PDA

View Full Version : може ли да забременееш ако след секс се изпикаеш???



kotetysweet
08-27-2010, 22:52
здравейте!молч някой да ми обясни дали след секс можеш да забременееш ако се изпикаеш след като приятеля ти е свършил в теб???по принцип съм чувала,че ако се изпикаеш след секс се "чистиш" от нежеланите сперматозоиди!моля кажете ни дали е така наистина???

Fizz
08-27-2010, 23:01
aa май ти липсва часа по биология .... щом се е изпразнил в теб има възможност да забременееш ... :) а пикаенето няма нищо общо с влагалището до колкото знам :)

http://prikachi.com/images/751/2452751f.jpg :D
1 - яйчник 2 - матка 3 - пикочен мехур 4 - вулва 5 - маточна тръба 6 - маточна кухина 7 - право черво 8 - влагалище

kotetysweet
08-27-2010, 23:03
и аз така мислех,но искам да съм сигурна!а за това немога да намеря нищо в нет-а!ако намериш нещо - дай насам!благодаря предварително! :grin:

Fizz
08-27-2010, 23:04
няма проблем да питаш ... кажи по точно какво търсиш да видим какво ще намеря :)

kotetysweet
08-27-2010, 23:08
ами знам как стоят нещата там "отдолу" :) но защо казват,че като се изпикаеш след секс няма възможност да забременееш? а това съм го чула вече няколко пъти :) ами ако намериш нещо по въпроса .... ще ми е интересно :)

Fizz
08-27-2010, 23:17
но защо казват,че като се изпикаеш след секс няма възможност да забременееш


няма начин да е така защото то това са си отделни канали :) :) http://prikachi.com/images/768/2452768k.jpg

незнам къде си го чела .. но вяма как да е вярно просто ... :) сега ще се поровя и аз да видя къде и кой го е писал :? :)

Fizz
08-27-2010, 23:30
открих само това ...

-Уриниране веднага след полов акт ще отмие повечето бактерии от уретрата :) :)


взето от : http://www.e-placebo.com/index.php?option=com_content&task=view&id=67

COTU
08-27-2010, 23:50
здравейте!молч някой да ми обясни дали след секс можеш да забременееш ако се изпикаеш след като приятеля ти е свършил в теб???по принцип съм чувала,че ако се изпикаеш след секс се "чистиш" от нежеланите сперматозоиди!моля кажете ни дали е така наистина???

А какво става с "желаните сперматозоиди"? :lol:
Кажи на децата, от които си ги чула, че си нямат и понятие от света.

sunnymoon
08-28-2010, 00:05
ами знам как стоят нещата там "отдолу" :) но защо казват,че като се изпикаеш след секс няма възможност да забременееш? а това съм го чула вече няколко пъти :) ами ако намериш нещо по въпроса .... ще ми е интересно :)

Така, не знам какво ви учат в часовете по биология , но да минем на темата... не казват, че ако след секс се изпикаеш няма да забременееш, най-вероятно не си доразбрала казват че ако момчето се изпикае след секс и след това правите секс без предпазни мерки, без той да свършва в теб има много по-малка вероятност да забременееш, защотот се считало че така изчистват спермата, която е останала след изпразването защотот при тях канала е един, но и за това изчистване има много спорове така че, не вярвай на нищо от този сорт, което чуеш на 100% , използвай презерватив не боли....

MakeMeLaugh
08-28-2010, 00:40
ДА, МОЖЕ!!!
ТОВА НЕ ПРЕДПАЗВА ПО Н И К А К Ъ В НАЧИН!!!

LadyDy
08-28-2010, 05:14
Само аз ли не разбрах питането.....

krem4et0
08-28-2010, 06:27
Като не си разбрала, не пиши. Нужно ли е? Хората са й отговорили кратко и точно - това не я предпазва по никакъв начин. Само пълните темите с тъпотии, безсмислени и излишни коментари. Няма ли да се спрете?

t0d1t0
08-28-2010, 08:39
aко си момче може

Fizz
08-28-2010, 08:44
aко си момче може


абе вие не четте ли бе ?! :? много ясно си казва че е момиче 1во и 2ро как момче ще забременее :? или аз не съм разбрал или отговора е излишен .... :)

t0d1t0
08-28-2010, 08:47
ти на колко си ве?!
и имах предвид,че ако е момче тогава може да си изчисти спермата с пикане,умник

henrietta
08-28-2010, 09:25
Като свърши трябва той да се изпикае в теб. Звучи прекрасно, нали? Висша степен романтика!

radeberger
08-28-2010, 09:26
Научи се къде влиза спермата и от къде излиза урината преди да започнеш да водиш полов живот. Майкооооо , какви хора има ](*,) ](*,) ](*,)

Fizz
08-28-2010, 09:29
абе нали за това е форума ... да питат какво ги нападате така ... да тъпо е за вас , но не сте родени научени нали .... :) :) а не се знае дали въобще има час биология още ... някои започват от малки :) :)

Awesomness
08-28-2010, 10:56
aa май ти липсва часа по биология .... щом се е изпразнил в теб има възможност да забременееш ... :) а пикаенето няма нищо общо с вагината до колкото знам :)
Аха. А от къде се пишка тогава, щом не е от вагината ?



Изобщо няма да ти помогне.Това е като онази легенда,дето като свърши в теб и си пъхнеш един аспирин и убивал сперматозоидите.То ако беше така нямаше да има хапчета за спешна контрацепция за по 30-4-лв ,а всеки щеше да си взема аспирин за 2-3 лв блистера!
Аспирина се слага ПРЕДИ полов акт и може да предпази от сперматозоидите в предеякулационната течност, а не като свърши....


Ако си момче и се изпишкаш изчистваш останалите сперматозоиди. Но ако си момиче с абсолютно нищо няма да ти помогне. Уретрата и влагалището са на различни места и имат различни приложения :lol:

rali4ka1
08-28-2010, 11:02
Това с аспирина са пълни глупости!!!Не слагайте аспирин там!!!Сестра ми има една приятелка,която следва акушерство,и веднъж разказва как едно момиче си пъхнало аспирин във вагината,за да се предпази.Обаче вместо да се предпази,така се увредила там долу,че сега не се знае дали някога ще може да забременее.

rali4ka1
08-28-2010, 11:09
"Антибебе" митовете не свършват дотук. Един от най-широко практикуваните у нас трикове против забременяване например е... поставянето на таблетка аспирин във влагалището

Както и промивките с подкиселена вода. Разбира се, всичко това трябва да е солидно гарнирано със стискане на палци. Защото иначе не става.


Източник:
http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=391&aid=9636

rali4ka1
08-28-2010, 11:14
Аха. А от къде се пишка тогава, щом не е от вагината ?
От дупето,като кокошките. :lol:

kotetysweet
08-28-2010, 11:41
да благодаря за разбирането от някои .... :? все пак това наистина е форум и всеки може да пита това,което го интересува анонимно .... за това реших да се обърна към вас .... а иначе не съм почитател мн мн на тези форуми и тем подобни ....

JakesInsanity
08-28-2010, 11:44
Разбирам те, пълно е с идиоти като мене, за тва и аз ги избягвам и ми е интересно само като се държа като тях :)
А и ти е крайно време да схванеш че тука не е мястото за реална помощ "в живота".

kotetysweet
08-28-2010, 11:44
а може ли да ми дадете повече инфо за така нар."сухи дни" след менструацията? доста четох за тях,че в тези дни почти няма възможност за забременяване .... мисля към 3-4 дена след менструацията ....нали така :) :-)

Awesomness
08-28-2010, 11:47
да благодаря за разбирането от някои .... :? все пак това наистина е форум и всеки може да пита това,което го интересува анонимно .... за това реших да се обърна към вас .... а иначе не съм почитател мн мн на тези форуми и тем подобни ....

То не само форумите, а и часовете по биология не ги обичаш така като те гледам. Щом задаваш такъв въпрос ти си нямаш и беглата представа, за анатомията на СОБСТВЕНИТЕ ти полови органи.. Ти не знаеш от къде пикаш, а си тръгнала секс да правиш ! Ще ме извиняваш, ама образовай се малко. Отдели 2 часа от НАТОВАРЕНИЯ си график и прочети няколкото важни теми във форума ..

rali4ka1
08-28-2010, 11:47
Не си прави шеги,ще плачеш.Използвай предпазни средства.

kotetysweet
08-28-2010, 11:48
благодаря за предното инфо на Fizz :-D

kotetysweet
08-28-2010, 12:11
ц ц ц .... нали тр да си помагаме тука бе хора .... :( не се е изпразвал ... ами тази течност,която излиза преди спермата ... за нея се тревожа ... защото в нея също има сперматозуиди .... пфпффф нищо няма гаранция ..... а и тва тука е да си помагаме нали така ... или грешаа ... може да си запазите сарказма за др ..... :( :-D :D

rali4ka1
08-28-2010, 12:13
Както казах преди малко не си прави шеги.ИЗПОЛЗВАЙ ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА!!!И не вярвай на такива митове и легенди.

Fizz
08-28-2010, 12:15
сложил съм и СНИМКИ и СЪМ И ОГРАДИЛ 2та КАНАЛА ЗА ЕБАНЕ И ЗА ПИКАЕНЕ ... кое не разбра ... ако се опитваш да се бъзикаш с мене това за което си мислиш е ВУЛВА ... :? :? засрамете се бе аз съм момче и знам повече от вас .. :? :? :lol:

Anf3tamin4o
08-28-2010, 12:19
ц ц ц .... нали тр да си помагаме тука бе хора .... :( не се е изпразвал ... ами тази течност,която излиза преди спермата ... за нея се тревожа ... защото в нея също има сперматозуиди .... пфпффф нищо няма гаранция ..... а и тва тука е да си помагаме нали така ... или грешаа ... може да си запазите сарказма за др ..... :( :-D :D
Това което излиза преди семенната тенчост, се нарича предеякулационна течност.От нея шанса е минимален, но има и вероятност за забременяване от тази течност но е малка.За питането след 3-тия ден след цикъл не можеш да забременееш :)

Fizz
08-28-2010, 12:22
ц ц ц .... нали тр да си помагаме тука бе хора .... :( не се е изпразвал ... ами тази течност,която излиза преди спермата ... за нея се тревожа ... защото в нея също има сперматозуиди .... пфпффф нищо няма гаранция ..... а и тва тука е да си помагаме нали така ... или грешаа ... може да си запазите сарказма за др ..... :( :-D :D


това е простатната май или беше нещо с к ... едни малки топченца точно зад началото на х*я :D :D но не се сещам как се казват :) но там няма сперматозуиди това е само при голяма възбуда и да почисти канала преди да излязат онез лудите /в бяло/ :D :D :D


едит :малк оизлишем отговор .. амфетаминчо е прав .. не се сещах думата .. и съм обяснил откъде е :-D :D

kotetysweet
08-28-2010, 14:07
Цитирам : В много книги пише, че спермата оцелява в продължение на 5 дни, а яйцеклетката – 24 часа. Технически погледнато е вярно (и е нещо, с което трябва да се съобразявате ако НЕ желаете да забременеете), но в действителност повечето сперматозоиди ще загинат само след 2 часа, ако няма благоприятстваща оплождането цервикална слуз, в която да плуват. Те ще се опитат да се изкачат до матката, изчерпвайки всичките си сили, и няма да успеят. Яйцеклетката пък живее само около 12 часа, така че не може да чака дълго. Сега разбирате колко е важна цервикалната слуз! Никога няма да успеете да забременеете със сперма, която преживява само 2 часа и яйцеклетка,к оято издържа само 12 часа.

Cucko0
08-28-2010, 14:12
хора така и не се научихте на елементарни неща ,който се учат по Биология в 9 клас .....

krem4et0
08-28-2010, 14:21
Anf3tamin4o, в голяма грешка си. Най-безопасните дни са дните непосредствено преди, по време и след менструация. Опасните дни са от 19-ти до 18-ти 20-ти ден на цикъла, броено от началото на менструацията. 3 дни след края й обикновено е 9-ти или 10-ти ден, който си е потенциално доста опасен. Точно 3-ти ден след МЕНСТРУАЦИЯ и дните след него са най-опасните.

А иначе да се чувстват официално предупредени rali4ka1 и Awesomness за масовия офтопик. Следя ви вече и да не се стига до раздаване на банове.

kotetysweet
08-28-2010, 14:35
а мен ме интересуваше 1вия ден след менструацията :-D а за 3тия и аз така бях чела за него .... че не е опасен

TrustNobody
08-28-2010, 15:25
aa май ти липсва часа по биология .... щом се е изпразнил в теб има възможност да забременееш ... :) а пикаенето няма нищо общо с вагината до колкото знам :)
Аха. А от къде се пишка тогава, щом не е от вагината ?



:shock: :shock: :shock: ТИ СЕРИОЗНО ЛИ?? ](*,)

BiGBaDWolF
08-28-2010, 16:36
Може ли да си толко прост/а ?

0y7ofCon7roL
08-28-2010, 17:15
http://www.pic4ever.com/images/character0114.gif http://www.pic4ever.com/images/291.gif http://www.pic4ever.com/images/d2.gif http://www.pic4ever.com/images/d2.gif http://www.pic4ever.com/images/d2.gif

FunkyBoy
08-28-2010, 20:18
Въпросът не е от най-умните, ама някои отговори направо цепят :razz: :razz:

Мисля, че с първите 2-3 поста, темата трябваше да бъде заключена.Достатъчно описателни са.

Wasilewaa
08-28-2010, 20:42
Разбира се че и да се изпикаеш след като е свършил в теб има шанс от бременност не да се изпикаеш ами ако искаш да се изакаш пак има шанс :D

housse
08-28-2010, 20:47
aa май ти липсва часа по биология .... щом се е изпразнил в теб има възможност да забременееш ... :) а пикаенето няма нищо общо с вагината до колкото знам :)

http://prikachi.com/images/751/2452751f.jpg :D
1 - яйчник 2 - матка 3 - пикочен мехур 4 - вулва 5 - маточна тръба 6 - маточна кухина 7 - право черво 8 - влагалище


:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: Абе незнам за автора дали е влизай в чаовете по биология, но определено ти не си :lol: :lol: :lol:

Fizz
08-28-2010, 20:53
и какво съм направил пък аз .... :shock: офф повече няма нито да отговарям като хората нито нищо .. хич не ме ебе за проблемите ви ... и аз почвам да се присмивам като кретен на безмислените ви теми както и вие правите ... къв съм аз че да се занимавам ... :) вече ми е ясно защо почти не е останал човек който да пише смислени коментари .. :)


и да имах впредвит че пикаенето не става през ВЛАГАЛИЩЕТО айде ако така ви е по ясно :) ... или по точно хич не ме ебе от къде пикаете ... въобще къде съм тръгнал да обяснявам на жена за нейните органи .. :) би тряяло да ме инт. само къде да и го вкарам и тва е ... :-D

FunkyBoy
08-28-2010, 20:55
housse, а ти с какво помогна? :)

Extremescream
08-28-2010, 21:07
Ииииии защо да не е влизал в часовете по биология?Ако ти мислиш,че жените пикаем през влагалището,значи си невероятно зле....

Fizz
08-28-2010, 21:17
Ииииии защо да не е влизал в часовете по биология?Ако ти мислиш,че жените пикаем през влагалището,значи си невероятно зле....


хахаха небе бро .. аз несъм влизал шот тукъ бех зъет да иба 1 яка курва :-D сега съжълиавъм мноу ма ко да са прай братле ... :) :)