PDA

View Full Version : 2ри шанс?



SadPrincess
08-27-2010, 22:10
Здравейте,
миналата седмица скъсах приятеля си с който бяхме заедно през лятото,но го направих защото той избързваше с очакванията си към мен (сещате се :-D ),а и от малко ревност,но според мен основателна.Доста трудно ми беше,кофти ситуация се получи,доста неочаквано за него и тежко за двамата.После се започна едно тайно следене на профилите в аха и фейсбук и от двете страни докато само ден след като скъсахме той ме потърси,а аз останах изненадана и то доста.Каза ми много неща,като например че му е супер тежко,че не е очаквал,че пак ме иска и т.н,пък и аз доста си "излях" душата и казах че вече съм съжалила за стореното.После ми звънна и говорихме около час по телефона,но той само повтаряше,че от инат няма да ми прости,защото трябвало да си осъзная грешката.Приключихме разговора с уговорката той наистина да помисли по въпроса,но лошото е,че нямаме много време,защото псоле се налага да сме в различни градове.Как мислите ще получа ли 2ри шанс?
btw пропуснах да спомена че след разговора ни той си намери предтекст да ме види пак защото искал да ми даде нещо,което можеше да ми го прати и по мейла,та затова леко се обнадеждих,не знам с право или не :-D как да използвам максимално момента така че да го накарам да размисли когато се видим?

Hidalg0
08-27-2010, 22:25
НЕ !!

bebkata
08-27-2010, 22:32
1-во не мисля , че ще си спази обещанието и ще помисли ..
2-ро дори и да го направи и реши да ти прости , след като всеки си замине по градовете , нещата ще стоят коренно различно и след има няма много време , ще се усетите , че "мъчите" нещата ..
3-то всеки заслужава 2-ри шанс ..

Sunnnnnnnnny
08-27-2010, 23:08
не се занимавай! ..
няма смисъл според мен, по-добре остани с хубав спомен и това е :)

ivakavlad
08-27-2010, 23:09
ако трябва да съм честен се съмнявам че ще ти даде втори шанс но лично аз съм на мнение че когато някой скъса с другия било то и защото се е ядосал за нещо втори шанс не трябва да се дава същото е като с една чаша като се счупи дори и да я залепиш тя няма да е същата

Nakadah
08-28-2010, 03:09
НИКОГА НЕ ГЛЕДАЙ В МИНАЛОТО! НИКОГА НЕ МИСЛИ КАКВО Е МОЖЕЛО ДА СТАНЕ! НЕ ЖИВЕЕШ В МИНАЛОТО! И НЕ МОЖЕШ ДА ГО ПРОМЕНЯШ!!!

FromAutumToAshes
08-28-2010, 05:30
Доверието е като огледало... Ако ме разбираш оО

Едит - много съм съгласен с горния коментар.

sasha_90
08-28-2010, 06:23
Не прави нищо.Остави нещата така и не търси втори шанс.Доли и сега да се съберете,пак няма да се получи,защото ще сте в различни градове.А това е проблем.

SadPrincess
08-28-2010, 08:24
офф.. :( :o

mimka1912
08-28-2010, 17:46
Няма смисъл. Защо да ти дава втори шанс като връзка от растояние не е връзка?? Зарежи тия работи. Намери нов ;)

NeverTheSame
08-28-2010, 17:51
Изобщо няма смисъл никой да мисли върху нищо,при положение,че сте от различни градове.Забрави го...просто лятна забивка и тва е.

missapple
08-28-2010, 18:26
Няма смисъл..гледай си живота за на пред и въобще не се занимавай :)

SweetySmallDevil
08-31-2010, 18:27
вторите шансове не значат нищо!!! ... хората не се променят, освен към по-лошо ... :)

theonlyone123
08-31-2010, 19:58
Повярвай ми - ще ти е трудно да общуваш с него,когато е в друг град !! Намери си някой друг ! :)

slynchoo
09-01-2010, 08:40
Остави го.