PDA

View Full Version : Помощ за любв...



mom4encet0
08-27-2010, 18:54
Здравейте! Да ви попитам. Как мога да предложа на момиче, което го виждам рядко и само на работното и място. И и казвам само едно "Добър ден" и "Довиждане"?! Не мога друго да я заговорям, само служебно. Не я познавам - само там я виждам! Гледам я в очите средоточено, усмихвам се, любезнича... Забелязах веднъж като си тръгвам и веднага се обърнах, и погледите ни се засякоха... когато разговарям, без да искам правя гримаси / муцинки от притеснение и така си мислия все едно е от недоволство, но го правя от притеснение /. Но проблемът е такъв, че съм от друг град и ми остава само една година да съм в него... аз редко се влюбвам, но като се слюбя си живея в собствен свят... мисля, че проблема стои така, родителите ми гледат странно когато разговарям с момиче, още от едно време са против да се заномавам с момичета и още повече да имам гадже. Дори баща ми вика който се ожени, че е луд - натяква ми го винаги, а за деца да не говорим... най - голяма та му грешка е, че се е оженил... колежки се бъзикат пред мен и пред майка, защо нямам приятелка... майка отговаря, че не ми трабва и че аз не искам... години са ми насаждали, че не е хубаво, че нетрабва, същото е и със шофьорската книжка... какво да правя?! И сега чувството е такова: все едно е нещо неморално, грешно, глупаво - все едно съм крадец...

Sh@d0w
08-27-2010, 19:07
И това ти го натякват родителите :shock: Нямам думи...

От написанато става ясно че работиш.Значи можеш да бъдеш самостоятелен вече.Крайно време е да предприемеш някаква промяна,изнеси се в самостоятелно жилище,поеми живота си в свои ръце.Това че осъзнаваш,че родителите ти не те учат правилно е добре,освободи се от насажданите задръжки и бъди такъв,какъвто искаш да бъдеш.Знай че няма нищо нередно в това.

И все още не мога да проумея как може да има такива родители... :shock:

FromAutumToAshes
08-27-2010, 19:15
И това ти го натякват родителите :shock: Нямам думи...


И все още не мога да проумея как може да има такива родители... :shock:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


И аз останах потресен от прочетеното...

Конкретно за мадамата, просто можеш да й поискаш телефона да пиете по едно кафе след работа или нещо такова :)

7227
08-27-2010, 19:23
Вай,ваййй какви са тези родители?Не искат ли да имат внуци,снаха??? Ти на колко години си? Е те вашите извинявай ,ама гей ли искат да бъдеш?Как може майка ти да казва,че не ти трябва??!?!? За първи път чувам такова нещо!
Заговори момичето,на момента измисли нещо,покани я да излезете и така,няма друг начин. :)

xinfamous
08-27-2010, 19:28
lol. Вече видях всичко.

settingSun
08-27-2010, 19:29
wowwwwwwwwww
кофти е тва с ваще, стегни се, вземи нещата в свои ръце. Покажи на родителите си,че не те живеят жовота ти, а ти. :)

righteous
08-27-2010, 19:42
Може би просто майка ти се притеснява за теб и иска да е сигурна , че ще попаднеш на добро момиче.
Или просто иска да те задържи до себе си защото знае , че ако си хванеш приятелка ще се отдалечиш от нея, а тя те обича.
:)

djstyle
08-27-2010, 20:11
lol. Вече видях всичко.

Ноу, шит... и аз така :(

gabiiTu
08-27-2010, 20:49
Ти си пълнолетен вече до колкото разбирам трябва да им стане ясно на родителите ти ,че ТИ управляваш вече живота СИ НЕ ТЕ !
Ерген до края на живота си ли ше стоиш?
Даже,ако аз бях на твое място изобщо нямаше да ги слушам кво ми говорят ,а ще се замисля как да си оправя живота и хич да не ме интересува какво мислят,защото все пак те вече са изживяли своя живот не им ли е стигало, че искат и твоя да живвеят все едно като ти казват кво да правиш и какво не ..
Глупаво е и то доста...
Според мен по - малко почни да ги слушаш и им дай да разберат, че ти трябва сам да се справяш и те вече имат по - малка роля в твоя живот!
А колкото за момичето ,заговори го нещо по служебно и от служебно се прехвърли на "Искаш ли на по кафенце" и ако те харесва ще си проличи от отговора и освен ,ако не е много срамежлива хъ ...

Elenichkaa
08-27-2010, 21:53
изобщо не слушай ваще...не е казано да се ожениш за първата срещната,просто се забавлявай,то друго в тоя живот к'во ти е останало?!! Покани момичето да излезете и говори с нея направо и открито.Колкото до ва'ще щом толкова се тревожат не е нужно да разбират...поне засега!Хем вълкът сит,хем агнето цяло.

Di
08-27-2010, 22:19
не ги слушай,ако всеки се вслушваше на 100% в родителите си до къде щяхме да стигнем

Заговори я и поискай да идете на кафе,едва ли ще ти откаже