PDA

View Full Version : Защо не влизам в раздела



Canis_Dirus
08-27-2010, 17:02
Понеже не съм привърженик на привикванията по управленията, учрежденията и висшестоящите на четири очи тук ще отговоря публично на запитването на HarleyFlanagan.


Причината да не влизам в раздела е следната: Раздела закъсня. Няма достатъчно качествен материал, за да се изпълни замислената му фунцкия. Единствения начин е няколко човека да се съксват да пишат тук за пределено време, а за това просто не ми стигат нервите и времето.

Явно форумното общество не е е дорасло за подобен раздел, но съм твърдо против политиката на контрол и бой с тоягата при всяко отклоняване от пътеката.
Предпочитам lead by example, а не сам да му опуснеш края и после да строяваш всички дружно.
Мерси.

Все пак не се сещам за нито една държава където строгия контрол и спазване на правилата без възможност за критика към управляващите да е донесъл нещо добро и да е убедил хората да следват режима. Че убедени и фанатици е имало - имало е, но кои са били те? Каймака на нацията ли?

Canis_Dirus
08-27-2010, 18:04
Отказването ми се случи точно в един период, когато бях един месец във ваканция - тоест в България. Повечето време дори нямах достъп до нет тогава, нито съм имал време да чета и пиша във форума.
И да признавам, че този раздел закъсня. Нищо против lead by example, но не и такъв Сизифов труд.


А колкото до онези порочни практики - редно беше самите потребители с привилегии сами да се контролират. Затова и беше разрешено повече с мисълта, че са зрели и ще могат да се контролират.
Аз признавам, че не успях да се контролирам добре.
Виновен съм. обаче и модераторския екип не подходи правилни. Раздадоха се банове и се триеше масово. на мнение съм, че работата на един модератор е много повече да предупреждава открито и на ЛС определен потребител. Аз такива предупреждения не съм получавал, нито модератор е търсил диалог с мен. Сега и да търсят ми е все едно.

Canis_Dirus
08-27-2010, 18:42
И ти си много прав. Виновни за положението на форума бяхме точно една групичка самозабравили се потребители, които си въведохме един вид форумен фашизъм. Които не е с нас беше порязван жестоко. В това число имаше и много грозни лични нападки, за които и аз имам доста вина, НО...

Не е това начина да се налага ред. Един вид пак си остава същото, но привилегированите ще са по-други. С това не съм съгласен. Желанието ми е да се създаде форумна динамика, която да научи потребителите, как да реагират към провокатори и, обиди и тн.

Просто не искам да се стигне до там, че интересни дискусии да се прекратяват заради неспазване на правилата. Доста интересни хора се изнесоха, понеже не им харесаха обидите, а други - понеже не можаха да свикнат, че спор може да се води и без лични обиди.

Колкото до мен - от известно време се старая да не нападам личността, а за това, че ми е пускан гювеч - пускан ми е, но и съм рязан доста.

Призовавам да не се бъркам развитието на темата със спам. А също така да не се залъгват хората, че дисциплината може да замени собствената преценка и мислене.

Canis_Dirus
08-27-2010, 20:22
Е тези неща и преди са говорени, но не се спазваха. и то след мнoгoкратни забележки пак се лееха обиди.
Защо сега не се появяват такива теми?

Canis_Dirus
08-27-2010, 21:45
Филма със спазването на правилата и наказанията сме го гледали. Няколко пъти. С едни и същи действащи лица.

EcTeTa
09-05-2010, 09:07
първо nobody cares !
второ тоя сайт е единствено и само машина за пари и шоу бизнес от които собствениците да извличат печалба , ако турнат още малко реклами и телевзиите ще им завидят.Копвам една името на статия от горе : Жените и хъркането Установено е, че привързаността към мъжете и хър .............
що не си го начукате

EcTeTa
09-08-2010, 12:43
не е ли така г-н harley не коментирате главната тема , а заобикаляте и заплашвате
mr. admin привилигирован
о официално ли е не уведомяваите властите please.

EcTeTa
09-09-2010, 06:42
whatever затова има такова биологично разнообразие.Нека да има от всичко , дори от лошото.

Келън Луц - отвратен от видеото с кученцата Келън Луц останал отвратен и вбесен от популярното видео...
страхотно страхотно + един репресивен админ = fantastic

LadyDi
09-09-2010, 07:14
Моля, да не се бърка администрирането/модерирането на ФОРУМА с администрирането/модерирането на САЙТА.
Модераторите във форума не отговарят за статиите, писани в другата част на сайта.
Ако имате забележки и коментари, най-долу има линк "Контакти", който горещо ви препоръчваме да използвате.

EcTeTa
09-09-2010, 14:10
демокрация ? не сериозно нямам смисъл да водим диалози
bye
П.С лично теб не съм обидил никога изкривеното ти инстируциалзирано съзнаение го възприе така , ти ме обиди лично за сметка на това(може би трябва да подам някакво оплакване до синдикатът на админите или нещо подобно , все пак тези сайтове се правят за потребители).