PDA

View Full Version : Как да я заговоря?



BiboW
08-27-2010, 18:48
Здравейте. Имам един проблем. Всеки ден като ходя на разходка с кучето виждам едно момиче което искам да я заговоря но незнам как и незнам какво да и кажа. Тя спортува с нейна приятелка. Ще дадете ли съвет. За годините - на 17 съм. Един път съм имал гадже като по - малък, но сега нещо нещата не вървят.

SemperFidelis
08-27-2010, 18:51
С устата.

FromAutumToAshes
08-27-2010, 19:10
Зависи от ситуацията братле...Има ужасно много начини по които можешда го сториш. Не знам кво да ти кажа, ся няма да ти развивам сцени, и да ти продиктувам кво да й кажеш. Според мен е грешка да седиш и да мислиш какво да кажеш, още по-малко пък някой да ти го каже. Просто отиди при нея без да му мислиш, щото като се замислиш се разкандардисваш :D и си отваряш устата, мяташ някой друг комплимент и с малко късмет си опичаш работата. Нищо страшно ;) Просто гледай да не забиеш, че тогава става неловко оО

Sh@d0w
08-27-2010, 19:11
това което ти трябва е един гаечен ключ

http://www.napravisam.bg/forum/files/wrench_203.jpg подобен,но и друг модел ще свърши работа.

Та следващия път като излезеш,просто се приближи до тях,гледай да не е много съмнително,пусни го на земята до тях,без да видят естествено.След това можеш да я заговориш вече спокойно,нещо от типа "Хей,извинявай този гаечен ключ твой ли е,мисля че си го изпуснала".

Успех.

BreakTheWind
08-27-2010, 19:11
"Краставицата ми умря.. може ли да я заровя в твоята градина?"

king95
08-27-2010, 19:13
ако ти е толкова трудно да се представиш директно, питай я : Колко е часът? После и се представи и завържи някакъв разговор.Вземи и скайпа и продължете разговора вкъщи. :)

FromAutumToAshes
08-27-2010, 19:20
ако ти е толкова трудно да се представиш директно, питай я : Колко е часът? После и се представи и завържи някакъв разговор.Вземи и скайпа и продължете разговора вкъщи. :)

Йес Йес !! Да живее скайп-а.. :lol: :lol:

Един съвет от мен към теб King95, а и за други хора де ;д ... Винаги е по-добре разговорите да бъдат наживо, оставете ги тия скайпове, това е възможно най-тъпия начин за кореспонденция !

Hopegiver
08-27-2010, 19:25
Като я видиш пак докато разхождаш кучето може да се избазикаш нещо..

например Шаро дръш, дръш котето :Д:Д Възможно е да те приеме за поредния простак ... ;д

Затова става кучето ми май те харесва всеки път кат те види почва да ме влачи към теб .. :Д

но ако не ти идва от вътре да кажеш нещо такова по добр зарежи и
а бе избазикай се нещо както правиш с приятелите ти ...но идея
нямам спомен да съм заговарял момиче по улицата с цел запознанство.. ;д

офф нвм.. ;д къде съм тръгнал и аз да давам съвети, точно за това .. ;д
просто направи няков впечатление ако трябва се спъни да се посмее ;д
и по натам разговора ще върви, може би ;д
успех .

king95
08-27-2010, 19:27
ако ти е толкова трудно да се представиш директно, питай я : Колко е часът? После и се представи и завържи някакъв разговор.Вземи и скайпа и продължете разговора вкъщи. :)

Йес Йес !! Да живее скайп-а.. :lol: :lol:

Един съвет от мен към теб King95, а и за други хора де ;д ... Винаги е по-добре разговорите да бъдат наживо, оставете ги тия скайпове, това е възможно най-тъпия начин за кореспонденция !
Маняка казва, че не знае как да я заговори на живо. По скайпа ще се отпусне. Иначе и аз предпочитам на живо, но скайпа е за тежките случаи като тоя, който е описан... :)

7227
08-27-2010, 19:29
ако ти е толкова трудно да се представиш директно, питай я : Колко е часът? После и се представи и завържи някакъв разговор.Вземи и скайпа и продължете разговора вкъщи. :)
Айде пак с този скайп!Вие не разбирате ли,че скайпа не е подходящ за тези работи!Най-добре на живо да се изясните.

DE
08-27-2010, 19:33
Ами брат,да съм честен аз не знам точно какъв отговор ти искаш да получиш..Отиди при нея,кажи и .. извинявай колко е часа? После я питай , това куче каква порода е ... питай я искаш ли да седнем на кафе..не бъди срамежлив..така подходи ..

xinfamous
08-27-2010, 19:34
това което ти трябва е един гаечен ключ

http://www.napravisam.bg/forum/files/wrench_203.jpg подобен,но и друг модел ще свърши работа.

Та следващия път като излезеш,просто се приближи до тях,гледай да не е много съмнително,пусни го на земята до тях,без да видят естествено.След това можеш да я заговориш вече спокойно,нещо от типа "Хей,извинявай този гаечен ключ твой ли е,мисля че си го изпуснала".

Успех.

Тц,не ти се получи тоя път :(

По темата,кажи й едно здрасти брато,кажи и че като си разхождаш кучето и я виждаш всяка сутрин,дали иска да пиете 1 кафе после а-у , някви такива прости работи брато,бъди уверен просто и газ горе (;

FromAutumToAshes
08-27-2010, 19:36
ако ти е толкова трудно да се представиш директно, питай я : Колко е часът? После и се представи и завържи някакъв разговор.Вземи и скайпа и продължете разговора вкъщи. :)
Айде пак с този скайп!Вие не разбирате ли,че скайпа не е подходящ за тези работи!Най-добре на живо да се изясните.


Все едно говориш на стените... че даже май има по-голям шанс те да ти отговорят :lol:

7227
08-27-2010, 19:38
Нали :lol: :lol: :lol:

Sh@d0w
08-27-2010, 19:42
Тц,не ти се получи тоя път :(

Тествано е поне 3 пъти работи номера,няма да се притесняваш 8)

гаранция че вечерта ще мачкате чаршафите :)

HandOFDooM
08-27-2010, 19:59
пич важното е се да плямпаш нещо... да се овлечеш да говориш нещо и да се хилиш ...
70% от това което го кажеш въобще няма и да те слуша, но ще й стане приятно, че я заговаряш сещаш ли се ? просто се отпусни ... като я видиш примерно - хей здрасти, секи ден те виждам тук спортуваш ли или нещо от тоя сорт ... ако е хубава още утре го направи щото други ден ще е късно и успех :)

gabiiTu
08-27-2010, 20:38
Здравей ? Като за начало и ако тя ти каже здравей, мисля че другото ще е лесно
пък и все пак имаш куче момичетата малко или много обичат кучеетата .. може да ти помогне ..

BiboW
08-28-2010, 07:23
Мерси на всички. Вдъхнахте ми малко кураж :D Като я видя другия път ще я заговоря :)

righteous
08-28-2010, 07:51
Мерси на всички. Вдъхнахте ми малко кураж :D Като я видя другия път ще я заговоря :)

После пиши да видим как се е развило.

BiboW
08-29-2010, 08:24
Ще пиша но тия два дни не съм я виждал. Дали защото е събота и неделя..

FunkyBoy
08-29-2010, 13:15
Като я видиш следващия път, погледни я, усмихни й се, смигни й... на по-следващия я заговори... ;) или накарай кучето да иде при нея и иди си го земи 8-)

BiboW
09-01-2010, 07:09
Днеска ги видях с нейната приятелка. Казах им как сте момичета, те само ме изгледаха като нз кво...

Sh@d0w
09-01-2010, 07:21
Това не е най-добрата реплика,но както и да е...какво очакваше като ги попиташ и да ти се метнат веднага ли...Трябвало е да пуснеш още нещо като лафче,да им грабнеш вниманието.Ти трябва да поддържаш разговора,не пускаш мухата гледаш че не ебават и отминаваш...

Липсва ти подход :)

TheOnee
09-01-2010, 07:31
ако ти е толкова трудно да се представиш директно, питай я : Колко е часът? После и се представи и завържи някакъв разговор.Вземи и скайпа и продължете разговора вкъщи. :)

TheOnee
09-01-2010, 07:33
Днеска ги видях с нейната приятелка. Казах им как сте момичета, те само ме изгледаха като нз кво...
OМГ, сериозно :shock:
Ама без да ти отговорят и без нищо, така ли? :shock:
Пич, гадна съм, ама заеби. 8-) Или може би не си подходил по правилния начин :/