PDA

View Full Version : Да отговоря лии !?!!?



bebkata
08-27-2010, 22:50
Получих смс от бившия ми " Искам да се видим , да ме дадеш тениската и суитчера .. " :lol: Ще се побъркам след малко .. Не съм му отговорила .. И не знам дали да му отговоря и изобщо да се виждам ли с него .. :-x :-x :-x

ShtrudeL
08-27-2010, 22:52
Да,за да му дадеш дрехите човеко.

ShowMeHowToLie
08-27-2010, 22:53
Емии ти така или иначе трябва да му ги дадеш/така разбрах/ може по общ приятел.. за друго не се сещам

ivakavlad
08-27-2010, 22:53
Получих смс от бившия ми " Искам да се видим , да ме дадеш тениската и суитчера .. " :lol: Ще се побъркам след малко .. Не съм му отговорила .. И не знам дали да му отговоря и изобщо да се виждам ли с него .. :-x :-x :-x
човека си иска тениската и суитчера аз си мисля че трябва да му отговориш и примерно ако не ти е приятно да го виждаш (което е от ясно по ясно) слагаш ги в едно пликче отиваш подаваш му го и ставаш и си трагваш ;)

OneGuy
08-27-2010, 22:54
Получих смс от бившия ми " Искам да се видим , да ме дадеш тениската и суитчера .. " :lol: Ще се побъркам след малко .. Не съм му отговорила .. И не знам дали да му отговоря и изобщо да се виждам ли с него .. :-x :-x :-x
Той те скъса по скайпа маина никакви дрехи няма да му връщаш не заслужава

tuzaro
08-27-2010, 22:55
той може лид аси остави дрехите майна

bebkata
08-27-2010, 22:55
Окей хора не можа ли да си ги поиска още като скъсахме .. ЗАЩО СЕГА !?

tuzaro
08-27-2010, 22:57
щити му е студени майна

ivakavlad
08-27-2010, 22:58
Окей хора не можа ли да си ги поиска още като скъсахме .. ЗАЩО СЕГА !?
отговора е много прост за да те дразни

bebkata
08-27-2010, 23:01
Да ама аз ще поддам ако го видя и не знам как да се държа сега .. да му отговоря ли .. не знам ..

ivakavlad
08-27-2010, 23:03
Да ама аз ще поддам ако го видя и не знам как да се държа сега .. да му отговоря ли .. не знам ..
ако не искаш да говориш с него по тела му драсни един смс това е достатъчно

bebkata
08-27-2010, 23:09
Да ама аз ще поддам ако го видя и не знам как да се държа сега .. да му отговоря ли .. не знам ..
ако не искаш да говориш с него по тела му драсни един смс това е достатъчно

Въпроса е "Какво да му напиша в смс-а" .. Мисля си да му кажа да дойде до нас като си иска нещата .... ама не знам като дойде каква ще ми е реакцията .. не съм го виждала от месец и половина .......

ivakavlad
08-27-2010, 23:14
Да ама аз ще поддам ако го видя и не знам как да се държа сега .. да му отговоря ли .. не знам ..
ако не искаш да говориш с него по тела му драсни един смс това е достатъчно

Въпроса е "Какво да му напиша в смс-а" .. Мисля си да му кажа да дойде до нас като си иска нещата .... ама не знам като дойде каква ще ми е реакцията .. не съм го виждала от месец и половина .......
да може да му кажеш да дойде до вас а относно реакцията ти нз

bebkata
08-27-2010, 23:19
Да ама аз ще поддам ако го видя и не знам как да се държа сега .. да му отговоря ли .. не знам ..
ако не искаш да говориш с него по тела му драсни един смс това е достатъчно

Въпроса е "Какво да му напиша в смс-а" .. Мисля си да му кажа да дойде до нас като си иска нещата .... ама не знам като дойде каква ще ми е реакцията .. не съм го виждала от месец и половина .......
да може да му кажеш да дойде до вас а относно реакцията ти нз

В момента чувствата ми към него са толкова смесени .. Хем искам да го видя и да поприказвам с него , хем не знам какво да му кажа .. ТОй си знае всичко .. Но от друга страна си мисля , че просто иска да си подсигури на 100 % , че ГЛУПАЧКАТА все още мисли за него и ако има нужда от нея може да я безпокои по всяко време ................... :cry: :cry:

ivakavlad
08-27-2010, 23:24
Да ама аз ще поддам ако го видя и не знам как да се държа сега .. да му отговоря ли .. не знам ..
ако не искаш да говориш с него по тела му драсни един смс това е достатъчно

Въпроса е "Какво да му напиша в смс-а" .. Мисля си да му кажа да дойде до нас като си иска нещата .... ама не знам като дойде каква ще ми е реакцията .. не съм го виждала от месец и половина .......
да може да му кажеш да дойде до вас а относно реакцията ти нз

В момента чувствата ми към него са толкова смесени .. Хем искам да го видя и да поприказвам с него , хем не знам какво да му кажа .. ТОй си знае всичко .. Но от друга страна си мисля , че просто иска да си подсигури на 100 % , че ГЛУПАЧКАТА все още мисли за него и ако има нужда от нея може да я безпокои по всяко време ................... :cry: :cry:

нищо чудно и това да е решил дръж се по резеревирано пък ако почне да досажда прекалено му теглиш една дълга и сочна и готово няма от какво да се притесняваш ;)

SemperFidelis
08-27-2010, 23:36
Кифлоо, той си иска дрехите, не ти иска истериите. Много се превземаш.

ivakavlad
08-27-2010, 23:39
стига с обидите момичето се притеснява нормално е или кажете нещо свестно или си запазете мнението за себе си ако толкова ви се заяжда с някой се заяждайте с мен на лична

SemperFidelis
08-27-2010, 23:42
И ти се взимаш много насериозно нещо... Що не си направите парти на превзетите с автора на темата.

ivakavlad
08-27-2010, 23:46
И ти се взимаш много насериозно нещо... Що не си направите парти на превзетите с автора на темата. просто не харесвам хора като теб който само се заяждат авторката въобще си нямам и на идея нито коя е нито дай боже но това не означава че трябва да се заяждаш ако искаш да продалжим разговора ти казах пиши на лична да не оспамим сега темата

SemperFidelis
08-27-2010, 23:48
Бягай у лево.

bebkata
08-27-2010, 23:49
И ти се взимаш много насериозно нещо... Що не си направите парти на превзетите с автора на темата.

Като не ти се занимава и не ти се дават адекватни отговори какво правиш във форума? Лягай да спиш по - добре :)

SemperFidelis
08-27-2010, 23:54
И ти се взимаш много насериозно нещо... Що не си направите парти на превзетите с автора на темата.

Като не ти се занимава и не ти се дават адекватни отговори какво правиш във форума? Лягай да спиш по - добре :)
Аз отговор съм дал, това че не ти се хареса на комплексите не значи, че е неадекватен... вместо да продължаваш да се филмираш, kажи на момчетo да си вземе дрехите и си пиши финалните надписи .

xinfamous
08-27-2010, 23:57
В момента чувствата ми към него са толкова смесени .. Хем искам да го видя и да поприказвам с него , хем не знам какво да му кажа .. ТОй си знае всичко .. Но от друга страна си мисля , че просто иска да си подсигури на 100 % , че ГЛУПАЧКАТА все още мисли за него и ако има нужда от нея може да я безпокои по всяко време ................... :cry: :cry:

Много мислиш майна и се впускаш в някви мн дълбоки филми,кажи му да дойде до вас пък и може и той да се чувства по същия начин пък като се видите квото стане,relax малко.

bebkata
08-28-2010, 00:02
И ти се взимаш много насериозно нещо... Що не си направите парти на превзетите с автора на темата.

Като не ти се занимава и не ти се дават адекватни отговори какво правиш във форума? Лягай да спиш по - добре :)
Аз отговор съм дал, това че не ти се хареса на комплексите не значи, че е неадекватен... вместо да продължаваш да се филмираш, kажи на момчетo да си вземе дрехите и си пиши финалните надписи .

Виж , определено не смятам , че съм комплексирана :)

mArMaLaDkA
08-28-2010, 01:25
Кифлоо, той си иска дрехите, не ти иска истериите. Много се превземаш.

Грубоо. 8-)

Обаче е вярно, да му се невиди. Едно САМОСТОЯТЕЛНО решение не можете да вземете. Как да не те търси, като ти си му взела половината гардероб? 8-) Пъхаш нещата в една чантичка и ги пращаш по някой приятел.

Nakadah
08-28-2010, 03:05
Не бе, за кво ти е да му връщаш вещите(в случая дрехите) на човека... По-лесно е да го игнорираш и да излезне че си ги краднала... Сигурен съм че ще ти е много приятно какво ще се говори зад гърба ти... :)

bebbbkka
08-28-2010, 07:18
ми аз ако съм ., ще излезна с него :grin:
прави се че ни ти пука за него ..
поне си останете приятели ако нищо не стане ! :-D
със сички момчета,..с които сме скъсали вече сме приятели уе излизаме си заедно и така .. :grin: ако осетим че пак имаме някви чувства .. пак сме заедно ,, според мен щом още го харесваш пишии му ;п може и той да е такаа .. :-o

VerryBerry
08-28-2010, 07:30
можеш да му кажеш да дойде сам до вас и да му ги дадеш,той явно просто си иска дрехите и нищо повече.Няма смисъл да търсиш друго скрито послание в смс-а му-просто му ги връщаш и тва е-край!

MaLkaTa_LaDy
08-28-2010, 07:32
За мен най-адекватното решение е да му кажеш да дойде до вас, за да си вземе дрехите. Като му ги дадеш, ако решиш можеш да го поканиш да влезе, за да си поговорите, да се видите за малко. Но наистина смятам, че е редно да му върнеш дрехите. Как така ще стоят при теб?!

lyfche
08-28-2010, 09:41
дай си му тениската и суитчера на човека :D и аз бях в такова положение =_= само че с Монополи :D :D

cherinka
08-28-2010, 10:47
той може лид аси остави дрехите майна
как да не може...
аз ше праа бизнес със сЛитчери и тениски на локото :lol:
кажи харесал ли си си нещо :lol:

7227
08-28-2010, 10:49
Връщай парцалите и се отървавай :razz:

bebkata
08-28-2010, 11:04
Дайте ключ на темата .. Стана ми ясно вече : )) Да се оправя ! Като се научи как да се държи може и да си ги получи .. До тогава да си ходи с другите тениски и суитшери : ))

xinfamous
08-28-2010, 14:40
Баси жалката,даже и дрехите неще да връща :lol:

bebkata
08-28-2010, 15:46
Баси жалката,даже и дрехите неще да връща :lol:

Айде като не си вътре в нещата , защото нищо не знаеш : ) Не знаеш нито как е протекъл разговора , нито какво ми каза той .. Така че айде трай си ако обичаш ;)

VerryBerry
08-28-2010, 16:06
Абе момиче,върни му дрехите и не се занимавай повече.Какво от това,че се е държал кофти?Ами сега е момента да се оттървеш от вс свързано с него (в случая с дерите) и да си гледаш живота,така да се каже.Какъв е проблема да не му ги върнеш.Не прави такава драма ;)