PDA

View Full Version : Май трябваше да уча през 7клас. :D



Zaqkkk
08-27-2010, 22:04
Начии, ся ще съм 8кл. и влязах дето искам, преписвах малко на испитите, и тей сичко е ОК, обаче сега ХИЧ, ам ХИЧ не разбирам химията и физиката и математиката ;dd, и просто ми е притеснено кфо ше правя тая година.., не искам да се излагам ама-...-

Di
08-27-2010, 22:12
И ние кво?
И аз не я разбирах и до сега не я разбирам 8-)

WaterLilly
08-27-2010, 22:17
Добре де, защо всички така пренебрегват това Ъ в тъй и упорито го пишат тей? WTF?!

Unendlich
08-27-2010, 22:31
Добре де, защо всички така пренебрегват това Ъ в тъй и упорито го пишат тей? WTF?!

така говорят в някои градове, диалект ли и аз не знам какво се води ;х

По темата: Ако си влязъл в математическа гимназия - тежко ти и горко :) Какво ще правиш - ако си толкова зле, отиди на консултация или някой друг урок. Просто си учи уроците редовно, но гледай да учиш с разбиране, защото точно тези предмети не се учат на изуст. Като има проекти, презентации - участвай, така най-лесно се изкарват оценки. :)

Zaqkkk
08-27-2010, 22:58
Добре де, защо всички така пренебрегват това Ъ в тъй и упорито го пишат тей? WTF?!

така говорят в някои градове, диалект ли и аз не знам какво се води ;х

По темата: Ако си влязъл в математическа гимназия - тежко ти и горко :) Какво ще правиш - ако си толкова зле, отиди на консултация или някой друг урок. Просто си учи уроците редовно, но гледай да учиш с разбиране, защото точно тези предмети не се учат на изуст. Като има проекти, презентации - участвай, така най-лесно се изкарват оценки. :)В техническа гимназия съм ;) :P :P:P :P :P :P

Foreverbg
08-27-2010, 23:38
Добре де, защо всички така пренебрегват това Ъ в тъй и упорито го пишат тей? WTF?!

така говорят в някои градове, диалект ли и аз не знам какво се води ;х

По темата: Ако си влязъл в математическа гимназия - тежко ти и горко :) Какво ще правиш - ако си толкова зле, отиди на консултация или някой друг урок. Просто си учи уроците редовно, но гледай да учиш с разбиране, защото точно тези предмети не се учат на изуст. Като има проекти, презентации - участвай, така най-лесно се изкарват оценки. :)
Аз съм точно обратното. Като бях в някво скапано даскало учих много, а сега 2 години съм вече в МГ и за по 1 час макс на ден учене си изкарвам същите оценки като в старото даскало.

SemperFidelis
08-28-2010, 00:04
Начии, ся ще съм 8кл. и влязах дето искам, преписвах малко на испитите, и тей сичко е ОК, обаче сега ХИЧ, ам ХИЧ не разбирам химията и физиката и математиката ;dd, и просто ми е притеснено кфо ше правя тая година.., не искам да се излагам ама-...-
Смени даскалото докато е време като мислиш, че там ще се излагаш.

vanity23
08-28-2010, 08:06
седни си на задните части и учи ;) или отиди в някое скапано дскл ;) в което са пълни идиоти :) :) нз кое избираш : ))))

slicky
08-28-2010, 09:02
сега е времото да учиш,ако не-няма бъдеще пред тебе

yoanka7
08-28-2010, 11:49
на мен ми беше мн лесна физиката в 8 клас,даже и си я завърших с 6 предмета е много интересен ако го разбираш,ако един път успееш да разбереш задачата значи е ясен целия урок.Важно е и да попаднеш на хубава госпожа,и химията е лесна,само трябва да имаш добра логика мисля че си пазя старата тетрадка по физика ако имаш някакви въпроси относно задачите пиши,ако мога ще ти помогна.Успех в осми клас

Tempest
08-28-2010, 11:58
мм.. не знам, но с "май трябваше" не се променя миналото, нито се оправят нещата... да си учил.. сега ше се нагърбиш и ше учиш яката.. без размотавания, щото прекалено фриволности си позволяват днешните деца.. излизането няма да ти избяга (то и даскалото де, ама..), пък 1 или 2ма, че ти казали зубър примерно.. мноо да не ги вземаш присърце... като не искаш да се излагаш, трябва да се постараеш ;)

Успех, пичага, ти поне осъзнаваш, че си направил грешка, някои го взимат за нормално...

sunisup
08-28-2010, 12:48
Аз Химията и Физиката изобщо не ги разбирам.Само зубрихбез смисъл.Нямаше кой да обясни.Г-жата ни по Химия само четеше от учебника и преразказваше....и сега нз кво ще правя,на тестове,входни...

galet0
08-28-2010, 16:48
Най добре ходи на уроци.

fenasf
08-29-2010, 16:16
Еми, на всеки му идва времето.

ameli
08-29-2010, 17:07
Добре, че си се осъзнал най-накрая - по-добре късно, отколкото никога ;) Цяло лято имаше, така ли не успя да вземеш учебника на някой и да си припомниш всичко или да го научиш.. нали казваш, че нищо не знаеш. Другия вариант е да си вземеш частен учител, ако нямаш възможност (все пак сме в криза) - сядаш и зубкаш. Знанията сами няма да се налеят в главата ти.

Аз също по физика и химия съм много зле - уж учих, ама нищо не разбирам, а и не са ми интересни. Добре, че сега ще съм в езикова и няма да ги имам :D

baby7878
08-30-2010, 08:13
Ами сега през ваканцията учи!Всичко преговаряй и ще нучиш нещоо :razz:

Paramour
08-30-2010, 09:49
еми и ас ште кажъ къту другити да седниш и дъ учиш штоту саму тъка ште стане

8-)

Tempest
08-30-2010, 11:14
еми и ас ште кажъ къту другити да седниш и дъ учиш штоту саму тъка ште стане

8-)

ако по принцип пишеш така, по-добре недей... срамиш хубавата група :D

Paramour
08-30-2010, 11:16
еми и ас ште кажъ къту другити да седниш и дъ учиш штоту саму тъка ште стане

8-)

ако по принцип пишеш така, по-добре недей... срамиш хубавата група :D
Погледни ми другите мнения и ще видиш :lol: 8-)

Tempest
08-30-2010, 11:28
зор ми е да ти гледам другите мнения...

Paramour
08-30-2010, 11:41
зор ми е да ти гледам другите мнения...
Еми като пиша мнения гледам да е грамотно ;д Тва беше ей така.
Доволен/на ли си от отговора?

Tempest
08-30-2010, 13:52
ми.. не :D

sasha_90
08-30-2010, 13:59
Внимавай в час.Слушай какво обясняват.

Paramour
08-30-2010, 17:17
ми.. не :D
ми ок :lol:

TheRanger
09-04-2014, 08:46
:razz: :razz: