любов и аз се бях наплашила че незнам как става но то си идва от само себе си и нали знаеш всяко нещо си има първи път :)

CCooLL
08-28-2010, 20:30
ЛАПАЙ - неискам
ЛАПАЙ - немога
ЛАПАЙ - мирише
ЛАПАЙ - добре
:lol:
винаги има първи път дали ще е сега или утре ква е разликата :D давай днеска щото утре може да няма :grin:

elisa_fenka
08-29-2010, 02:02
Няма някакво специално лекарство за преодоляване на срама .. или определен метод. :)
Има имаа :D Tequla :D ( с риск да бъда нападната че давам лоши идеи на 15 годишно момиче )
8-) 8-) 8-)

bobioooo
08-29-2010, 14:33
А бе затваряш очи и почвате пък сега за първи път ти е той ще те разбере!

XALKIDIYE
08-30-2010, 10:42
Добре де щом свирка не му правиш, ебали ли сте се ?

Seducti0n
08-30-2010, 11:55
:) Пробвай на тъмно, това съвсем сериозно го казвам.После като се поотпуснеш малко, започни на светло, гледай го в очите и ще видиш колко яко ще бъде и за двама ви.

Иначе това с неопитността-споко.Никой не се е родил научен, колкото и голямо да е това клише.С времето ще имаш възможността да разбереш какво му доставя истинско удоволствие и няма да се налага да полагаш кой знае какви усилия за да накараш приятеля ти да излети в облаците.

п.с- от срам няма смисъл. ако не го чувстваш достатъчно близък, може да поодложите за известно време оралните ласки

buzka
09-01-2010, 16:15
И аз имах същите притеснения,но напразно!Не беше никак лошо дори чудесно!Пробвай на тъмно 1-2 и после няма да ти е притеснено!Смелоооо не е страшно

AllenWalkerr
09-01-2010, 16:34
Напии се , напуши се , надрусай се ... Готова си !
Мн ясно че тря пробваш...

mnogoznaikO
09-01-2010, 17:55
с практика .. :D една се опитваше върху мене ама нещо не и се получаваше хич :-D :grin:

Princessani
09-01-2010, 19:01
..........

Awesomness
09-01-2010, 20:35
[quote=Awesomness]...
Продължавай да ме храниш, скоро може да да падна от стола от смях най-накрая. Жалко е, че ти ще си останеш просто един парцал, в който габровците да си трият немитите мъжки "достойнства" 8) Нищо чудно, че дори и турците и циганите по Габрово не желаят контакти с теб 8-)

viqnkababyy
09-01-2010, 20:39
Същото като при първата целувка ..
Искаш го, но не знаеш дали ще се справиш задоволяващо ..
Еми пусни се на течението, всичко ще се нареди.

Princessani
09-01-2010, 21:30
.......

Awesomness
09-01-2010, 21:33
[quote=Awesomness]...
Продължавай да ме храниш, скоро може да да падна от стола от смях най-накрая. Жалко е, че ти ще си останеш просто един парцал, в който габровците да си трият немитите мъжки "достойнства" 8) Нищо чудно, че дори и турците и циганите по Габрово не желаят контакти с теб 8-) За твое сведение никога ,ама никога няма да спя с турчин ,а още по =малко с черната раса .Ама май само ти от целия форум не разбра ,че мразя рязани турци :-x

По-скоро никой турчин или циганин не би паднал толкова долу, че да спи с ужас като теб 8-)

nefchi_bs
09-01-2010, 22:00
Няма нищо от което да се притесняваш..И аз първия път си мислех,че няма да се справя,но преглътнах един-два пъти,затворих очи и го лапнах и така :D

Princessani
09-01-2010, 22:41
.......

Princessani
09-01-2010, 22:55
.......

P
09-01-2010, 23:13
Големи свиркаджийки се връткат в този форум.
Има от къде да се почерпи опит!
8-)

sashow
09-01-2010, 23:13
Awesomness, престани да храниш така каруцарски! Имаш мнение по темата изказваш го и толкова. Не спряхте да спамите!

Awesomness
09-01-2010, 23:17
Awesomness, престани да храниш така каруцарски! Имаш мнение по темата изказваш го и толкова. Не спряхте да спамите!
Ти щото нали сега даваш пълноценен отговор по темата, та на нас разправяш какво сме правели. Я си гледай масата и не се мешай между шамарите!!

P
09-01-2010, 23:20
Awesomness, престани да храниш така каруцарски! Имаш мнение по темата изказваш го и толкова. Не спряхте да спамите!
Ти щото нали сега даваш пълноценен отговор по темата, та на нас разправяш какво сме правели. Я си гледай масата и не се мешай между шамарите!!

Направо един шамар да му беше ударила.После запали врата и на кифлите ,които ти се перят!
:razz:

sashow
09-01-2010, 23:27
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)

Awesomness
09-01-2010, 23:31
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)
Ох да допълня. Понякога по-умния от стъпва, а понякога по-слабия ;) Аз за сега не виждам да си отстъпил, а ако го направиш, към кои ще спаднеш ? :)

P
09-01-2010, 23:32
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sashow
09-01-2010, 23:35
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)
Ох да допълня. Понякога по-умния от стъпва, а понякога по-слабия ;) Аз за сега не виждам да си отстъпил, а ако го направиш, към кои ще спаднеш ? :) Мда, мерси :) Колко по-лесно щеше да замълчиш и да се вслушаш в 1 проста забележка, ама пък кой съм аз да ти правя забележки, нали така? Някак не е добре да избиваш комплекси тук :)

P
09-01-2010, 23:38
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)
Ох да допълня. Понякога по-умния от стъпва, а понякога по-слабия ;) Аз за сега не виждам да си отстъпил, а ако го направиш, към кои ще спаднеш ? :) Мда, мерси :) Колко по-лесно щеше да замълчиш и да се вслушаш в 1 проста забележка, ама пък кой съм аз да ти правя забележки, нали така? Някак не е добре да избиваш комплекси тук :)

Е как може да кажеш на това набожно и силно еродирано дете ,че е комплексар?!?!?!
Заслужаваш да те линчуваме сега!

Awesomness
09-01-2010, 23:39
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)
Ох да допълня. Понякога по-умния от стъпва, а понякога по-слабия ;) Аз за сега не виждам да си отстъпил, а ако го направиш, към кои ще спаднеш ? :) Мда, мерси :) Колко по-лесно щеше да замълчиш и да се вслушаш в 1 проста забележка, ама пък кой съм аз да ти правя забележки, нали така? Някак не е добре да избиваш комплекси тук :)
С какъв кеф бих си избивала комплексите (макар и да нямам) в главата ти с тесла си нямаш и идея :)
А щеше да е далеч по-лесно, ако си беше замълчал и не се беше мешал в спора.
Ама нали и ти си от тея дето идват казват "голямата дума" и после "ами то по-умния отстъпва".
Казваш на мен да си взема забележка, а ти продължаваш да говориш ? Продължавай с това противоречие 8-)

P
09-01-2010, 23:40
Awesomness,смятам ,че вече няма ,какво да ти каже и го сложи на място!
Иначе няма ли да си лягаш скоро?
:grin:

sashow
09-01-2010, 23:44
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)
Ох да допълня. Понякога по-умния от стъпва, а понякога по-слабия ;) Аз за сега не виждам да си отстъпил, а ако го направиш, към кои ще спаднеш ? :) Мда, мерси :) Колко по-лесно щеше да замълчиш и да се вслушаш в 1 проста забележка, ама пък кой съм аз да ти правя забележки, нали така? Някак не е добре да избиваш комплекси тук :)

Е как може да кажеш на това набожно и силно еродирано дете ,че е комплексар?!?!?!
Заслужаваш да те линчуваме сега! Аз се чудя защо, по дяволите, се залових с това нагло, но в същото време ерудирано дете :D Лошото е, че си глупавичка, но пък си амбициозна! :grin: Похвално :)

sashow
09-01-2010, 23:49
Бих те наредил така, че да си изтриеш акаунта тук и никога повече да не влезеш тук, но нали знаеш, по-умният отстъпва :)
Яката работа. Сигурна съм, че е така. Но нали знаеш празните заплахи в интернет са работа на форумната мафия ;) Успех с "нареждането" :-) :-)
Ох да допълня. Понякога по-умния от стъпва, а понякога по-слабия ;) Аз за сега не виждам да си отстъпил, а ако го направиш, към кои ще спаднеш ? :) Мда, мерси :) Колко по-лесно щеше да замълчиш и да се вслушаш в 1 проста забележка, ама пък кой съм аз да ти правя забележки, нали така? Някак не е добре да избиваш комплекси тук :)
С какъв кеф бих си избивала комплексите (макар и да нямам) в главата ти с тесла си нямаш и идея :)
А щеше да е далеч по-лесно, ако си беше замълчал и не се беше мешал в спора.
Ама нали и ти си от тея дето идват казват "голямата дума" и после "ами то по-умния отстъпва".
Казваш на мен да си взема забележка, а ти продължаваш да говориш ? Продължавай с това противоречие 8-) Старая се :) Не съм "голямата дума" просто не е нормално момиче да се държи като, олигофрен и да ръси псувни, а може би само за мен не е нормално и както каза пичът/пичката по-горе, ти си едно ерудирано, младо момиче с така богат речник, че просто няма на къде :) Ако съм сбъркал, съжалявам :) :-D :lol:

Awesomness
09-01-2010, 23:50
Лошото е, че дори и да съм глупавичка, ти не се извисяваш по-високо от мен ;) Нали уж си по-умен ? Отстъпи, махни ми се от главата. Идва нашичкия, обяснява ми как по-умния отстъпва, но стои и продължава да спами темата и да ми обяснява, че аз съм била глупавата... Я бягай ги разправяй тия на някоя като "ПринцесаАни"....

P
09-01-2010, 23:53
Лошото е, че дори и да съм глупавичка, ти не се извисяваш по-високо от мен ;) Нали уж си по-умен ? Отстъпи, махни ми се от главата. Идва нашичкия, обяснява ми как по-умния отстъпва, но стои и продължава да спами темата и да ми обяснява, че аз съм била глупавата... Я бягай ги разправяй тия на някоя като "ПринцесаАни"....

А аз може ли да стоя и да се смея.Не претендирам ,че съм умен ,даже съм си дебил по природа
:D :razz:

lifelesscorpse
09-01-2010, 23:57
Лошото е, че дори и да съм глупавичка, ти не се извисяваш по-високо от мен ;) Нали уж си по-умен ? Отстъпи, махни ми се от главата. Идва нашичкия, обяснява ми как по-умния отстъпва, но стои и продължава да спами темата и да ми обяснява, че аз съм била глупавата... Я бягай ги разправяй тия на някоя като "ПринцесаАни"....

А аз може ли да стоя и да се смея.Не претендирам ,че съм умен ,даже съм си дебил по природа
:D :razz:

Ти пък, от какъв зор пишеш и ти глупости? :lol: Лягайте си,чада мои.Време е за Сънчо.

По темата:честно казано вече не знам как да отговарям на подобни въпроси.Мисля,че преди мен ти казаха достатъчно.Отпусни се и действай.Както се казва "не хапе",тъй че...Стига с тези излишни притеснения.Не говоря само за твоите,но и попринцип на останалата част от раздела.Повечето наистина не ви разбирам от кво толкова се притеснявате :lol:

Awesomness
09-01-2010, 23:57
Е не мога да разбера. Идва меша се в спора, почва да ми обяснява ква съм и що съм. Казва ми кво трябвало да правя. Ей извинявай ама къв си ти бе ? Вчера се регнал и днеска вече шефчето... И ще ме плашел, че така щял да ме нахрани, че да си изтрия профила. И после на мен ми разправя, че съм глупавичка.... Егати хората !

Princessani
09-01-2010, 23:59
Интересно как така си вадиш заключенията..аа или това беше опит да ме затапиш? :lol:

Отношението ще си го промениш...след време,като разбереш че с това държание на комплексирана к**ка няма да постигнеш нищо :) божке ,а аз си мислих ,че само с мен се заяжда :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sashow
09-02-2010, 00:00
Лошото е, че дори и да съм глупавичка, ти не се извисяваш по-високо от мен ;) Нали уж си по-умен ? Отстъпи, махни ми се от главата. Идва нашичкия, обяснява ми как по-умния отстъпва, но стои и продължава да спами темата и да ми обяснява, че аз съм била глупавата... Я бягай ги разправяй тия на някоя като "ПринцесаАни".... :) Постарах се да видя безграничният ти интелект, а той май е доста ограничен :) Като казах, че по-умният отстъпва се надявах ти да го направиш, но ти се върза (още 1 факт, че си с доста умствен багаж :) ). Не избивала комплекси, а какво правиш? Защо се заяждаш с момичето (не, не я познавам, но определено е по-възпитана от теб :) ) А, дали се извисявам над теб отностно умственият багаж, сама прецени ;) Темата я спамиш предимно ти, аз ти се вързах на лапешкия акъл и се надявах да замълчиш, нооо... всякакви упорити (повечето са комбинация от нагли и кухи) хора има на този свят :) Мисля да прекратя безсмисленият спор тук :) Лека вечер ;)

P
09-02-2010, 00:02
@Awesomness,принципно той е регнат вчера ,а ти преди 1 месец .. но като цяло си права - ти си ветеран.
но момчето се опитваше да каже ,че вече спора ви става махленски и някак си неприятен за четене.



@lifelesscorpse аз просто си пиша да подклаждам спора ,че ми е любопитно до къде може да се стигне :))))))) в интерес на истината съчно май мина и е време да ходя да лягам.

Awesomness
09-02-2010, 00:02
Интересно как така си вадиш заключенията..аа или това беше опит да ме затапиш? :lol:

Отношението ще си го промениш...след време,като разбереш че с това държание на комплексирана к**ка няма да постигнеш нищо :) божке ,а аз си мислих ,че само с мен се заяжда :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сори, че ще те разочаровам, ама с него си изгладихме отношенията ;)

Princessani
09-02-2010, 00:05
@Awesomness,принципно той е регнат вчера ,а ти преди 1 месец .. но като цяло си права - ти си ветеран.
но момчето се опитваше да каже ,че вече спора ви става махленски и някак си неприятен за четене.



@lifelesscorpse аз просто си пиша да подклаждам спора ,че ми е любопитно до къде може да се стигне :))))))) в интерес на истината съчно май мина и е време да ходя да лягам.Аве незнам но съм се обедила,че човешката глупост понякога край няма и аз пожелавам лека вечер за сега на всички :-) :-) :-) :-)

Awesomness
09-02-2010, 00:08
Лошото е, че дори и да съм глупавичка, ти не се извисяваш по-високо от мен ;) Нали уж си по-умен ? Отстъпи, махни ми се от главата. Идва нашичкия, обяснява ми как по-умния отстъпва, но стои и продължава да спами темата и да ми обяснява, че аз съм била глупавата... Я бягай ги разправяй тия на някоя като "ПринцесаАни".... :) Постарах се да видя безграничният ти интелект, а той май е доста ограничен :) Като казах, че по-умният отстъпва се надявах ти да го направиш, но ти се върза (още 1 факт, че си с доста умствен багаж :) ). Не избивала комплекси, а какво правиш? Защо се заяждаш с момичето (не, не я познавам, но определено е по-възпитана от теб :) ) А, дали се извисявам над теб отностно умственият багаж, сама прецени ;) Темата я спамиш предимно ти, аз ти се вързах на лапешкия акъл и се надявах да замълчиш, нооо... всякакви упорити (повечето са комбинация от нагли и кухи) хора има на този свят :) Мисля да прекратя безсмисленият спор тук :) Лека вечер ;)

Окей да речем, че аз съм невъзпитаната, тъпата и прочие.
Но кое прави теб по-умния ? 1во мешаш се в разговора на двама напълно непознати души - това е невъзпитано !
Казваш ни, че ние пълним темата с излишен спам, а ти дори не си правиш труда да отговориш на мненията, а само и единствено ме нападаш - аз ли греша или ти си противоречиш?
3то за какъв се мислиш ти, че да казваш аз каква съм ? Нито ме познавам, нито знаеш грамчец за живота ми.
4то няма да замълча защото винаги имам какво да кажа, по която и да е тема.
5то не си ти човека, който ще ми каже каква трябва да бъда, каква съм и каква ще съм. Аре много ти здраве от мене :-)

P
09-02-2010, 00:08
@Awesomness,принципно той е регнат вчера ,а ти преди 1 месец .. но като цяло си права - ти си ветеран.
но момчето се опитваше да каже ,че вече спора ви става махленски и някак си неприятен за четене.



@lifelesscorpse аз просто си пиша да подклаждам спора ,че ми е любопитно до къде може да се стигне :))))))) в интерес на истината съчно май мина и е време да ходя да лягам.Аве незнам но съм се обедила,че човешката глупост понякога край няма и аз пожелавам лека вечер за сега на всички :-) :-) :-) :-)

Във форума има край.Все някой модератор/администратор ще сложи края :)

banan4ireloaded
09-02-2010, 00:46
Е не мога да разбера. Идва меша се в спора, почва да ми обяснява ква съм и що съм. Казва ми кво трябвало да правя. Ей извинявай ама къв си ти бе ? Вчера се регнал и днеска вече шефчето... И ще ме плашел, че така щял да ме нахрани, че да си изтрия профила. И после на мен ми разправя, че съм глупавичка.... Егати хората !

Гледай сега, моето момиче.
Пича е в абсолютното си право да идва и да се меша.Ти не разбираш от дума, колко човека още трябва да ти кажат, че обиждаш и пишеш глупави коментари.Че чак и модератор ти направи забележка, ти да не си от тези принцеси които трябва направо собственика на сайта да им направи забележка, че да си вземат поука,но съмнявам се и него да послушаш, ето до къде е стигнала наглоста ти. Защо трябваше да обиждаш момичето, има проблем, търси отговори, иска да и олекне, никой не се е родилк научен или ти си се родила научена? А знаеш ли какво е моето мнение? Ти принцесо си въздух под налягане. Ти нищо не разбираш на тема секс. Ти не трябва да си в този раздел дори... моля ти се, самопремести се в раздел "Любов" ти си за там. И за да няма после оспорвания, ще ти кажа и защо, аджеба, ти си за там? Ами, ето защо... ти трябва да се преместиш там за да се образоваш на тема любов, за да си намериш приятел, чак след това ела с бистра главица тук и се образовай :) . Надали съм човека който трябва да ти го каже това, но... казах ти го вече :) . ТИ СИ ОТ ТЕЗИ НАГЛИ "РАЗБИРАЧКИ" , а всъщност нищо не знаеш :) , въздух под налягане му се казва, ти според мен дори не си правила секс, свирки, не са те лизали, както ти каза и да, знам, че ще отречеш :) Сега за да не кажеш, че спамя...
По темата:
Бъди спокойна, отпусни се, всичко ще е наред :) Отпуснеш ли се, другото идва само :) после пиши да знаем как и какво е минало :)

Princessani
09-02-2010, 01:03
Е не мога да разбера. Идва меша се в спора, почва да ми обяснява ква съм и що съм. Казва ми кво трябвало да правя. Ей извинявай ама къв си ти бе ? Вчера се регнал и днеска вече шефчето... И ще ме плашел, че така щял да ме нахрани, че да си изтрия профила. И после на мен ми разправя, че съм глупавичка.... Егати хората !

Гледай сега, моето момиче.
Пича е в абсолютното си право да идва и да се меша.Ти не разбираш от дума, колко човека още трябва да ти кажат, че обиждаш и пишеш глупави коментари.Че чак и модератор ти направи забележка, ти да не си от тези принцеси които трябва направо собственика на сайта да им направи забележка, че да си вземат поука,но съмнявам се и него да послушаш, ето до къде е стигнала наглоста ти. Защо трябваше да обиждаш момичето, има проблем, търси отговори, иска да и олекне, никой не се е родилк научен или ти си се родила научена? А знаеш ли какво е моето мнение? Ти принцесо си въздух под налягане. Ти нищо не разбираш на тема секс. Ти не трябва да си в този раздел дори... моля ти се, самопремести се в раздел "Любов" ти си за там. И за да няма после оспорвания, ще ти кажа и защо, аджеба, ти си за там? Ами, ето защо... ти трябва да се преместиш там за да се образоваш на тема любов, за да си намериш приятел, чак след това ела с бистра главица тук и се образовай :) . Надали съм човека който трябва да ти го каже това, но... казах ти го вече :) . ТИ СИ ОТ ТЕЗИ НАГЛИ "РАЗБИРАЧКИ" , а всъщност нищо не знаеш :) , въздух под налягане му се казва, ти според мен дори не си правила секс, свирки, не са те лизали, както ти каза и да, знам, че ще отречеш :) Сега за да не кажеш, че спамя...
По темата:
Бъди спокойна, отпусни се, всичко ще е наред :) Отпуснеш ли се, другото идва само :) после пиши да знаем как и какво е минало :)
Аз изобщо неразбрах защо трябваше да съм в целия тоя спор но не ме и интересува.А отностно секса ,мисля,че до сега достатъчно съм показала.