PDA

View Full Version : Как да си начупя косата???



RalittyYy
08-27-2010, 19:57
Здравейте, незнам дали има такава тема,но искам да ви питам как да си начупя косата с пяна :oops: :oops: :-D За първи път ще ми е и незнам как :-D :-D Та ако може да ми обясните всичко подробно как се прави :-D Мерси предварително :-)

Ето коя пяна имам и смятам да използвам (засега) :-D http://www.fara.bg/assets/img/products/large/3916846b5dbfd01e917b5a37fc00ccee_76.jpg

П.П. Ако има такава тема дайте ми линк към нея и заключете тази :)

YourBlackDahlia
08-27-2010, 20:03
Ами аз доста често се правя, по следния начин..

1. Къпя се
2. На мокра коса втривам пяната
3. Суша с сешуар леко, да е почти суха косата
4. Връзвам се на едно кокче най - горе на главата , или на две - едно горе, и едно по - доло
5. Спя
6. На другуя ден пускам косицата, отначало е малко буйна, пооправяш я с пръсти и е готово
Може да сложиш и лак , за да стои още по - дълго :)

Иначе за тази пяна не знам, моята е на Велафлекс.
По - подробно не мога да обесня, дано ме разбра :D

vagarious
08-27-2010, 20:25
А пък аз използвам зелената пяна на Тафт обаче.С нея най-добре ми се получава.Та:
1.На мокра коса слагам пяна около 2 шепи, понеже ми е под рамената.
2.Мачкам я, мачкам я, после пак я мачкам, но с кърпата
3.Суша с дифузера на най-ниската му степен, като пъхам малко коса в дифузера, и го качвам към корена.После въртя, въртя докато не изсъхне и преди да махна дифузера от кичура, му пускам и студената струя.И така цялата коса.Изглежда мноого трудно, ама хич не е .И накрая малко тук и малко там пак със студената струя и така. :) 8-)

RalittyYy
08-28-2010, 06:42
Мерси, ще се постарая да се направя. :D Та ще вида на какво ще се направя и на какво ще заприличам :-D :-D :lol: :lol:

hugelipsskinyhips
08-28-2010, 07:03
аз имам тази пяна и не съм доволна :? :?
прави косата ми да изглежда като мазна, а и няма толкова силна фиксация.По-доволна съм от пяните на Велла, на лореал
8) 8)

LipSy
08-28-2010, 07:28
След като се изкъпеш съвсем малко подсуши косата и после втрий пяната в корените. Вържи с ластичка и така!

nimfetka7
08-28-2010, 07:30
След като се изкъпеш съвсем малко подсуши косата и после втрий пяната в корените. Вържи с ластичка и така!
Пълни глупости. Пяната не се втрива в корените. Ето ти клип как се чупи косата с пяна:
http://www.youtube.com/watch?v=GLHcVeyd530